Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama rocznik 75

Czy są tu spełnione i szczęśliwe kobiety?

Polecane posty

no to musimy coś pomyśleć, co 2 głowy to nie 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ty założysz swoje czerwone gatki, ja białe i będziemy witać chlebem i wódą ;) kibiców - od góry w stroju uraińskich feministek. Obok postawimy duże kapelusze i kartkę zbieramy na piwo,wypijemy za Wasze wygrane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoj kochana, przez tyle dni zbierania to 2 wille postawimy he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhahhahah :D czy ja mogę dołączyć do was jako czirliderka w stringach? tylko se do doopy przypne pompony co by wymachiwanie było bardziej efektowne :D a między wymachiwaniem mogę odpalac race biało- czerwone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto mi ta willę będzie sprzątać? Marcysia wpadnie okna umyje,ale co z resztą? a w domku ogrodnika to tylko parę metrów podłóg i kilka kompletów grabi do sprzątnięcia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak, im wiecej nas tym lepiej będziem sławne w całej łełropie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobrietta-a wpadaj kochana im nas więcej tym weselej-to może i na jakiego cadilaca zarobimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jem dzisiaj rzodkieweczkę z własnej działeczki, fiu fiu, opłaciło sie podlewać, sama ekologia a truskaweczki już czerwienieją podobno, bo wczoraj nie byłam, a 2 dni temu były jeszcze białe, poziomki to samo zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maliny rosną, borówki też, czereśnie wpierda... mszyca i nie będa takie ekologiczne, bo wczoraj zostały opryskane od niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika - po tak seksownej delegacji roznegliżowanych lasek, reprezentującej naszych na euro - to i będzie nas stać na szofera! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wolę cadilaca i kierowcę niż sprzątaczy-no chyba,żeby byli to przystojni panowie w pstringach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika - ty nie myślisz przyszłościowo :P bo sprzątacza to trza zatrudnić striptizera - rozumisz jednen dzień sprząta na strażaka, innym razem na policjanta, o! będzie przyjemne z pożytecznym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ogrodnika koniecznie, takiego "wypasionego" w ogrodniczkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziołchy żeśmy się rozmarzyły :D dobra lecim do doma z młodym,bo zaczyna prażyć... Idę się napić koktajlu z miętą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane chcecie slonca grzeje u nas niesamowicie , dobrze ze mamy dom nad samym oceanem jakies 5 minut drogi , wieje swieze powietrze alez no gora jest nie do wytrzymanaia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny a le mysli macie w glowach , ale co czasemfajnie tak pomyslec hihihih :) z wami zawsze do smiechu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej 🌻 oj dziewczynki , nie nie ten co mi kupil obraz to nie oh fuj fuj , to tylko znajomy nawet nie kolega. A i ja na to euro przylece, ja pompony se do cycow psycepie i bendem robic hop hop nimi, oby se nie urwaly bidulki moje. A tak powanie to potrafimy sobie wszystkie razem humor poprawic. Dziewczynki mysle o wakacjach , jak przyleca moi rodzice , to chce gdzies pojechac, znaczy poleciec. Cholera boje sie latac , ale jak juz to nie wiem gdzie , to wiecej niz 2-3 godz lotu to nie zniose, bo moj poziom strachu mnie zezre, choc i tak spie caly czas. Myslalam o Kenii sprawdze ile to kosztuje u nas. Przegladalam oferty polskich biur podrozy, to normalnie prawie za darmo wczasy robia, jejciu mnie sam przelot gdziekolwiek kosztuje tyle co wyjazd all na tydzien z Pl np do Turcji czy Maroko. Tylko ja ni ecierpie krajow arabskim i w zyciu bym nie chciala tam jechac na wakacje swoich marzen. EEhhhh takie zycie, ale najpierw sprawdze co i jak. Ta Kenia mnie ciagnie, troszke Tajlandia, ale mam pragnienie zobaczyc zwierzatka, pojechac na safarii. Ja nigdzie nie bylam, oj tam z rodzicami kiedys w Bulgarii i w Usa miesiac u rodziny jak mialam 14 lat. I jeszcze a Londynie w ogolniaku 1 klasa , na tydzien , kurs jezykowy. To sie nie liczy....ja sie tylko boje ,ze cos mi sie stanie i co z synkiem, zyje ciagle w takim strachu...glupie to. Dlatego nigdzie sama nie jezdze , teraz sie z malym razem wybieramy wlasnie na polnoc naszego kraju, aby zobaczyc dokladnie co i jak. Zanalezlismy wspolnie hotel, kurcze z basenem na dachu, chyba na 20 pietrze. Ja pierdziuuu......Tam sa troszke widoki podobne jak na moim obrazie.... a i ceny nie takie zle, za ok 500 dolcow mamy hotel na 3 noce ze sniadaniem, coz ten kraj jest bardzo drogi...Dziewczynki zycze udanego dnia, przezycia odpytywania z egzaminow, i juz siedze w tym ogrodku gdzie kwitna konwali i jasmin. PA kochane 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do karnacji to ja tez od mlynarza jestem. Faktycznie najlepiej to na solarium troszek , tak z 3-4 razy isc, oni tam maja takie swietne marchewkowe chyba smarowidla , ze szybko sie kolor lapie. Ja tez zawsze jak raczek.....ale nie lubi esi eopalac i lubi ebyc biala. Mam takie naczynka popekane na nogach a ostatnio to ich coraz wiecej jest. Starosc nie radosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Dowi i jak? Dzięki kobietki za sugestie dot "zabrązowiania" dolnych kończyn ;) kupię sobie jakiś balsam. Jak spojrzałam dziś w dół w lustro w moim gabinecie (a mam takie spore) to...żal.... U nas od kilku dni zbiera się na burzę i nic. Burzy nie chcemy ale polać by mogło. W ciągu dnia przeszła taka chwilowa ulewa ale ani sladu po niej. Ja tez chcę do tej willi :))co mam zrobić? u mnie w domu już trwa odliczanie do meczu rozpoczynającego ełro ja oszaleję z tymi meczami... zmykam na zumbę ;) pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to dopiero miałam dzień:( Teść miał jakis atak ,stracił przytomność i pół dnia spędziłam w szpitalu. Popołudniu spaliła sie kamienica w której mieszka moja babcia. Jak na jeden dzień to chyba za dużo, nawet na mnie :( Zaczyna stres ze mnie opadać:( Głowa mi pęka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To faktycznie miałaś dzień pełen wrażeń... jak się teściu czuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejciu marcysia tos ty sie dzisiaj mialas.....szpital i pozar kurcze.... a mi jakos strasznie smutno i placze i placze, te tabletki tak dzialaja, podobno na zmiane nastrojow. no dziewczynki ja jutro czekam na @ i oby faktyczni ete humory i obzarstwo byly od tych tabsow Champix na niepalenie. Trzymajta kciuki i to mocno, nie chce niespodzianek w takim stylu. Jak sie rano obudze to juz chce byc spokojna, siusiu i zobaczyc ,ze jest @. Wiecie , nie teraz , nie z nim.... Kochane podrzuccie jakies linki do smiesznych komedii, musze poprawic humor....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam do kawki :) Monika noc bez akcji? Marcysia? Arpad ja oglądałam kiedyś komedię "Zgon na pogrzebie" uśmialiśmy się ale to było w tv, może znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, Monika Ty takie specjały kilka razy w tygodniu robisz? I taka drobinka z Ciebie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj noc spokojna-na szczęście,bo wczoraj to już na rzęsach chodziłam :) właśnie pomyłam z rana podłogi ;) Ja drobineczka? Bez przesady... mam czym oddychać i na czym usiąść :p Ale ja to głównie robieniem się zajmuję,a od tego się nie "rośnie":) od konsumpcji jest mój mąż ;) a on to już inna kategoria wagowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×