Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lafari

********************mamusie LISTOPAD 2012*********************************

Polecane posty

Czesc dziewczyny :) Mam pytanko któras z Was pisała że mieszka w nowym sączu o ile dobrze pamiętam to chyba marta :) kochana powiedz mi są w sączu jakieś hurtownie dla malucha, takie większe z wozkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak ja z ns :) a ty skad? ja wozka szukam przez internet ale wlasnie tez sie zastanawialm czy nie ma jakiegos sklepu bo moze cos sie trafi fajnego , jak bede cos wiedziec to dam znac bo jak na razie to sie nie spotkalam z takim sklepem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze mnie nie nachodzi ochota na dziwne rzeczy, ale kto wie.... Może się i to zmieni niebawem. ;) Ja ważyłam 57 kg przed ciążą w 3m-cu 60 kg, a teraz mam już 19 tydzień i spadło mi do 59kg. Waha mi się ta waga okropnie, ale plus taki, że jak ktoś nie wie, że w ciąży jestem to jeszcze tego nie zobaczy ;) Może mnie rozstępy nie dopadną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martus ja też myślę żeby przez neta zamówić ale najpierw muszę zobaczyć i wypróbować bo różnica jest duża. Podobało mi się kilka wózków na necie a w praktyce w ogóle nie praktyczne i nie warte swojej ceny a przez nowy sącz często przejeżdżam więc myślałam że może tam jest jakiś sklep taki większy żeby pooglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam z rolek :) tak mi się chciało :) a teraz mam chęć na pomarańczka :) a jak tam u Was dzień leniucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia nie boisz sie na rolkach jezdzic? a ja sie z takim wozkiem nie spotkalam, ale szukam tez cos w tym stylu własnie, tyle ze tańszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuje się dosyć pewnie na rolkach,,,, myślę że to nie jest aż tak ekstremalny sport,,,któraś na początku pisała o nartach :) myślę że 1400 zł to jeszcze nie jest taka wygórowana cena za taki wózek, ( gondola ze spacerówką ) z tego co już zdążyłam przeglądnąć a podglądam wózki już chyba z pół roku wstecz zanim zaszłam :D .... to ten wygląda w miarę fajnie, jest dosyć funkcjonalny, i w realu też się fajnie prezentował,,,, można kupić wózek za 600zł,,,,ale waga zostawia sporo do życzenia ,,,, a ja szukam lekkiego wózka bo ja dosyć aktywna jestem,,,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to na rolkach nie lubie rekreacyjnie jezdzic tylko sobie zawsze szaleje wiec moze dlatego mam stracha :p ja widziaalm cene 1800 na ceneo a 1800 to juz troche jest:) a szukam czegos do 1000zl tyle ze jeszcze czasu jest sporo i na pewno cos znajde :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt że nie szaleje jak zawsze ale lubię więc nawet spokojniejsza jazda daje satysfakcję ;) na tej stronie z lewej jest cennik i w sumie wyszło ok 1400 a obok jest opcja kup teraz to też jest cena dokładnie 1402 zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt że nie szaleje jak zawsze ale lubię więc nawet spokojniejsza jazda daje satysfakcję ;) na tej stronie z lewej jest cennik i w sumie wyszło ok 1400 a obok jest opcja kup teraz to też jest cena dokładnie 1402 zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to choruję na taki oldschoolowy wózek z dużymi kołami. Chciałam jakiś link z allegro wstawić, ale chwilowo nie ma żadnego takiego wózeczka na zbyciu. Na osiedlu u mnie para chodzi z takim i z mężem aż mamy ochotę zapytać czy w listpadzie by go nie chcieli odsprzedać bo jest niestety tylko głęboki. Patrzyłam jakiś czas temu to cenę ma kosmiczną bo prawie 4000 ;( Masakra jakaś... :( W ogóle strasznie drogie są te wszystkie dzieciowe rzeczy... Od jutra zaczynam grać w lotto, może mi się poszczęści :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj taaak.... Ale jak ten lotek mi się nie trafi to mogę zapomnieć o takim wózku :( O ironio niedawno sprzedałam samochód za zbliżoną kwotę xD A może do kasyna lepiej się wybrać?! Hehehe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi nie podobaja sie takie wozki retro nie wiem czemu:p a jak wygram w lotto to kupie sobie graco symbio widziaalm taki w smyku w krk i zauroczyla mnie ta przekladajaca sie raczka i lekkosc wozka heheh tyle ze cena jak na terwaz zdecydowanie za wysoka .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Smyku fajne rzeczy mają, ale też trzeba niezłą gotówką dysponować, żeby maluszka tam wyposażyć. W niedzielę byłam w Ikei i oglądałam łóżeczka i przewijaki. Mają dość spory wybór i ceny atrakcyjne. W ogóle zaczęłyście już jakieś zakupy dla dzidziusiów? Ja jeszcze nic nie kupuję. Postanowiliśmy z moim M wstrzymać się przynajmniej do sierpnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wanienke kupilam bo zamykali sklep z rzeczami dla dzieci i bylo wszystko o polowe tansze, chyba tu o tym pisalam :p ale wozek ubranka i takie tam to ja narazie nie planuje kupowac, a i kuzynka cos mowila ze ma jakies lozeczko materacyk i kolderke, tylko lozeczko do odmalowania tak ze chyba nie bede kupowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do smyka nie radze wam brac malych dzieci co tam sie dzialo to masakra pelno dzieci proszacych rodzicow o zabawki hahah moje dziecko nie dowie sie o istnieniu tego sklepu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki :) Wczoraj zaczęłam sobie na dobranoc na youtubie oglądać porody i inne straszne rzeczy... Jaka jestem niewyspana... Z wrażenia usnąć nie mogłam... Jakoś sobie nie wyobrażam jeszcze jak to będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki :) Ja oczywiście w pracy, ale za 6 godzin jadę do Krakowa :D, może przypadkiem załapię się na jakąś imprezę z okazji euro :) GosiaQR jadę dokładnie do Zabierzowa, znasz może te tereny ? :) Jeżeli chodzi o wózki navington , to akurat szczęśliwą posiadaczką tego pojazdu jest moja przyjaciółka, jest z niego mega zadowolona :) , jedynym minusem to jest beznadziejna torba, bardzo łatwo się składa, pojemny kosz pod wózkiem, budka składa się cicho, zimą nie miała problemów z poruszaniem się po śniegu. To dosyć istotnie bo mamy termin na listopad, moja koleżanka rodziła w październiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela , żeby znać to nie ale wiem gdzie jest i czasami zdarza się przejeżdżać przez Zabierzów :) ja z Krakowa i a pro po euro to po pracy się na chwilę wybiorę do męża i jego kolegów bo mają w jakiejś knajpie oglądać ale jakąś specjalną zwolenniczką nie jestem, Co do Navingtona,,, muszę go gdzieś jeszcze w jakimś sklepie dopaść,,,, bo moim faworytem do tej pory była sola ,,,,, ale myślę że tego navingtona też warto wziąć pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam wasze wieczorne plany na Euro? Bojkot czy kibicujecie? Do nas znajomi przychodzą i robimy abstynencką imprezę. Miło z ich strony, że postanowili mnie nie drażnić chłodnym piwkiem z sokiem malinowym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja raz na jakiś czas ( raz na miesiąc może rzadziej ) raczę się bezalkoholową bavarią , jest o smaku normalnego piwa i są smakowe,,,, i podkreślam - bezalkoholowe a nie niskoalkoholowe,,,,,, żebyście mnie tu nie zbeształy że każde " bezalkoholowe " ma procenty bo to nie ma. jako jedno z niewielu jest dopuszczone dla muzułmanów bo im nie wolno pić ani grama % , i czytałam trochę na jego temat i jak powstaje. Więc uważam że to dobra alternatywa,,, skład też ma nawet przyjemny więc myślę że nawet mniej szkodliwe od coli.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam się szczerze, że nie widziałam w sklepie jeszcze takiego napoju. Gdzie go kupujesz? Może i ja bym spróbowała ;) Bo faktycznie te piwa bezalkoholowe podobno jednak trochę alkoholu mają więc ich też unikam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja euro nie bede ogladac bo nie mam telewizora :/ normalnie to sie z tego powodu bardzo ciesze ale teraz by sie przydal :p dołączam sie do pytania gdzie to piwko bezalkoholowe kupic mozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie Euro wogóle nie ochodzi ale też nie bojkotuję :) . Niech CI co chcą sobie oglądają :) . Jeszcze dwie godziny, jeszcze dwie godziny GosiaOR co to za pifko ? Nie wiecie jak to jest z Karmi ? ma alkohol czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×