Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Koniczyna79

ZACZYNAMY STARANIA 2012/2013

Polecane posty

Kanilka@ a może stosowałaś sie do porady koleżanki Juustaaa na stronie 16 naszego forum?? :D:D A tak serio - czułaś coś że to moze być ten szczęsliwy cykl?? jakieś inne objawy czy takie jak na @??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) powiedzenie do trzech razy sztuka się u Ciebie w pełni sprawdziło :) A właśnie miałaś jakieś objawy w ostatnich dniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dołączę :) to dopiero pierwszy cykl starań, ale bardzo mi zależy, żeby się udało;) czytałam wiele wątków "staraczek", ale wreszcie postanowiłam dołączyć:) pseudo........wiek...mc staran....tydzien ciazy..... plec... poród Koniczyna79...33.........0................0.............. . .0.........0 alex20120......26.........2................0............. . ..0.........0 LealPrice-CH...22........1.................0............. . ...0........0 Juustaaa........24........2................0............. ....0.........0 melinda32......31.........1................0............. ....0.........0 OrzeszeK76...35.........2................0............... . ..0.........1 justaa27a.....32.........20...............0.............. . ...0.........1 kamilka@......29.........3(sz.c.)........ok.5............ ..0..........0 Lisaveta_.....19.........1.................0............. .....0.........0 zalamka34....37.........7...............0................ ....0.........1 Nayeli..........20........1................0............. .......0.........0 Elizabet1204..34........2................0............... ......0........0 viola150........26........7..................0........... ........0.........0 wczorajsza_...25.......1..................0....................0........0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka@
Dziewczyny Dla mnie ten cykl nie różnił się od poprzedniego. Ale tydzień jak zawsze przed @ powinnam mieć bóle kolan ,a ich nie było. Później miałam biały nie ciągnący się śluz ,który zazwyczaj też się nie pojawiał. I miałam tam mokro :P No i 2 dni przed testowaniem miałam zgagę ,ale chyba to nie był objaw ciąży. Tak świeca z poduszką pod pupą była ,ale nie wiadomo czy to się przyczyniło choć troszeczkę do mojej ciąży :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka@
wczorajsza - Witam i opowiedz o sobie troszeczkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) jestem pół roku po ślubie, ale o dziecku marzę od lat... od 10 lat mam problemy z poziomem żelaza i hemoglobiny (i ze zbyt niskim hematokrytem). Miała któraś z Was takie problemy? w internecie nie mogę znaleźć podobnego przypadku, albo źle szukam;) wszędzie jest tylko o anemii w ciąży, brak informacji dla anemicznych staraczek. od grudnia biorę kwas foliowy i FemiFeral, mam nadzieję, że pomoże. znajoma pielęgniarka i lekarka mnie przekonują, że w ciąży wbrew pozorom wyniki mogą się poprawić.. póki co się boję, że będziemy się starać bardzo długo, ale za tydzień robię test, trzymajcie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Kobietki jestem "nowa", czytam już parę dni i w końcu postanowiłam dołączyć. pseudo........wiek...mc staran....tydzien ciazy..... plec... poród Koniczyna79...33.........0................0.............. . .0.........0 alex20120......26.........2................0............. . ..0.........0 LealPrice-CH...22........1.................0............. . ...0........0 Juustaaa........24........2................0............. ....0.........0 melinda32......31.........1................0............. ....0.........0 OrzeszeK76...35.........2................0............... . ..0.........1 justaa27a.....32.........20...............0.............. . ...0.........1 kamilka@......29.........3(sz.c.)........ok.5............ ..0..........0 Lisaveta_.....19.........1.................0............. .....0.........0 zalamka34....37.........7...............0................ ....0.........1 Nayeli..........20........1................0............. .......0.........0 Elizabet1204..34........2................0............... ......0........0 viola150........26........7..................0........... ........0.........0 wczorajsza_...25.......1..................0.............. ......0........0 muszelka122...26.......1.................ok5...................0.........0 i od razu pytanie, czy można uznać za normalne ból podbrzusza jak na @. Do lekarza zapiszę się dopiero w tym tygodniu, chciałam poczekać, żeby ciąża była widoczna( tak wyczytałam na forum:) )ale ten ból jest nie pokojący, oby było wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka@
Tak niektóre kobiety na przykład w 20 tygodniu ciąży odczuwają jeszcze bóle tak jakby na @. Ale nie wszystkie. Ale głowa do góry na pewno wszystko będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praaaaw iiik91***
muszelka to furum dla starających sie tępaku.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pseudo........wiek...mc staran....tydzien ciazy..... plec... poród Koniczyna79...33.........0................0.............. . .0.........0 alex20120......26.........2................0............. . ..0.........0 LealPrice-CH...22........1.................0............. . ...0........0 Juustaaa........24........2................0............. ....0.........0 melinda32......31.........1................0............. ....0.........0 OrzeszeK76...35.........2................0............... . ..0.........1 justaa27a.....32.........20...............0.............. . ...0.........1 kamilka@......29.........3(sz.c.)........ok.5............ ..0..........0 Lisaveta_.....19.........1.................0............. .....0.........0 zalamka34....37.........7...............0................ ....0.........1 Nayeli..........20........1................0............. .......0.........0 Elizabet1204..34........2................0............... ......0........0 viola150........26........7..................0........... ........0.........0 wczorajsza_...25.......1..................0.............. ......0........0 muszelka122...26.......1.................ok5............. ......0.........0 jestem pewna29 ...29....5.............0...............0.................0 NO TO JA TEŻ SIĘ DOPISUJĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam dostać @ końcem marca ale zamiast tego niewielkie plamienie, dodam też że wtedy chorowałam na grypę. Okresu jak dotąd nie dostałam. Jutro będę robić test. Juz raz też się cieszyłam i zawiodłam się, dlatego nie szaleję, choć było by miło zobaczyć na teście te kreseczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaonaona101
muszelka122 nie przejmuj się głupią uwagą i zaglądaj do nas;) zazdroszczę, że jesteś już oficjalnie przyszłą mamą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIEmama
witam, często siedzę na tym forum i podczytuje Wasze posty:) Staramy się z mężem o dzidziusia od października..i jak do tej pory nic..chociaż w tym miesiącu pojawiła się nadzieja:) zawsze @ miałam regularnie..co 28 dni..z zegarkiem w reku..a teraz spóźniał się..prosiłam mężusia.. żeby się nie nakręcał zbytnio tym faktem..bo to jeszcze nic nie znaczy..ale to nie takie proste, bo oboje bardzo pragniemy maleństwa:) i oboje w głębi ducha cieszyliśmy się:) ale nawet nie zdążyłam zrobić testu bo przyszedł @..i totalna załamka:( jesteśmy młodzi..i wydawało nam się, ze spłodzić potomka to tak jak pstryknąć palcami i już...a tu takie rozczarowanie:( z miesiąca na miesiąc jesteśmy coraz bardziej przybici tym faktem..odechciewa się wszystkiego:( POWODZENIA dla innych starających się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIEMAMA zrobic dzidziusa jest prosto jak sie nie chce to nie jest zaden problem, gozej jak sie tego pragnie. Do roku czasu przy regularnym wspolzyciu co 2- 3 dni uznaje sie ze to norma. Ale rok czasu to szmat czasu i to latwo powiedziec lakarzami... muszelka nie przejmuj sie.... zagladaj do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, tu założycielka postu. Mam problemy z moim kontem wiec musialam zalozyc nowe:( Nikt mi nie chcial pomoc z tamtym kontem z kafeterii:( Przyszedł parę dni temu mój komputerek cyklu, cyclotest baby i juz wprowadzam do niego dane z mojego pierwszego cyklu. Na razie komputer sie uczy moich temperatur. Ale musze przyznac ze teraz wieej wiem o sobie, codziennie znam swoja podst. tempke i przypomina mi ktory mam dzien cyklu, koniec z niewygodnym liczeniem. jak pokaze dni bardzo plodne to jeszcze mu wpowadze dane z testu LH owulacyjnego(czyli dane o hormonach) i powinien pokazac wtedy dokladnie kiedy sie starac o dzidzie dokladnie w momencie owu:) Dam znac jak to wyglada w nastepnym cyklu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna sprawa z tym cyclotestem jest ta ze to jest komputer naprawde i nie trzeba mierzyc codziennie tempki wystarczy kilka temperatur a on sam poazuje juz prognoze danego cyklu i ktore dni beda najlepsze na starania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dwom pierwszym zaciążonym na tym forum! Mam nadzieje ze niebawem tez do was dołączę. Mam troche dola bo moj synek nie dostal sie do przedszkola mimo uzyskanych 36 punktow czyli mama i tata pracuja i dziecko chodzilo juz do zlobka. Niestety wygraly jeszcze raz mamy samotnie wychowujace dzieci:( Ale dla nas to nie jest tragedia bo moj synek jest zimowy i we wrzesniu jeszcze nie bedzie mial 3 latek wiec moze jeszcze chodzic dlaej do zlobka, gorzej z dziecmi ktore juz nie moga do zlobka. dzis rozpaczala wlasnie taka mama w zlobku z tego powodu i o ironio babcia tego dziecka ktore tez sie nie dostalo do przedszkola pracuje wlasnie w przedszkolu... jak widac nic znajomosci nie daja. niestety prawda jest taka ze latwiej sie dostac do zlobka mimo ze sie rok czasu czeka na swoja kolej, ale sie da, a do pzedszkola to juz ruletka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilka@ tak zazwyczaj jest że my oczekujemy niewidomo jakich objawów ciązy a tu nic na to nie wskazuje, czekamy na kolejną @ i niespoidzianka :) ale za to jaka milutka :) Koniczynka 79 no jestem ciekawa jak to pójdzie z tym cyclotestem, zdawaj relację :) A z tym przedszkolem to jest paranoja, na studia trzeba startować, do liceum też, już nawet do podstawówki dzieci sie nie dostaja ale żeby do przedszkola?? U Ciebie akurat jest taka sytuacja że może chodzić jeszcze do żłobka, ale jesli ktoś nie może, nie ma dla dziecka opieki to co zostaje mu tylko prywatne przedszkole???? Masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, mnie ta sama masakra czeka za rok, jak zlobek sie juz dla niego skonczy. tym razem zapisze do 3 przedzkoli zamiast do 1 ego, bo wtedy juz bede przyparta do muru. ciekawe czy za rok sie uda. jak zapisywalam do zlobka, to zapisalam do 10ciu, do przedszkoli mozna tylko 3ech!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIEmama
justa27a masz racje..wszystkim dookoła łatwo powiedzieć..macie jeszcze czas..my to wiemy..jesteśmy młodzi,więc go mamy..ale po części oczekiwaliśmy jakiegoś zrozumienia i wsparcia ze strony rodziny..a tam cisza..nikt się nami nie interesuje..jakby nic nie było.. cóż jesteśmy zdani sami na siebie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki mam pytanko: dziś wg moich obliczeń jest 18 dc, w dni płodne oczywiście sie przytulalismy :) ale poszłam dziś do wc i na papierze zobaczyłam śluz przezroczysty jak białko kurze i czułam że mam "tam" mokro a od wczoraj pobolewa mnie podbrzusze, czy to spóźnione dni płodne?? czy co to może być?? Bo to juz chyba trochę póxno jak na dni płodne i na śluz nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, że to mogą być dni płodne. A jak u Ciebie z długością cyklu? mógł się wydłużyć o kilka dni. u mnie śluz płodny trwa nawet 6 dni, czasami wydaje mi się ze już się kończy a tu nie (i wydłuża się cały cykl) więc do roboty!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba ból podbrzusza może być spowodowany zagnieżdżaniem się zarodka w ścianie macicy, ale jak zaobserwowałaś też przezroczysty śluz to według mnie może być owulacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, ale jestem zla dzisiaj. pisalam ze nie dostalismy sie do przedszkola ale bylam pewna ze w takim razie chodzimy jeszcze do zlobka skoro nie mamy skonczonych jeszcze 3 lat, a tu zlobek nas nie chce i kaza pisac odwolanie do przedszkola...po prostu super. co mi da odwolanie? jak nie ma miejsc to nie ma i juz. dziecko we wrzesniu ma tylko 2,5 roku wiec dlaczego ma teraz przerwac zlobek i nie byc przyjetym do przedszkola. to chore!!! napisalam maila do dyr. zlobka jak bardzo jestem rozgoryczona i mam nadzieje ze mi cos sensownego odpisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Cie załatwili koniczyna, jak i pewnie wiele innych mam. Jakiś koszmar z tymi placówkami. Ale wiesz nie dawaj za wygraną, jak będziesz o sobie przypominać to i o tobie będą pamiętać jak się coś zwolni. Ja już różne rzeczy słyszalam, że najpierw nie kwalifikują dziecka potem jakimś cudem pojawia się miejsce i dziecko przyjmują. A jak to dzisiaj jest z rekrutacją? (rozumiem, ze starasz sie o miejsce od września?) rekrutacje pewnie zakończone. A może warto zapytać w insytucji nadzorującej przedszkola czy są jakieś wolne miejsca w innych placówkach w twoim mieście? powinni wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka5015 długośc cykli u mnie to ok 29dni więc jeśli miałaby byc taka długośc to już po dniach płodnych chyba nie?? Ten śluz to zobaczyłam dopiero dziś, podbrzusze pobolewa od wczoraj... Koniczynka79 to fatalnie!! co to za biurokracja w naszej Polsce kochanej... a dlaczego żłobek Was nie chce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nie wiem viola, a w dni plodne też pewnie miałaś śluz? bo to on najbardziej mnie zastanawia że wystąpił, może sie poprzytulaj na wszelki wypadek :):) a tempkę mierzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×