Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lafari

********************mamusie LISTOPAD 2012*********************************

Polecane posty

hejka! mozna sie dolaczyc? ja dowiedzialm sie w poniedzialek, ze prawdopodobnie zostane mama io termin wlasnie wypada na listopad. na raze u gina nie bylam, bo za wczesnie by cokolwiek stwierdzic, ale dostalam tel pakiet badan do wykonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dzisiaj:) ewa, wiem, ze bedzie ciezko. ale to slodki ciezar, prawda? :) hej sippelsweg - witamy w naszych listopadowych progach :) to jest nas juz 3 :) a to dopiero dowiadywania sie o ciazach poczatek ;) marek, moj maz, dostal polecenia kupienia mi dzisiaj jakis ciazowych witaminek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippelsweg ( niemiecko? :) ) - to pierwsza ciaza? czy juz zes zaprawiona w boju? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lafarin-- z niemiecka, sperdzilam tam troche czasu i w sumie tam zalozylam nick, ale aktualnie jestem w polsce. ciaza druga, ale pierwsza poronilam bardzo wczesnie, wiec mozna powiedziec, ze wszystko dla mnie nowość. aktualnie mam 2 ginekologow, obaj o tym wiedza i w sumie to chyba nawet im to nei przeszkadza, jeden jest od ciaz zagrozonych, ale 100 km ode mnie a drugi na miejscu w razie gdyby cos sie dzialo i nei bylo by czasu na dotarcie do drugiego. o ciaze staramy sie od prawie 2 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippelsweg to gratuluje Wam !! wszysctko bedzie dobrze. a przezorny zawsze ubezpieczony - dobrze, ze masz dwoch lekarzy. jak sie czujesz? jakies objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lafarin-- z objawow to najpierw ciagnelo mnie w podbrzuszu, pozniej zaczely sie mdlosci i ogolnie takie niefajne uczucie na zoladku, ale bez wymiotow, no i bol piersi doprowadzajacy do obledu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez bola jajniki. do tego mdlosci . a piersi jak na razi nic. jakies przeczucia co do plci? :) bedziesz chciala poznac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie ze jest nas coraz wiecej sippelsweg Gratulacje nie martw sie wszystko bedzie dobrze ja tez poronilam 2 razy i za kazdym razem wierze ze bedzie dobrze Ktory to tydzien i na kiedy masz termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lafarin-- w ktorym tygodniu jestes? ja teoretycznie 4 tydzien i 3 dzień, ale praktycznie to ciezko wyczuc, dowiem sie dopiero jak sie z ginem spotkam dzisiaj chce sie umowic na zrobienie cytologi, bo ostatnio robilam w zeszlym roku, a nalezalo by miec jakas w miare swieza. no i w piatek ide na badanie krwi i moczu. a Wam juz jakioes badania zlecil lekarz, czy na razie nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jesli chodzi o plec to jest w internecie program przez ktory mozna sprawdzic jaka bedzie plec dziecka ja sprawdzilam i na corke mi sie sprawdzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lafarin-- co do plci to zadnego pomyslu, nawet sobe na razie glowy nie psuje i bede chciala znac jak bedzie cos juz widac ewa-- wytlumaczyli mi to zgrabnie i sensownie jak porobilam i dotarlo do mojej glowki, wiec staram sie myslec pozytywnie. przy poprzedniej ciazy nie mialam praktycznie zadnych objawow poza powiekszonymi piersiami, nawet nie byly jakos szczegolnei bolesne. a teraz to przy dotyku az mi sie czasami plakac chce. jstynka-- juz po wizycie u gina czy jeszcze przed Toba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z kalkkulatora sieciowego ( :) ) to jakis 4tydzien. wiec podobnie. trzeba isc do ginekologa, jednak wiem, ze teraz to jeszcze bedzie trudno powiedziec . cokolwiek. pojde jeszcze w tym tygodniu - dla zasady. a zeby cokolwiek zobaczyc - okolo 8/9 . oh,to bedzie ❤️ a cytologia w ciazy prawie zawsze wychodzi troche zaklamana - czyli II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippelsweg Mamy pewnie taki sam termin u mnie to 4 tyg i 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa, daj odnosnik :) zobaczymy :) mi wg kalendarza chinskiego,w poprzedniej ciazy, wyszlo, ze bedzie chlopak. a tu dziewuszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lafarin-- ja mam II odkad pamietam. mimo wymrazania i leczenia ciagle bujam sie z II, wiec mnie to nie rusza. ale gin od zagrozonych chce miec cytologie zrobiona wiec sie dostosuje. wizyte u jednego mam na 20 marca umowiona, a z drugim bede dzisiaj sie umawiala na cytologie wiec pewnie jakos na dniach. widziec raczej nic nie zobaczy, ale powie czy wyglada przynajmniej wszystko ok. ewa-- ciekawe czy lekarze potwierdza nasze obliczenia. bierzesz jakies leki teraz? ja mam brac luteine 1x1 i 2x1. no i kwas foliowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luteina podnosi poziom progesteronu a ten odpowiada za utrzymanie ciazy, ja mialam go niskim, a do tego poronienie poprzednie, wiec lekarze obaj zalecili aplikowanie codziennie, wiec aplikuje coby utrzymac tym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam na mysli to, ze szyjka macicy jest silniejsza. bo ja rowniez mialam w poprzedniej ciazy, od bardzo samego poczatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda.............24lata........krakow.......2gi dzidzius idąc za przykładem innych topikow ;) dopiszcie sie, bedzie jasno i przejzyscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda.............24lata........krakow....................2gi dzidzius Angie..............29 lat.........świętokrzyskie..........1sze dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez wychodzi chlopak sippelsweg narazie luteiny nie biore tylko witaminy z kwasem foliowym od ostatniego poronienie czyli ok 5 mies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda.............24lata........krakow....................2g i dzidzius Angie..............29 lat.........świętokrzyskie..........1sze dziecko ewa.................27 ..........podkarpackie............2gie dziecko 4 tydz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na razie traktuje ten chinski kalendarz wprost odwrotnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×