Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama rocznik 75

Czy są tu spełnione i szczęśliwe kobiety?

Polecane posty

Gość to ja jak zwykle pod wiatr
Też jestem szczęśliwą i spełnioną kobietą-choć nie pracuję zawodowo i raczej długo jeszcze się to nie zmieni. Mamy 4 dzieci-dwa razy dwa :) młodsze bliźniaki mają teraz 2 miesiące, starsze 4 lata :D raczej szybko nie wrócę do pracy. Ale mam swoją pasję-może to śmieszne,ale rzeźbię w drewnie... a z wykształcenia jestem człowiekiem przerzucającym papierki... Mam kochającego męża, często gdzieś razem chodzimy. Dobrze nam razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ho is ho
Spełniona w 200000000%. od wczoraj wróciłam do pracy :) dziś mam dyżur nocny,ale za to znów jestem aktywna zawodowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, ale zaraz dostanę małą lub duza zjebkę, ze to nieprawda, ze istnieje he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i ja dołączę
Mam wspaniałego męża i śliczne, zdrowe dziecko, do tego ukochane zwierzaki i pracę w domu, którą moge pogodzić z wychowywaniem maluszka. Podróżuję, spotykam się ze znajomymi, mam hobby. Niczego mi nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiamt-czytałam :D to Ty ze stolicy jesteś? I widziałam,że na kawę zapraszałaś-a ja mogę wpaść? Poszłybyśmy na kawusię i ciacho na Filtry-tam jest taka dobra kawa :) Bo w sumie innych miejsc w Warszawce nie znam... Kumpela tam pracuje i jak byłam przejazdem to tam byłyśmy na kawce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu nie jeszcze z nikim "wirtualnym" się nie spotykałam, ale moze być to 1 raz he he a skąd jesteś tzn. gdzie mieszkasz, bo rozumiem, ze w Warszawce też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak-przejazdem byłam,bo nad naszym pięknym morzem mieszkam... W Warszawie byłam na wymianie studenckiej i wtedy zaprzyjaźniłam się z jedną dziewczyną-jak jestem gdzieś w okolicy to czasem się spotykamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie by było najwygodniej na Placu Zbawiciela, z zpracy mam niedaleko tam piechotka parę minut i jest parę knajpek, a szczerze powiedziawszy nie znam tych Filtrów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żartujesz ze mnie? Bo ja nie mam pojęcia gdzie jest ten plac-Filtry-Politechnika Warszawska, MON. Tyle co znam Warszawę-koleżanka mnie z centralnego odbierała a potem jechałyśmy razem-bo ja zielona jestem. Ale jak następnym razem będę w Wawie-to z pomocą koleżanki może znajdę ten plac-a jak nie to będę stać na dworcu z WIELKĄ TABLICĄ z Twoim imieniem-jak ta sierotka :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa mon - tam kiedyś pracowałam Palc Z. jest blisko tych całych Filtrów, rzut beretem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz gadasz jak człowiek o dobrym sercu-a nie mi się każe po obcym mieście szukać. Zawsze mnie śmieszyło jak koleżanka mi mówiła,że tu i tu jest coś fajnego-ja mówię dobra,ale dla mnie temat to abstrakcja bo nie znam miasta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, ja w sumie znam centrum jako tako, ale też od paru lat dopiero tu mieszkam, tzn. w stolicy pracę też miałam w MONie, a teraz trochę w innym miejscu i tak się kręce po centrum w sumie poza tym "dobrze" znam jeszcze dzielnicę, w której mieszkam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
j a, ja tez sie dolaczam, mamaz 76, mam synka 11 lat niedlugo, pracuje i jestem sama, ale szczesliwa i spelniona. I nie mieszkam w Pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a witamy witamy 11 lat to juz szmat czasu nasze 2 latki dopiero drogę zaczynają a gdzie mieszkasz i pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja to nawet centrum nie znam ;) Ale co można poznać przez 3 tygodnie wymiany lub będąc w danym mieście kilka razy? Ja obecnie mieszkam pod Kołobrzegiem. Wcześniej Trójmiasto:-) A od dawna zaglądasz na kafe? Ja pierszy raz w tym tygodniu-ale widzę,że to ciekawe forum-pełno detektywów :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w cieplutkim kraju, nad morzem , teraz za oknem ok 20-25 stopni, pracuje z ludzmi, raczej na forum nie podaje dokladnych danych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz od ponad 2 lat bodajze, wcześniej w ciąży podczytywalam później zaczęłam sie udzielać, ale jak widać nadmierne udzielanie, bądź udzielanie na czarno jest niewskazane a nie chce mi sie jako pomarańczówka, bo mam to w tyle głęboko i śmieszą mnie dzieci, które trzęsą sie nad tym czy ja pracuję czy nie mogę w honolulu kozy wypasać i dalej to moja sprawa mam troche wolnego czasu w pracy to korzystam jestem szybka w pisaniu i prowazdeniu spraw i nie potrzebuję 24 godzin, żeby coś zrobić i takie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy ciepło! 11 lat-to już spore dziecko-samodzielne. Bo moja to jeszcze taki pierdzielek nieporadny czasami-jak zakłada wiązane buty to wygląda po prostu kapitalnie. Bo ja wogóle trochę źle napisałam ten temat-bo powinno być spełnione kobiety bez względu na to czy pracują, czy mają dzieci, czy są same czy z kimś. O i wtedy pewnie więcej by nas było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio jakas deprecha mnie lamie, ale to chyba zmeczenie materialu, bo harowalam za duzo. Niedlugo zrobie sobie upagnione wakacje, wyjechac na 2-3 dni ,zamknac drzwi, plecak i cisza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arpad fajowo, takie ciepełko a co do danych to zrozumiałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aprad-ja też mieszkam nad morzem,ale naszym polskim i na razie ciepło nie jest-ale już wkrótce będzie. Zresztą ja uwielbiam morze o każdej porze roku-a chyba najpiękniejsze jest jak zamarznie zimą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przesilenie wiosenne trzeba trochę odpocząć ja dopiero na wakacje i to wyjadę do rodziców, bo mąż ma egzaminy w tym czasie i nici z wakacji wspólnych i tak jeszcze rok czasu, moze później sobie to odbijemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arpad nie no kultura az bije z niektórych odpowiedzi nie czytałam całości, ale .... szkoda, ze jesteś sama, ale życie z takim człowiekiem to nie życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami mnie cos dobija, za duzo stresow ze wszystkim. Praca jest zwiazana z sezonem, teraz za ok 1,5 miesiaca bede miala przerwe moze do wrzesnia. Odpoczne te 4-5 miesiecy. Na kase nie moge narzekac, daje rade . Czasami tylko brakuje kogos do poplotkowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aprad-wiosenne przesilenie. Ja akurat co do danych-to podaję te mało znaczące,bo grafików nad morzem jak psów :) na roku ze mną było ponad 300 ludzi. ale widziałam kilka osób na czarno,które mają w stopce zdjęcia swoje i rodziny. Przyznam weszłam z ciekawości. Ale moim zdaniem to już trochę wystawianie tyłka na cel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×