Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lafari

********************mamusie LISTOPAD 2012*********************************

Polecane posty

Witaj Polin.;). Jak mnie dziś mąż nastraszył to szkoda gadać, on wczas wstaje do pracy w okolicy 2-3 nad ranem, i dziś też tak poszedł, telefon ładował w nocy więc baterie miał full, dzwonię do niego koło 7 mej a tu że abonament wyłączył tel, i tak przez pół godziny, on jeździ ciężarówka i nawet jak chwilowo traci zasięg to do 15 min jest dostępny, zresztą wtedy się odzywa komunikat że abonamet jest po za zasięgiem, oczywiście pierwsze co pomyślałam to czy czasem nie miał wypadku jakiegoś i jakby nie to że za chwie przyszło mi zawiadomienie że jest już osiągalny to bym zaczęła się martwić . Okazało się że rano jak wyłączał alarm ustawł przez przypadek trwa samolotowy , więc moje obawy na szczęście były bezpodstawne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość licytacja od 1,00PLN BCM
Zapraszam licytacje od 1,00 PLN bez ceny minimalnej UBIERZ SWÓJ BRZUSZEK Ubrania dla kobiet w ciąży i po ciąży - Tunika/bluzka, rozmiar L, kolor czarny: http://allegro.pl/bluzka-tunika-ciazowa-do-karmienia-l-czarny-i2384166410.html - Bluzka koszulowa, rozmiar L, kolor czarny: http://allegro.pl/koszula-ciazowa-bluzka-kosz-l-przewiewna-czarny-i2384166558.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki :D piątek , piątek :) To mój ulubiony dzień, oprócz tego może jutro skoczę na zakupy do Ikea jeeee :D Cudny weekend się zapowiada pomimo deszczowej pogody :) . Planuję kupić dwie komody do pokoju dziecięcego, biureczko dla młodej i kurcze posypały się moje krzesła od stołu, muszę więc kupić na szybko czyli dosyć tanio. Nie wiem co napewno kupię ale napewno coś :) a to cieszy . Wiem wariatka ze mnie ha . GosiaqKR , czasami nasza kobieca intuicja naprawdę zawodzi, na szczęście to tyko telefon się przełączył ... Twój mąż jeździ Tirami na międzynarodówce ? Pytam bo pracuję w firmie transportowej hehhe . Polin witam :) martarta ja mieszkam w Tychach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela , nie nie na międzynarodówce,,,, blisko domu,,, nie chce wyjeżdżać na całe tygodnie,,,, wychodzi rano z domu a wraca różnie zależy od ilości kursów, w domu może być nawet o 13-14 ale zazwyczaj tak koło 17-18 kończy,,, zakupy zawsze cieszą,,,mnie na razie cieszy że udało mi się już jakąś kaskę na wyprawkę odłożyć,,,marne 600zl,,,ale mam nadzieję że się więcej uzbiera :) założyłam specjalną skrzyneczkę i odkładamy :) Ps , zastanawiacie się pomału nad imionami ??? czy będziecie się zastanawiać po narodzinach ??? Ja będę miała problem z mężem bo ja wolę imiona tradycyjne a on woli imiona bardziej nowoczesne ,,,, Póki co maleństwo nazywane jest prze prawie wszystkich Nepomucen :D ( oczywiście nie damy tak dziecku na imię gdyby się chłopiec urodził ) Historia jest zabawna ,,,, na początku , jak zaczęliśmy się spotykać z mężem ,,, jakoś tak podczas któregoś wieczoru zaczęliśmy temat dziecka,,,, czysto teoretycznie , i też coś doszło do imiona,,,, miałam taki kalendarz gdzie na końcu były imiona właśnie i się zaczęliśmy śmiać że poszukamy najbardziej dziwnego imienia ,,,, i obojgu nam wpadł właśnie Nepomucen :) Jak była jakakolwiek rozmowa o dzieciach czy wnukach, w żartach czy na serio przez te wszystkie 10 lat padało imię Nepomucen ,,,:) i Teść jak przywozi coś, albo karci bo się przemęczam to zawsze jest masz tu , bo Nepomucen musi zdrowo się odżywiać , oczywiście z żartem :) ale podejrzewam że jak się urodzi chłopiec to w gronie rodzinnym i tak to imię będzie się za nim błąkało :D ,,,,, a nawet jak dziewczynka to będą jej gadać że miała mieć na imię Nepomucen :) Zresztą była Święty Nepomucen .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Listopadowa mamusia :):)(:(:
Witam Dziewczynki! Czy mogę się wgryźć do Waszego już tak zwartego grona? :) Również mam termin na listopad dokładnie 23 listopad. Od początku ciąży jest ok dwa razy zdarzyło mi się wymiotować i czasem mdliło i mam wilczy apetyt! Ale mam za sobą pobyt w szpitalu.. A Wy jak się czujecie? Ja mam teraz w poniedziałek USG którego nie umiem się doczekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listopadowa mamusia,,,witamy :) kolejna z 23 jak fajnie,,,, ja się czuję super,,, trochę tylko mnie wkurza bo się szybciej męcze niż zazwyczaj i mniej mogę przez to :/ ale po za tym zero objawów,,,no prawie zero , nie licząc jednego zasłabnięcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czujesz już coś w brzuszku? Ja się nie umiem doczekać tych pierwszych ruchów... Ja również tak mam większość spodni już przyciasnawe, brzuszek choć nie wielki ale widoczny już :) Jak mam gdzieś dalej iść na nogach to mnie zadyszka zaraz łapie i też się szybciej męczę ale ponoć ruch w ciąży wskazany... Zdam się na opinię różnych znajomych, że 2 trymestr jest praktycznie najlepszym okresem ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zmiany są,,,, :) ale jak się pozmieniało na początku to tak zostało ,,, trochę piersi większe i ciemniejsze sutki i tyle,,, trochę kg więcej, +3-4 na wadze teściów + 5-6 na wadze u lekarza,,,, z tym że przed zajściem ważyłam się tylko u teściów więc zakładam 4 kg na plusie, brzuszek trochę twardszy ale nie za wielki , w dziny się nie wciskam bo już przed ciążą były ciasnawe ,,, ( przed ciążą przytyłam 5kg ) ale ogólnie jeszcze się w niektóre ciuchy wciskam, z tym że ja dostałam torbę ciążowych od koleżanki więc i tak korzystam bo wygodniejsze,,,, i dłuższe,,,, wczoraj żona szefa mi się pyta - To który to już miesiąc,,, mówię jej że połowa 4 a ona - Gdzie?? :) że nie widać.... więc może faktycznie nie widać,,,, ruchów jeszcze raczej nie czuję,,,, myślę że ze 2 tygodnie jeszcze muszę poczekać....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia, ja wymyslam co chwile nowe, teraz wymyslilam weronike i sebastana dlatego ze moj ma krotkie nazwisko i dluzsze imie pasuje ladnie no i w rodzinie nie ma takich imion. Listopadowa, ja z kolei jakos wolniej sie mecze ale moze mi sie wydaje bo jak sie tylko dowiedzialam o ciazy przestalam palic.. tak wogole to siema :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak mówiłam u mnie zmiany nie są duże ale są nawet ostatnio przyuważyłam, że sąsiedzi mi się baczniej przyglądają... Masz jakieś zachcianki? Mnie nosi na banany... Przytyłam ok4 kg ale to przez to, że od początku nie żałowałam sobie jedzenia teraz też nie żałuję ale zamieniłam to w większej mierze na warzywa i wszelkiego rodzaju owoce. Po ciążowe ciuszki wybieram się po niedzieli :)Co do piersi, bolą mnie a z sutkami różnicy nie ma.. Nie mogę tylko spać na brzuszku bo mi nie wygodnie a tak lubiłam właśnie zasypiać... PS. Czy w Twoim USG też wychodzi zmiana w wieku ciąży? Tzn czy wg badania jest ona młodsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wiek ciąży z USG pokrywa się idealnie z dniami płodnymi, i z okresem,,,, także u mnie jak w zegarku,,,ale może też dlatego że planowałam jak w zegarku :D z testami owulacyjnymi i obserwacją śluzu,,,dlatego też wiem kiedy miałam dokładnie płodne,,,, po za tym nie zdążył mi się jeszcze okres rozregulowywać i miałam co 28 po tabletkach i od kopa zaszłam. Piersi mnie już nie bolą, tylko na początku, jedynie czasem jak zmarzną to sutki,,,, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos tu ostatnio pusto... no nic piszcie tam co i jak u was bo lubie sobie poczytac te wasze opowiesci z pracy czy domu... :))) ja nie pisze nic bo u mnie nudy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe mamusie u mnie ruchy intensywniejsze , fajnie bo czyli dzidzia żyje :) porównuje tak dlatego przez ostatnie poronienie My z M i starsza córcią mamy już wybrane :) kwestaja tylko poznania płci mi sie podobaja imiona ,Milena, lub Kornelia, ( obydwa zostana tylko decyzja które pierwsze, a które drugie) a na synka Miłosz , Albert- to na drugie Gosia ja tez odkładam na razie na wyprawkę zobaczymy jak to sie sprawdzi i ile uzbieram narazie mam 500zl niewiele ale coś Listopadowa mamusia ja tez w sumie teraz zaczełam sie czuc dobrze od 2 trymestru , a tak to mdłosci były, senność, a pozoatał mi okropny ból piersi , zwłaszcza jak sciagne stanik i potrafi mnie ból obudzić w nocy brzuszek juz mi widac , zalezy jeszcze od tego w co sie ubiore jak cos dopasowanego to brzuszek mam sporo zaokrąglony a co do zachcianek to ja bym jadła teraz cały czas truskawki mniam , mniam U mnie co do wieku ciazy ja mam termin na 3 .09 z usg i z Om identycznie , ale to tez dlatego ze u mnie tez jak w zegarku , tez stosowałam testy , i cykle regularne , wiec moze dlatego u mnie jest tez tak idealnie czyli identycznie idealnie jak u GOSI czyli u ciebie rozumiem ze jest ciaza młodsza niż jak pokazuje badanie, ale sie nie stresuj ,moja szwagierka co teraz urodziła 3 tyg temu miała rozbierznośc między okresem , a usg prawie 2 tyg termin z Om miała na 6 .o5 , a z usg na 18. 05, a mała ur. się 12 , pisałas ze masz za soba pobyt w szpital , mozna wiedziec co ci dolegało, i jak długo byłas?? a u mnie nic pozatym jak zwykle sobota mineła na grzedach i grabaniu trawy w około naszego nowego powstającego domu , troszke sie na pracowałam bo mnie plecy bola teraz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wracjąc do dolegliwości, zapomniałam o jednej, z typowych objawów to niewiele jak pisałam na co dzień oprócz tego że szybciej się mecze to nie czuje żebym w ciąży była, ale wróciły okropne migreny :( od początku miałam już 3 albo 4 ataki, a odkąd przesyłam na ostatnio brane tabletki to nie miałam prawie w ogóle , a jak miałam to do przeżycia bo też mogłam jakiegoś silnego procha wziąć a teraz poprostu katorga, Ulna, też miałam wczoraj plany jechać sobie na działeczke i coś podziałać ale jak mnie sieklo o 10 tej , tak w łóżka wylazłam o 16 jak koleżanka przyjechała, a i tak mi nie przeszło. W sumie to jeszcze dziś mnie ćmi , nie życzę takich bólów nikomu, głowy nie gdzie z poduszki podnieść , mdli cię z bólu, każdy najdrobniejszy hałas rozsadza ci głowę. Do wieczora przeszło mi na tyle że mogłam w miarę normalnie funkcjonwać więc zaliczyłyśmy spacer i na spontana o 21 (przez przypadek przed wyjściem koleżanki wylookałam na necie ) pojechałyśmy pod Wawel na smoki i sztuczne ognie więc dzień skończył się pozytywnie ;) Dziś jedziemy do takich znajomych i chyba im powiemy dziś, to nasi dobrzy znajomi ale rzadko się widujemy, ogólnie to do tej pory tylko najbliśi wiedzą, a jak u was z tym informowaniem , ja zawsze z takimi wieśćami czekam do ostatniej chwili bo chce uniknąć komentarzy i głupich pytań , I w ogóle mam taki dylemat, bo jak już będziemy informować resztę rodziny to mam nieodparta chęć nie informować jednego wuja z ciotką od strony męża, są najbardziej upierdliwym wujostwem i większość za nimi nie przepada, ale nie chodzi o innych tylko o nas, spory czas temu opieprzyłam tą ciotkę za wpierdzielanie się w nasze sprawy, dość głośno i wyraźnie, i od tego czasu jak tam przyjeżdżamy ( mieszka tam też dziadek i kuzynka męża ) nawet jak głośno powiem dzieńdobry nie odpowiadają, udają że nie słyszą, chyba że rodzice męża są z nami to nie wypada i coś tam bąkną, ale to jest do przeżycia, w zeszłym roku braliśmy ślub, ale tylko cywilny na razie, A przyjęcie w domu, wuj oczywiście wymyślił że ma pracę ( nie wierzę że nie dało się zamienić ) mało tego, w nocy po pracy przyjechał po córkę siadł z teściem i najzwyczajniej zaczął imprezować, tylko pytanie czy nie powinien młodym przyjść i chociaż w drzwiach rzucić wszystkiego dobrego ? Popił, pojadł, jeszcze na wynos wziął , co o tym sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak byłam w szpitalu, poszam jak zwykle na kontrolę w 10 tyg do ginekologa i Pani doktor stwierdziła, że nie widać akcji serduszka... To był dla mnie szok... Dostałam skierowanie do szpitala na czyszczenie tam byłam jeden dzień bo okazało się (o czym nie wiedziałam, że muszę być na czczo) i zabieg przełożyli na drugi dzień. Kolejna noc nie przespana a i tak wizytę w szpitalu odwlekałam o 3 dni... Rano badający mnie Pan doktor stwierdził, że serduszko jest i nawet mogłam posłuchać jak bije.. Najadłam się wtedy bardzo dużo strachu i nerwów.. Widziałam jak robią zabiegi kobietą i wywożą je budzące się na sale.. Mimo, że wszystko było ok musiałam tam być 3 dni... Mam takie pytanie ja z reguły mam długie cykle 33 dni a więc owulacja też występuj później, czy to możliwe, że różnica z USG a OM wynika właśnie z tego przedziału czasowego owulacji? Bo pewnie według badania ciąża jest młodsza bo wiek liczony jest dla cykli 28 dniowych... Dobrze myślę? Jak nie to proszę mnie poprawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuski :) !!! jak wekendzik minął ?? u mnie dobre wiadomości , bo kolejne dziecko w rodzinie sie urodziło tym razem chłopczyk , no i chłopaczyna szybko spieszył sie na swiat bo urodził sie prawie miesiąc wczesniej , ale jest ok :) bo naszczescie zdążył wykręcic sie na 9 miesiąć termin miała na 1 lipca , a dziś jest 3.06 nie znam szczegółw narazie co sie stało ze tak wczesniej , Gosia to wujaszek nie fer świniowaty sory , ale tak mi sie wydaje , nie lubie takich ludzi , Listopadowa mamusia , to przezyłaś chwile grozy , wyobrazam co mogłas czuć, jak usłyszałaś jak wyrok , ale z drugiej strony szczęsciara jesteś , trudno ze lezałaś 3 dni , ale dziecko żyje to jest najwazniejsze, nie musiałas przechodzic tej gehenny , ja tez przed ta ciąża co poroniłam jak szłam na czyszczenie to prosi łam Boga zeby uratował jeszcze moje dziecko , bo lekarz mi powiedział ze jeszcze zostane przez innego zbadana zeby potwierdził diagnoze , no ale niestety u mnie nie było tego szczęścia co u ciebie, teraz by moje dziecko miało już 3 miesiące , I wiecie co ja myślałam ze ja zapomne o tym szybko , ale chyba nigdy chociaż jestem znowu w ciazy , moze miałam takie myśli , zeby jak najszybciej zajśc, zastąpić tamtym , ale to nie to samo niestety tam to dziecko co innego ( 8 tydz , niby płód tak , ale dla mnie to było już DZIECKO ) , a to dziecko co teraz nosze to co innego , bardzo czesto rozpamietuje to co sie stało , :( Listopadowa mamusia co do twojego pytania o ciąze młodszą , to ze masz róznice miedzy Om , a USG to moze być ze owulacja ci sie przesuneła , i dlatego tak , ale naprawde nie martw sie tym , jesli wszystko jest ok, z badań i dzidziuś jest zdrowy i dobrze sie , ma tylko troszkę młodszy to nic takiego , mniejsze dziecko lepiej ci bedzie urodzić , dla pocieszenia, o czywiście trzymam kciuki za jutrzejsze usg napewno bedzie ok, jak tylko bedziesz co wiedzieć dawaj znać co i jak, który to tydzień u ciebie?? i ile młodsza jest ta ciaza u ciebie ??? pozdrawiam inne mamuśki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla przypomnienia tabelka, ulna30................tp 3.11..........3cia ciąża...........płeć nieznana mamajuleczk........tp 3.11..........2ga ciaza.......prawdop.chłopiec malinka_77..........tp 5.11 ..........2ga ciąza...........płeć nieznana Leonka5-11.........tp 5.11..........1ciąża................płec nieznana 1111ewa.............tp 6.11..........2 ciaza................plec nieznana ewela................tp 14.11.........2ga ciąża ..........płeć nieznana Dagniesia 37 .......tp14.11.........4ciąża..........prawdop.chłopczyk martarta............tp 17.11.........1sza ciąża ..........płeć nieznana GosiaqKR............tp 23.11.........1sza ciąża.......... płeć nieznana biegaczka...........tp.24.11.........2ciąża............ ...płeć nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusie , które dawno sie nie odzywały co u was słychać , jak maluszki w waszych brzuszkach???????????????????????????????????????????????????????????????? MAMAJLECZKI, MALINKA_77 , LEONKA5-11,Azja1212 111 ewa, Dagniesia , Mała blondynka , Mamuski odzywajcie sie ,piszcie co i jak troszkę trzeba podkręcic ten topik , bo upadnie , Ja wiem że jest ciepło i nie chce sie siedziec przed kompem , ale chwilke zawsze znajdzcie czas, zeby napisac co u was, no HEJ dawajcie , czekam na wiadomosci od was !!! Listopadowa mamusia , zapisuj sie do tabelki NIKA ty tez ,a z toba co jest czemu nic nie piszesz,??? melduj sie i oczywiscie prosze sie wpisac do tabelki i inne mamuski tez uzupełnić tabelke, których juz nie pamiętam . pozdrawiam :) biegunia jak wekkend minal , jutro pewnie do pracy i odpoczywasz?? Złą skopiowałam tabelkę - sorki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TERAZ CHYBA dobrze , ta jest ostatnia Azja...................tp 29.10.........2 ciąża.............płeć nieznana Blondi.................tp 1.11..........2ga ciąża...........płeć nieznana ulna30................tp 3.11..........3cia ciąża...........płeć nieznana mamajuleczk........tp 3.11..........2ga ciaza.......prawdop.chłopiec malinka_77..........tp 5.11 ..........2ga ciąza...........płeć nieznana Leonka5-11.........tp 5.11..........1ciąża................płec nieznana ewela................tp 14.11.........2ga ciąża ..........płeć nieznana Dagniesia 37 .......tp14.11.........4ciąża..........prawdop.chłopczyk martarta............tp 17.11.........1sza ciąża ..........płeć nieznana GosiaqKR............tp 23.11.........1sza ciąża.......... płeć nieznana biegaczka...........tp.24.11.........2ciąża............ ...płeć nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azja...................tp 29.10.........2 ciąża.............płeć nieznana Blondi.................tp 1.11..........2ga ciąża...........płeć nieznana ulna30................tp 3.11..........3cia ciąża...........płeć nieznana mamajuleczk........tp 3.11..........2ga ciaza.......prawdop.chłopiec malinka_77..........tp 5.11 ..........2ga ciąza...........płeć nieznana Leonka5-11.........tp 5.11..........1ciąża................płec nieznana ewela................tp 14.11.........2ga ciąża ..........płeć nieznana Dagniesia 37 .......tp14.11.........4ciąża..........prawdop.chłopczyk martarta............tp 17.11.........1sza ciąża ..........płeć nieznana GosiaqKR............tp 23.11.........1sza ciąża.......... płeć nieznana biegaczka...........tp.24.11.........2ciąża............ ...płeć nieznana Listopadowa M.....tp.23.11.........1 ciąża...............płeć nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulna30 - ja się melduję. Nie piszę bo nie ma za bardzo kiedy jak już czytam co u Was to za zwyczaj jest już późno i nie mam siły pisać. Ja we wtorek idę do lekarza nie byłam 6 tygodni - jestem przerażona mam nadzieję że wszystko ok i to będzie USG połówkowe :) chciałabym poznać płeć :) A tak poza tym to po pracy biorę synka na rower później trzeba go wykąpać a później idę na kijki na godzinkę wiec mi się już później nic nie chce a trzeba jeszcze trochę w domu po całym dniu zabawy synka sprzątnąć zabawki . GosiaqKR - wujek po prostu porażka ale najważniejsze że umiesz powiedzieć komuś co o nim myślisz ja tez tak mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki :) , u nas przygotowywania pełną parą. Wczoraj udało mi się kupić komodę w Ikea :D , kupiłam podwójnego Hemnesa :) no i stolik co by piknie było :D. Jak złożymy te meble to będziemy robić lifting sypialni żeby zmieścić łóżeczko i komodę dla nowego członka rodziny. Potem zabieramy się za pokój dzieci :D Super , nareszcie coś się dzieję :D . Niestety nie należę to zbieraczy a raczej do osób szastających kasą więc wyprawkę muszę kupować na bieżąco . My też mamy skrzyneczkę ale notorycznie świeci pustkami :D Listopadowo mamusi , no masakra ... ale emocje . Ta twoja dzidzia nastraszyła że hoho aż brak słów. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło . Z ruchami u mnie różnie , niby są ale bardzo nieregularne i słabiutkie, także czekamy na konkretne męskie kopniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwolę sobie uporządkować..... Azja................tp. 29.10........2 ciąża.........płeć nieznana Blondi...............tp. 1.11.........2 ciąża.........płeć nieznana ulna30..............tp. 3.11.........3 ciąża.........płeć nieznana mamajuleczk......tp. 3.11.........2 ciąża.........prawdop.chłopiec malinka_77........ tp. 5.11 ........2 ciąża.........płeć nieznana Leonka5-11........tp. 5.11.........1 ciąża.........płeć nieznana ewela...............tp. 14.11........2 ciąża ........ płeć nieznana Dagniesia 37 ......tp.14.11........4 ciąża..........prawdop.chłopczyk martarta..........tp. 17.11........1 ciąża .........płeć nieznana GosiaqKR...........tp. 23.11........1 ciąża..........płeć nieznana Listopadowa M....tp. 23.11........1 ciąża..........płeć nieznana biegaczka..........tp. 24.11........2 ciąża..........płeć nieznana A i zaobserwowałam nowy objaw,,,, z rana tak co 2 dzień "pocą mi się sutki " :) tzn, wydobywa mi się po pół kropelki na razie bezbarwnego płynu. ma już któraś tak czy to za wczas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, cześc kochaniutkie... u mnie tez po staremu z tym ze jak sobie obiecałam tak zrobiłam ...jestem w domciu na L4...odpoczywam i bardzo dobrze mi z tym w koncu moge sie wyspac i pospac w kazdym momencie dnia...a tak mi tego brakowało...zaczynam zauważac większą wydajnosc u siebie...co znaczy ze mdłosci juz ustąpiły ..zanika prawie gorzki smak w ustach...piersi tez nie bolą tylko sutki ale tylko przy dotyku...haha i zajadam sie truskawkami tak wyczekiwanymi...niezłuje sobie...dzis robie naleśniczki dla moich chłopaków z musem z truskawek i bita smietaną miam:)... jesli chodzi zbieranie kasy na wyprawkę dla dzidzi to u mnie tez świnka wiecznie pusta stoi...jakos tak jak oglądam te ciuszki w sklepach to boje sie jeszcze kupowac ...nie wiem ...chyba sie przełamie i bede chomikowac jak dziewczyny... ...na ostatniej wizycie dowiedziałam sie ze kolejne usg bede miała dopiero koło 23/25tc uuu masakra strasznie dugo ..ale pani gin twierdzi ze wyniki ok wiec nie ma co sie naswietlac...ale ja wiem ze co wizyty z kasy chorych to z kasy...cóż wiec czekamy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biegaczka ty szczęściaro :) , tak sobie leżeć i nic nie robić hehhh wstyd a fe ! Ja z to w pracy o dziwo dzisiaj nawet pracuję chociaż baardzo mi się nie che :P . Dziewczyny ja już poszłabym na L4 , marzę o tym każdego dnia ... odliczam dni do mojej zmienniczki i proszę trzymacie kciuki żeby to pojętna dziewczyna była bo nie mam zamiaru tutaj kwitnąć do października ... Zresztą mąż zamknie mnie w domu i nie wypuści. Ja jeszcze nie poszłam na L4 a dzisiaj mnie pytali kiedy mam zamiar wrócić :D . Na razie obstawiam maj i się zobaczy co dalej . Powiem Wam że tam w brzuchu czuję ruchy, każdego dnia coraz mocniej :) już nie muszę leżeć się wsłuchiwać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej pracowac niz siedziec i nic nie robic, ja stracilam prace pod koniec stycznia potem ciezko cos znalezc i sie nudze jak mops, teraz tym bardziej nikt mnie nie zatrudni.... wiec co chwile myje naczynia i sprzatam ale czasem mam lenia i nic nie robie potem nie moge zasnac w nocy bo sie wogole niczym nie zmeczylam, cieszcie sie ze cos robicie bo idzie zwariowac czasami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×