Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama rocznik 75

Czy są tu spełnione i szczęśliwe kobiety?

Polecane posty

Asiam a ty widziała rankig lubianych nickow? Hehe nawet mnie ktos tam wymienił, ale ty prowadzisz w peletonie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaaa, widziała tak naprawdę, zeby tak pisac, to trzeba by było sie poznać w realu, no, ale tak widocznie też można hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się w życiu nie opalałam. O przepraszam! Raz, namówiona przez kumpelę, próbowałam - położyłam się na kocu o 16:00, a kiedy po trzech godzinach spojrzałam na zegarek, była 16.05 :D :D :D Więc w kolejnych dniach ona skwierczała na kocu, a ja z mp3 w uszach robiłam kilometry wzdłuż plaży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tjulip chyba przeoczylas moje pytanie:-) byłaś w Bieszczadach? Biegam teraz w popłochu, bo mi zabrakło warzyw na zupę, mama mnie poratowala hehe wzięła też na trochę malego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobrietko, przepraszam, faktycznie przeoczyłam :) Byłam, byłam! Jest przepięknie!!!!!! :) Jak znajdę moment to wyślę kilka fotek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tjulipku Czy moglabys mi polecić jakąś miejscowość ciekawą w bieszczadach, z której są najlepsze szlaki, punkty widokowe, atrakcje turystyczne? Bo wtedy będę mogła się zorientować gdzie zahaczyc. Wiem, że piękny jest teren nad Soliną, to akurat z opowiadań taty. Reszty ją ni znaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobi jedziesz po prostu na ten trójkątny cypelek kierując się na Solinę, Polańczyk, Ustrzyki Górne i Dolne, a tam najlepiej mieć mapę. A nawet bez niej jak ma się samochód to dojdziesz gdzie chcesz. My pojechaliśmy w ciemno i bez mapy a i tak trafiliśmy w piękne miejsca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już tłumaczu-na pełny etat,bo wtedy mały pójdzie do prywatnego,a to trochu kosztuju... My robić zamki z piasku to chodziliśmy koło 19 jak już tak gorąco nie było. I potem do 22 spacer i obserwowaliśmy jak puszczali lampiony... A w to największe ciepło w ciągu dnia to byliśmy cały czas w ruchu-spacer po plaży, po lesie, zwiedzanie zabytków, latarni, portu etc. Już mówię co na obiad,bo problem sam się rozwiązał :) trafiło mi się okazyjnie 5kg schabu i dziś kotlety schabowe lub gulasz z warzywami-robię jedno i drugie i jedno będzie na dziś,drugie na obiad. Plus upiekę schabik z majerankiem na kanapki i jeszcze sporo porcji kotletów na obiady do zamrażalnika. Koleżanka ma wujka,który hoduje świnki i raz na 2 miesiące podrzuca jej ze 30kg mięsa... a oni nie są w stanie tego zjeść. 3 czy 4 razy dawała mi za darmo,ale mi było głupio,niby przy okazji coś tam kupiłam jej córce ale tak dziwnie mi jakoś było. A ona kasy nie chciała,bo przecież też za darmo dostała,ale dziś postawiłam na swoim i zapłaciłam jej 50zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W każdej z tych które wymieniłam, bo one są jedna po drugiej więc w zasadzie się przejeżdża przez wszystkie :D A nocleg mieliśmy w jakimś pensjonacie w Ustrzykach Górnych bodajże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł Ale miałam dzień w robocie :| potem szybciorem do domu, obiad i szykuję się do ginekologa, muszę zrobić cytologię bo już minął ponad rok od ostatniej. Potem na zumbę i tak zleci dzień w biegu.... Asiamt ja też muszę dziś podszykować choć trochę dom, mam jutro zaległą kolędę ;-) Ja w Bieszczadach byłam raz jeszcze w podstawówce ale doskonale pamiętam te cudne połoniny :-D Kobrietta a Ty miałaś uderzyć w moje tereny? ;-) Ja to kocham i góry i morze :-D a rodzaj wypoczynku to zależy od okoliczności, pogody... Ja mam dziś nerwa na szkołę syna. Niektórzy nauczyciele nie wiedzą już co wymyślić na dobrego ucznia żeby go zgnoić Dobra zbieram się odświeżyć podwozie i komu w drogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haneczko my chcemy jechać w twoje strony na wiosnę, w bieszczady latem;-) Nad bieszczadami się zastanawiamy... Nie wiemy tak dokońca, choć tam jest za to taniusieńko i pikna dzicz, tylko pieruńsko daleko. W twoje strony to na bank, już wczoraj rozmyslalam, szukałam na mapie, patrzylam na noclegi, ale zglupialam, nie wiem gdzie szukac kwater by miec dogodne wejście na wasz najwyższy szczyt;-) napisze na maila to mnie pomożesz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, czy Ty jesteś jakimś cyborgiem kochana? Ile ty godzin sypiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł Jest cudownie;-) mały śpi, ją leze w cieplutkiej, pachnacej pościeli, leniwie się przeciągajac, do pełni szczęścia na tą chwilę brakuje mi tylko pyssznej kawy w ręce... Ale i tak jest błogo.... za oknem biało i mroźno a mi tak dobrze i ciepło:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tjulip-biorąc pod uwagę tytanowe elementy w mostku można się zacząć zastanawiać :D a tak poważnie to na ogół 5 w porywach do 7. Nie liczę tego że czasem usnę na siedząco bawiąc się z małym na podłodze,bo wtedy sen trwa krótko i po kilku sekundach jest maaamoo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. W głowie kręci się nadal :( Wczoraj byłam u neurologa . A że pojechałam prywatnie ,bo na kasę chorych trzeba było długo czekać ,to teraz wszystkie badania muszę robić prywatnie. A wiadomo ile to kosztuje:( Najpierw musze zrobić rezonans i usg żył szyjnych. Dopiero wtedy będzie wiadomo co się dzieje. To już któryś raz w przeciągu kilku lat, kiedy tak mnie męczą te zawroty i dlatego wiem ,że to nie ma nic wspólnego z ciśnieniem. Zresztą ciśnienie mam dobre. Teraz R...uruchamia wszystkie swoje znajomości ,żeby przyspieszyć te badania. Rezonans dopiero ma być w maju...mam nadzieję ,że dożyję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcysia znam jeden sposób-koleżanka go wypróbowała. Miała silne bóle głowy, nie mogła się doczekać na wizytę,więc poszła w sobotę na pogotowie i tam im zemdlała. I mówiąc szczerze-życie sobie tym uratowała-miała tętniaka. Jak "zemdlała" to poleżała chwilę nie reagując na to co mówili,że niby straciła przytomność. A w takiej sytuacji musieli jej zrobić badania od ręki na tomograf,a tam... szok. Zaraz zrobili też rezonans i tego samego dnia na stół,bo było duże ryzyko pęknięcia. Jak mąż w domu to może udaj się po 18 na izbę i poinformuj o tych zawrotach? Ale najpierw odrobina gry aktorskiej? Może to i jest małe oszustwo,ale składkę biorą co miesiąc a na termin trzeba czekać miesiącami-to też jest nie fair.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika to całkiem niezły pomysł...przyznam się ,że sama o tym myślałam żeby wezwać pogotowie do domu. kurcze żebym miała z kim zostawić dzieci to kto wie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcysia jak wezwiesz pogotowie,to przyjadą, obejrzą i pojadą stwierdzając że nic Ci nie jest. A jak im tam na miejscu orła wywiniesz,to dbając o własne zady zrobią kompleksowe badania zanim wypuszczą Cię na ulicę. A badania powinni zrobić w 3-5dni to mąż na pobycie się chyba zmieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak pogotowie wxywane do domu to oni z reguły zabierają do szpitala, tak było jak kiedyś musiałam ich wzywac.... Oni się też boją, bo jak mają zgłoszenie i przyjadą to już w tym momencie mają odpowiedzialność za tego pacjenta, bo gdyby się vos powaznego stało po ich odjeździe to oni odpowiadają za zaniechania. Dlatego jak co powaznego wolą zabrać do szpitala i oddać pacjenta lekarzowi pod opiekę i badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcysiu nawet nie mysltakim tokiem czy dozyjesz. dozyjesz hehe i to takich lat straosci ze hohoho. asiamt 100 lat dla synka , spelnienia jemu najskrytszych marzen, duzo zdroeka i radosci marcysia to co dziewczyny powiedzialy o malej grze aktorskiej , zrob tak nie zastanawiaj sie . marcysia mi sie wydaje ze rezonans, ja mialam robiony z ta noga bo zeby zobaczyc tam wszystko a tomograf wydaje mi sie ze az tak dokladny nie jest ale naprawde nie mam pojecia , moze dziewczyny wiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×