Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lafari

********************mamusie LISTOPAD 2012*********************************

Polecane posty

Nadrobiłam Was uf :D Gosia to wspaniale Ja też mam szyjkę króciutką, zgładzoną i mięciutką a rozwarcie na opuszek i od lekarza na obchodzie usłyszałam rano, że może się w każdej chwili zacząć i tak będę czekać :D Wczoraj na dzień dobry miałam badanie takie ręczne i później po nim plamiłam ale podobno to normalne bo pytałam. Teraz boli mnie brzuch mała niby waży 3300g ale to tylko orientacyjna waga, robili mi też Dopplera ale nie wiem jak odczytać wynik mam tylko wpisane "8". Ciekawe jak teraz szybko będzie postępować rozwarcie :D Też dowiedziałam się od takiej fajnej położnej na którą wczoraj trafiłam, że lekarz potwierdzi czy to wody ale wg niej to końcówka czopa tak jak jej powiedziałam o tych niteczkach krwi w śluzie powiedziała, że to nie mogło być efektem badania bo wtedy bym paliła jak wczoraj a to było całkiem co innego. A dziś mnie obudzili o 6 i podpięli KTG ale to była miła pobudka :) Gratuluję kolejnym rozpakowanym i szczęśliwym mamusią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela 10dni po terminie. wczoraj powiedzieli ze jak te tabletki nie pomoga albo sie bedzie pogarszac to tez bedziemy wywolywac szybciej. w poniedzialek mam tak czy siak kontrole. 🌼 Idris no wlasnie, u Ciebie cala paleta, do wyboru do koloru objawow a u mnei nic :D moze wezmie sie to wszystko na raz faktycznie, zobaczymy, ale to juz 5dni po terminie. zaczynam watpiec powoli w to ze cos sie ruszy samo z siebie. 🌼 Listopadowa no to niezly falszywy alarm mialas :D 🌼 temat znakow zodiaku... u nas jakby nie bylo juz do strzelca nie zdarzymy, wiec bedzie skorpion jak nic ;) 🌼 dziewczyny sliczne te wasze maluszki :)) takie do wycalowania :D 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostateczny termin mialam miec na 11.11 ale nie wyszło wiec czekam do miesiączkowego :D moze uda mi sie ustrzelic w strzelca:DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czas się nie doszukiwać co chwile jakiś objawów bo zwariujemy, tak czy siak to kwestia tygodnia dwóch. Damy radę, a mamy gdzie narzekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po terminie dawno
witam. Tak jak juz raz pisałam termin z okresu mina juz 26.10. Także to już 3 tyg. Ostatnie usg pokazuje termin na 28.11. Ja juz całkiem zgłupiałam. Mam nietypowy przebieg ciąży. Boję sie zeby wszystko było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po terminie dawno
zdarzały xi po 35-40 dni. Pozaty ns poczatku lutego miałam angine to moze to mi tak cykl regulowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po terminie dawno
chyba ze to była 2 owulacja bo czytałam ze tak tez sie zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny moja też ma czkawkę i najgorsze jest to że zaraz po jedzeniu a wtedy jyż nie chce jeść i tak się męczy i nie pomaga nawet noszenie a ulewanie nas tym razem omija jeszcze się nie zdażyło więc spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po terminie dawno
witam. Pojawił mi sie śluz z nitkami krwi. To chyba czop. Może cos sie w koncu ruszy. Mam nadzieję. Zaczynam sie bac i cieszyć na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewuszki :) U mnie brrr zimno :( minus 4st :( Jak Wam mija sobotni poranek? Ja zabrałam się za sprzątanie i tak powolutku ogarniam całe mieszkanko :) Pomarańczowa a na kiedy masz termin? U mnie też był taki śluz z niteczkami krwi choć nie było ich nie wiem jak dużo ale były potem ta "woda" i to pewnie też odszedł czop. Czytałam gdzieś, że po odejściu czopa można urodzić w ciągu kilku godzin lub najbliższych dni ale nie wiem ile z tego prawdy bo u każdej z kobiet różnie to bywa.. Ja tak miałam jadąc w czwartek do szpitala nadzieja, że to wody i że niunia się niedługo już urodzi a z drugiej strony strach wręcz przerażenie jak to będzie itp... No ale wyszło jak wyszło i dalej czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Wszystkim! A mi dziś w nocy leciała jasnoczerwona krew..... z nosa :D Poważnie. Super objaw, nie? Poza tym spać nie mogę, bo budził mnie co rusz ból krzyża i z tymże wstałam. Masakra, już nie pamiętam, kiedy dobrze spałam :( Też tak macie? 🌼 Miłego dnia tymczasem, jeszcze do Was zajrzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po terminie dawno
po terminie z OM juz dawno. Z usg wychodziło różnie raz 14.11 wiecej 18,20. A w srode na usg wyszedł 28.11. A teraz pojawiła sie tez taka woda jak u ciebie listopadowa. Nie wiem co mam robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli się denerwujesz tak ja miałam, że to wody to udaj się do szpitala to sprawdzą to (mnie zostawili dobę) no ale przynajmniej jestem spokojna.. Okazało się, że to reszta czopa ale u Ciebie mogą być wody, lepiej sprawdzić i chuchać na zimne. Mi sie te "powodzie" skończyły wczoraj już nic nie miałam a w czwartek jeszcze przez cały dzień w szpitalu coś tam leciało ale przeważnie jak byłam na kibelku. Jak mnie na dzień dobry badali to lekarz wkładał mi jakiś papierek do pochwy i stąd wiedział, że to nie wody bo nie zabarwił się odpowiednio a i tak potem kazali odkładać wkładki i wieczorem na obchodzie oglądali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny, cieżko was nadrobić ;) współczuje tego wyczekiwania i wszelakich bólów.. ja mam juz to za sobą i życzę Wam żeby Wam tez poszło szybko, szczególnie tym po terminie.. Idris, ty masz takie objawy typowo porodowe, ze juz z 5 razy urodzić powinnas :P u nas dni uciekają szybko, jednak ogarniecie dwójki to nie to samo co jedno ;) w dobry rytm juz wpadliśmy jednak czasu jakoś na siedzenie na necie nie wystarcza ;) a wieczorem jak dzieci śpią to i matce spać sie chce wiec odlatuje nie mniej szybko jak dzieciaki. Wystarczy mi głowę do poduszki przyłożyć ;) trzymajcie sie dzielnie brzuchate, my na spacer uciekamy :) ahh.. i jakby ktoś mógł mi tabelke updateowac o imię to będę wdzięczna bo ja z tel pisze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, tak, jak tak czytam o objawach przedporodowych to współczuje tego oczekiwania. Wiem jak to było, ale dla pocieszenia - niebawem grudzień więc już wtedy raczej wszystkie będą rozpakowane i miały swoje maluszki na świeta w domu :) 🌼 Idris - Ty faktycznie z tymi objawami to masz przekichane - ale już napewno nie długo. A teraz korzystaj póki możesz mieć czas dla siebie. Potem naprawde będzie cięzko. 🌼 Zawsze tak słuchałam koleżanek, które zostały matkami, że nie ma na nic czas, że się jest strasznie niewyspanym, że cięzko się ogarnąć. Nigdy w to aż tak nhie wierzyłam, ale teraz okazuje się, że coś w tym jest. Chociaż nadal uważam, że pewnie jeszcze nie jest najgorzej i dopiero czeka mnie piekielne zmęczenie i totalny brak czasu. Narazie wkurza mnie to, że np. mały śpi, więc ja robię sobie herbatkę i sniadanko. Mały się budzi, herbatka stygnie, zaczynam go karmić, je cyca np. 40 min, już myślę, że sprawa zaltwiona i zaraz i ja zjem a tu się okazuje, że odbić mu się nie może i zaczyna się wiercenie i kwękanie. Nie ma mowy o odłożeniu do wózka bo płacz narasta. We mnie narasta głód bo mija 1,5 godziny od kiedy zrobiłam tą cholerną herbatkę dla siebie na śniadanko. W końcu łapię kilka sucharów i popijam zimą herbatą mając małego na rękach i tak kończę po 2 godzinach swoje urocze śniadanie. Albo mam problem gdy musze do łazienki na troszkę dłuższą chwilę. Ale tu już moja natura tak mnie wzywa, że nawet jak płacze to do wózka, wózek do łazienki, ja na kibelek i bujam wózek jedną ręką. Kąpiel oczywiście mozliwa tylko wtedy jak ktoś jeszcze jest w domu. No masę takich zwyklych rzeczy okazało się problemem o którym kiedyś tylko słyszałam od świezo upieczonych matek. Jakoś nigdy w to nie wierzyłam tak do konca. Okazuje się jednak prawdziwe. Zaczynam się do tego przyzwyczajać. A może powiecie, że jestem źle zorganizowana - możliwe, a nawet bardzo mozliwe, ale dopiero się uczę ogarniać ten chaos :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*********************CZEKAJĄCE NA SWOJE SKARBY****************************************** NICK...............TERMIN..........CIĄŻA...........PŁE Ć .................. ............................................................ ....................... kondalsia.............tp. 1.11........1 ciąża.........Zuzia (Antek)........Płock mamajuleczk........tp. 3.11........2 ciąża..........prawdop.chłopiec marlena.26.06......tp. 3.11.........1 ciąża ........Oliwier Życiowa optym......tp. 10.11.......1 ciąża.........chłopczyk Agnieszka1011......tp. 10.11.......1 ciąża.........chłopczyk.... karolaina83..........tp. 10.11.......1 ciąża.........synek Jakub/Piotr Szczecin Maguś.................tp. 11.11.......2 ciąża.........dziewczynka Gosia tatiana_xx...........tp. 11.11.......1 ciąża.........chłopiec Kamil....Szwajcaria ewela..................tp. 14.11.......2 ciąża ........chłopczyk/Igor /Tychy Futrzakk.............tp. 14.11........1 ciąża........chłopiec Antoś/ok. Nowego Tomyśla kasika26..............tp. 21.11.......1 ciąża.........płeć nieznana Creamyful............tp. 21.11.......1 ciaza..........Michelle, Norwegia 21.11.2012...........tp. 21.11.......1 ciążą.........Wojtuś ...Warszawa idris...................tp. 22.11.......1 ciąża..........Agata....Warszawa dorotelinka123......tp. 22.11.......2 ciąża..........chłopiec ..Biłgoraj GosiaqKR.............tp. 23.11.......1 ciąża..........Łucja, Aleksandra ....Kraków Listopadowa M......tp. 23.11.......1 ciąża..........płeć nieznana MaggieWhite........tp. 23.11.......1 ciąża..........Antoś........Wrocław biegaczka............tp. 24.11.......2 ciąża.........Maksymilian AgataHa..............tp. 25.11.......2 ciąża..........Feliks Anka271112..........tp. 27.11...... 2 ciążą..........prawdop.dziewczynka Grudzien_85.........tp. 28.11.......1 ciąża..........dziewczynka ************************TULĄCE SWOJE SKARBY**************************************** NICK.......T.POR/D.POR...........WAGA/DŁ. /RP.........IMIĘ.....DZIECI......SKĄD.. ............................................................ ....................................... Dagniesia37.....14.11/13.10......3100g/50cm/CC... .Kubuś.......4dzieci... Azja1212.........29.10/21.10......3200g/54cm/CC....Madzia ......Filip()... Leonka............05.11/28.10.....3310g/54cm/SN. ....Leon...................Warszawa madziolek_88... 05.11/29.10......2870g/52cm/SN.....Tosia................... Poznań ulna30.............03.11/29.10.....3020g/54cm/SN......M i łosz....3 dzieci... 1111ewa......... 06.11/01.11......2900g/51cm/CC.....Agnieszka............ ada1305..........10.11/01.11......3050g/56cm/SN...Emilia, Maria..............Wolsztyn patisonek87......06.11/02.11.......3725g/...../SN....Emilia, Katarzyna.. Dorian..Anglia Justyna1991.....03.11/05.11.......3590g/52cm/CC.....Alan. ................Poznań MalaBlondynka...01.11/06.11.......3200g/57cm/SN....Artur. ......2 dzieci....Wrocław JeszczeTroszke...8.11/11.11.....3600g/59cm/SN .....Maja.............Poznań(okolice) justyk89............16.11/11.11.....3550g/53cm/SN......Ju lia.......... Nika89..................../12.11......3500g/55cm/SN...Kac per ek........................ martarta..........17.11/14.11..... 3800g/58cm/SN.......Michał...................... Krucha2007.......17.11/14.11..... 3450g/55cm/SN.......Natalia.................. 🌼 🌼 ❤️ Już dopisałam Patisonku imię Twojej najmłodszej pociechy. Pomarańczowa- przeterminowana czyżbyś pojechała do tego szpitala sprawdzić to? Jakaś dzisiaj cisza na forum, weekend w końcu :) Gosia i reszta nierozpakowanych jak się tam czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Rozpakowalam sie! Marysia urodziła sie dzisiaj rano SN. 3540 i 54 cm :)pozniej dam znac co i jak - póki co muszę sie trochę ogarnąć! Trzymam kciuki za resztę z Was i życzę powodzenia rozpakowanym mamom!:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po terminie dawno
jestem w szpitalu i dzis albo jutro urodze. Dali mi na przyspieszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeterminowana wkońcu się doczekałaś gratulacje. Jak będziesz miała jak daj znać jak poród ci przeszedł. Jeszcze pare dni i my wszystkie będziemy tulić maleństwa i opowiadać i porodach ale musimy być cierpliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeterminowana gratulacje aż miło się czyta, że kolejna się rozpakowała i następna lada moment rozpakuje :) Widzisz pomarańczowa czyli opłacało się pojechać do szpitala, powodzenia. Aha i co to były wody czy śluz? trzymam kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po terminie dawno
wody. Potem zaczęło sie już lac konkretnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*********************CZEKAJĄCE NA SWOJE SKARBY****************************************** NICK...............TERMIN..........CIĄŻA...........PŁE Ć .................. ............................................................ ....................... kondalsia.............tp. 1.11........1 ciąża.........Zuzia (Antek)........Płock mamajuleczk........tp. 3.11........2 ciąża..........prawdop.chłopiec marlena.26.06......tp. 3.11.........1 ciąża ........Oliwier Życiowa optym......tp. 10.11.......1 ciąża.........chłopczyk Agnieszka1011......tp. 10.11.......1 ciąża.........chłopczyk.... karolaina83..........tp. 10.11.......1 ciąża.........synek Jakub/Piotr Szczecin Maguś.................tp. 11.11.......2 ciąża.........dziewczynka Gosia tatiana_xx...........tp. 11.11.......1 ciąża.........chłopiec Kamil....Szwajcaria ewela..................tp. 14.11.......2 ciąża ........chłopczyk/Igor /Tychy Futrzakk.............tp. 14.11........1 ciąża........chłopiec Antoś/ok. Nowego Tomyśla kasika26..............tp. 21.11.......1 ciąża.........płeć nieznana Creamyful............tp. 21.11.......1 ciaza..........Michelle, Norwegia 21.11.2012...........tp. 21.11.......1 ciążą.........Wojtuś ...Warszawa idris...................tp. 22.11.......1 ciąża..........Agata....Warszawa dorotelinka123......tp. 22.11.......2 ciąża..........chłopiec ..Biłgoraj GosiaqKR.............tp. 23.11.......1 ciąża..........Łucja, Aleksandra ....Kraków Listopadowa M......tp. 23.11.......1 ciąża..........płeć nieznana MaggieWhite........tp. 23.11.......1 ciąża..........Antoś........Wrocław biegaczka............tp. 24.11.......2 ciąża.........Maksymilian AgataHa..............tp. 25.11.......2 ciąża..........Feliks Anka271112..........tp. 27.11...... 2 ciążą..........prawdop.dziewczynka Grudzien_85.........tp. 28.11.......1 ciąża..........dziewczynka ************************TULĄCE SWOJE SKARBY**************************************** NICK.......T.POR/D.POR...........WAGA/DŁ. /RP.........IMIĘ.....DZIECI......SKĄD.. ............................................................ ....................................... Dagniesia37.....14.11/13.10......3100g/50cm/CC... .Kubuś.......4dzieci... Azja1212.........29.10/21.10......3200g/54cm/CC....Madzia ......Filip()... Leonka............05.11/28.10.....3310g/54cm/SN. ....Leon...................Warszawa madziolek_88... 05.11/29.10......2870g/52cm/SN.....Tosia................... Poznań ulna30.............03.11/29.10.....3020g/54cm/SN......M i łosz....3 dzieci... 1111ewa......... 06.11/01.11......2900g/51cm/CC.....Agnieszka............ ada1305..........10.11/01.11......3050g/56cm/SN...Emilia, Maria..............Wolsztyn patisonek87......06.11/02.11.......3725g/...../SN....Emil ia, Katarzyna.. Dorian..Anglia Justyna1991.....03.11/05.11.......3590g/52cm/CC.....Alan. ................Poznań MalaBlondynka...01.11/06.11.......3200g/57cm/SN....Artur. ......2 dzieci....Wrocław JeszczeTroszke...8.11/11.11.....3600g/59cm/SN .....Maja.............Poznań(okolice) justyk89............16.11/11.11.....3550g/53cm/SN......Ju lia.......... Nika89..................../12.11......3500g/55cm/SN...Kac per ek........................ martarta..........17.11/14.11..... 3800g/58cm/SN.......Michał...................... Krucha2007.......17.11/14.11..... 3450g/55cm/SN.......Natalia.................. Przeterminowana...04.11/17.11...3450g/54cm/SN......Marysia.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeterminowana GRATULACJE i czekam na dalsze porody, u mnie lekki ból krzyża i więcej śluzu, ale żadnych skurczy. Więc wszystko spokojnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeterminowana wkońcu się doczekałaś gratulacje. Jak będziesz miała jak daj znać jak poród ci przeszedł. Jeszcze pare dni i my wszystkie będziemy tulić maleństwa i opowiadać i porodach ale musimy być cierpliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczeta :) weszlam tylko na chwilke nie czytalam nic, tylko tabelke obczailam ;) nadrobie jak bede miec wiecej czasu :) aaa i dziekuje za gratulacje no i tez gratuluje rozpakowanym rzecz jasna :) martarta..........17.11/14.11..... 3800g/58cm/SN.......Michał...................... Krucha2007.......17.11/14.11..... 3450g/55cm/SN.......Natalia.................. hahah Krucha cóż za zgodnosc dat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*********************CZEKAJĄCE NA SWOJE SKARBY****************************************** NICK...............TERMIN..........CIĄŻA...........PŁE Ć .................. ............................................................ ....................... kondalsia.............tp. 1.11........1 ciąża.........Zuzia (Antek)........Płock mamajuleczk........tp. 3.11........2 ciąża..........prawdop.chłopiec marlena.26.06......tp. 3.11.........1 ciąża ........Oliwier Życiowa optym......tp. 10.11.......1 ciąża.........chłopczyk Agnieszka1011......tp. 10.11.......1 ciąża.........chłopczyk.... karolaina83..........tp. 10.11.......1 ciąża.........synek Jakub/Piotr Szczecin Maguś.................tp. 11.11.......2 ciąża.........dziewczynka Gosia tatiana_xx...........tp. 11.11.......1 ciąża.........chłopiec Kamil....Szwajcaria ewela..................tp. 14.11.......2 ciąża ........chłopczyk/Igor /Tychy Futrzakk.............tp. 14.11........1 ciąża........chłopiec Antoś/ok. Nowego Tomyśla kasika26..............tp. 21.11.......1 ciąża.........płeć nieznana Creamyful............tp. 21.11.......1 ciaza..........Michelle, Norwegia 21.11.2012...........tp. 21.11.......1 ciążą.........Wojtuś ...Warszawa idris...................tp. 22.11.......1 ciąża..........Agata....Warszawa dorotelinka123......tp. 22.11.......2 ciąża..........chłopiec ..Biłgoraj GosiaqKR.............tp. 23.11.......1 ciąża..........Łucja, Aleksandra ....Kraków Listopadowa M......tp. 23.11.......1 ciąża..........płeć nieznana MaggieWhite........tp. 23.11.......1 ciąża..........Antoś........Wrocław biegaczka............tp. 24.11.......2 ciąża.........Maksymilian AgataHa..............tp. 25.11.......2 ciąża..........Feliks Anka271112..........tp. 27.11...... 2 ciążą..........prawdop.dziewczynka Grudzien_85.........tp. 28.11.......1 ciąża..........dziewczynka ************************TULĄCE SWOJE SKARBY**************************************** NICK.......T.POR/D.POR...........WAGA/DŁ. /RP.........IMIĘ.....DZIECI......SKĄD.. ............................................................ ....................................... Dagniesia37.....14.11/13.10......3100g/50cm/CC... .Kubuś.......4dzieci... Azja1212.........29.10/21.10......3200g/54cm/CC....Madzia ......Filip()... Leonka............05.11/28.10.....3310g/54cm/SN. ....Leon...................Warszawa madziolek_88... 05.11/29.10......2870g/52cm/SN.....Tosia................... Poznań ulna30.............03.11/29.10.....3020g/54cm/SN......M i łosz....3 dzieci... 1111ewa......... 06.11/01.11......2900g/51cm/CC.....Agnieszka............ ada1305..........10.11/01.11......3050g/56cm/SN...Emilia, Maria..............Wolsztyn patisonek87......06.11/02.11.......3725g/...../SN....Emil ia, Katarzyna.. Dorian..Anglia Justyna1991.....03.11/05.11.......3590g/52cm/CC.....Alan. ................Poznań MalaBlondynka...01.11/06.11.......3200g/57cm/SN....Artur. ......2 dzieci....Wrocław JeszczeTroszke...8.11/11.11.....3600g/59cm/SN .....Maja.............Poznań(okolice) justyk89............16.11/11.11.....3550g/53cm/SN......Ju lia.......... Nika89..................../12.11......3500g/55cm/SN...Kac per ek........................ martarta..........17.11/14.11..... 3800g/57cm/SN.......Michał...................... Krucha2007.......17.11/14.11..... 3450g/55cm/SN.......Natalia.................. Przeterminowana...04.11/17.11...3450g/54cm/SN......Marysi a.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×