Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lafari

********************mamusie LISTOPAD 2012*********************************

Polecane posty

bo to takie cwaniaczki czasem, mysla, ze to wakacje..;) ale zostaw samych na jeden dzien... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mysle ze i tak nie mamy na co narzekac bo czasem sobie mysle ze nie zasluguje na takiego meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja wczoraj przed 20 juz spalam, doslownei mnie wycielo. rano po cwiczeniach przestaly nie bolec piersi wiec lekko spanikowalam, bo w sumie top przy poronieniu wlasnie przestaly mnie bolec piersi, no ale teraz bola mnie znowu jak diabli... wiec chyba jednak nie jest zle rano bylam na pobraniu krwi, wyniki co prawda bede miala dopiero w poniedzialek, no ale to jest najlepsze lab. babeczka wklula sie za pierwszym razem co przy moich zylach zdaza sie naprawde nieczesto. wczoraj sprawdzilam kiedy dokladnie zaczelam ronic no i wyszlo ze w 36 dc, wiec wypada to na jutrzejszy dzien... mam nadzieje, ze przejdzie bezproblemowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po nieporzespanej nocy , byłam wczoraj u dentystki , roziwrciłą zęba, jak wróciłam tak strasznie mnie bolał że gryzłam z bólu ściany , nie dałam rady i znó wzieła 2 paracetamole , rano wstałam opuchnięta jak balon!!!!!dzwoniłąm do dent. powiedziałą ze trzeba naciąć ropień i dac antybiotyk , EXTRA poczatek ciazy , jak te wszystkie leki nie zaszkodzą małenstwu to bedzie cuuuuud, mam strasznie zły humor, do mnie sie zawsze sie cos musi przyplątać!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej !!! ja tej nocy nie mogłam spać niewiem moze przed dzisiejszą wizytą, Ja zapisałam sie na dzis prywatnie, a NFZ do mojego lekarza co prowadził poprzednie ciaze mam wizyte na 29,03 , wiec nie mogłam tak długo czekac i dzis ide prywatnie, a co do zażywania tabletek , to ibuprom nie jest dobrze zalecany w ciazy, , lepiej APAP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama juleczki, bądz dobrej myśli , wszystko bedzie dobrze, powiedz dentysce że jesteś w ciązy i ona napewno poda taki lek żeby maleństwu nie zaszkodzić, wieć na ból bierz paracetamol lub apap, pamietaj , nie IBUPROM , Ja dziś myśłałm ze mam biegunke, bo mnie tak brzuch lekko cmił, i sie tez wystraszyłam ze to coś złego, ale to bardziej z nerwów tak mi sie wydaje( bo nic sie nie dzieje stolce normalne) , jak sobie pomyśłe czy sie teraz uda donosić, wiem ze nie mozna sie denerwiować dziś powiem lekarzowi zeby mi coś dał na uspokojenie, dziewczyny te co poroniłyscie, czy zażywacie jakieś leki teraz aby utzrymac ciąże, zalecił juz wam lekarz wcześniej abyscie brały np, duphaston, bo mi nic nie kazał brać, chociaż wiedział ze planuje ciaże, powinnam o tym wspomnieć na wizycie, jesli mi nie zaproponuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippelsweig - czuje, ze wszystko bedzie dobrze. a intucije mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama juleczki - mysle, ze na poczatku ciazy nei ma az takiej tragedii z lekami jak pozniej. ile mam nie wie , zew sa w ciazy a dalej hulaj dusza z fajami i alkoholem. pierwszy miesiac czy dwa - raczej malo rzeczy "czepia" sie tych maluchow. poza tym dentyskta bedzie wiedziala co i jak. tylko powiedz koniecznie o ciazy. bo np juz w III trymestrze nie bylo mowy o zniweczuleniu. a co dopiero -zapewne- o antybiotyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulna i rybcia: magda.............24lata........krakow................... .2g i dzidzius Angie..............29 lat.........świętokrzyskie..........1sze dziecko ewa.................27 ..........podkarpackie............2gie dziecko 4 tydz Iwona..............28...............mazowieckie.........2 dziecko5 tydz dopiszcie sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo dentysta, chyba tez musze go zalatwic jak najszybciej dziewczyny a tez za kazdym razem jak chodzicie do lazienki to modlicie sie zeby tylko nie bylo krwi? i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lafarin-- jak dotrwam do szczesliwego rozwiazania, to wpakuje sie do samochodu, nawiedze Cie w Krakowie i ucaluje za Twoja intuicje:) a zaraz za mna pewnie moj maz:) dziewczyny jak to jest z ta kawa? slyszalam, ze jedna filizanka kawy dziennie jest dopuszczalna, ale ze w pierwszym trymestrze lepiej ograniczyc do najwyzej 3-4 na tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybcia-- ja w laziene sprawdzam za kazdym razem wkladke, poprzednie poronienie nauczylo mnie tego, ze plamienie moze byc normalne, ale wcale nie musi, wiec jak nie ma krwi na wkladce to oddycham swobodniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippelsweg, zobaczysz :) rybcia, dopisywac sie. ale to juz :) i nie schizuj sie krwia w lazience. bedzie dobrze. jak najwiecej spokoju. dziecko tez troche rodzi sie w glowie.. wiec nie ma go co tam poraniac ciagle.. wiem, ze latwo mi sie mowi. ale cos w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w brzuszkacg kreca i rozkrecaja sie nam piekne male kameleoniki.. :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorota............24...............mazowieckie..............1 dziecko sorry ale tylko tak moglam wpisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dentyste zalatwilam po poronieniu, po normalnym znieczuleniu zaliczylam odlot lekki, okazalo sie, ze bardzo zle znosze znieczulenie, zreszta jak bylam w szpitalu na hsg i mialam znieczulenie to tez mialam odlot, ale jakos nie powiazalam faktow. no ale nastepne znieczulenia mialam juz dla kobiet w ciazy i je znosilam dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda.............24lata........krakow................... .2g i dzidzius Angie..............29 lat.........świętokrzyskie..........1sze dziecko ewa.................27 ..........podkarpackie............2gie dziecko 4 tydz Iwona..............28...............mazowieckie.........2 dziecko5 tydz dorota............24...............mazowieckie..........1 dzidzius

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lafari mozsz wpisac za mnie bo nieweim jak ok !! dzieki z góry ulna..........28 lat.......podkarpackie..........3 dziecko 5 tydz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda.............24lata........malopolskie................... .2g i dzidzius Angie..............29 lat.........świętokrzyskie..........1sze dziecko ewa.................27 ..........podkarpackie............2gie dziecko 4 tydz Iwona..............28...............mazowieckie.........2 dziecko5 tydz dorota............24...............mazowieckie..........1 dzidzius ulna..........28 lat.......podkarpackie..........3 dziecko 5 tydz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny ja mam termin na lipiec:) w poniedziałek zaczynam 21 tydzień. Jeśli mogę Wam coś doradzić: Pierwszą ciążę poroniłam w 14tyg i powiem, że przy następnej chodzenie do łazienki i sprawdzanie czy się nie krwawi to norma ale z czasem się uspokoiłam i już od dawna tego nie robię:) Z leków najlepiej apap albo paracetamol o resztę lepiej pytać lekarza. Co do płci mi za kalendarza wychodzi chłopiec a prawdopodobnie będzie dziewczynka ale na 100% dowiem się 14 marca na usg połówkowym. A i w pierwszych tygodniach dziecko jest chronione przed rzeczami typu alkohol czy leki więc się nie martwcie na zapas, że któraś piła czy miała antybiotyk na początku ciąży. Pozdrawiam i serdecznie gratuluję:) Jak coś to chętnie odpowiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziwczynki dzisiaj trocze puzno bo bylam sobie na zakupach a potem mysialm zrobic mezusiowi pierogi a teraz siedze i odpoczywam Noc mialam spokojna chociaz coroz gorzej jest mi zasnac a rano wstaje bardzo wczesnie wstaje mamajuleczki przykro mi ze zamiast sie cieszyc musisz cierpiec ale mam nadzieje ze bol szybko minie ulna30 pewnie zobaczysz dzis swoja fasolke napisz jak bedziesz juz po wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda..............24lata........malopolskie.............. ..... .2g i dzidzius Angie..............29 lat.........świętokrzyskie..........1sze dziecko 1111ewa..........28 lat.........podkarpackie............2gie dziecko...... 6.11.2012 Iwona..............28...............mazowieckie.........2 dziecko5 tydz dorota.............24...............mazowieckie..........1 dzidzius ulna..........28 lat.......podkarpackie..........3 dziecko 5 tydz. Musialam wprowadzic male zmiany bo sobie lat odjelam ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy mnie nie wypiszecie z listy :( cos czulam ze nie tak jest, zaczela mi krew leciec :( ni to czerwone ni to brazowe :( do gina nie pojde bo na wyjezdzie jestem, dopiero w poniedzialek :( nie wiem co myslec :( ciekawe czy to moze byc chwilowe przez stresujacy dzien w pracy :( boje sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×