Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama rocznik 75

Czy są tu spełnione i szczęśliwe kobiety?

Polecane posty

A co mu dajesz na ten katar? Mój co prawda miał katar tylko raz, ale mu wtedy zaserwowałam euphorbium, otrivin baby, uniben, żeby się nie rozwinęła infekcja gardła i krople L52. Po 4 dniach nie było żadnych śladów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam wodę morską, nasivin, cebion, lipomal na noc mu dałam i soczek malinowy własnej robotki dzisiaj siedzi w domu, żeby odpocząć i żeby babcia odpoczeła, bo gonitwa za nim jest cały czas he he ale to być moze na tego zęba, który jest w natarciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to polecam jeszcze to L52 - to takie homeopatyczne kropelki na spirytusie :) Będzie miał chłopak lepszy humorek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano moze sie skuszę, jak zdążę do apteki, bo na zakupy pędzę do tesco i potem szybciorem do domu i z moich kreacji, tj. zakupów ciuchowych nici dziś, buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko cieszę się, ze nie mam takich dylematów jak w topicu zakochałam się w innym, albo kocham innego, a z mężem mam 3 dzieci jak tu żyć? jak sie męża nie kocha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się zakochałam w innym, a teraz jestem z innym... Jak poznałam mojego męża, to było go kilka kg mniej ;) A tak poważnie, to ja wiem czy to są dylematy? Czy tak naprawdę można się po prostu odkochać? Chyba po prostu nigdy nie kochała... A co do Twoich krełacyj to jeszcze zdążysz coś kupić :p póki co jeszcze nie ogłosili zamknięcia sklepów na Euro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż cholera musze sie zestroić na to łełro, bo jak cudzoziemcy przyjadą, to musimy lśnić w tej Warszawie czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio, co prawda to prawda. Żeby tylko centralnego nie zapomnieli umyć, a zachodnią to najlepiej niech wywalą go, albo zakopią :D :p A Ty kochana dumnie reprezentuj nasz wspaniały naród, wyślę Ci do pomocy mojego mężulka, bo on też będzie w tym czasie ciężko rabotał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł:D U mnie wczoraj była burza ,ale tak dość spokojnie. Śmiesznie ,bo najpierw była tęcza a potem zaczęło lać.Najstarszy latał po domu i wszystkie sprzęty które były włączone do prądu wyłączał . Zmuszona byłam spać z całą trójka ,bo wszyscy do mnie przyszli:) Apropos łełro to aż sie boję ,mam w domu dwóch kibiców:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój "szczypior" nosi rozm 176-180cm a buty 42-43 ;) a dziś kończy 14 lat. Jak to zleciało...aż mi się łezka kręci w oku... wczoraj zaproponowaliśmy mu wyjście na uroczyste lody to popatrzył na nas tak dziwnie....lody ze starymi...obciach... :( ale w końcu dał się ugadać :) i idziemy na kolacyjkę (już nie lody)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa haneczko, to 100 lat dla "maluszka" lody ze starymi? zwariowałaś he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiamt to kupiłaś sobie spodnie w odlotowym kolorze :) ja mam ociorypny pomarańcz :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w domu kibiców na szczęście nie mam, ale i tak mężuś planuje coś tam obejrzeć, jak to mówi, żeby wiedzieć o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haneczka to ja ostatnio kupiłam swojemu starszakowi kubusia na ognisko szkolne..popatrzył na mnie jak na dziwaka...mama nie rób mi siary i kup cocacolę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no trochę odlot, pomarańcz też fajny, tylko nie mam dodatków, z e tak powiem do niego, a ja chcę jeszcze zółty, ale jak będe wyglądać to dopiero się moze jutro przekonam jak dobrze pójdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie moge chodzić w rurkach ...nogi grube jak wiaderka:( a tak mi się podobają ,takie kolorowe...zazdraszczam Wam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki kobietki :) Ja też drżę przed euro...moi panowie oglądają każdy, powtarzam dosłownie każdy mecz! Już planuję z przyjaciółką najazd na kino tylko u nas ciężko z repertuarem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kolory walą po oczkach jak nic ale nuie muszą to być zaraz rurki, proste nogawki też sa w takowych kolorach takze laski na łowy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a marcysia sorry zapomniałam sie na chwilę ale dobrze, ze czuwasz białe też chcę, tylko nie rurki, a proste, ale nima

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no ja to pamiętam jak jeszcze w ciąży leżałam w szpitalu, to obok był pub i na każdym meczu mundialowym nam śpiewali :) No i mój młody teraz też taki nastawiony na piłkę, jak tylko zobaczy boisko, to od razu mnie tam ciągnie i woła mama gooooooollll. I chce patrzeć jak grają, a jak jeszcze jest to mecz dzieciaków, to już całkiem szał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiamt teraz na topie łączenie ociorypnych kolorów ;) np róż z szafirowym itd i ja tak chodzę! A co od razu mam lepszy humor :) zauważyłam, że im jestem starsza tym bardziej kolorowo się ubieram :) na to wesele w czerwcu kupiłam kieckę mocno różową taką fuksję :) marcysia ja kupiłam sobie takie szersze w pasie i zwężane do dołu bardzo wygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra dziewuszki zwijam majdan i lecę do skarba małego do juterka i miłego popołudnia Wam życzę i nocki oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam jaj mąż wróci z pracy i pojedziemy do Niemców na zakupy. Dla mnie tam jest większy wybór i dla dzieciaków są ubranka dużo tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Asiamt ale Ci się udało, zwijasz majdan. :D No to zwijaj i leć kochana i zatrzymaj burzę jeszcze przez chwilę, a i mojego ślubnego możesz na ulicy pozdrowić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na popołudniową kawkę zapraszam :) właśnie zadzwonił mój tato i złożył życzenia młodemu, który jest jego oczkiem w głowie :) i wiecie czego mu życzył? żeby się szybko ożenił bo dziadek chce być na jego ślubie :) żartowniś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też zasiadam do kawki...synio zrobi:) Lepiej mi smakuje haha. Jejku jak duszno mam nadzieje ,że dzisiaj żadnej burzy u nas nie będzie:( Haneczka 14 lat toz to juz kawaler:D Czas leci stanowczo za szybko.Przeciez niedawno dowiedziałam sie o ciązy a to juz prawie 5 lat. Wczoraj dzwoniła do mnie koleżanka która stara się o adopcję. Zaproponowali jej dwójkę od razu .Dziewczyna się załamała bo stwierdziła ,że nie da rady. Boi sie odmówić . A tak długo czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×