Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama rocznik 75

Czy są tu spełnione i szczęśliwe kobiety?

Polecane posty

uniben miało być oczywiście dobra kochane ja wyłączam kompa już, bo wychodzę o 16.15 z roboty, a zostać ku chwale ojczyzny o 1 minute dłuzej mi sie nie chce he he do jutra kobitki, wesołego wieczorku życzę Wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój też ma chorobę lokomocyjną! nieraz wystarczy mu 10km by puszczać pawie. Daję mu lek -diphergan 2ml. Tylko jak jedziemy staramy sie wybierać trasę bez wybojów i najlepiej żeby zasnął w trasie. My mamy do gór 1,5-2h drogi, więc nie jest źle. Mimo choroby lokom. trochę z nami już objeździł różnych miejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uniben u mnie w aptece 14zł, tantum-29zł. Skład identyczny. Moja mama była farmaceutką to mnie tego i owego o lekach nauczyła. A próbowałaś dawać małemu lokomotiv? On nie otumania tak jak aviomariny i jemu podobne. Ja też mam chorobę lokomocyjną,morską i lęk wysokości... :( Kobrietta-pakuj tyłek i jedź! Miłego odpoczynku-warto,co użyjecie to Wasze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama - kucze tak siedzę i myślę, może faktycznie zadzwonię zapytać o kwaterę, spakować się jak cos zdążę, zakupy szybkie.... hmmm zabiłaś mi ćwieka na maxa :) dobra spadam i powiem mężowi że chyba jedziemy, z naciskiem na jedziemy :) buziaki kobietki, też zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jestem kobitki🌻 umeczona po pracy, dzisiaj na lotnisku, jutro w hotelach, ale lubie to. Zaraz po pracy wysiadlam w miescie, juz od dwoch tygodni mialam w planach wyslac troche kasy dla tego malego Kubusia, chorego na nowotwor, i wreszcie odlozylam i udalo sie . Jak mi zal maluszka, . Dziewczyny z innego topiku cos tez robia , zbieraja rzeczy i wysylaja paczki, albo zawoza. Ja daleko mam, a kasa to sie zawsze na cos przyda rodzicom. To tyle. Teraz zamowilam dla mojego synka i dla mnie jedzonko tajlandzkie, bedzie za 20 minut, no bo jak i kiedy gotowac. W sobote mam wolne , wiec cos upichce. Potem w przyszlym tygodniu znowu czeka mnie dlugi dzien pracy , jak jade to na ok 18-20 godzin, ale warto , oplaca sie pomeczyc jeden dzien, a kasy starcza na wynajm mieszkanka. EEhhh dlugo by opowiadac i nie na tym forum. Ogolnie ok. MAm swira na punkcie kina i filmow. To juz moja choroba a nie hobby. Kilka miesiecy temu to mnie syn od komputera oderwal po ponad 16 godzinach ogladania bez przerwy. Podobno nie spalam 2 dni, a mi tak milo bylo. Jestem maniakiem filmow, a jak juz jakis pokocham to moge go w kolko ogladac. Uwielbiam Top Gun, codziennie ogladam. A poza tym te wszystkie filmy o wampirach, kurcze ja wiem , ze mi juz do 40 blisko, ale coz , pomarzyc mozna. A zeby bylo smiesznie to marze wlasnie o wyjezdzie do Rumuni, do zamku Drakuli i chyba w te wakacje polece tam. Zobacze. Wszystko zalezy od kasy. A jak dzisiaj dzwonilam do banku to sie zdziwilam , bo myslalam ,ze jest wiecej, coz , samo zycie. TAk pisalyscie o gotowaniu, ze chyba faktycznie cos zrobie w sobote. Ja jem tylko drob, wiec z piersi kurczaka , robie sama jakby taka wedline na chlebek, mam specjalna siateczke i wczesniej to lezy mi dobe w lodowce w zalewie, ahhh mniam mniam. Duzo czosnku i majeranku , lubie gotowac. Jednak maly byl dlugo chory i byl na dietach, wiec jak tylko mogalm to przestala gotowac i tak juz od ok 3 lat nie gotuje w ogole. Maly je poza domem a ja to roznie . Za miesiac planuje isc na odwyk palenia, bo strasznie duzo pale , az mam dosc tego , to juz nie jest przyjemnosc. Pozdrawiam cieplutko z mojej slonecznej krainy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młody zasnął, a ja czekam na mężusia i zaglądnęłam tu mama.. lokomotiv to jakby soczku z malin się napił, nic nie działa, jedynie ta hydroksyzyna zadzialała, na aviomarin jest jeszcze za mały i tak to jest do jutra kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arpad-masz zdrowie do tego latania. Ja jak widzę samolot to dostaję mdłości. Mnie to by siłą musieli wciągać na pokład...:) co do filmów-lubię Top guna i parę innych starych z Tomciem Cruisem. I muzyka z tych filmów... a na punkcie Dirty dancing to mam totalnego fioła-może dlatego,że bardzo lubiłam Swayzego... A co do filmów o wampirach-to też jest kilka fajnych-typu underworld. Ale ostatnio mąż mnie zaraził pasją do polskiego kina-ale tego prawdziwego kina przedwojennego. Filmy z Bodo są super. Ja czekam na kasę za projekt to też im zrobię przelew. Kto wie może nam coś odwali i pojedziemy zobaczyć tego małego. To co prawda drugi koniec kraju-ale zawsze bliżej jak drugi koniec świata :) Asiamt-to ostro z małym, mi lokomotiv pomaga-3 porcje i mogę jechać kilka godzin. Jest o tyle lepszy od aviomarinu,że nie otumania. Byłam rano w biurze-dali mi totalnego gniota. Nie lubię takich rzeczy robić,no ale zleceniodawca płaci i wymaga... chyba zmienię zawód-zostanę szefową kuchni-ktoś potrzebuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie w ten piękny dzionek! arpad - latasz, jesteś stewardessą? może coś przeoczyłam .. Ja ci powiem, że tez mi się nie chce gotować, w tygodniu to cos na szybko, w weekend mam więcej czasu i wtedy robię obiad z dwóch dań dla chłopaków, a ostatnio szaleję bo w niedzielę zaczęałm robić proste desery typu owoce, czekolada rozpuszczona w kąpieli wodnej + bita śmietana -15min. roboty a uśmiech męża i dziecia - bezcenny :) Dirty Dancing - to tez mój kultowy film, który moge oglądać na okrągło, taka samo jak Kogel Mogel, Rejs czy Sami Swoi. Wczoraj leciał w tv film - Wszyscy jesteśmy Chrystusami - boski, uśmiałam się jak wściekła, M.Kondrat powinien za tą role Oscara dostać :) a już jego tekst: pieee-roż-kiii :D doprowadza mnie za każdym razem do płaczu hahahaha asiamt - ja młodemu na chorobę lokom. daję Diphergan 2ml, choć czasem też się zdarzy paw, ale i tak ten lek pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama - ja uwielbiam stare kino! kiedyś w latach -80-tych pamiętam że grali: w starym kinie, a teraz lipa ,wola puszczać w tv po 100razy Nico poza prawem albo tym podobne, zamiast zapodać nam nasze rodzime kino. Uwielbiałam zawsze: Szczepcia i Tońcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie jedziemy, musze w sobote iść na urodziny chrześniaka, przełożyliśmy wyjazd za 2tygodnie. Diphergan jest na recepte, ale mój mąż ostatnio kupił w aptece bez recepty, musiałabyś zapytać w aptece. A czy dla dorosłych to nie wiem :) Dla dorosłych jest aviomarin, a co nie działa na ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to zawsze raczej książkowa niż telewizyjna byłam. Ale mąż mnie zaraża pasją oglądania-on te wszystkie filmy to zna prawie na pamięć. A jeszcze ostatnio od jakiegoś kolegi się dowiedział,że jakaś wypożyczalnia video się zamyka i tam pojechał i kupił kilka taśm z filmami. Oj stare kino w niedzielne poranki-pamiętam :) a teraz jakieś pierdy lecą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hello z rana dipergan powiadasz? jeśli na recepte to poproszę "lekarza" o niego i spróbujemy, ale na młodego to rzadko co działa, nawet paracetamol nie działa he he musi być coś z grubej rury od razu co do filmów to ja lubię daleko od szosy, stawkę większą niż życie, no i tez samych swoich, a i jeszcze noooo zapomniałam tytułu, o nikodem dyzma w starej wersji oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie spełnione:D i szczęśliwe;D mąż mi wyjechał do pracy a w domu katastrofa ,jak zwykle wszystko się psuje.A do tego syn jutro wyjeżdża na wycieczkę a ja mam schizę ,że sie cos może stać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Działa-3 tabletki na kilka godzin jazdy,ale jestem po tym zdechła i czuję się jakbym miała kaca tylko imprezy nie pamiętam :) lokomotiv tak nie otumania,ale krócej działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcysia ja jestem zdania,że jak coś ma się stać to i tak się stanie więc nie ma się co martwić... :) hej Asiamt! O jak już o serialach mowa to lubię alternatywy-Wilhelmii to był świetny aktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcysia witaj przy tych ostatnich katastrofach to też miałabym obawy, ale musisz podejśc do sprawy spokojnie, bo nigdzie dziecka nie wypuścisz he he ale rozumiem Cię doskonale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie takie-czy Wasze dzieci też się wciskają w ciasne kąty? Bo ta moja gangrena mała wyjmuje sobie z szafki zabawki i włazi do środka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama... o taaaak, mój uwielbia wchodzić do łóżka jak babcia ścieli sobie, mamy taki narożnik dla gości i jak sie otworzy to jest dużo miejsca w środku, a ten spryciarz mały zawsze wyniucha i wchodzi z zabawkami, konkretnie z samochodami, bo uwielbia nimi się bawic i pół godziny z głowy wszyscy zamiast myć sie i spać, muszą czekać aż sie młody tam wybawi ale oczywiscie nikomu to kłopotu nie sprawia, niech sie wybawi, w końcu jest dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie poczytałam początki i chyba tylko ja jestem szczęsliwą kurą domową :D O roku siedzę w domu i naprawdę uwielbiam to :D Mam trójkę dzieci 12,8,i 5 lat ..Troje dzieci i mąż za granicą .(aha i wielki pies) Co prawda pracowałam przez 17 lat ,ale ,że mieszkam przy granicy i jedyna praca jaka była się skończyła :D ,to są uroki wejścia do Unii,ale co tam teraz chociaż mam czas dla dzieci.Patrzę przez okno i się sama do siebie uśmiecham ,słonko świeci ,ptaszki świergolą ...żyć nie umierać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ma swoje dwie szafki z zabawkami,poza tym jeszcze pudła. I do tej jednej szafki i do pudeł włazi... Do innych mebli na razie nie zagląda ;) a moja to najbardziej lubi klocki-ma drewniane, plastikowe, gumowe-wszystkie uwielbia. Dobra idziemy na spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcysia, a przy której granicy mieszkasz i w sumie ja też mogłabym siedzieć w domu i zajmowac się całkiem innymi sprawami, ale nie mam wyboru, kasę zarabiać trzeba, bo życie kosztuje mama ja niestety moge tylko podziwiać słoneczko z okna, ale za oknem mam widok na park, więc przynajmniej jako tako pisze pismo właśnie i tyle z moich przyjemności miłego spaceru uuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój wlazi np. do wielkiej torby podróżnej jak sie pakujemy na wyjazd albo otwiera szafę i próbuje się wcisnąć, tez ma takie zapędy jak wasze :) marcysia - witaj! zazdroszczę ci tej 3! Ja mam jedno, o drugie się staramy, chcielibyśmy mieć 3, ale jak widzę ile my mamy lat i że dziecię począć nie tak łatwo, to modle się by się udało i młody w ogóle miał rodzeństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, ja też za mniej więcej rok chciałabym zajść w 2 ciążę, ale jak to w życiu, moze być różnie, na nic nie liczę, ale jak sie uda i dzidziuś będzie zdrowy, to będzie to dla mnie cud i będzie cudownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z niemcami:D mój mały pewnego razu tak nam się schował ,że chciałam już dzwonić na policję.Wszędzie szukaliśmy,las przydrożne rowy...cała wieś poderwana na nogi,myślałam ,że dostanę zawału.Myślałam o najgorszym.Nikt nie pomyślał ,żeby zajrzeć do namiotu...syniu tam się schował:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×