Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama rocznik 75

Czy są tu spełnione i szczęśliwe kobiety?

Polecane posty

marcysia -o dzisajs, przypomniałam sobie dopiero teraz jak pisałaś jakiś czas temu o tym bólu brzucha. Jaką ja mam pamięć to niech mnie pierun :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki,ale mężulo mnie wydzwonił. A ja tak skikam od poczty do forum a tu jeszczjo telefooon. W zasadzie to nie powinno mnie dziwić wszak to podstawowa jego funkcja :) Marcysia u mnie właśnie słońce zaszło. Wcześniej pisałam,że zrobiłam szarlotkę,ale tradycyjną,bo stary boi się nowości. Kobrietta-kupuję ładną,nie za dużą szynkę. Porcjuję, kotlety rozbijam. Marynata-tak na oko oliwa,trochę soku z cytryny,kapka octu winnego, ziółka wedle uznania-oregano,bazylia, tymianek, odrobina imbiru i paryki oraz posiekany czosnek. Taplam w tym i zostawiam na kilka-kilkanaście godzin. Potem smażę,a pod mięso kładę plaster cebuli-ma się aż spalić. Podaję bez tej cebuli oczywiście. Pyszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobrietta,a Ty żadnych wspomagaczy odchudzania nie bierzesz-typu good bye apetite czy aqua slim? Bo to może rozwalić żołądek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za przepis :) nie biore żadnych wspomagaczy, kiedyś brałam, ale dawno i nieprawda. Próbuje się dietkować, ale z głową i zdrowo odżywiać, jak widać wcale to nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa )__(@ Jak się dziś czujeta ;) ? Kobrietta i jak? Tjulip jak maly po przedszkolu i jak Ty się czujasz? Asiamt jak po wczorajszym angielskim? Marcysia jaka u Cię pogoda? U nas pada,oddałam Ci wczoraj całe słonko. Haneczka pacjenci Cię nie zasmarkali? Arpad to kiedy trochę odpoczniesz? Mamo 🌼 Dowi miłej jazdy :) kurcze konie plus te krajobrazy-coś pięknego,w sumie zmiana pracy okazała się chyba fajną sprawą,bo teraz coś się dzieje... Pozdrawiam wszystkich,lecimy na basen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam na kogoś z kawą. Koleżanka zaspała. Idziemy dopiero na 8.30... Także do 8.15oczekuję,że ktoś się kawką @ poczęstuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kiepsko się czuje. Wieczorem znów się męczyłam, dlatego próbowałam zasnąć przed tv już ok. 22- dla mnie to zawze jest wczesna godzina, bo spać chodze ok. 24. W środku nocy znów obudził mnie tępy ból w mostku. Pół nocy nie spałam. Ledwo do pracy się doczłapałam, z uderzeniami zimnego potu, ja pikole nie wiem co się dzieje:( Marcysia - ty miałaś na ten brzuch i żołądek jakieś badania? jak lekarz zdiagnozował chorobę? mam wrażenie, że mój lekarz błądzi w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Częstuję się kawą.... Jaka cisza uf..dzieci wyszły już na autobus:)U mnie rano to jest szał,jedno za głośno śpiewa ,drugie mlaszcze przy śniadaniu i już problemiki i kłótnia gotowa. Monika słonka nie ma ,ale jest ciepło:),zazdroszczę Ci tego basenu z rana,super sprawa. Kobrietta mam nadzieję ,że dzisiejsza nocka była bez bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobrietta a może to jednak bóle które on stwierdził? Im więcej o tym myślisz tym gorzej-teraz codziennie atakuje. Stan zapalny żołądka to by chyba na USG wyszedł,bo coś tam by było powiększone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide po herbate malinową, bo kawy chyba nie dam rady, boje się podrażnić jelita, chyba sie rozpłacze siedze i czytam ulotke H....., super ma działania niepożądane ehhh ten drugi lek kupie za godzine bo wczoraj nie mieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak znowu Cię bolało:( Kobrietta miałaś wcześniej wzdęcia,albo jakieś kolki? Ja czuję ,że to coś z żołądkiem.Mnie lekarka tylko dotknęła i już wiedziała co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam przy tych bólach wzdęcia i brzuch jak balon, ale w miejscu nad pępkiem jest wzdęty przy mostku, na dole pod pępkiem jest normalny płaski, dziwne to, i jak dotykam ręką miejsca przy mostu to jest gorętsze od pozostałej części brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz . Jeszcze mi powiedz ,czy ten ból promieniuje na plecy? Wiesz ja miałam i pęknięte jelito i skręt jelit i wrzody ,dlatego mojej lekarce było łatwiej postawić diagnozę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup arteholin-może coś złagodzi. Tylko go nie bierz z H.!Dobra ja muszę wychodzić,bo koleżanka pod blokiem już stoi. Zajrzę później. Trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I idź do lekarza jeszcze raz ,bo jeśli to faktycznie od żołądka to ten lek na H...Ci nie pomoże .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcysia a te bóle cię łapały wieczorami? bo mnie tylko wieczór i w nocy, w dzień jest w miare ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze mnie łapały w nocy a w dzień to byłam już tylko obolała :( Jak coś zjadłam to też czułam się nie za fajnie :(NIe wiem czy nie doczytałam ,a USG robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to objawy mam takie same, tez częst po jedzeniu boli brzuch, łapie wieczorem i w nocy, a w dzień jestem obolała. Robił usg nic nie wykrył, ale na usg wyszłoby że coś z żołądkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłam Usg właśnie jak miałam te kolki i wzdęcia . Wyszło ,że mam ,,gazownię ''w brzuchu. Pójdź do innego lekarza. Jak opisujesz swoje dolegliwości to mi naprawdę wygląda na zapalenie, a nie to co on podejrzewa . Po co masz się męczyć i bać się wieczorów. Ja tak sie męczyłam długi czas i po co? Którejś nocy wykąpałam się ,ubrałam w dresy i czekałam na koniec:) i najgorsze ,że byłam sama w domu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hejka kobrietta to już nie przelewki, albo to albo to albo to co marcysia albo? zamiast hydroksyzyny moze pij po 2 saszetki melisy, bo hydroksyzyna moze spowodowac zmiany w mózgu, jeszcze tego by brakowało, co? hehe ale idź na echo serca też, przynajmniej będziesz wiedziała, ze to nie zawał, bo zmiany jakies tam wyszły na ekg marcysia czekałaś na koniec, matko, myślałam, ze tylko ja tak czekam czsaem na ten koniec jak coś mi dolega, dobre jesteśmy, nie ma co Monia angielski w miare ok, wczoraj ćiwczyliśmy słuch i rozumienie ze słuchu, ja tak na 70% tego wczorajszego zrozumiałam, także nawet nieźle, biorąc pod uwagę, ze kolega obok, zresztą z mojej pracy tylko spisywał ode mnie hehe, dobry jest, zamęczy się na tym poziomie, bo łeb mu paruje jak patrzę na niego i czekam kiedy mu wreszcie pęknie załapał się na poziom ze mną, ale musiał wcześniej wypełnić test ten test zabrał sobie do domu i tak powoli wypełniał, ja zrobiłam z marszu, siadłam wypełniłam i oddałam, bez pomocy żadnej i teraz sa efekty naciągówki ( u niego oczywiście), ale przecież nie powiem mu, zeby poszedł o stopień niżej, bo się obrazi ale w nauce języka nie chodzi o wyścig a o wiedzę i chęci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja naprawdę poszłabym do innego lekarza ,bo tamten się nakręcił na sprawy nerwicowe i koniec. Aha i moja lekarka powiedziała ,że wieczorem zawsze bardziej boli żołądek. A jeszcze do tego zmieniłaś dietę i nie ważne ,że zdrowsza. Ja też odrzuciłam wszystko co nie zdrowe i dupa...i tak bolało:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój brat przysłał mi wczoraj mms z Casablanki ,temu to dobrze . Popłynął w rejs ..firma im zafundowała .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam i o zdrowie pytam hihih kobrietta musisz zrobic jakies specjalistyczne badania , bo z tego copiszesz tonie jest za dobrze te bole sa nienormalne, byc moze tez stresu za duzo masz?? monika no wkoncu sie cos dzieje, masz racje te krajobrazy i jazda cos pieknego dzisiaj sie usmialam bo bedeprzeprowadzac inseminacje na koniu heheh a byc moze niedlugo sama bede sie jej musiala poddac :) asiamt super ze angielski ci dobrze idzie powiem wam szczerze ze mi szkola nic nie dala nauczylam sie jezyka przebywajac z ludzmi a z norweskim bylo tak samo poszlam do szkoly i wyszlam glupsza niz jak sie zapisywalam jezyk opanowalam w pracy i w rozmowach ze znajomymi marcysia to tak jak u mojego meza w pracy , u neigo z roku na rok na swieta bozego narodzenia kilka dni przed szef organizuje wypady w gory nad morza dla pracownikow i rodzin ostatnio bylismy w finlandii w zeszlym roku w londynie , a w tym roku sie okaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w firmie są bony świąteczne-ale tylko na Boże Narodzenie. Dla dzieci urządzają w centrali zabawę-jak ktoś mieszka w stolicy to ok,ale ja na 17nie będę gonić. A u mojego starego to nawet ćwierć grosza nie dadzą :( Wszyscy przecież tacy biedni,a pracownik najbogatszy... Ale z drugiej strony trza się cieszyć,że robota stała i pewna i co miesiąc pensja wpływa bez zaległości. Na tyle lat pracy raz mu przelali pensję w dwóch częściach bo coś tam. Także źle w sumie nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×