Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lafari

********************mamusie LISTOPAD 2012*********************************

Polecane posty

Aaaa Martyna-ja wprawdzie mialam cc,ale na tydzien przed cc tez nie spalam prawie wcale,mialam skurcze,biegunke,polozyli mnie w szpitalu z powodu odwodnienia i robili ktg,ktore wykazywalo skurcze,ale to byly tylko przepowiadające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj byłam na ktg i nadal nic już mi się ryczeć chce jak czytam o ulewaniu karmieniu bo u mnie kompletnie nic boje się że będą musieli mi wywoływać poród a ja chce doczekać w domu na te skurcze i razem z mężem pojechać i rodzić z nim tylko zero skurczy i innych objawów tylko mi nogi puchną od tego chodzenia i siedzenia normalnie dzisiaj się załamałam że ten mój maluszek nie chce wychodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim Mamom, witam po długiej przerwie. Gratuluję tym świeżo upieczonym i śpieszę donieść, ze dołaczyłam do szczesliwego grona :) :) :) W zeszły poniedziałek o 19:40 urodził sie nasz Antoś :D 🌼 3980 gram i 58 cm. Dzis dopiero wyszlismy ze szpitala, bo Mały miał zółtaczke wysoka. Odnosnie całej akcji - w nocy z soboty na niedziele o 3 poszłam na siku i za moment coś "pękło" i zaczęło się ze mnie lać. Obudziłam męża i niedługo pojechaliśmy do szpitala. Przyjęli mnie na patologię, bo wody się sączą a akcji porodowej brak. I przelezalam tam do poniedziałku, wtedy zabrali mnie na porodówkę, żeby wywoływać. Dostałam całą ogromną butlę oxy i skurcze się zaczęły. Tak mocno, że w końcu miałam mega mocne co kilka sekund i długie. Zbadali mnie - zero rozwarcia, szyjka długa. Trwało to wszystko kilka długich godzin, po których przyszedł lekarz prowadzący i powiedział, że trzeba zrobić cesarskie cięcie, bo zagrożenie infekcją (bo wody sączyły się wtedy już od ponad 40 godzin). No i szybciutko na salę operacyjną. Podobno nie chciał wyjść nawet im :) Spryciarz :D Straszne były te długie dni w szpitalu, naświetlanie lampami, kłucie codzienne biedulki itd. W każdym razie wytrzymaliśmy i dziś nareszcie się udało :D {kwiatek] Pewnie możnaby napisać więcej i ciekawiej o tym, ale padam, spalam dziś może 2 godziny, ledwo widzę klawiaturę. Stwierdziłam jednak, że się podzielę :) Idę spać!!! Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meggie to mialas zupelnie jak ja. Tylko mi wody odchodzily szybciej i nie czekali tylko podali mi kroplowe, ale na szczescie u mnie rozwarcie zaczelo sie pojawiac. Wiec te co czekaja mozecie miec podobnie, bo oprocz wod nie bylo u nas zadnej akcji porodowej. Trzymam kciuki kochane!!! Do nowego roku urodzicie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dalej w dwupaku i nic się nie dzieje mam już tego czekania dosyć dziewczyny tylko ja już zostałam nie rozpakowana??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :-) no więc Majka niestety nie przybiera na wadze :( będę musiała ją dokarmiać mm... w piątek mamy wizytę u pediatry i doradzi nam jakie mleko stosować, a jak na razie mam Nutriton dodawać do mleka swojego..jestem załamana. A w dodatku dziś Majka ma jakiś dzień marudzenia..ciągle płacze. Dziś jeszcze w ogóle nie spała..już nie wiem co robić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamy Gratuluję wszystkim Mamusiom, które rozpakowały się podczas mojej nieobecności 🌼 widze ze Wy lepiej ogarniete z czasem i dajecie rade cos naskrobac na forum ja jak mam chwile to jem, piore albo do obiadu przygotowuje, mój synio to tylko by ssał ;) nawet mój P jak weźmie go na ręce to szuka cyca :) po powrocie ze szpitala martwiłam się że kupki długo nie ma ale od soboty to codziennie przynajmniej ze 3, zdażyło się że i mamusie obsiusiał, pewnie tez nie ostatni raz ;) wczoraj odpadł kikut a od dzisiaj mamy podawac wit K+D 🌼 ciekawa jestem jak tam u Was dziewczyny z wagą po porodzie, bo mi zostało z 6kg do wagi z przed ciąży a byłam na plusie 16 aa no i fotke musze szybko wrzucić na forum do Naszej galerii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dortelinko mam nadzieje, ze doczekasz sie, wiem co to czekanie. I wchodze i sprawdzam czy juz urodzilyscie. Do tych co urodzily, wiem ze moze bylo pisane ale net na komorce uniemozliwia mi wertowanie. Po pierwsze czy ti nornalne ze moja je co 4h, w prawdzie z 1,5 h ssie,ale pozniej 4,5 h spi. Dwa moja chyba do tej pory nie zrobila siusiu, mam obserowac jak sie nie wysiusia do jutra, to mnie nie wypuszcza. Przez pierwze 12 h nie wiedzialam czy mam to obserwowac, wiec moze zrobila, ale od tamtej pory nic, czy wasze tez nie robiy siku, dajcie znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorelinko ja tez jeszcze nierozpakowana :( Jutro rano zostaje juz w szpitalu i mam miec testy z oxy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LHej! Idrs tylko sie ciesz że tak długo śpi,jak dla mnie to to całkiem normalne. A z tym siusianiem to dziwne. Może jak będziesz miała dłuższą chwilę to odepnij pieluszke, dzieci najczęściej lubią zrobić siusiu jak pupę wietrzą. A jakieś usg Jej może zrobili nerek? Biegaczka wielki szacun! Synek śliczny i naprawde duży :) moja kruszyna to taka będzie w wieku 3 miesięcy albo dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irdis nie martw się że śpi tak długo moja też tak długo śpi a czasem nawet 5 h a potem jak się czepi cyca to aż czuję że jest pusty więc nie masz się co martwić Agnieszka to strasznie dziwne że nie sika nie spotkałam się z czyś takim więc nie pomogę Biegaczka moja ma prawie 4 tyd i waży prawie 4 kilo więc chylę czoło tymbardziej że to naturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leonka dobre pytanie,bo ja teża się zastanawiam... i chyba dzisiaj wyparze i jutro zmienie. Mam pytanie, wyszedł Tobie ten szew? Bo ja cały czas mam tą jedną mende i chyba jutro do położnej przedzwonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leonka,ja zmienialam smoczek tak raz na miesiac.wyparzam raz na tydzien smoczek i butelki,wprawdzie Felo nie ssie smoka,ale jak ide robic butle to mu daje,zeby sie nie denerwowal,to troche ssie.U nas dzis w nocy byla masakra....Najpierw Mlody spal od 22.30 do 3.30- bylam w szoku :D pozniej sie obudzil na jedzenie i zaczelo sie. zjadl 90ml i kupa-przebralam,znowu jesc-znowu 90ml i sie przesikal.no to zmiana pieluchy,pizamki i probowalam go polozyc jeszcze. no to mu sie ulalo i znowu do przebrania,bo caly mokry.to znowu glodny i znowu 90ml. Zaczelam sie zastanawiac,czy nie mam jakiegos dziurawego dziecka :P no i wszystko to lacznie trwalo do 6.30. Przysnelam w tym czasie,a budzik nastawiony mialam na 7.10,bo tak budze Mloda do przedszkola i po raz pierwszy w zyciu nie uslyszalam go-dobrze,ze moj maz mial czulszy sluch :P byla tez dzis u nas polozna srodowiskowa,specyficzna kobieta,kazala mi Felka kapac w szarym mydle,nie uzywac nawilzanych chusteczek,tylko przemywac go przy przewijaniu recznikiem zmoczonym w przegotowanej wodzie :D bron boze nie oliwkowac,nie balsamowac,masakra:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski jestem załamana po prostu. Nie dość że moja malutka na wadze nie przybiera kompletnie nic..to na dodatek okazało się, że ja mam jakieś zapalanie tam na dole :/ Była dziś położna i po "obejrzeniu" mnie stwierdziła, że mam nie taką wydzielinę i mam udać się na wszelki wypadek do gina. No to zadzwoniłam i pojechałam. Zbadała mnie...cholernie bolało..myślałam że padnę! Okazało się że mam tam wszystko opuchnięte i że mam w środku straaasznie dużo szwów które nachodzą na opuchliznę i ropę która mi się zebrała...masakra po prostu :/ Dostałam antybiotyk, maść i do podmywania fiolet. Jednak mimo wszystko najbardziej załamana jestem sytuacją z Majką...dlaczego nie przybiera? :( ehh.. Zabraliśmy małą do lekarza dziś. Do rodzinnego.. Uważa że coś jest nie tak z tym ulewaniem. Mam nie podawać nutritonu tylko Bebilon AR.. Jeśli nie pomoże to na usg brzuszka. Aaaa..i nie wiadomo co z bioderkami, bo jak to pediatra stwierdziła, Maja ma takie "luźne nóżki". Ehh..szkoda gadać. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki Witam serdecznie wszystkie rozpakowane mamusie i dla ich maluszków życze dużo ,duzo zdrówka a nie rozpakowanym lekkich porodów i zdrowych maluchów Dawno nie pisałam ,u nas w porządku wczoraj zaliczylismy pierwsze szczepienie zdecydowaliśmy sie na płatne szczepionki -jest mniej kłuć i są polecane (pracuje w służbie zdrowia i moje koleżanki dwie z pracy mają wnusie i każda z nich szczepiła swoje maluchy płatnymi więc coś w tym chyba jest) ..Kubuś pięknie przybiera waży już 4200 i urósł o 6 cm .. Doktor mówił ,że dziecko prawidłowo powinno przybierać 200 gram tyg i tak mój mały przybiera jak narazie Dziewczynki kochane jakie pieluchy używacie ? Ja jestem zawiedziona Pampersami ,mały potrafi po 2-3 godz przesikać pieluche ..Ktoś mi mówił ,ze są jakieś Dada w Biedronce i niby są bardzo dobre ,-próbowała któraś ich? Jutro ide na kontrol do gina jestem ponad 6 tyg po CC a cały czas krwawie a jak niema krwawienia to obfite plamienia --boje sie jak holera żeby wszystko było w porządku ... Gosia bidulko ale wycierpiałas sie --normalnie brak słow... Jeszcze Troszke -twój wczorajszy wpis zmotywował mnie do tego ,że jestem już umówiona na wizyte ---holerka jaki pech Cie spotkał ale mówił gin czemu tak Ci sie porobiło ?--współczuje... Nie pomogę Ci z tym ulewaniem ,mój mały jak łapczywie popije mleczka to ma czkawke albo uleje ,ale często odbiha mu sie serkiem i niby to jest prawidłowo. Kubuś lezy w łożeczku włacz\yłam mu karuzelke i słysze już jakieś kwękanie ,ehh pozniej odezwe sie Buziaczki ,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postękał ,pokwekał i już spiula ,aniołek mój kochany Dziewczynki ,kąpiecie codziennie swoje maluchy ? Bo ja tak ,a koleżanka mi mówiła ,że lepiej jest kapać co dwa dni ,a ja myślę ,że jak dziecko kapie sie codziennie to wyrabia sie w nim system kąpiel-jedzenie -spanie. Mój mały od niedawna już nie płacze w kapieli najgorszy był płacz jak go z wody wyjmowało sie a teraz od paru dni pieknie daje sie wyjąc i nawet przy wycieraniu nie płacze. Ja już mam stresa bo po macierzyńskim i zaległym urlopie musze wracać do pracy ,serce mi pęka na samą mysl ,ze bede musiała na pół dnia go zostawiać --ale cóz takie zycie .. Dobra ,zmykam mały spi to poprasuje mu ubranka i na spacer pójdziemy Pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagniesia,ja przy Nince po cc mialam krwawienie przez 7 tygodni. Gin powiedzial,ze przyjelo sie ze to okres 6 tygodni,ale odchylenia 1-2 tygodniowe sa w normie. No i ponad 7 tygodni to trwalo,ustalo na tydzien i dostalam okres- jeszce bardziej obfity,niz caly polog razem wziety :) teraz wlasnie mialam pytac Was...Ile u Was trwal polog(do tych,ktorym sie juz skonczyl)? bo ja od wczoraj nie krwawie w ogole i nie wiem,czy to normalne...U nas noc dzis dla odmiany normalna:) Felek obudzil sie tylko 2 razy,zjadl i zasnal,pozniej po 6 sie obudzil juz na amen,ale to akurat dobrze,bo wstalismy,nakarmilam go,przebralam,mezowi zrobilam kanapki do pracy i jakos tak do 7 zlecialo,a o 7 obudzilam towarzystwo do pracy i przedszkola,a my poszlismy spac dalej i do 10.30 jeszcze pospalismy,takze dzis jestem super wypoczeta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagniesia cieszę się, że mój wpis cię zmotywował :-) Mam nadzieję, że u Ciebie wszystko okej. Właściwie to nie powiedziała dlaczego tak mi się dzieje. Zapytała tylko "kto w ogóle Cię szył?!" :/ ... Jeśli chodzi o pampersy to ja właśnie DADY używam. Jestem bardzo zadowolona, ani razu nie zdarzyło się żeby coś przeciekło.. Wypróbowałam też Happy, ale przeciekały. Wczoraj jednak lekarz powiedział mi, że tak do 3 miesiąca życia Majki powinnam używać Pampers..nie wiem co to za różnica, ale okej. Dziś założyłam właśnie Pampers i zobaczymy. 🌼 Małej wyszła jakaś wysypka :/ Strasznie widoczna jest na brzuszku i buźce.. :( 🌼 Chyba naprawdę coś nie tak z moim pokarmem...Majka się chyba nim nie najada. :( Wczoraj przed snem dostała butlę tego Bebilonu AR i przespała pięknie całą noc, dziś rano dałam jej cyca, długo ssała ale ze spania nici..niby leżała w łóżeczku ale co chwilę popłakiwała. Przed chwilą znów dałam jej butlę i śpi.. Dlaczego to tak jest? Że jeśli chce się karmić piersią to nie można? Ehh.. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny.. JeszczeTroche, tez tak mam.. chciałam karmic z cyca, młoda chciała jeść tylko u mnie pokarmu nie było.. Teraz młoda na flaszce, tak skubana ciągnie, ze wczoraj jak była health visitorka ja zważyć to sie pokazało na wadze 4,5kg ;) sie klopsik z niej zrobił. 🌻 Idris, jak ci tak ładnie śpi to sie ciesz, znaczy sie, ze najedzona ;) a 4 czy 4,5h to norma jest ;) zacznij sie niepokoić jak w pierwszym miesiącu zycia bedzie ci spała ponad 6h bez karmienia. A z tym siusianiem to tak jak madziolek Ci powiedziała. Poloz ja w rozpietej pieluszcze, chlodek sprzyja siusianiu ;) moja to leje na potege, mnie wczoraj olala cała jak akurat ja podnosilam, zeby dać ja do zwazenia. Tak duzo nasiusiala, ze ja miałam kałuże w kapciu bo po mojej nodze scieklo :P ponoć mokrych pieluszek powinno być ok 4 na dobę minimum.. 🌻 Agata, ja po dwóch tyg przestałam krwawic całkowicie, teraz na pierwszy okres czekam ;) 🌻 ja miałam kilka sztuk pampersow z paczki ze szpitala no i reakcja identyczna jak u młodego. Po założeniu Pampersa pupsko czerwone całe.. czyli wychodzi na to, ze mala tez ma uczulenie na Pampersa. Na szczęście ja jak robiłam zakupy to zrobiłam zapas Huggiesow i jestem z nich bardzo zadowolona, zreszta juz z młodym wyprobowalam wiec wiem, ze są ok ;) tych Dady nigdy nie miałam bo u siebie nie mam dostępu do nich ale słyszałam od znajomych duzo dobrych opini właśnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam jeszcze pieluchy z Lidla, Toujours :) Przy Nince uzywalismy je jak skonczyla jakies 9 miesiecy i nigdy nie przeciekly i nie odparzyly.Teraz jednak uzywamy Pampersow i pewnie tak jak przy Nince- do mniej wiecej roku,a pozniej znowu te lidlowe.A jak Mlody bedzie mial ok 1,5 roku,czyli na wiosne,mam nadzieje na calkowite odpieluchowanie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też używam dady i jestem z nich zadowolona nie przeciekają i nie uczulają więc można zaryzykować dziś była u mnie położna i okazało się że mała znowy 300 g ma na plusie więc nadrabia zaległości i obecnie waży 3800 Jeśli chodzi o połóg to u mnie 4 tydzień plamienia i narazie czekam kiedy się to skończy bo ze starszą miałam 2 tyg i spokój Ja kąpie co 2-3 dni bo starszą też tak kąpalam a u mnie jest odwrotnie bo jak wykąpie to właśnie nie chce spać i może tak nawet 2 godz wytrzymać ale ogólnie ze spaniem to zaczyna byc regularny idzie spać o 22 i wstaje o 3 a w dzien tak koło 15idzie spać i wsaje o 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie mi też dali w pracy do zrozumienia ,że mam uzywać Pampersów hmm d\iwne ,że lekarze tak je proponują Byłam w Biedronce kupiłam Dady fajna cena paka 78 szt za niecałe 30 zł Dziewczyny podaje wam linka do fajnej stronki gdzie są podane sklepy w których są promocje na pieluszki ,chusteczki ,mleka A jakich chusteczek używacie ,bo te z Pampersa są strasznie zimne ja zanim wytre nimi małego to najpiuerw w rekach mu ogrzewam bo są b zimne i jakoś tak dziwnie przecierać maluszka takim zimnem... A jeszcze mam pytanko -prasujecie ubranka maluszkom ,? Bo ja tak ,zwłaszcza body ,kaftaniki wogle wszystko bo jakoś spokojniejsza jestem ,ze zabije zarazki i w szafce ładniej wyglada wyprasowane ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chusteczek też z Dady używam :-) A jeśli chodzi o prasowanie, to ja nie wszystko prasuję. Stwierdziłam, że nie chcę dziecka przyzwyczajać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny które imię ładniejsze Mikołaj czy Bartek, bo już sama nie wiem które wybrać Bartuś, Bartek, te formy podobają mi się ale już Bartłomiej nie za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi bardziej podoba sie jednak Mikolaj ;) co do chusteczek to na razie mam z Pampersa,Nivea i Penatena i te z Penatena najbardziej mi sie widza. Z Dady pozniej tez bede kupowala,bo przy Nince bylam baaardzo zadowolona,ale poki co mam niezly zapas,ktory musze wykonczyc :D jesli o prasowanie chodzi,to ja prasuje wszystko wszystkim...Mlodemu tez i pieluchy tetrowe i flanelki, jedyne,czego nie prasuje to majtki i skarpetki,ale znam i takie babki,co prasuja bielizne,mi by sie nie chcialo :P Mezu zabral Ninke do kina na bajki, a ja zaraz ide po raz pierwszy sama kapac Fela...Mam troche stresa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki dzisiaj mnie wypisali, jak się ogarnę podeśle zdjęcie, póki co mam aniołka, je długo bo czasami 1,5 h , ale potem spokój i można robić wszystko :-). Dzisiaj troszkę bardziej marudna ale wiadomo nowe miejsce. Dziewczyny jak przemywałyście pępek spirytusem, nasączaliście wacik i na około, tam delikatnie do środka, czy po całej długości kikuta, bo nie mam pojęcia? i mocno nasączony wacik. Mam też Octenisept i jak go używacie pryskacie na kikuta i wycieracie wacikiem? Ja chylę się ku spirytusowi jednak, ale proszę o odpowiedź. 🌼 Piersi mam jak balony, bolą mnie brodawki, a w nocy cieknie też ta miałyście i macie jakieś fajne sposoby na ból? 🌼 A gdzie dziewczęta z mego terminu i okolic. Dorotelinka, 21.11.12, Martyna no i listopadowa dawno się nie odzywała. Jak samopoczucie, jak porody? 🌼 Jutro wracam do szpitala bo mam zdjęcie szwów. jakoś szybko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Creamyful............tp. 21.11.......1 ciaza..........Michelle, Norwegia 21.11.2012...........tp. 21.11.......1 ciążą.........Wojtuś ...Warszawa Martynaaa_19.......tp. 22.11......1 ciąża..........Antosia..ok.Gdyni dorotelinka123......tp. 22.11.......2 ciąża..........chłopiec ..Biłgoraj Listopadowa M......tp. 23.11.......1 ciąża..........płeć nieznana Anka271112..........tp. 27.11...... 2 ciążą..........prawdop.dziewczynka Grudzien_85.........tp. 28.11.......1 ciąża..........dziewczynka ************************TULĄCE SWOJE SKARBY**************************************** NICK............T.POR/D.POR...........WAGA/DŁ. /RP.........IMIĘ/DZIECI/SKĄD.. ............................................................ ....................................... Dagniesia37..........14.11/13.10.......3100g/50cm/CC..... ...Kubuś/4dzieci...... Azja1212..............29.10/21.10.......3200g/54cm/CC.... ....Madzia/Filip........ Leonka.................05.11/28.10......3310g/54cm/SN. .......Leon/Warszawa... madziolek_88.........05.11/29.10......2870g/52cm/SN...... ..Tosia/Poznań........ ulna30..................03.11/29.10......3020g/54cm/SN... ......Miłosz/3 dzieci..... 1111ewa...............06.11/01.11......2900g/51cm/CC..... ....Agnieszka........... ada1305...............10.11/01.11.......3050g/56cm/SN.... .....Emilia, Maria/Wolsztyn patisonek87...........06.11/02.11......3725g/...cm/SN.... .....Emilia, Katarzyna/Dorian/Anglia Justyna1991..........03.11/05.11.......3590g/52cm/CC..... ....Alan/Poznań MalaBlondynka........01.11/06.11.......3200g/57cm/SN..... ....Artur/Martyna/Wrocław JeszczeTroszke......8.11/11.11.........3600g/59cm/SN..... ....Maja/Poznań(okolice) justyk89...............16.11/11.11.......3550g/53cm/SN... ......Julia................... Nika89..................../12.11............3500g/55cm/SN .........Kacperek............. martarta...............17.11/14.11...... 3800g/57cm/SN.........Michał.................. Krucha2007............17.11/14.11...... 3450g/55cm/SN.........Natalia.................. Przeterminowana.....04.11/17.11.......3450g/54cm/SN...... ...Marysia................. ewela....................14.11/17.11.......3120g/51cm/SN. ........Igor/Tychy.......... AgataHa................25.11/19.11.......3500g/55cm/CC.. . ... ..Feliks Bazyli/Nina MaggieWhite...........23.11/19.11...... 3980 g/58 cm/CC.........Antoś/Wrocław GosiaqKR.............23.11/21.11.......3210g/52cm/CC. ....Łucja, Aleksandra/Kraków tatiana_xx............ 11.11/21.11.......4170/54cm/SN.............Kamil/Szwajcria biegaczka..............24.11/22.11........4820g/68cm/SN. ..........Maksymilian idris.....................22.11/25.11........3150g/54cm/SN. ..........Agatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×