Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Koniczyna79

ZACZYNAMY STARANIA 2012/2013

Polecane posty

Gość gaba12
a odnośnie temp czytałam ze obniża się przed dzień spodziewanie@ a dopiero w jak nie na okresu to rośnie o 6do 10 kresek a twoja temp ładnie rośnie wiec nie masz obaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaba12
ja też staram się od dzidziusia 2 wiec doskonale cie rozumiem :) 5tyg po spodziewanym się okresie i byłam 5,5tygodnia w ciazy. to jest tak zależny kiedy doszło do zapłodnienia a 7 dni wędruje zapłodnione jajo zęby zagnieździć się w macicy i potem zagniecenie się dzień czy dwa wiec licząc cały miesiąc od owulacji po zapłodnienie wychodzi gdzieś ze data okresu to pierwsze dni dziecka w macicy no max tydz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaba12
ja odstawiłam tabletki w maju uważaliśmy zęby nie robić w środku tylko poza zęby było te 3 miechy ale jak dotąd nic a z 1ciaza parę razy i już ciąża była. teraz jestem po przeziębieniu to możne w tym miechu zaskoczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaba12
co to sikow to nie wiem a co do tempki to ja nigdy na to nie paczę a rosnoc to dopiero bedzie dzien pezed okresem lub pare godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaba12
mam do Ciebie miła informacje czytałam na forum ze odczucie intensywneo zapachu moczu to ciaza pewne już odczuwasz zapachy sprawdz testem ale z krwi wykryje bardzo wczesna ciaze idz nadczo powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaba12
mi też tak wyszło 3 tyg po okresie nie płacz ja bym poczekała do piątku i zrobiła z krwi to jest wiarygodny bo te co można siusiać to dopiero 5 tyg jak okres się spóznał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forum dla rodziców
Witajcie, zapraszam do odwiedzenie nowego forum dla rodziców. Nasze miejsce, gdzie odnajdzie się każda przyszła, świeżo upieczona i doświadczona Mama oraz Tatusiowie. Zapraszam Was do dyskusji!!! Szukajcie rodziców ze swoich regionów, Mam, które rodzą w tym samym miesiącu co Wy i dyskutujcie o wszystkim co dotyczy Was i Waszych pociech!!! Zapraszamy: http://brzuchatki.pl/forum/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaba12
nie płacz mówiłam Ci ze 3 tyg po okresie wyezedł mi test negatywnie dopiero na 5 wyszły mi 2 kreseczki ja bym zrobiła test z krwi to jest wiarygodny a nie beczała to moje zdanie zrobisz jak zechcesz:) pozdrawiam trzymaj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulotka6
Kiciamicia, Miałam podobnie jak ty - tez byłam niecierpliwa i co miesiąc dopatrywałam się objawów ciąży.Teraz odpuściałam i tobie też tak radzę. Nie przejmuj się tak bardzo, zajmij myśli czymś innym. Rozmyślania i nerwowe wyczekiwanie nie sprzyjają zajściu w ciążę. Prawda jest taka, że w większości przypadków muszą minąć dłuuuugie miesiące (czasem nawet lata) żeby się udało. Tylko tak unikniesz rozczarowania i niepotrzebnego comiesięcznego stresu. Wyluzuj, odpuść, a na pewno prędzej czy później się uda :) choć nie ukrywam, że czas się dłuży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adussss
Cześć wszystkim starającym sie jak i tym którym się udało zajść w ciążę.... jestem tu nowa ja zaczynam starania dopiero od kwietnia bądź maja ponieważ musze porobić badania..... już nie mogę się doczekać a zaznaczam jeszcze sie nie starałam z mężęm ale od sierpnia zmieniliśmy zdanie i chcemy się starać o dzidzie... myśle że niecały rok to dobry czas na przygotowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaba12
Witaj tak dobry czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaba12
po trochu się badałam w marcu miałam cytologie kwietniu tsh i morfologie każdy miesiąc co innego a toksoplazmoza przeszłam przed 1 ciąża wiec nie wiem co jeszcze bym mogła zrobić a ze zębami mam iść na przegląd ale to formalność bo mam wyleczone wszystkie zadbałam już przed 1 ciąża ale teraz muszę to iść skontrolować a pisałam Ci kiedyś jak wyleczyła synka z zapalenia płuc pisałas otym na poczatku forum nie odp myślę ze teraz się poprawisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaba12
ja jestem w momencie przytulanek z mężem myślę ze w tym miesiącu powinno zaciążyć bo jak miałam okres to byłam przeziębiona i wlekło to się aż do teraz a teraz mam dni płodne wiec osłabiło organizm i ciąża powinna chcic bo wiecie że jak organizm jest mocny to broni się przed ciąża naturalna obrona organizmu tak przy chorobie a jak słaby to nie ma tej obrony i chwyta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaba12
przykro mi najlepiej jak byś się przeziębiła łatwiej byś chwyciła :) a jak z opd na moje pytanko kimicicia jak to zrobiłaś ze twój synek wyszedł z zapalenia płuc bez antybiotyków:) zobaczymy czy eis uda Nam:) głowa do góry następnym razem się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adussss
Jak myślicie kiedy mniej więcej powinnam sobie porobić badania żeby były aktualne jeżeli mamy z mężem zacząć w maju to tak po nowym roku myślę że chyba ok ?? wy kiedy zaczynaliście badania robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaba12
sorki kimicicia pomyliłam cie z koniczynka macie podobne posty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulotka6
Gaba, Z tego co piszesz wynika, że jesteśmy na podobnym etapie starań- u mnie kilka dni po dniach płodnych. Może jesień okaże się dla nas szczęśliwa i zaowocuje dwiema kreseczkami ;) szkoda, że na zrobienie testu trzeba czekać co najmniej do dnia miesiączki...dłuży się okropnie. Pozdrawiam wszystkie zniecierpliwione "straczki" Dziewczyny czuję, że już niedługo którejś z nas się uda- idą dłuuuugie jesienne wieczory- będzie trzeba się dogrzewać w męskich ramionach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaba12
ja Myślę że uda nam wszystkim a jak nie wszystkim użytkownikach forum Zaciążyć czego sobie i wam ogromnie życzę:))) kiciamiecia ile kosztuje ta cytomegalia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaba12
myślę że wszystkim się uda a jak nie wszystkim to polowe chociaż Zaciożyc czego sobie i innym kobietkom życzę:) kiciamiecia ile kosztuje to badanie cytomegalia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×