Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama rocznik 75

Czy są tu spełnione i szczęśliwe kobiety?

Polecane posty

Ja też mam nadzieję,że pogoda się utrzyma,bo zaraz wyruszamy na pociąg i wracamy do domu. Tylko na znak męża czekam o której...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastolatkamamama
haneczka musisz zmienić stopkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korbietta
ja już z domu do was piszę :) zaraz se walnę kafke, kupiłam se mleko i se zrobiem kafe latte z mojej turbo maszyny ekspresowej ;) dobrze że w pracy nie mam takiego ekspresu bo bym się zażłopała na śmierć, albo w najlepszym wypadku zostałabym wydelegowana na odwyk kawowy :D haneczko - dla twego kawalira życzę 100lat! zdrowia i słodyczy ciocia z forum życzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj pomerdał mi sie nick, bo mi haneczka ostatnio pisała: korbietta :) ale to byłam ja na pomarańczowo - wasza poczciwa kobrietta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o padłam ze śmiechu wak was strone temu poczytałam: o zwrotnicy i spodniach biało-czerownych na Euro :D i znów mam głupawe przez was, no!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobrietta sorki 👄 zawsze mam dylemat najpierw b czy r? ;) i dziekuję za życzenia :) no jak asiamt nam się wystroi w takie biało-czerwone rurki to niech się kryją laski tych piłkarzy co do nas zjadą :) :) :) a ja żłopię juz 2 popołudniówkę, u nas od 2 dni straszy burzą i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie jadę. Nie w ten pociąg wsiadłam :( podjechał to wsiadłam,a się okazało,że mój mąż jedzie za nami,bo ten co przyjechał mial pół godziny opóźnienia i będę musiała sama się wytargać z wózkiem,bo pewnie nikt nie pomoże :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haneczka - kochana ale ja się nie gniewam :) nick a raczej przydomek zapożyczyłam od ksywki mojej śmiesznej ciotki, która swego czasu nosiła tak ilyganckie bryle, że wyglądała w nich jak kobra :D kobra-kobieta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i niech żyją rycerscy mężczyźni... :O Nie dość,że chłop wysiadając nie pomógł mi z wózkiem to jeszcze nas prawie rozdeptał... A potem jak byliśmy na peronie i czekaliśmy na drugi pociąg,którym jechał mój ślubny,to staliśmy koło schodów. Mijał mnie dziki tłum ludzi i raptem jedna dziewczyna się spytała czy mi nie pomóc,bo reszta co mnie mijała,a zwłaszcza panowie telepatycznie wiedzieli,że nie będę schodzić... Pamiętam jak byłam w ciąży,to widziałam dziewczynę z wózkiem,której nikt nie pomógł,to jako,że sama nie mogłam,to poprosiłam pierwszego chłopa jaki się napatoczył,żeby jej pomógł. Bo jak już komuś powiesz,to potem nagle 15 chętnych do pomocy,a wcześniej żaden nie widział...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam arpad kochana ty sie tu nie zalamujz tym facetem tego kwiatu jest pol swiatu i jak to sie mowi z kobietami jak z winem czym starsze tym lepsze:) asiamt jak maly lepiej juz?? kochane wszystie pozdrawiam i musze was poczytac bo tyle naskrobalyscie hihi mam zaleglosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziolchy slonca kochane🌻 i tysiac 😘 jak sie was poczyta to humor odrazu lepszy i po co mi facet ? jak mam was... najpierw gratuluje z okazji siadania na kibelek z okazji urodzin z okazji wielkich stopek u naszych dzieci i z innych okazji tez a jak brak okazji to tez juz okazja wiec gratulacje wszystkim za wszystko aa cccooo tak mi sie chcialo jakos wam pogratulowac ...hi hi hi a co do oajakow to faktycznie moje kochaniutkie dalam wam zgryza, takie stworki , noooo, jak dla mnie to olbrzymie i paralizuja wzrokiem jak bazyliszek. Jasne ,ze PAJAKI mialy byc , ale az sie sama zdziwilam. Ja nadal bez fajek, za to z fasolka i z czosnkiem, teraz mam z dduuupci trombke a z gebusi szambowozik. Ale humorek gra na sto dwa. A jakos mi tak bylo zle , ze az mi sie dobrze zrobilo, wcinam lizaki, dorwalam w kiosku takie jak z dziecinstwa , kurcze i to tutaj. Normalnie nie wierze , czerwoniutki kogucik na patyczku plastikowym cieniutkim. Wiec mam lizanie, ssanie i ciumkanie szafa gra ha ha ha. AAA i poza tym moj obraz do mnie przemowil.....nie no dobra na powaznie....jak tylko tu sie przeprowadzilam , zero kasy bylo, a ja nie lubie obrazow, ale ...szlam ulica wesola i gola-czytaj bez kasy- i zakochalam sie w obrazie, zatkalo mnie. KUUZzwa drogie to , ale cudo , marzenie. widok z okiem z domu na jezioro lub morze i tars i cudo, amlutki stol , kwaty , no Booozziuu moj sen i tak mnie wzielo, ze przekonalam swiezo poznanego znajomego zeby mi kupil a to drogir to jakby prawie 300 dolarow . I on kupil , powiedzial ,ze to na urodziny prezent , jasne ja mam w styczniu a to byl czerwiec, ale podziekowalam i obraz dostalam, wielki na pol sciany. Oczywiscie w dniu moich urodzin zadzwonilam i mu podziekowalam za prezent, byl zdziwiony, bo to tylko znajomy , bez zadnych ukladow miedzy nami. mam ten obraz zawsze w sypialni i jak sie budze to go widze, jak tylko otworze oczy. I dzisiaj rano zrozumialam ,ze musze szukac tego miejsca, bo to moj dom bedzie, wiec najpierw chyba sie stad wyprowadze na polnoc tego kraju, bo tam tez goraco i bardzo zielono i juz pystyni nie ma, a i jest turystyka wiec moze prace tez znajde . A wynajecie domu ok 100 m kw i ogrod tez ok 50-70 to tyle co tutaj place teraz za marne mieszkanie na 3 pietrze w stanie do remontu. Moj maly tez juz tu nie chce byc. Zobacze, sama nie wiem, ale musze cos zmienic, najpierw w tym kraju poszukam a jak nie to Australia, mysle tez o dziecku ,ze on juz i tak tyle przeszedl, ze ciagle zmiany nie sa dobre, narazie to nadal ten sam kraj tylko 450 km dalej, ale juz zupelnie inny klimat, nie pustynny, wiec bedzie troche wilgotniej w powietrzu. I zamiast 50stopni w lecie bedzie 40 tylk wilgotniej. Ja tak marze o malym domku z wanna, i o ogrodku, piesek na dworze, grill, drzewa jasminu i piwonie , moze i konwalie by dalo rade eeehhhh a z kwiatow to najbardziej lubie zapach frezji i konwali wlasnie , no i jasmin. Ah te marzenia......kto nie marzy ten nie zyje, kto nie upada ten sie nie podnosi oooo ale mi madrosc wyszla ...pozdrawiam cieplutko trzymajta sie i nie puszczajta , bo mozna sie przewrocic.....🌻🌻😘🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczko, żyję, żyję :) Jakoś... ;) Sto lat dla wysokich, długostopych czternastolatków!!!! :) Zobaczyłam Asiamt w białej bluzce i czerwonych gatkach jak paraduje do pracy i padłam :D :D :D Arpad, i świetnie! Życzę z całego serducha żebyś znalazła to miejsce z obrazu i była tam obrzydliwie szczęśliwa! :) Idę się szykować. Dziś znów mam do przeegzaminowania naście człowieków i chyba sobie jajo surowe strzele na gardziołko, hehe A tymczasem koafiurę muszę ułożyć. Dobrego dzionka życzę, cmok cmok! Ps. Z tym jajem to żarcik taki, ale gdzieś słyszałam, że na gardło dobre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam i o zdrówko pytam :D Arpad natchnęłaś mnie do rymowania :) jeżeli czujesz,że musisz coś zmienić,to pewnie musisz to zrobić,żeby móc się w pełni życiem. Stawiam kawę :) bo ja dzisiaj to pół żywa jestem. O 4 ktoś wali do drzwi i dzwoni dzwonkiem... Sąsiadka piętro niżej mieszkająca przyleciała,że mąż zasłabł i nie oddycha. Zdąrzyła wcześniej zadzwonić po pogotowie,ale przybiegła żeby go ktoś ratował bo karetka długo nie przyjeżdża. Mąż szybko się ubrał i poleciał zobaczyć. W tym czasie przyjechała karetka. Okazało się,że sąsiad w najlepsze smacznie spał i był trochę zdziwiony tym co u niego w sypialni o 4 nad ranem robi dziki tłum ludzi... sąsiedzi to starsi ludzie-koło 80,a sąsiadka choruje na Alzheimera,ale to był pierwszy taki numer... a mi się teraz chce spać... :( Tjulip tylko bądź łagodna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby móc się w pełni cieszyc życiem-miało być. Ale jestem patomna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Zapraszam na kamusię :) ja też śnięta. Tjulip jeszcze minutka, jeszcze momencik i.....WAKACJE! Ja co prawda nie mam ale zawsze to inna luźniejsza atmosfera ;) Arpad to myśl, myśl, kombinuj tak żeby Wam było dobrze :) Dziewczynki poradzcie co zrobić z białymi nogami? Założyłam dziś kieckę a nogi bielusieńkie :( w rajtkach nie będę się parzyć o nie! Moje nogi opalają się bardzo powoli i to tylko nad morzem ;) ja generalnie unikam wystawiania się na słońce (chyba, że na urlopie) bo mam słabe naczynka i brzydkie plamy pigmentacyjne na twarzy :( samoopalacz mi capi i nie umiem zaaplikować go bez zrobienia plam a te balsamy brązujące też jakieś nie teges :( i co zrobić? Miłego dnia 🌼 zmykam do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jakiś balsam do ciała,który ma właściwości brązujące? Ale napewno nie żaden samoopalacz... ja kiedyś miałam takie masło do ciała,które po kilku stosowaniach nadawało trochę ciemnejszy odcień skórze. Nie pamiętam nazwy,bo po 3-4 tygodniach się na nie uczuliłam... ale mnie często atakuje alergia na kosmetyki :( Miłej pracy,ja lecę na zakupy,potem do piaskownicy-to się odezwę z mojej niby plaży :) ;) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pabam! jestem kochane :) dzięko kobitki za kawę, własnie siorbię. Tak przeczytałam ze tjulip nie wyrabia na zakrętach, matury te sprawy i mi się śnił całą noc koszmar! Że chodze do szkoły średniej i na koniec roku okazuje sie że przyszlam tylko jeden raz na lekcje biologi, bo tak se bimbałam cały rok i nauczyciel mnie opierdziela na całej linii, że będę siedzieć! :D tjulip - bądź wyrozumiała dla ludziów :) Swoją drogą to bardzo często mi się śni, że chodze do szkoły - na Uczelnię - ten sen cały czas wraca jak bumerang! chyba powinnam zostać większym wyksształciuchem:D Arpad - trzymaj się dalej z tymi fajkami - robisz nam tym dobrze! :D obraz - to jak lśnienie, że coś powinnaś zmienić:) Warto marzyć i próbowac spełniać swoje marzenia. tylko daj znać czy dalej cię ciągnie do Australii to zadzwonie do koleżanki i dokładnie wypytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Arpad ta historia z obrazem to taka romantyczna jest:D Ja bym dopisała ciąg dalszy ,że ten facet który Ci kupił ten obraz ,zjawia się w Twoich drzwiach z bukietem konwalii i zakochujecie się w sobie . Żyli długo i szczęśliwie...The End.... A tak na poważnie ,to myślę ,żebyś przyjechała do mnie bo u mnie i konwalie i piwonie i jaśmin za kilka dni zakwitnie . Monika to faktycznie miałaś pobudkę ,ale mimo wszystko dobrze ,że to był fałszywy alarm. Haneczka ,a może solarium...tak troszkę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haneczko - ja też mam karnacje jak córka młynarza ;) teraz troszke sie opaliłam na tych wypadach nad wodę, ale tak jak u ciebie, ręce i dekolt spalone, a nogi ledwo opalenizną smyrgnięte. Ja ci polecam balsam Dove brązujący dla jasnej karnacji - chyba jako jedyny delikatnie opalizuje skóre, bez smug. Kiedyś kupiłam samoopoalacz, wysmarowałam się yligancko i poszłam do pracy. W pracy patrzę na nogi - a ja wyglądam jak pantera w łatki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika - na miejscu tego gościa - to bym chyba się poryczała ze śmiechu :D hahahhaha ja wiem że kobitka spanikowała, w końcu są w podeszłym wieku- ale cała ta historia jest rodem wyjęta z filmu z gatunku Rejs :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcysia - ma racje ja tez jak zanurzyłam się w lekturze postu Arpad o obrazie, to wpadłam w romantyczny nastrój :) Też marzę o domku z ogródkiem, malutkim pod lasem i wiem że teraz musimy podziałać w innym kierunku by kiedyś dążyć do marzeń. Życie bez marzeń nie miałoby sensu, bo to one uskrzydlają i nas motywują do działania :) Arpad - walcz o swoje marzenia bo ja wierzę, że odnajdziesz swoje miejsce z obrazu, tylko musisz zrobić pierwszy krok i się wyprowadzić z tego mieszkania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam z mojej miejskiej plaży :) szum samochodów, delikatny wiaterek, śpiew ptaków, szum drzew,piękne słońce i piach wszędzie dookoła-w majtach młodego pewnie też już jest ;) siedzimy w piaskownicy,mały próbuje dokopać się do Chin i w międzyczasie zagryza ogórka małosolnego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEN DOBEREK KOCHANE co do karnacji hmm ja tez jestem nie teges do opalania bio nie lubie zabardzo na sloncu lezec bo mi sie nudzi, ale ja zawszeide przed latem 3 dni na solarium pon, sroda, piatek po 5 -10 minut i wtedy przybieram ladne barwy heheh bez tego opalam sie na raka hahahaha az mi sie smiac chce arpad pieknie o tym obrazie napisalas a moze ten kolega to twoj ksieciunio kochane dzisiaj o 13:30 mam wizyte u lekarza teraz piore prasuje , juz 2 pralka wlaczona moja mala ksiezniczka to codzien rewie mody urzadza hahaha i kupa prania nn stop. tak to jest z dziewczynkami heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki aleście wesołe z rana samego haneczka a może jakiś puder brązujący, co prawda na chwilę jest, ale można trochę maznąc nogi, bo tak nagle nie opalisz sie ja najczęściej mam samoopalacz z avonu, od lat go stosuję i nauczyłam sie dobrze rozprowadzać dekolt i ręce mam już opalone na działce i nogi tez mi pozostają jeszcze, ja w sumie rzadko wkładam kiecki, jak już to takie ledwo dupcie zakrywające, ale musze mieć cieniutkie rajstopki wtedy, bo wszystkie buty mnie obcierają, mam takie bez pasa na pupie i na stopach bez szwów, lekko opalone i nie mam wtedy problemu z bielą mych nóg he he oj dziewczynki, nie zbijajcie sie z mojego stroju na łełro, musze jakoś dumnie reprezentować na naród, nie? a młody katar ma, ale nic poza tym, odpukać, dziś jeszcze zostaną w domu, niech sie podkuruje, ale widze też, ze ta ostatnia piątka już wyłazi, więc chyba jak zwykle miałam racje, ze to na zęba na szczęście to ostatni ząb narazie, wiec więcej katarów nie przewiduję jak my z mężem byliśmy chorzy to sie nie zaraził, więc taki słaby to on nie jest, chiba arpad ale masz marzenia, fajne, ja też tak chcę, marzyć czasem marzę o swoim domku, ale to narazie nieosiągalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dowi trzymaj sie, miejmy nadzieję, ze tylko potwierdzi sie poprzednia diagnoza i więcej tyłka nie zawróci Wam lekarz tjulip musze do Ciebie na korepetycje przybyć he he, bo chcę zdawać certyfikat, przynajmniej B2, w pracy narazie nie ma lekcji angielskiego i kurczę muszę coś z tym zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam nieosiągalne- wystarczy na euro wymyślić dobry sposób promocji i zgarniesz więcej kasy niż babcie za koko koko ;) To se i willę z basenem kupisz-a ja zamieszkam w domku ogrodnika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam nieosiągalne- wystarczy na euro wymyślić dobry sposób promocji i zgarniesz więcej kasy niż babcie za koko koko ;) To se i willę z basenem kupisz-a ja zamieszkam w domku ogrodnika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×