Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lafari

********************mamusie LISTOPAD 2012*********************************

Polecane posty

jak ktos ma za latwo to narzeka ;) ja na razie tyle, ze zmeczona i mdlosci. piersi nie. siusiu nie. mam nadzieje, ze wszystko ok. we wtorek idę to sie przekonam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli mozna wiedziec to w ktorym tygodniu poronilyscie? Zycze wam zeby tym razem wam sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba dlugo mozna.. pierwsza stabilizacja ciazy to ok 12tc. potem 20tc. to juz spokoj... ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na samym poczatku bo w 7 tydodniu, trzymali mnie w szpitalu na podtrzymaniu, ale nie udalo sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dwa razy w 9 tc wiec jak nadchodzi 9 tydzien to sie jyz boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze dobrniemy do listopada w pelnym skladzie A jesli chodzi o poronienia to nigdy nie mozna byc pewnym ze juz wszystko bedzie dobrze bo na kazdym etapie moze byc cos nie tak ale mam nadzieje ze kazda doswiadczy tego szczesiai bedzie mogla usciskac swoje malenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie dziewczynki czujecie mam nadzieje ze mdlosci niezbyt mocno daja sie weznaki A moze jeszcze ktos dolaczy im wiecej tym weselej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno bedzie nas wiecej. to dopiero poczatki dobrych, listopadowych wiesci ;) ja niestety zaczynam spac. w kazdej mozliwej chwili. i tak nie wiem czy dzien dobry czy dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej , to jest mój prawidłowe pseudo ULNA , zamiast gonia-monia ok!!! wiec mam 2 dzieci 7 lat córke i 2,5 lat synka, poroniłam 5.09.2011.w 8 tyg ciazy dzidziusiowi przestało bic serduszko, niewiadomo z jakiej przyczyny, lekarz to tłumaczył ze tam musiało sie stac, jutro ide na 1 wizyte do lekarza mam nadzieje ze bedzie ok!!!troche sie boje ale mysle ze bedzie ok trzymajcie kciuki !!! mnie brzuch juz nie boli, narazie , czasami zakłuje ale problemy z czestym oddawaniem moczu i sennosc , zmęczenie , mnie dobija, moze ze nie pije kawy od kilku dni odkąd sie dowiedziałam , a jak u was samopoczucie i pijecie kawe??? Musimy byc dobrej myśli to napewno nam się uda dotrwać do listopada,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze wczesna pora na spanie a co bedziesz robic w nocy zreszta co mozna robic w nocy jak jeszcze jest maz ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie pije kawy od poprzedniej ciazy czyli od pazdziernika bo po tym jak poronilam stwierdzilam ze nie bede sie teraz przyzwyczajac do kawy bo jak sie nam uda to bedzie latwiej i tak jest . Poprzednim razem jak odstawimam to czulam sie okropnie bule glowy sennosc i rozdraznienie a teraz calkiem dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulna, ok, zaakceptowane i przyjete do wiadomosci. ewa, ja mysle, ze w nocy bede... spac. jakos tak ciagle ciagle mi sie chce ;) a jesli chodzi o sprawy łóżkowomężowe to w pierwszym trymestrze nie wspominam tego z dobrze. on rowniez. heehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rowniez odstawilam kawe a jestem maniaczka :) prrawdziwej kawy z ekspresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mezowie sa wyrozumiali w takich sprawach i to jest calkiem fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mezowie sa wyrozumiali w takich sprawach i to jest calkiem fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest dla kogo sie poświecic wiec z przyjemności trzeba na razie zrezygnowac tkj. kawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lafarin 111ewa, zapisałyscie sie juz do lekarza , na kiedy macie??? prywatnie czy NFZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co dopiero bedzie przed porodem jak trzeba bedzie przyspieszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ide na NFZ mam tam dobrego lekarza a wizyte zaplanowalam sobie na srode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam na wtorek. na nfz :) w poprz ciazy mialam super lekarza wiec jestem pozytywnie nastawiona do nfz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki , ja nietstey dzis wzielam ipuprom , wiem ze nie powinnam ale wyłam z bólu zęba , jeszcze nigdy mnie tak nie bolał :( za chwile ide do dentysty , mam nadzieje ze wszystko bedzie ok. Co do spraw łożkowych ,ja pierwszą ciąże poroniłam tez w 12 tygodniu , niestety lekarz powiedział że w pierwszych 15 tygodniach nie powinno się współżyć i to mogło być jednym z powodów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poprzedniej ciazy tez chodzilam do tej doktorki i sama robila mi cesarke bo mialam ustalona i caly czas sie mna interesowala przed jak i po porodzie nawet szwy mi wyciagala czego nie musiala robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamajuleczki-przy prawidlowo rozwijajacej sie ciazy ponoc mozna... mi chodzilo raczej o checi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamajuleczki ibupromu lepiej nie brac lepiej paracetamol on nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa ma racje. ja raz wzielam aspiryne i do konca ciazy nie moglam sobie wybaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tmi cheiami najgozej ale do przezycia zwlaszcza dla nas bo nie mamy na to sily bo mezczyznom jest gozej Mogli by ponosic troche nasza ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×