Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama rocznik 75

Czy są tu spełnione i szczęśliwe kobiety?

Polecane posty

Dziewczyny a może dieta 3 godzinna? Moja koleżanka ma do zrzucenia 30kg i lekarz jej kazał ją stosować. Można jeść wszystko, tylko trzeba uważać żeby jedzenie nie było zbyt kaloryczne. Dziennie 1500kcal (ona ma na razie 2000,a potem jak już trochę schudnie to zejdzie na 1500). Je się 5 razy dziennie co 3 godziny żeby przyspieszyć przemianę materii. Na razie w ciągu 1.5mca schudła do 83kg-czyli 7 jej spadło. Zostało 23...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i miałam iść a jestem:) Na obiad grillowana pierś lub grillowana pierś z warzywami, leczo lub rybę. Dlatego miałam dość filetu z piersi kurczaka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie ja też byłam na diecie,,garstkowej'' jadłam co 3 godziny tyle ile mieściło się w garści ....waga leciała na pysk. Och ile ja juz tych diet przetestowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem zmęczona jak koń po westernie. Strajkuję! Nie będę więcej zabierać małego na sanki-nóżki mnie bolą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki😘 jejciu ile nowosci u was, fryzury, diety...ho ho kochane ja mialam fajny dzien w pracy...chyba mi tego brakowalo...tylko w drodze powrotnej, minibusem, tak mnie zemdlilo ze hej....az nie moglam wracac tak do domu, wiec wysiadlam , posiedzialam na lawce i po 20 minutach wzielam taxi.....malo pilam napojow dzisiaj , no albo to inna niespodzianka, ale to jak kula w plot lub kwiatkiem do kozucha....ehhh ja zawsze wiem ,ze jak piznie to jak grom z jasnego nieba, takie wielkie niewiadome ma czlowiek przed soba w zyciu....normalnie sie czulam jak scierka zawieszona na jakims smigle samolotowym tak mi sie we lbie mym bujalo... a dzisiaj dostalam w prezencie prosto z PL , swiezutenki chlebek razowy, miodzio, juz pol zjadlam....ja sobie hoduje w domciu szczypiorek i tez wsadzam do doniczki czosnek i mi wyrasta zielony i jemjak szczypiorek...mam swoj las.....o jak ja tesknie do polskiego chleba i lasu...boziuuu......kurcze za cukierka michalka i polskie jablko wysciskalam ludzi.....no dobra brykam do wyrka ...jutro kolejny dzien i trzeba wygladac....i pokochalamten tekst o rannym bazyliszku i straszeniu na wawelu....dobre..ha ha trzymajta sie milego dzionka jutro...jak znajde jeszcze dobre kawaly to powklejam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczyny:) taksie rozpisalyscie i widze ze u kazdej cos nowego to diety to fryzury ja tez musze cos z wlosami zrobic, mala zmiana sie przyda :) zycze wam milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 co ja biedna zrobię ...nie mogę auta odpalić. Koniec świata ,przecież ja stąd nigdzie bez auta się nie wydostanę. R..przyjeżdża dopiero we wtorek buuuu. A do tego jeszcze śnieg sypie. Boże jak ludzie sobie radzą na wsiach bez samochodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja jednak nie będę na Dukanie, mama mnie opieprzyła że jak karmię to nie powinnam. Bo dieta jest restrykcyjna. Na razie z tłustych potraw zrezygnuję i słodyczy:) A wczoraj już sobie otręby kupiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcysia-pksem jeżdżą :) zadzwoń po jakiegoś fachmana może to tylko akumulator? Wazka a karmiąc to chyba tylko MŻ można stosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcysia - nie masz jakiegoś sąsiada coby zajrzał do twojego auta? Ludzie na wsiach są bardziej zrzyci niż mieszczuchy. Użyj swojego wdzięku, zatelepocz rzesami, mów aksamitnym głosem, nikt się nie oprze by pomóc;-) Wazka- ją się zastanawiam nad ta dieta owocowo warzywna, hmmm dukan kuszacy ale od wędlin, kabanodow to się porzygam, a nie będę miec czasu na grilowanie warzyw i piersi. Mnie w tej diecie męczyła monotonia, bo zwyczajnie krakowalo mi pomysłu co jeść? Co jadlas na dukanie w ciągu dnia i jak grilowalas te warzywa, jak długo i jakie? A u mnie rano młody dostał nagle 38,3st.! Znów od nowa? Dałam mu ibufen forte, trochę spadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika na pks to ja muszę z 10 km na piechotkę dojść :( Już sobie poradziłam ,poprosiłam sąsiadów którzy mnie popchali ....tzn.auto popchali:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i masz kobrietta od nowa jazdę :( Chociaż mój mały też dostał gorączki nie wiadomo dlaczego,dałam mu nurofen i przeszło,nic złego już się nie wykluło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witeczka młody już ok, 2 dni gorączki, a teraz nic nie ma, dziwny ten wirus za to ja od wczoraj kaszel, katar i łamanie po kościach dzisiaj już lepiej, dziwny ten wirus, naprawdę 2 dniówka jaka czy co dobrze, ze mam to L4 to przynajmniej siebie podleczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek kochane... melduje si e, dalam rade w pracy...bylo fajnie, chyba mi tego brakowalo, a i moj post tez zzarlo....eehhh dzisiaj seekksualny dzien..czyli pierd..ole robote..i robie NIC..laba totalna....jak u was zdrowko i dzieci...? cos ostatnio u kazdej z nas byly goraczki , kaszle itp...moj maly tez cos zaczal pokaslywac...milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też biało, ale ja mam dość zimy, wiosny chcę! Mały wczoraj dostał temp., zasnął na siedzaco jak tylko wróciliśmy z dworu, on nigdy w dzień nie śpi. I zaś syropy na kaszel i gorączkę, ją pierdziu jakiś pieprzony wirus nie daje spokoju. Mieliśmy iść dziś na sanki, mały tak się cieszył na ta sobotę, bo praktycznie już byliśmy zdrowi....:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobrietta ja zrobiłam dzieciom syrop z czosnku,cytryny i miodu. Jest obrzydliwy ,ale dzieci piją i jak na razie mamy spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×