Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mucha0811

Rozsądne ale efektowne odchudzanie bez jojo :)

Polecane posty

Hahahha Prima Aprillis! A już myślałam że was wkrecę :D:D:D Przynajmniej mój chłopak dał sie wkręcic że sie do niego wprowadzam :D Ten strach w jego głosie.. bezcenne :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skąd wziąć takie ćwiczenia, jakie Ty masz w stopce? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, nie zaglądałam tu przez parę dni. Fi6-nie warto tak drastycznie obcinać kalorii, bo na początku schudniesz, a potem nie będziesz miała z czego obcinać albo rzucisz się na jedzenie. W ostatnim tygodniu zeszło mi 1,8 kg; średnio jadłam 1500 kcal dziennie, ale dużo ćwiczyłam i skończył mi się okres. Parę razy byłam na samych dietach, długo na nich nie wytrzymywałam, bo na początku spadek wagi był, a potem waga stała w miejscu. Drugi raz się odchudzam dzięki ćwiczeniom i widzę efekty :) Jeżdżę na rowerze i ćwiczę siłowo. Wczoraj zjadłam tabliczkę czekolady, a dziś na wadze mniej niż wczoraj, mimo,że dużo piłam. Nie zamierzam jest codziennie całej czekolady, ale dzięki ćwiczeniom cała dieta się nie zmarnuje przez moje wpadki ze słodyczami. Harder z tą skórą masz rację, ja mam za dużo skóry na brzuchu. Jak stoję i leżę to jest ok, jak siedzę to bardziej się uwidocznia to. Za dużo już nic z tym nie zrobię, bo urodziłam dziecko 3 lata temu i mam jakieś pozostałości. Ćwiczę brzuszki i smaruje brzuch balsamem. Oby było lepiej po moim schudnięciu. A dziś przejechałam rowerem, paląc ok. 800 kcal i ćwiczyłam na ramiona siłowo i brzuch. Śniadanie zjadłam dość lekkie, niestety nie mam pomysłu na obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski :D wazylam sie wczoraj w nocy przed pojsciem spac - 68,9.. mysle sobie ok, przez sen jeszcze cos spadnie.. wstaje wchodze na wage i dalej tyle samo :D ale nie siusialam przed, potem zjadlam sniadanie ..."wykupkalam sie" i znowu sie waze.. jest 68,5 :D diety sie trzymam caly czas, pewnie rosnie bo jestem przed @.. Diana co do tego nadmiaru skory.. to faktycznie ciezko z tym, ale cwiczenia na miesnie wlasnie brzucha moga pomoc, po jakims czasie brzuszek zrobi sie twardszy, jedrniejszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie ściagnęłam ćwiczenia z Mel B :) też z chomika. Tak pomyślałam, że nudzi mnie stepper - wczoraj chodziłam troche :) A takie ćwiczenia są fajne. Troche chodziłam na aerobik, ale niestety na mojej wsi nic nie ma, a zeby dojezdzac do miast to jednak za drogi interes :( Dziewczyny, a co Wy tak właściwie porabiacie a codzień? I ile macie lat? :) Ja mam 23 lata, studiuję dziennie pedagogikę na IV roku i dorywczo pracuję jako pomoc kuchenna/kelnerka/sprzataczka/niania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ćwiczę, ja ćwiczę z Tamilee Webb. Dieta+Aeroby+Anaeroby=sukces!!! Ja mam 27 lat, wychowuję córkę i szukam pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadłam już dzisiaj 1100kcal no i wiadomo że nie wytrzymam do samego wieczora, więc pewnie jeszcze coś zjem mam w planach jajko+2kotlety sojowe co da ok 180kcal czyli łącznie tego dnia zjem 1300kcal. I wydaje mi sie to ogromną ilością. Ogólnie jakaś rozbita jestem... Jestem głodna, więc coś sobie jem i od razu mam ogromne wyrzuty sumienia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie, że jeden kotlet sojowy ma tylko 30kcal :) to malutko :) a 5 sztuk to już ogromna porcja :) można sie porządnie najeść. Na wieczór mam plany - Aerobik z Mel B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FI6 i dobrze robisz, że ćwiczysz. Moim zdaniem najlepiej jak będziesz jadłam 1300-1500 kcal dziennie. Załóż sobie, że właśnie tyle będziesz jadła i dużo ćwicz. Jak waga stanie w miejscu to obetnij o 100 kcal albo zwiększ ćwiczenia i dalej się odchudzaj. Szybkie odchudzanie nic nie da, powoli do celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam 21 lat, obecnie nie pracuje, ogolnie zajmuje sie domem :) Ola Diana Ci dobrze radzi, to jest wlasnie najlepszy i najzdrowszy sposob... zreszta nic nie modeluje ciala tak jak cwiczenia wlasnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś zjadłam całkiem przyzwoicie oprócz połowy czekolady. Były dni, że bez niej tak dobrze mi szło i znowu się pojawia w menu. Za dwie godzinki pojeżdżę jeszcze jakieś dwadzieścia minut na rowerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) u mnie znow 68,2 dzis pokazalo, masakryczne te wachania wagi ale cos czuje ze po @ bedzie lecialo lepiej wiec poki co waga sie nie sugeruje ;) u mnie sloneczko wyszlo i dosc cieplo sie zrobilo, a jak tam u Was? pozdro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj zjadłam 1400kcal z czego 300kcal to jabłka i pomidory :) za mną 30minutowy trening z Mel B. :) Dziewczyny! właśnie to lubie - AEROBIK a nie nudny stepper... :( A czy ważne są przerwy? Bo ja płatki z lekiem zjadłam o 5.15 rano a obiad dopiero o 15... To naprawde ważne, żeby robić to co przyjemne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej jeść często, a mało. Ja mam z tym ogromny problem, bo zawsze jadłam 3 duże posiłki dziennie (czasem tylko 2!!!) i mi to starczało. Teraz jak jem 5-6 razy, to już nie mam pomysłów na dania. Dziś np jest już 19, a ja dopiero zjadłam 700 kcal, a kiedy pozostałe 800? Eh przyjdzie mi się zapychać czymś, by dobić kalorie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane! Widzę że wszystkie się trzymamy i mądrze zywimy i ćwiczymy no i waga/obwody spadaja :) Ja znowu zjechałam do 1400 bo na 1500 mi staneło ;) Ale spoko wodza, na Świeta sobie troche odbiję :P *ja nadal na studiach, mam chlopaka, nie mam dzieci ale mam psa w domu rodzinnym :) Przepis na lody :P Deser czekoladowy z wczesniejzego wpisu wkładamy na pół godziny do zamrażarki, mieszamy i na kolejne 10 minut Pycha:)) Emi jak robisz Chilli con carne? Bo mi slinka leci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już podaję przepis na chilli con carne :) 1) Mięso mielone z indyka podsmażamy na niewielkiej ilości oliwy. 2) Dodajemy do tego warzywa: paprykę, papryczkę chilli (ja akurat jem bez chilli, bo nie lubię:P) i opcjonalnie pieczarki, cebulkę, itp. 3) Jak wysmażymy mięcho, to dodajemy pomidory z puszki, łyżkę koncentratu i trochę wody (około szklanki- tak żeby było trochę gęściejsze od fasolki po bretońsku, ale żeby tez nie zaczęło przywierać do dna). 4) Doprawiamy gotową przyprawą chilli con carne (uwaga, jest bardzo ostra, więc dawać dużo mniej niż na opakowaniu piszą!!!), ALBO doprawić przyprawami: papryka słodka, chilli, sól, pieprz, ząbek czosnku, itp. 5) Pogotować 15-20 minut. Na koniec dodać fasolę - ja lubię mix fasolek: http://www.kier.eu/zdjecia/930243741.jpg :) Podawać z ryżem lub w tortilli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadłam MilkyWaya :( kupiłam mojemu narzeczonemu rano i zapomniał zabrac :( Dzisiaj na obiad mam ryż i kotlety, tzn gołąbki inaczej :) czyli mięso plus kapusta razem do tego ryż :) chyba nie ma to za dużo kalorii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukałam własnie kaloryczności ryżu i wiecie ze brązowy ryż - ten niby taki lekki i zdrowy ma 3 razy więcej kalorii i aż 75 g wędlowodanów! Zjem biały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Emi czuje ze to się stanie jednym z moich ulubionych obiadków :P No i strasznie mało kalorii! :D Olka, jak przeczytałam to o ryzu to prawie się kawą zachłysnęłam :P Gdzie to przeczytałas??? W moich tabelach mają tyle samo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, właśnie się zmierzyłam :) Nie mam teraz wagi ale jest mega róznica w obwodach!!! :D Róznica od 28.03 Talia minus 2 cm Biodra minus 3 cm Udo lewe 1 cm,prawe 1.5 cm i wreszcie się wyrównały! :) Łydki obie po centymetrze Nad kolanem po 2 cm Biustu nie mierzę,żeby się nie zdołować ale na oko jest dobrze :D:D:D W piatek rano będzie ważenie a teraz lece potruchtać :):) Nie wiem jak to mozliwe że jedząć 1400-1500 kcal w ciśgu tygodnia jest taaaka różnica ale jestem wniebowzięta :) Chyba moje ciało nie było przyzwyczajone do ćwiczeń i reaguje szokiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama byłam zaskoczona tyum ryżem! Sprawdzałam na ileważy.pl i dieta.pl. To kurde bardziej się opłaca jeść ziemniaki bo mają mniej kalorii(100 na 100g) i chociaż błonnik mają. Dziewczyny a jaki Wy macie rozmiar bluzek? ja głównie 44, czasem 42, ale mam problem z dopięciem sie w biuście ;p zawsze ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie też pomierzę, tylko nie wiem, kiedy lepiej - rano zaraz po wstaniu przed sniadaniem czy lepiej po całym dniu przed spaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm na stronie tabele-kalorii.pl biały ma między 344 a 360 a brązowy między 320-370 więc bardzo podobnie tyle że brązowy to węglowodany złożone czyli nie będzie szybkiego wyrzutu insuliny tak jak w przypadku białego i dłużej będziesz syta :) Z tym mierzeniem to ja się mierzyłam nago i na czczo :P Pewnie po jedzonku przy ewentualnych wzdęciach byłoby więcej ale obydwu pomiarów dokonywałam rano i na czczo więc są dość obiektywne :) Ja bluzek nie noszę wcale tylko elastyczne z podobnych co Ty powodów :P Nic na guziki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×