Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lafari

********************mamusie LISTOPAD 2012*********************************

Polecane posty

rybcia gratulacje jak bedziesz miala jakies pytania to postaramy sie ci odpowiedziec A okres kiwdy mialas ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamajuleczki
hej dziewczynki ja też załozylam taki temat 23 lutego , ale było chyba za wczesnie , ja też dołączam , 5 testów pozytywnych , przewidywany termin 7 listopad:_)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama juleczki gratulacje masz termin zaraz po mnie masz juz jakies dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybcia-- na zobaczenie czegos bedzie za wczesnie, ja w sumie ide do gina tak wczesnie bo cytologie chce zrobic, ale pierwsze usg na ktorym ma byc cos widac to dopiero na 20 mam wizyte. u mnie z objawow jak pisalam wczesniej mdlosci i bardzo bolesne piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio mialam 24 stycznia a pytan to pewnie mnostwo by sie znalazlo, nie mam pojecia kiedy co zalatwiac, jak sie teraz odzywiac i przede wszystkim co zrobic z tym bolem podbrzusza i mdlosciami, wczoraj obiad na raty musialam przez te zapachy gotowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamajuleczki
tak, mam już 3 letnią córeczkę :) nie wiem dziewczyny co robić , bo zanim nie wiedziałam o ciaży , umówiłam sie na 23 marca na usg , dzwoniłam tam i nie ma mozliwosci wczesniejszej wizyty , wiec nie wiem teraz czy czekac do 23 , czy może isc gdzieś wcześniej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybcia-- na bol podbrzusza nospa, im mniejszy bol tym mniejsza dawka zadziala, wiec nei wolno dac sie boli rozbujac. co do mdlosci to ja wcinam len mielony rano na czczo i troche lepiej jest w ciagu dnia, no i zgaga tak mnie nie meczy. robilas sobie juz jakies badania takie przedciazowe czy jestes jeszcze calkowicie przed? mama juleczki-- ja mam wizyte na 20 marca, tak mi lekarz powiedzial, ze najpewniejsze bedzie zeby bylo juz serduszko widac i slychac. wczesniej ide do innego, ale to nie na usg a na cytologie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippel jakie badania masz na mysli? Narazie nic nie robilam, w pon mam nadzieje ze gin mi powie wszystko jakie badania zrobic, co mi wolno czego nie, itd :) co do tego usg zle sie wyrazilam, nie chodzilo mi ze ja chce cos zobaczyc tylko ze gin zobaczy ze tam na pewno jest ta fasolka :) bo do teraz jakos sama w to nie wierze jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak u was bylo z testami ciazowymi? Ja ponad 5 zrobilam i caly czas negatywny byl, niezle organizm splatal mi figla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybcia-- wcale fasolki zobaczc nie musi, wiec sie nie zdenerwuj jak nic nie zobaczy, na razie bedzie miala okolo 2 mm, wiec wcale nie musi byc super widoczna. co do badan to mnie powiedzial gin od zagrozonych, ze mam zrobic przed wizyta u niego badania z krwi i moczu - test na HIV - od 2 lat wymagane - toxoplazmoza IgG i IgM - cytomegalia IgG i IgM - różyczka - gr krwi (moja i meza) - morfologia - cukier we krwi - TSH - WR (badanie na kile czy jakies inne choroby weneryczne) - podobno wymagane teraz przez szpitale - analiza moczu do tego po poronieniu robilam badanie przeciwcial na krzepliwosc. no i mialam badanie usg piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamajuleczki
rybcia ja pierwszy test zrobilam tydzien przed spodziewanym terminem @ i juz wyszedł pozytywny , to jest bardzo dziwne bo z Julcia poytywny wyszedł mi dopiero 1,5 tygodnia po terminie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybcia-- ja zrobilam jeden 10 dni po owu - takie wytyczne od gina przy luteinie - wyszedl negatywny, nastepny w dzien spodziewanej @ wyszedl cien cienia drugiej kreski i 4 dni po spodziewanej wyszedl wyrazniejszy ale nadal nie gruba kreska. zrobilam bete i mam potwierdzenie ciazy, ale nei bardzo wiadomo ktory tydzien bo niska beta wyszla. jutro bede powtarzala zeby zobaczyc jak rosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybcia i mamajuleczki! :) witamy :) dopiszcie sie do listy ( kilka stron wczesniej, tj. chyba 2ga ;) ) mam wizyte na wtorek, to zobaczymy... co tam siedzi sobie. nawet jesli pecherzyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama jleczki ja tez mam corke co ma 3 latka mysle ze jak pujdziesz teraz do lekarza to zrobi ci usg a potem mozesz isc drugi raz to zobaczysz jak sie rozwija Na badania dostane skierowanie dopiero jak bede u lekarza w srode Testy robilam dwa jeden 2 dni przed @ a drubi dzien przed i wyszly mi dwa razy slabe kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa , mi przy pierwszym bobo wyszly slabe kreski. oj slabiutkie? czy to znaczy, ze to bylo krotko po zaplodnieniu? bo teraz krechy jak markerem . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamajuleczki
dziewczyny czy was też cały czas boli brzuch jak na @? co chwila chodze do toalety bo mam wrazenie ze dostałam juz okrsu , cholera niby 3 lata minęło od tamtej ciaży a człowiek nic nie pamięta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama juleczki - zaczernij nick bo zaraz znajdzie sie jakis mily podszyw..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli testy wyszly slabo to pewnie owulacja sie przesunela ja tak mialam w pierwszej ciazy Bol brzucha jest norma na poczatku ciazy tylko nie moze byc za mocny ale jest to efekt rozciagania sie macicy wiec nie martw sie ja tez tak chodze do lazienki bo nie moge uwierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpisujcie sie dziewczyny magda.............24lata........krakow....................2g i dzidzius Angie..............29 lat.........świętokrzyskie..........1sze dziecko ewa.................27 ..........podkarpackie............2gie dziecko 4 tydz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez ciagnie, i musze do lazienki chodzic ale to z przyczyn ciaglego parcia na pecherz. siusiu biegam srednio co 45 minut...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez chodze bez przerwy do lazienki nawet w nocy 2 razy chociaz wczesniej mi sie to nie zdazalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Same powiedzcie czy te dolegliwosci nie sa fajne ja jestem szczesliwa bo wiem ze dzieje sie we mnie cos niesamowitego takie wielkie szczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda.............24lata........krakow................... .2g i dzidzius Angie..............29 lat.........świętokrzyskie..........1sze dziecko ewa.................27 ..........podkarpackie............2gie dziecko 4 tydz Iwona..............28...............mazowieckie.........2dziecko5 tydz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie dopisze w domu do listy, ciezko w tel.. Jest kopiowac ja narazie czuje sie tak jakby poza ta ciaza, nie dociera to jeszcze do mnie ze w sswieta bozego narodzenia bedzie o jedna osobke wiecej, wiec narazie te dolegliwosci nie sprawiaja mi przyjemnosci dobrze chociaz ze nie musze co chwile do toalety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa-- ja szczerze mowiac tez zachwytu nie wyrazam z powodu objawow, no ale sie ciesze, ze sa, bo to oznacza, ze nadal sie cos dzieje, a nie jest po wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze nie ma sie z czego cieszyc ale jak poronolo sie 2 razy to czeka sie na te dolegliwosci jak na zbawienie wtedy wiem ze wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jeszcze nie biegam siusiu. ale jak przypomjinam sobie koniec ciazy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×