Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama rocznik 75

Czy są tu spełnione i szczęśliwe kobiety?

Polecane posty

aaa, to ok, dzięki, ze mnie z gotowania wybawiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toksyczna-dla mnie szczęście i spełnienie to stan głębiej sięgający,że tak to ujmę. Nawet jak danego dnia jest mi źle i wszystko się wali,to wiem,że są w moim życiu osoby dla których warto się starać,wiem też że warto robić coś tylko dla siebie i nie jest to egoizm,a raczej dążenie do szczęścia... Bo szczęście dla mnie nie oznacza od razu uśmiechu na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna zapierdziel miałam i nie było czasu do was zajrzeć kobitki :) marcysia - dobrze że lekarz wykrył synkowi wadę wzroku, w sumie zbieg okoliczności to sprawił. Co do HSG - znieczulenie powiadasz? hehe miałam 4 lata temu robione i znieczulenie wyglądało następująco: pani z recepcji powiedziała mnie: prosze przed zabiegiem ..... przyjąć dwie tabletki ibupromu! - a on taki był skuteczny jak krem nivea przeciwsłoneczny:O ręce miałam wryte jak Dovi hehe ale mam to za sobą i więcej się na ta imprezę nie pisze. asiamt - 8 piętro?????!!!!!!!!!! wooooooooooooow! na samą myśl mam zawroty głowy! ja mieszkam na 3p. i jak myje okna to są momenty, że wpadam w panikę, a jak jestem na balkonie to opcja mocniejszego wyglądnięcia nie wchodzi w rachubę bo dostaje ataku strachu. A po górach się wspinam! hehe choć 3 razy miałam taki taki mały atak paniki, raz jak 10m. od nas była przepaść, musiałam usiąść, pooddychać spokojnie i wbić se do łba że przecież to jest "daleko" i nic mi nie grozi. raz jak ślubny porwał się na wspięcie na Nosal -od nie tej strony - strome kamienne schody o szerokości może 2m. z jednej strony skały a z drugiej przepaść - a ja szłam na klęczkacj/na kolanach po tych schodach zaciskając zęby żeby go nie "zabić" za tą atrakcje adrenaliny. ten wyluzowany z tyłu za mną szedł i się nabijał że wyglądał jak babcia w drodze pielgrzymkowej na Jasną Górę :D a raz jak w deszczu wracaliśmy kamiennym szlakiem :O Adrenalina taka że do dziś to pamiętam jak wczoraj. Monika - już myślałam że masz klaustrofobię ;) a tu "tylko" błędnik - są na niego tabletki :) Moja siostra ma klaustrofobię i jak musi to dyma nawet na ostatnie piętro, bidulka nawet u mnie w łazience jak jest się nie zamknie, tylko drzwi na oścież. No to są uroki fobii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja jak wchodziłam na Zawrat to tez zawał był prawie, a po drugiej stronie schody, ale nikt o nich wcześniej nie wiedział, a my po kamieniach nad przepaścią, po łańcuchach brrr okna myję, ale tez mam obawy, z 2 okien tylko można wypaśc he he, bo okno z saloniku i kuchni wychodzi na balkon, wiec najwyżej metr w dół jakby co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiamt - mnie podobnie, w duzym pokoju mam okna na loggie, strach mam w pokoju synka i w kuchni, a najbardziej w kuchni bo tam okno niższe i jak stoję na krześle to mi się ręce nieraz trzęsą, slubny nieraz mył, ale jak ja się biorę za mycie, to jak on jest jeszcze w pracy i ładnie świeci słońce, to wtedy moje "wprawne" oko wypatrzy każda smugę, a talentem do smug moge wygrać Mam Talent! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ważne - nie odpisujcie z mojego maila do wszystkich - sprawdźcie najpierw listę odbiorców, bo w jednym mailu nie ten adres mi się kliknął.... Tak to jest pisać z telefonu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkam na 2 więc do ziemi blisko :) Choć tata znajomego wypadł z drugiego piętra - wstawiał okno i niestety nie przeżył... więc to nigdy nic nie wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło cholerka dobry numer Monia ale na tego drugiego to już możemy do wszystkich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mojego brata kolegi matka myła okna u swojej mamy i wypadła z parteru też kobitka nie przeżyła, czasem nie trzeba 4 piętra jak widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra kobitki miłego weekendu wam życzę! słońc, grilla i pogody ducha! :) :) zmykam do domu czym prędzej bo przygoda czeka :D buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego przygodowania kobrietta ja też wcześniej wychodze z robotki i szykuję sie na kolejny nalot jutro przybywa do nas mój brat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KObrietta - to miłego wypoczynku i równiez wszystkiego najlepszego z okazji dnia matki i oby następne życzenia były już od dwójeczki maluchów :) Asiamt tak następny już ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i Wam wszystkim spełnionym życzę wszystkiego najlepszego z okazji jutrzejszego święta, a przede wszystkim duuuużo zdrówka i uśmiechu na codzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak już o takich zdarzeniach mówimy - siostrzeniec mojej sąsiadki próbował popełnić kilka tygodni temu samobójstwo - smarkacz bał się matury... :( I najpierw się czegoś nałykał, ale nic mu z tego nie wyszło, potem próbował się wieszać, też nic, a na koniec skoczył z . . . 10 piętra. Ma połamaną miednicę i nogi, bo spadł na zaparkowany pod blokiem samochód. Ale przeżył. A maturę będzie zdawał pewnie za rok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja cię, nie wiedziałam, ze aż tak się można bać, matko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiamt - dla Ciebie również ;) A zresztą to powinnam napisać tak: Arpad Asiamt Dowi Haneczka Kobrietta Mama Marcysia Tjulip kochane moje życzę Wam wszystkiego dobrego z okazji jutrzejszego święta naszego, żeby Wasze pociechy się ładnie słuchały i szczere życzenia jutro składały. Żeby zawsze grzeczne były i ciągle czegoś nowe się uczyły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiamt co to do łba nastolatkowi nie strzeli? Tym bardziej, że czym jest ta nowa matura w porównaniu do tego co my zdawałyśmy? Ja na egzaminie zawodowym - (technik ekonomista) musiałam mieć 75% poprawnie, żeby zaliczyć i taki wynik oznaczał dwóję! Dziewięćdziesiąt coś procent trzeba było na 4, a prawie 100 na 5...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A matura oczywiście standardowo ponad połowa na mierny kiedyś była... A teraz to już miernego nawet nie ma :) bo źle się kojarzył :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak małolaty się trują, czy wieszają, bo miłość niespełniona, czy inne głupoty? Nie poradzisz nic na takie sprawy. W liceum miałam koleżankę, która się ciągle cięła jak coś było nie tak... Gorszy stopień, kłótnia z rodzicami czy z chłopakiem. Ciągle miała nowe sznyty, całe ręce miała w bliznach. Po prostu są ludzie co mają takie skłonności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika bohaterko nasza super dobrze ze znalazlas sie w odpowiednim miejscu i czasie ,co by bylo gdyby..... ah lepije nie myslec , najwazniejsze, ze nic sie nie stalo marcysia, kurcze uwierz mi mnie porod tak nie bolal jak to co mi ten lekarz zrobil, ale mam nadzieje ze teraz bedzie ok my kobietki mamy przesrane naprawde :( kochane milego wieczorku i weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki Dowi---ja tez mocno przytulam , wazne ze juz po wszystkim. Monia -ty lepsza od zorro jestes...hihihi Dostalam @ hurraa, cos czuje ,ze mocno trzymalyscie kciuki --dzieki Ja nadal bez fajek to juz 10 dni minelo jak nie pale , sama nie wierze.. Z wami to dobrze, jedna piecze inna myje okna , kurcze..... ja sie leniwie przez ostatni miesiac.... Informuje uprzejmie , ze u mnie nadal zycie plynie w milym tonie obzarstwa, ci znaczy jem chrupeczki, marcheweczki, i placuszki.....ale super.... Byl taki festyn, spotkanie, zawody szkol, i tam rozne rzeczy robia, tak przy okazji np piekarnik sloneczny zrobiony w 10 minut, z pudelka po chrupkach, foli aluminiowej i czegos tam jeszcze,a drugie to placuszki, cudo 2 minuty roboty, oczywiscie ja juz dzisiaj z moim malym kilka nowych wersji wymyslilismy... 1 cale jajko rozmieszac lub ubic 2 lyzki bialego serka !!!! NIE COTAGE !!!5-9% slony -nie slodki !!!! 1-2 lyzki maki --i tu caly numer ,ze u nas jest maka co si enazywa maka puchnaca, ja za cholere nie kapuje co to jest, mysle , ze moze z jakims proszkiem czy soda. Wszystko razem wymieszac i na paltelnie i robi sie takie male plaskie placuszki, potem polewa sie jakims syropem np czekoladowym albo innym. My dalismy bita smietane i ananasa z puszki i gicio mniam mniam a druga wersja to utarlam jablka i dodalam cynamon i cukier i wszystko dolozylam do ciasta i potem na paltelnie placuszki, 2 minuty roboty a jaka radocha i obzarstwo, no to byl dzisiaj nasz obiad. A jutro kurczak w piekarniczku z pieczarkami, juz stoi w lodowie w zalewie i przyprawach. A arbuz pycha, po tych placuszkach choc nie bylo miejsca w brzuchu to cwiartke pokroilam i zjedlismy. Dzien obzarstwa. A jutro nie ide na basen, choc to nasz zwyczaj i obyczaj, bo maly ma wolne w szkole kolejne 2 dni , bo swieta. Ja mam ochote byc w domu i poogarniac. Dziewczynki milego likendu zycze wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdzilam nie mam zadnych emaili bbuuuuuu. a skrzynki puste....arpad1717@gmail.com --- dwa razy jest 17----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAALLLLLOOOOO jest tu ktos ......? PUK PUK o nikogo nie ma w domu oooooo a moze ..... PUK PUK eee poczekam troszke ..... moze zasneli ........ PUK PUK....... no jest ktos tu ?? eeee nie bede czekac wpadne jutro......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Stawiam kawę i uciekam... Piękny dzień na majówkę :) Arpad wysłałam Ci maila kontrolnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierzeeee
a ty widziałaś szczęsliwe matki polki, bo ja nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×