Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lafari

********************mamusie LISTOPAD 2012*********************************

Polecane posty

Najwazniejsze zeby bylo zdrowe i zeby szczesliwie donosic a reszta jest mniej wazna Ciesze sie ze jestem na poczatku miesiaca bo jak urodze to ja bede straszyla opowiesciami z porodowki ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, pewnie, co porod to inny. ale ja pierwszy wspominam bardzo odbrze. rodzilam sn. jakmos tak wyszlo - szybko i stosunkowo bezbolesnie. oby mnie teraz nie pokaralo .. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam cesarke bo moja corcia ulozona byla posladkowo lafarin a twoja corcia co porabia ze masz chwile dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem. tez niemale przezycia, przeciez to powazna operacja. a ja wlasnie rejestruje sie do lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bym miala wybierac to drugi raz tez wolala bym cesarke troche boli ale da sie wytrzymac Do lekarza ide dopiero za tydzien na NFZ mam tam fajnego lekarza a jesli powiem ze jestem w ciazy to zaraz mnie przyjmie bo zadnej nie odmawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nawet nei chce sobie wyobrazac porodu, slyszalam juz ze moze byc wszystko ok i porod jest szybki, ale moze tez sie ciagnac godzinami i byc cholernie bolesny ja teraz zmykam do domku. milego popoludnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja tez przy pierwszej ciazy mialam super ginekologa na nfz, teraz niestety pan sie przeprowadzil. mam nadzieje, ze znowu trafie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa, a nie jest tak , ze po pierwszej cesarce mozna miec juz tylko cesarki? ze wzgledu na blizne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippelsweg- moze byc roozne. u mnie szybko i przyjemnie wrecz. u mojej kolezanki najgorsze doswiadczenie w zyciu. no poza faktem, ze w ten sposob ma przy sobie swoja malutka istotke.. :) damy rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teoretycznie tak ale u mnie bedzie to juz 4 lata wiec to zalezy czy sa co do tego wskazania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia-monia!!
HEJ można dołączyć ja sie dowiedziałam we wtorek( 26.02) 4 dni po @ dwie grube krechy do lekarza ide w piątek ,z kalkulatora wychodzi mi na 2.11 2012, mam 2 dzieci , to bedzie 3, w tym iz jedno poprzednie poroniłam w 8 tygodniu,tyle na początek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gonia monia!!! witamy!!!!! wpadaj jak najczesciej do listopadowej sekty :) ewa, no tak. 4 lata. zapomnialam, ze Twoja latorosl juz duuuuzaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia monia!! Gratulacje i witamy cie w naszym skromnym narazie gronie ale mam nadzieje ze bedzie nas wiecej Widze ze szykuje ci sie niezla gromatka ja tez bym chciala trojke a twoje w jakim wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my na razie poprzestajemy na dwojce. a trzecie.. moze jak bedziemy miec ok 35 lat i ustabilizowane w pelni zycie. bo pewnie jeszcze kiedys zapragne.. i pozaluje, ze wyrobilam sie tak wczesnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez tak myslalam ok 35 37 ale zobaczymy moze najlepiej zostawic sobie jedno na wpadke wtedy bedzie nam latwiej przyjac ciaze ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze jedno moze myslec, ze to byla wpadka. a drugie (druga)wiedziec doskonale, ze nie doo koncaaa :) my te ciaze zaplanowalismy i wypracowalismy 8) pierwsza-niekoniecznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my chcielibysmy dwojke, ale na razie bedziemy sie cieszyc jak uda nam sie donosic to pierwsze:) zreszta mnie za 5 miesiecy stuknie 30 wiec mozna powiedziec czas najwyzszy. no ale najpierw chcialo sie skonczyc studia, znalezc fajna prace i fajnego odpowiedzialnego meza. owszem wszystko to znalazlam a teraz prawie 2 lata probujemy by nam sie gromadka powiekszyla. na razie powiekszyla nam sie o 2 kotki i suczke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ze studiami na szczescie zdazylam. a praca, coz, pozniej :) chce mi sie ciagle ciagle ciagle spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Studiow niestety nie mam ale przeciez nie kazdy musi miec ale jesli chodzi o prace to juz pare ladnych lat za soba juz mam Mimo to dobrze nam sie zyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam takie, ze pozal sie panie boze. w dzisiejszych czasach studia to niedosc, ze towar to na dodatek malo ekskluzywny ;p w wiekszosci przypadkow niestety 100% prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam znajoma pare ktora jest po studiach i on pracuje fizycznie a ona siedzi w domu i nie ma pracy wiec to nie jest powiedziane ze studia gwarantuja dobra prace chyba tylko jak sie ma znajomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzmy ze politechnika owszem. ale studia humanistyczne nawet na panstwowych uczelniach ... juz mniej. prywatne na dzien dzisiejszy to.. nic. papier. slabej jakosci na dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wasnie na techniczne sie wybralam, pozniej wyjechalam do niemiec dalej sie ksztalcic, wiec staralam sie nie zajsc w ciaze, bo na meskich studiach ciezko jest sie utrzymac dziewczynie, bo wiekszos wykladowcow uwaza sie sie poszlo na te studia by znalezc meza i szybko zajsc w ciaze. teraz pracuje w wyuczonym zawodzie z samymi facetami, owszem musialam sobie przyswoic milion innych rzeczy ktore nie pokrywaja sie z moimi studiami, no ale teraz trzeba byc multitasti, albo wygryza Cie bez mrugniecia okiem. no i tak odkladalam maciezynstwo na lepszy moment no i teraz mam problem z wykonaniem planu... ale mam nadzieje, ze w koncu sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maz tez mi tak powtaza, wiec sie caly czas staramy zrobic cos co ma w koncu rece i nogi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, mi tak powiedzial maz jak dowiedzial sie o pierwszej ciazy. w koncu zrobilismy cos, co ma rece i nogi :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja i ja się dopiszę :) przełom października i listopada :) więc dopisuję się tutaj :) wedlug hcg 3-4 tydzien podobno, ale zaraz po owulacji juz czulam ze to moze byc ciaza :) pierwsze dziecko i nie wiem od czego zaczac :) tyle rzeczy chce sie dowiedziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybcia-- no to obie jestesmy w ciazy z pierwszym dzieckiem. masz jakies objawy? ja mam 9.03 wizyte na cytologie i moze pierwsze usg, jutro ide porobic badania z krwi i moczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie to w sumie juz od 10 lutego swedzialy piersi, sutki mialam wrazliwe i bolal mnie brzuch, od jakiegos tygodnia mam delikatne mdlosci ale stawiam ze to bardziej psychika plata mi figla :) a Ty? ja w poniedzialek ide do ginekologa i tez licze ze cos zobacze na usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×