Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

morelkaaa

Kobiety, które starają się o dziecko -zapraszam na pogaduchy

Polecane posty

taką dawkę przepisał mi gin, a ja iwez nie pyt dlaczego tak dużo, bo myślałąm, że wszytskie tak biorą. Potem poczytałam w necie, że dziewczyny biorą po ,05, 1 tabletce, chociaż zdarzją się też takie co biorą 2 no i wtym ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez od 5 do 9 ale powiedz mi miałaś badanie na fsh ? bo jak nie to nierozumiem Twojego gina bo to naprawde duża dawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o badania to miłam robione w tym fsh też było... Kurcze nie strasz mnie, no mam tak nasiane na kartce i stosuje się do zaleceń, w końcu każda z nas jest inna i ma inne dolegliwości. Prezkonamy się w pon ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie Ci wyszło fsh? Morelko niechce Cie straszyć mówie tylko co mówił mi gin .. ale mam nadzieje że będzie ok . znam dziewczyne z tego forum co po CLo zaszła w ciąże czworaczą a brała jedną tabletke dziennie z tymi lekami trzeba uważać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja też się staram. Jest to mój 2 cykl, a pierwszy taki poważny. Za 3 dni dowiem się co z tych starań wyszło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Możecie mi napisać jakie badania warto zrobić przed ciążą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JBT Warto zrobić napewno progesteron w 23 dc dla pewności czy byla owulacja coś w okolicach 20 świadczy że była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xrozza fsh miałam 4,60 mIU/ml... ja wiem, że z tym lekiem trzeba uważać, moja gin mam nadzieję, że wie co robi, będę pod stałą kontrolą, wiec pewnie jak będę przestymulowana to nie będziemy się starać. Uażać powinny z pewnością te dziewczyny, które biorą CLO i w ogole nie są monitorowane. Lisaveta_ czekamy na nowinę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morelko masz fsh dobre ja mam gorsze a biore jedną i owu wystepuje . ale masz racje monitoring to podstawa trzymam kciuki za nas i nasze pęchrzyki do poniedziałku ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
również trzymam kciuki za nasze pęcherzyki, jestem dobrej myśli :) dobre nastawienie jest najważniejsze ;) Fajnie byłoby tak zaciążyć wiosną :) słońce, ciepełko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam że nie odpisałam wcześniej ale miałam kłopoty rodzinne, jutro odbieram wynik bo robiłam bete bo mam jakieś dziwne objawy mam nadzieje że jutro będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wole się nie cieszyć na zapas idę z my myślą co będzie to będzie ok ja lece odezwe się pózniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie wiem co myśleć mój wynik to 8,25 mIU/ml powyżej normy ale zbyt niski moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm no patrząc na normy raczej troszkę za niska ta beta... :( tak sądzę. chociaż mogę się mylić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no za niska dopiero w środę robię kolejną a w piątek wynik musze uzbroić się w cierpliwość i poczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze 8 to wychodzi wczesna ciąża ? no niewiem troche niska no ale może bardzo wczesna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda, że nie możesz powtórzyć wcześniej, ja bym chyba umarła z ciekawości ;) Dziewczyny przesyłam Wam fajny link dot. bliźniaków. Wyobraźcie sobie, że już w 2050 może być tak, że co druga ciąża będzie noga :D http://wideo.onet.pl/podwojna-radosc-podwojne-wyzwanie,47176,w.html Mnie się marzą bliźniaki, najlepiej parka :classic_cool: Planujemy model rodziny 2+2, i jak sobie wyobraże, że o drugą ciąże też będę musiałą się tyle starać to mnie szlak trafia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem morelka jak to jest smutno i tyle że tak długo sie nieudaje oj ja też marze o bliźniakach ale najważniejsze żeby było zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jesteśmy we trzy co marzymy o bliżniakach, ale chciałbym mieć chociaż jedno zdrowe i śliczne dzieciątko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co taka cisza :P już nie mogę się doczekać jutrzejszego dnia, jutro mam USG, zobaczymy jak pęcherzyki urosły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morelkaaa spokojnie ja staram sie 4 rok i jakos musze dawac rade a uwierz juz brak sil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula dawno Cię u nas nie było ;p badanie już wszytskie porobiłąs przed IUI??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wam:) ja za często nie mogę pisać bo mój jest w domu musze się nim nacieszyć morelka czekam trzymam kciuki napisz jak będziesz po wizycie ja muszę czekać jeszcze tyle dni ale wydaję mi się że zaszłam w ciąże po @ w marcu ale mogę się mylić mam nadzieję że nie że beta będzie ładnie rosła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka..........................
Na problemy z zajściem w ciążę bardzo pomaga picie ziela niepokalanka, przywrotnika i zażywanie oleju z wiesiołka. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki czarna, ja również trzymam za Ciebie kciuki :) anka a tobie pomgły te specyfiki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Jestem tu nowa jednak postanowiłam się podzielić z Wami moimi obawami i smutkami. Od grudnia 2011 roku staramy się z mężem o pierwszego dzidziusia. Jak na razie bezskutecznie...W zeszłym miesiącu doszło do samoistnego poronienia...Nie wiem dlaczego tak się stało:( Może to moja wina...A tak bardzo się cieszyliśmy na nasze maleństwo, ale trwało to zaledwie 2 dni bo przyszło krwawienie...:(Jest mi ogromnie smutno. Najgorsze, że wszyscy to potraktowali jako coś zwyczajnego, co się po prostu "zdarza". Ale dlaczego mi? Bardzo pragnę mieć swoje maleństwo, ale z każdym miesiącem odczuwam coraz to większą beznadzieję i niechęć do życia, seksu i codzienności. Co powinnam zrobić? Jak to zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×