Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama rocznik 75

Czy są tu spełnione i szczęśliwe kobiety?

Polecane posty

My mamy daleko,a na dodatek trzeba jeszcze 40minut KM do Warszawy jechać,a więc z przesiadkami z plecakami i z małym. Pierwszy wyjazd był z fotelikiem samochodowym w ręku i do tego nosidło. W zeszłym roku tylko nosidło. Trochę zachodu jest ale to wspaniała przygoda! Cały rok z utęsknieniem myślę i tęsknię za wyjazdem. I mamy w planach jak Młody będzie starszy jakąś jeszcze bardziej skomplikowaną wyprawę gdzieś w stronę Włoch :) Ale tylko i wyłącznie lądem,bo ja nie mam żadnych pierzastych w rodzinie więc latać nie umiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale powiem Wam ,że gdybym miała większe auto to pewnie pojechali byśmy do Chorwacji .Byłismy dwa razy ,ale ze znajomumi busem i naprawdę warto.Pogoda zagwarantowana i ceny duzo niższe jak u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i my chcemy do chorwacji, ale z tym młodym to narazie odpuszczamy, byliśmy tylko w bułgarii parę lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcysia my w zeszłym roku za kwaterę płaciliśmy 55zł za dobę-mieliśmy pokój-studio-czyli pokój z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym,do plaży mniej jak 100metrów,a na dodatek obok Biedronka. Po prostu super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My byliśmy w Dębkach. Jak dla mnie miejsce idealne! kilka zejść na plażę, mało turystów, ślicznie i czysto. Jeśli będę się wybierać to tam właśnie. Na Hel też pojechaliśmy, ale było tak ciasno, że jak szliśmy w stronę cyplu to aż miałam ochotę "Pan jest pasterzem moim" zacząć śpiewać bo czułam się jak na pielgrzymce do Częstochowy :O Ja na balkonie z roślinnością nie poszaleję. Nawet jedna maleńka doniczuszka uniemożliwiłaby wystawienie suszarki z praniem. Zazdroszczę Wam tzw tarasów loggii itp. Ja mam obawy, że nadprogramowy kilogram w biodrach i obrócenie się o 180 stopni na moim balkonie będzie wyczynem godnym wpisu do księgi Guinnessa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też słyszałam o Dębkach podobna opinię, moze być super sprawa co do samego helu to tak, tam jest ciasno, ale juz w juracie czy kuźnicy było normalnie, bez dzikich tłumów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny no proszę Was! Wy już o wakacjach piszecie i myslicie? A ja urlop planuję dopiero na sierpień i znów buuu :( jak tu przeżyć :( z urlopem muszę dostosowac się do mojego męża bo on ma w pracy jakieś tam terminy coś tam coś tam... Marcysia ja też jestem fanką Chorwacji :) bylismy raz samochodem na Makarskiej Riwierze. Krajobrazy jak z bajki, piękna pogoda i udało nam się wtedy w ostatniej chwili znaleźć hotel nad samym morzem z wyżywieniem w bardzo korzystnej cenie. Droga to daleka ale warto :) Niestety Chorwacja jakoś ostatnio podniosła ceny i opłaca się jechać tam ale z własnym jedzonkiem. Przy moim dorastającym synu to odpada... brakłoby bagażnika ;) My w tamtym roku polecieliśmy na Majorkę. To był mój pierwszy lot i bardzo się bałam. Wczasy super! W tym roku nie mamy jeszcze planów. Z naszego pieknego morza to znamy dobrze Dźwirzyno, Kołobrzeg i tyle. W sobotę planuję zabawy w ogródku to zobaczę czy coś się uchowało :( muszę powyrywać trawę bo po tych deszczach wyszła tu i tam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mi zazdraszczajcie :D teraz ,kanapeczki były ,palce lizać.Chleba nie jem od 4 m-cy a dzisiaj 2 kromy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haneczka moze połóż sobie korę na trawę w kwiatach to trawa tak nie bedzie wychodzić, a to co wyjdzie to pisknij randapem i po sprawie he he co do urlopu to ja przełom lipca i sierpnia, ale sama z adaśkiem, bo mężuś uczył sie będzie do egzaminów, i tak jeszcze 2 lata, ja później nauka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak i ceny w chorwacji podobne do naszych, bo znajomki tam jeżdżą, ale woda cieplutka i słońce gwarantowane, wiec juz sie opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy z rodzicami jeszcze plantację aronii, jakieś 2 ha, więc czasem są zbiory jak cena wypali, w sierpniu, ale z dzieckiem to juz nie nafikasz za wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aronia, pycha soczek.My mamy tylko 1 krzaczek ,ale na jesień jeszcze dosadzę,bo dzieciaki uwielbiają . Za to winogron ma bardzo dużo zawiązek i jak nie zmarznie to będziemy mieli urodzaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiamt mam korę i to dość grubo wysypałam. Wyszły takie pojedyńcze źdźbła myslę, że nie będzie problemu z wyrwaniem. Gorzej z miejscem gdzie mam różaneczniki i azalie, tam mam zapuszczone i trawa taka jak na łące. Tam se pokopię ;) Dzieci były zdziwione, że kot żyje po zastrzyku... biedaczek! A opowieść o leczeniu zwierząt była hitem na imprezie :) Monika spóźnione ale serdeczne życzenia imieninowe 🌼 Marcysia dawaj te kanapki :) wezmę se do pracy bo się już zbieram :( Dziewczynki jak bedę miała chwilę wyslę maila i zdjęcia z naszego wypadu. Teraz tylko krótko odpisałam na maila od Mamy. Pozdrawiam Was cieplutko (bo zimno) i miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spadam ,bo mam dużo prasowania ,mąż wyjeżdża w sobotę i muszę Go wyszykować .Nie znoszę tego :(Ale jeszcze tylko dwa wyjazdy po dwa tygodnie i urlop,hura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haneczka my w ostatnim tygodniu sierpnia i w pierwszym tygodniu września jedziemy ale ja już w dniu powrotu myślę o tym jak będziemy jechać za rok.:) Kołobrzeg, Ustronie i Sianożęty,Niechorze to piękne i spokojne okolice. Czyste ładne plaże, spokój, cisza no po prostu wspaniale! Polecam tamte okolice,bo warto. A zamiast Międzyzdrojów polecam Międzywodzie-duuużo taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla nas majówka to były takie przed-wakacje. Planujemy w mieszkaniu mały remont i dłuższy wyjazd odpada. Może we wrześniu zrobimy sobie maleńki wypad w góry, tylko we dwoje. Póki co nie leje więc wyjdę z Młodym na rower. Miłego! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soki i dżemy oraz wino z aronii "pędzimy", aronia jest bardzo zdrowa ogólnie, ma duzo witamin i wypłukuje toksyny z organizmu, zwłaszcza ołów, i obniza ciśnienie, jest dla ciśnieniowców idealna, moja mama i wujo ma z tym problem więc strzał w 10 mamy też winogron, przepyszny, taki mały fioletowy, ale taki słodki, ze hej, nie kwaśny, jakas taka odmiana, ze kwastoy tam nie znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haneczka aha, no to masz problem z głowy, te pojedyńcze da radę wyrwać, my czasem psikamy randapem i już nic nie wyrasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziękuję za życzenia. Zaraz uciekam do domu i robię torcik-tak żeby trochę męża porozpieszczać :) jak zrobię to Was poczęstuję. A i ja poproszę o te świeże warzywka,bo zaraz będę robić sobie śniadanie to chętnie zagryzę do kanapki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajce Monika przepraszam za buziaka wiec teraz nadrabiam:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:* Lapki dobrze juz. podgoily sie i co najwazniejsze nieswedza tak , skora mi zlazla ale goi sie teraz ladnie kobrietta czasem tak jest , ze sie sprzatac nie chce ja mam ogromny dom i czasem jak pomysle ile sprzatania to heheh pozostaje przy tym mysleniu tylko, moze samo sie posprzata. heheh. ale ja to tak robie ze sprzatam z samego rana wiec mnostwo energi jest i szybko idzie , mezus po pracy tez pomaga wiec szybko leci co do gotowwania to ja uwielbiam a najbardziej eksperymentowac, a co najlepiej mi wychodzi to dziczyzna z przepisu tesciowej. co do biwakow ja je wrecz uwielbiam i moi tez , zawsze wybieramy miejsce gdzie i powedkowac mozna bo to moje najwieksze hobby po jeżdziectwie :) arpad trzymam kciuki za wszystkie twoje postanowienia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde wakacje juz niedlugo a my zadnych planow nie mamy ciesze sie bo w lipcu moja kochana tesciowkaz tesciem przylatuja juz nie moge sie doczekac a we wrzesniu moi rodzice hurrraaaa a my hmmm gdzies napewno wypalimy na jakis tydzien albo dwa co do rak kurcze zagoily sie ale jescze rany mam ale juz lepiej jest a co najgorsze moj lekarz powiedzial ze z pazurami musze skonczyc bo mi lapy odetna zaczelam alergicznie dzialac na wszystkie moje produkty ni z tego ni z owego i jestem zalamana musze zamknac interes :( no ale coz to dla zdrowia musze tylko przekszatalcic profil firmy na inny mysle teraz i ogadam sie na jakie uslugi jest zapotrzebowanie i wtedy nowe otwarcie heheh , az mnie skreca od tego bo znow zaczynac od poczatu . no ale coz cos trzeba zrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla swojego zdorwia się przeksztalć he he, ale moze coś podobnego, albo zatrudnij osoby i nadzoruj je, jako Pani Dyrektor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiamt w tym problem ze jamusze cos robic bo oglupieje a jeszcze zostalam pozbawiona tego co najbardziej lubie no cholera mnie strzeli nie chce wlasnie nikogo zatrudniac ja lubie jak mam wszystko pod kontrola i jak cos spiepsze to wiem ze sama jestem sobie winna a tak jeszcze za kogos byc odpowiedzialnym. nie dziekuje . zobaczymy narazie mam chorobowe i czas do namyslu codalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem, jak tak trochę żartuję ale moze ta alergia jest chwilowa i wszystko wróci do normy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny siedzę w pracy i zachciało mi się whisky z colą, jezu, chyba alkoholoczką jestem, bo mam takiego smaka, że hej kolezanka sie ze mnie śmieje, bo ona ma chęć od wczoraj na to, jak jej powiedziałam, że piłam w domku ten napój przez 3 wieczory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wpisów ..dopiero skończyłam czytać hehe mogłam ukradkiem bo mam robotę przed sobą ;) Co do miejscowości to ja byłam w wielu miejscowościach nadmorskich, od Władysławowa po Międzyzdroje. Zdecydowanie odradzam duże miejscowości- hałas, szum, ludu tyle jak tjulip hahaha zauważyła jak w drodze pielgrzymkowej w intencji za szczęśliwe dotarcie do plaży :D tez słyszałam o Dębkach że pikne- ale tam nie byłam, dobre miejscowości wskazała też Monia spokój, cisza, piknie. Jak ktoś szuka ucieczki od tłumu i ciekawej miejscowości to ja polecam Dąbki- Bobolin. Niesamowita miejskość która posiada i morze i duże jezioro! Można iść na spacer deptakiem leśnym wzdłuż miejscowości, który na końcu połączy się prawie z jeziorem. Jak mamy dośc morza, to fajne jest tez nad jeziorem, żaglówki, motorówki, jest też spora plaża dla kąpielowiczów i wędkarzy. Wzdłuż jeziora natomiast jest deptak (obok jest morze) wystarczy przejść przez wydmę, którym dojdziemy do miejsca gdzie jezioro wpływa/łączy się z morzem. Tam widziałam najpiękniejszą dziką plażę w życiu ;) Polecam też Chłopy- mała spokojna rybacka wioska, z domami z czerwonej poniemieckiej cegły i najlepszym irlandzkim zielonym piwem. Moi przyjaciele za to kilka razy byli w Pustkowie i też byli zachwyceni. Haneczka super, że wyniki wyszły pomyślnie :) Dowi cieszę się że z łapkami lepiej:) Miło słyszeć takie dobre wieści od was! Moni podziwiam że ci się chcę od tak zrobić torta. Mnie na koniec tygodnia czeka rzeżbienie tortu i już mi słabo. Marysia super że za lada moment masz urlop. Wypoczniecie z dzieciakami. My za miesiąc wyruszamy na tydzień w Pieniny i też już nimi żyję. Zaklepaliśmy sobie domek nad Dunajcem za 80zł za dobe, to tylko jechać! W Pieninach jeszcze nie bylśmy, za to w Zakopanym już kilka razy, większość szlaków zwiedziliśmy i trochę szczytów się tez zaliczyło z młodym. A na przełomie lipca/sierpnia jedziemy nad morze w okolice Kołobrzegu. Trochę poszalejemy, ale my za to nie możemy sobie pozwolić na 2bite tygodnie wypoczynku, dlatego musimy tak rozbijać na dwa po tydzień, bo mój luby nie zamknie firmy na tyle. W sumie dobrze, bo można w dwa miejsca pojechać, w góry jeździmy bo kochamy szczytować :D hahaha a nad morze to ze względu na synka piach, łopatki, wiaderko, woda jego raj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcysia - mnie o wpisanie się na szczyty gór chodziło, a ty o czym myślałaś? :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×