Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama rocznik 75

Czy są tu spełnione i szczęśliwe kobiety?

Polecane posty

Dojechałam ale dziewczyny ten marznący deszcz od wczoraj to tragedia! Nawet ciężko było dojść do auta, a na śniegu widać błyszczącą taflę lodu...ciekawe co będzie do rana :o Marcysia ja ostatnio tez byłam u okulisty bo mam problem jak czytam, a że czytam dużo i to najczęściej wieczorem to mnie denerwuje. Literki tańczą, mają różne kolory, rozmywają się. No i dr na wstępie spytała ile mam lat....stwierdziła, że tak dzieje się z wiekiem....taka ze mnie małolata :p buuu :( nie dostałam jeszcze recepty na szkła bo mam przyjść do powtórnego badania. A ja z moim też przez 3 tyg równolatka bo mój też o rok młodszy ;) Dowi podpytaj Kobriettę o dogodne pozycje :D Ona teraz czyta mega erotyczną lekturę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa i herbata \_/&\_/ a u nas wciąż pada śnieg, jest -10 i ciężko się przedostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! U nas na ten lód spadł w nocy świeży śnieg :( super się będzie jeździło :o musiałam wysłać córę godzinę wcześniej do szkoły bo bałam się, że będę miała trudności z dojechaniem do domu, ale się buntowała.... xx Dziewczyny bardzo Wam dziękuję za miłe słowa :) małolata he he :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helou! :) Arpad wszystkiego naj naj naaaaj! 🌼 radości życia, pozbycia się pasożytów :D ;), miłości prawdziwej, spełnienia marzeń zawodowych, pożegnania śmierdziela raz na zawsze! i wszystkiego tego o czym marzysz! 👄 A ja mam ferie!!! :) Pierwszy tydzień spędziłam u przyjaciół na "wywczasie" :) a drugi siedzimy w domu. To siedzimy to oczywiście tak w przenośni, bo wczoraj Młody był u Babci, i Prababci, dziś święto Dziadziusia więc jakieś ciacho śmigniemy i pojedziemy. I tak, o, czas leci jak z bicz strzelił. Dowi, super że już szyna zdjęta, oszczędzaj się :) Ja może niedługo doczekam się internetu w telefonie a wtedy będę częściej na naszym topiku. Bardzo bym chciała w każdym razie móc być bardziej na bieżąco. Idę na maila poczytać! Dobrego dnia! PS. Hanuś, u nas wczoraj też szklana tafla na wszystkim. Oczywiście wywinęłam orła :P Na szczescie tylko troche rękę otarłam i zadek stłukłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcysiu, mnie też czeka zmiana okularów, z oprawkami włącznie bo się dowiedziałam, że te mam wchodzą mi w pole widzenia i "podglądam" tzn zniżam głowę i zerkam jakby znad okularów, a to jeszcze bardziej szkodzi. Szkoda że nie wiedziałam tego jak kupowałam te oprawki. Babka mówiła tylko ładne ładne i tyle. Niestety muszę poczekać na wypłatę w lutym bo teraz już jedziemy prawie na debecie :( Dużo było wydatków, opłat związanych z samochodem i teraz zerkamy tylko na kalendarz, ile jeszcze do wypłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Leżę w łóżku i chrypie solo,mały pojechał do babci. Tak mi jakoś smutno bez niego, ale muszę się choć trochę wygrzac, a przy nim ni dyrydy. Nie mam siły wstać po kawę i zrobić sobie śniadanie... Może zaraz się ogarne, oglądam Dzień dobry tvn, a tam babka robi takie przysmaki, że mnie już skręca z głodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tjulip witaj :D Kobi to dla Ciebie owsianka, bułeczka z powidłami i duuuża kawka (__)@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młody mi dziś niewyraźnie wygląda. Zapodałam Lipomal i czekam. A ja od jakiegoś tygodnia faszeruję się codziennie surową cebulą i czosnkiem! Jak to nie pomoże to ja już nie wiem co :P Ale poradziła mi koleżanka, która robi tak już kolejną zimę z rzędu i ani razu nawet kataru nie miała. Zobaczymy. A że kanapki z jednym i drugim naprawdę bardzo lubię, to taka kuracja jest w sam raz dla mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra uwaga, uwga, zwlekam sie z wyrka, dziękuję za uwagę:- Zaraz wracam, nie odchodzcie od kompow;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tjulipku kuracja super tylko ten zapach z ust....mmmm...zniewalający ;) moja sister dzis z synem rzygają, czyżby znów jakiś wirus żołądkowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja już się zwlekłam,musiałam rozpalić w centralnym .bo w domu zimno brrr. Jak dobrze,że mężu dzisiaj przyjeżdża to będę miała kilka dni spokój z centralnym:) U nas też dopadało ,a że kupiłam wczoraj dzieciom takie miski do zjeżdżania z górki to się będzie działo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam! Chcecie pyszne kanapki z ciemnego chleba z ziarnami, z pasta jajeczna, lososiem i poledwica, częstujcie się;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś znajomy dentysta ,który codziennie jadł ząbek czosnku powiedział ,że jak je się codziennie czosnek ,organizm sie przyzwyczaja i nie ma chuchu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owsiankę gotuję co 2 dzień na śniadanie, trener kazał jeść F, i cała rodzinka wciąga ciepłe, pożywne śniadanko a roboty przy tym mało ;) Kobi i jak zaległaś szczęśliwie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko, spoko! Gwarantuję że jak zjadam na śniadanie, to do wieczora jest ok ;) :P Zbereźnice Wy! Tylko o jednym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki, sorki nie wiedziała ja , że Ty taka drażliwa kobita ;) a śniadonko wypasione fiu fiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie jestem wrażliwa, to był zarcik, mnie to nie rusza, możemy nawet gadać o luźnych kupach naszych dzieci, a i tak zjem te kanapeczki że smakiem:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstyd się przyznać ale ja nie za bardzo wiem jak zrobić owsianke:-o wiem że płatki owsiane chyba osobno w odrobinie wody się gotuje i dodaje do.gotujacego mleka, tak? Nie robię bo, nie jem sniadan e domu jak pracuje, a w pracy wiadomo nie ma jak. Jak jest weekend to znów nie robię z miłości do małżonka, który na sam zapach gotujacego się mleka ma odruch wymiotny. Ale teraz jak jestem chora i sama w domu to bym taką owsianeczke wciągnela:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto pamięta? "Wciąż jestem obcy, zupełnie obcu tu...." Lady Pank zetka zapodaje, ale to stareee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×