Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama rocznik 75

Czy są tu spełnione i szczęśliwe kobiety?

Polecane posty

Witam z rana! Nawet się nie zastanawiam tylko kawę stawiam :D Jak tam po weekendzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! tenk ju za kawę :) u nas łikend minął super, pogoda dopisała, łowiliśmy ryby, kąpaliśmy się w jeziorze, młody nawet wszedł do wody aż do połowy uda -do kąpielówek -sukces bo ostatnio był odważny jedynie stopy zamoczyć:) zbieralismy kamyki, uczyłam go rzucać kaczki, u niego to wygląda tak, że rzuca kamykiem o wodę - wielkie plum i to jest kaczucha w jego wykonaniu :D smażyliśmy wieczorami na ognisku kiełbaski, opalaliśmy się, spacerowaliśmy brzegiem i naokoło jeziora. A dziś wróciłam do rzeczywistości, szaro za oknem, pochłodniało i zbiera się na deszcz. Monika - dziekuję za piękne życzenia o dwójeczce, aż łezka mi się zakręciła w oku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i młody nauczył się nowego wyrazu: głęboko i mówi: mamo nie idź, tam gębłoko :D uwielbiam jak on tak przekręca wyrazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka pije 3w1, zajebista kwa, nie ma co kobrietta cieszę sie, ze z wypadu zadowoleni, opaleni, super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobrietta to wysyłam Ci trochę mojego słońca. Wierzcie lub nie,ale w słońcu u mnie pokazuje... 34STOPNIE!!!!! @,@ W cieniu jest 19,ale słońce po prostu praży! A my właśnie jemy zimnego arbuza,zapijamy kompotem z rabarbaru i zaraz wracamy do piaskownicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiamt lecę pędzę i podaję Ci świeżo zalaną kawusię turecki miód, z mleczkiem czy bez? A do tego pyszny sok z grejfruta,a żeby było Ci całkiem miło,to jeszcze oskubię granata i podam na miseczce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z mleczkiem poproszę, z mleczkiem mniam mniam słuchajcie, jedliśmy puerwse truskawki z działki a w zasadzie młody, bo dopiero zaczynaja dojrzewać i dla nas to trzeba 2 kilo od razu, a młodemu kilka sztuk wystarczy chociaz jak sie skończyły to była awantura i powiem Wam, ze są takie aromatyczne, ze hej nie to co kupione i sztucznie pędozne bez smaku, te nasze to jak poziomki leśne tylko w wersji maxi he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puerwse truskawki to miało byc pierwsze, ale ze mnie analfabeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
granaty? u nas nie ma ani jednego w Biedronce! ponoć Monioa wykupiłaś wszystkie, sprzedawczyni mi szepnęła, że ponoć podjeźdzasz po nie tirem :):):) za tego arbuza dziękuję, kompot też pierwsza klasa ;) u mnie leje, jest chłodno a ja się wystroiłam w kiecke i sandałki, super i jeszcze bez parasola, do domu wrócę chyba przeskaując między kroplami :D asiamt - a jak u ciebie ferajna? dałaś radę z gośćmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie spokojnie był tylko brat poimprezowaliśmy trochę, pospacerowaliśmy mój młody go uwielbia i angażował do do wszystkich zabaw he he za to w sobotę czeka mnie grill z wiekszą ilością osób, no zobaczymy czy pogoda dopisze, a jak nie to chiba w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też się przywitam🖐️ Mam męża:D i całkiem inne życie w domu. Już to i tamto naprawione,co ja bym zrobiła bez niego :) Zaraz jedziemy po teścia ,bo juz go wypisują:( teściowa odpoczęła kilka dni i wcale nie jest szczęśliwa ,że wraca. Oczywiście to ,że znalazł sie w szpitalu to wszystkich wina, tylko nie jego. Zapomniałam Wam napisać imię mojego teścia...Ferdynand:P U mnie piękna pogoda...mały chodzi po dworze bez koszulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane to i ja sie przywitam:) i kawusie tez postawie u nas tez pieknie slonce prazy az dziwne heheheh marcysie naprawde wspolczucia dla was i dla tesciowej co za czlowiek to naprawde moi tesciowie to anioly a co najwazniejsze oni ciagle w sobie akochani jak za pierwszym razem az milo popatrzec na nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobrietta ciii bo się wyda i jeszcze mnie złapią za jazdę bez uprawnień a to pięć setek kosztuje ;) Asiamt ja wsiejskie swojskie truskawki będę jadła w środę :) ale na kupne też nie narzekam,bo kupuję od mamy mojej koleżanki,która mi przywozi ze swojej działki. Kiedyś jakaś kobitka się bulwersiała,bo pani Hania miała ostatnią łobiankę i nie chciała jej sprzedać. Na całą awanturę przytoczyłam się ja-w 9 miesiącu ciąży-i pani Hania do tamtej babki,że jak chce mieć myszy w domu to niech dalej próbuje bezbronną ciężarną jedzenia pozbawiać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj marcysia dobrze by było gdyby ten Pan podjął leczenie, bo wykończy wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia dobre jakies przywileje jednak mamy w ciąży he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziewczynki teraz piszę cv i inne druki będe składać do innej firmy pewnie nic z tego nie wyjdzie, ale spróbowac zawsze można rynek pracy jest teraz w moim fachu przyblokowany i nie sypią tak ofertami jak 5 lat temu, ale żeby z wprawy nie wyjść to złożę te piapery zobaczymy czy na rozmowę mnie zparoszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale świnka ze mnie... chrum chrum. Co prawda na mailu się witałam ale tutaj tak jak prosiak wpadłam ;) Więc zacznę jeszcze raz! Witam serdecznie i stawiam mrożoną caffeee ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsze truskawki też jadłam od mojej mamy z działki, smakują jak poziomki :) marcysia - napisałam ci maila odnośnie teścia. Ferdek jak Kiepski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiamt - trzymam kciuki by się udało :) sama nad tym coraz częściej rozmyślam.. tylko coś mi odwagi brak.. mamo - super że wpadłaś chrum chrum :) do ciebie też napisałam maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj dzięki kobitki, ale nie sądzę, za duża konkurencja ale może nie wyczają tego ogoszenia, bo jak wyczają to będzie ze 20 osób i marne szanse oby nikt ode mnie z pracy he he, bo u mnie tez świdrują, oczywiscie chodzi o kasę ma czas na złożenie do środy, sładam treningowo, bo raczej też finansowo nie wiem czy coś ugram, gdyby poszło do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpisałam na maile :) Asiamt nawet nie czytam,bo ja bym takim nogi z tyłka powyrywała... Miłego dnia Wam życzę i uciekam na plażę nacieszyć się tymi widokami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stawiam drugą popołudniową kawkę :) a gdzie nam Tjulip przez weekend zniknęła? Może też gdzieś wyjechała i wrócić zapomniała :D Mamo ❤️ jesteś przenumer ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja już powiem Wam dobranoc:D Popracowałam dzisiaj troszkę w ogrodzie ,posadziłam pelargonie i jeszcze jakieś kwiaty ,nawet nie znam nazwy,ale ładne:D Jestem zmęczona jak nie wiem co ,ale zadowolona:D Dobrej nocki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a stawiam wieczorne piwo! kto chce? bo ja właśnie wyżłopałam jedno z sokiem i mam fajnieeeee he he :) ja też się um ęczyłam, sprztałam bo nie bylo nas w łikend i w domu pobojowisko, synek mi pomagał podlewać kwiaty i mazać szybe w drzwiach balkonowych - on mył psecies :D oprócz tego bawiałam się z nim do 20, teraz mody śpi, zdązyłam dobiec do niego ze szczoteczką i pastą, tyle co umył zęby to od razy przyciął kime :D wzięłam sie też za szafke z butami i powiem wam, że ja mam faze na buty i naliczyłam ich 40 par! 3 wywalam, bo w nich nie chodze... a dziś se dokupiłam kolejne sandałki, matko ja nie potrafię się opanować jak widzę piękną parę :O to samo ze szminkami i błyszczykami mam ich ze 20! w torebce, łazience, kieszeni spodni, kurtki, wszędzie! uzależniłam się! muszę przystopować bo pójdę z torbami albo za niedługo sklep otworzę.... lumpeks- bo i ciuchów mam tone do oddania do PCk, tylko zebrać się nie mogę by ogarnąc szafę, ale smęcę hehe to chiba bronek mi w mózg uderzył na pozytywny lajf :D a gdzie tjulip??? chyba utonęła w papierach, oby nie! tjulip złoś się! haneczka - gdzie żeś ty? mamo - ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ kochane dla was wszystkich 👄 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też witam z kubkiem kawy w łapce :) wybaczcie milczenie, ale weekend wypełniony po brzegi wizytami, rewizytami itp Wczoraj skończyłam pracę późno, potem jakieś zakupy i wieczorem spacer z Siostrą. Widujemy sie rzadko i miło było poszwendać się razem i pogadać do syta :) Skończyły się wreszcie matury ale żeby nie było tak dobrze, zaczynie ostatni miesiąc roku szkolnego a w raz z nim szaleństwo klasówek, poprawek, zebrań, rad pedagogicznych itd No cóż, taka karma ;) Marcysiu, fajnie, że masz męża w domku. Korzystaj... ;) Kobrietka, fajnie macie z tymi weekendami nad wodą! Swoja przyczepa daje jednak ogromne możliwości. Moniś, podaj jakiś prosty przepis na kruche ciasto z owocami. Mój mąż ma jutro urodziny i chciałabym upiec coś dla niego. Prezent już dostał i niczego się nie spodziewa więcej, a ja chcę Go zaskoczyć :) Asiamt, zakupiłaś te czerwone gatki? ;) Arpad, brawo!!!! Cieszę się, że to już tyle dni bez "śmierdziucha" i oby tak dalej :) Oj, młody wstał i woła. Muszę lecieć, więc wybaczcie, że nie napisałam do wszystkich. Cmok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tjulip wedle życzenia: 3 szklanki mąki 1 szklanka cukru pudru 3-4 żółtka 1 margaryna pół opakowania pr do pieczenia zagnieść wszystkie składniki i podzielić na 2 części, część na dół dobrze wyrobić, a część na górę zostawić bardziej sypką. Wysmarować blachę, posypać mąką i podpiec lekko dół-dziabnij go parę razy widelcem to będzie lepszy. Włożyć owoce i drugą część ciasta. Z piany można zrobić bezę-ubić pianę na sztywno i dodać "sporo" cukru-zawsze robię na oko ;) miksować jeszcze chwilę aż będzie takie ciągnące, wlać na ciasto na ostatnie 5 minut pieczenia. Całe ciasto piec jakieś 40-45 min, sam spód na początku max 10 minut. Smacznego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczęta! kobrietta jestem, jestem tylko coś mam ostatnio doła :( uzmysłowiłam sobie, że właśnie rok temu dowiedziałam się o mojej ciąży, która trwała tak krótko...nie bedę Wam tu smęcić pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×