Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Dieta 500-600 kcal do wakacji.

Polecane posty

Gość czoko24
to nie wiem, ty jesteś chyba jakimś cyborgiem, że dajesz radę ćwiczyć przy 300 kcal dziennie... ja kiedyś nie zjadłam obiadu i poszłam na siłownie potem jeszcze step aerobik, po wyjściu mało nie zemdlałam, tak mi cukier spadł... to ile ty schudłaś i w jakim czasie bo już się pogubiłam...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
czoko24 : możesz delikatniej formułowaćswoje wypowiedzi bo ja nie dam sobą pomiatac i pozwalac, żeby ktoś mnie wyzywał jak jakąś gówniare ^ ^ Daje rade ćwiczyć przy 300 kcal i mam energie, bo jak sama już pisałam wczesniej ja sie dobrze czuje na tej diecie. Oprócz tego, że zatrzymał mi sie okres to jest wszystko wporządku, przynajmniej powierzchownie. ja schudłam 15 kg w niecałe 3 miesiące. Jadłam tak od 250-350 kcal przez pierwsze 2 miesiace i od 15.00 nic nie jadłam i diete przestrzegałam w 100 % . a ten miesiac maj co był to było tak , że np 4 dni to była dieta, 2 dni wpadki i tak wkółko, a teraz już znowu mi dobrze idzie i wpadek się pozbyłam, wiem ze byly przez zioło i przez alkohol, alkoholu tez w diecie nie piłam i nie pije, tylko wlasnie niektore wpadki to nie byly takie ze najadlam się, tylko np z 4 razy w ciagu tych 3 miesiecy sie upiłam. Wiec tak naprawde schudłam 13 kg w dwa miesiące , ja ogólnie na tydzien wczesniej chudłam 2 kg, a teraz coś zaczęłam szybciej chudnąć..np jak w ciagu 2 dni zjem samo białko to mam 3 kg mniej. Ostatnio tak mialam jak poszłam na robote od 7.00 do 19.00byłam w ruchu i zjadłam tylko jogurt na dzien + łyka soku pomidorowego i schudłam wlasnie 2 kg. bo na drugi dzien mialam 2 mniej. Teraz coś mi sie szybciej chudnie, nie wiem czemu, moze dlatego ze wiecej białka jem, mimo, ze dzisiaj nie mialam nic białkowego tylko sama wase i warzywa, bo produkty mi sie juz skonczyly i musze jutro wlasie jogurty, szynke i serki zakupić :). Ale pomijajac wszystko dietuje 3 miesiące i mam 15 kg mniej. Tyle ze przez maj nic nie schudłam, bo przez maj np chudłam 3 kg, mialam dwie wpadki i tylam to dwa kilo. Ale teraz znow sie ogarnelam, diety nie rpprzerywalam mimo wtop i sie nie poddawałam. Jeszcze myśle schudnąć 6-8 kg. Wazyłam 73 pierwszego dnia diety a teraz waże 58kg. przy wzroscie 168 .No ja wlasnie cwicze na stepie i na macy aerobowe cwiczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja dzisiaj zjadłam 320 kcal. teraz sobie wypije pierwszy raz od 3 miesiecy kawe z 2 łyzkami mleka chudego i z łyżeczką płaską cukru kawe. Bo jestem zmeczona i chora i musze sie wzmocnic troche, dodac energi. Wiec kawa z dwoma łyzkami mleka i łyzeczka plaska cukru wyniesie mnie 40 kcal. bo : Mleko 1.5%- 9 kcal (w 100g jest 45kcal, a łyżka ma ok. 20g) Mleko 2%- 10.2 kcal Mleko 3,2%- 12 kcal Mleko 0,5%- 7.8 kcal a łyzeczka cukru 5 gramów ma 20 kcal. wiec wyjdzie na to ze zjadlam dzisiaj 360 kcal a dzien i tak na plus i zaliczony :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm, z tą głodówką jeszcze zobaczę robiłam sobie już w życiu 2 głodówki i właśnie przy wychodzeniu trochę zepsułam. Ale i tak bardzo duże efekty daje jeśli chodzi o samopoczucie i zdrowie, bo chudnięcie to tylko efekt uboczny, pożądany, ale zawsze uboczny ja dzisiaj na szczęscie się trzymam, nie schodzę nawet już na dół żeby mnie nic nie skusiło zjadłam tak: 2 jajka ok 150 kcal 1,5 pomidora 30kcal trochę cebuli 10 kcal 2 małe ogórki 20kcal trochę wina ok 300 kcal to razem ponad 500 czyli ok, zauważyłam, że jak nie jem węglowodanów to nie robię się bardzo głodna jak zjem coś węglowego to jakbym dostawała jekiegoś napadu głodu, wyjątkiem jest chleb razowy ale jak zjem jakieś płatki, makaron sojowy czy nawet jogurt to potem często nie mogę się pohamować dlatego teraz przez kilka dni mam zamiar jeść przede wszystkim białko i warzywa Diomendi cieszę się, że już niedługo osiągniesz swój cel i zaczniesz powoli wychodzić bo niepokojące są te efekty uboczne jak brak okresu czy takie osłabienie. Mam nadzieję, że to samoistnie ustąpi jak zwiększysz ilość kcal ^^ I że będziesz tu na forume i tak przy wychodzeniu pisała :) lubię ten zespół bardzo http://www.youtube.com/watch?v=Hj-fk8Q-oRc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może rzeczywiście chodzi o to, że nie dostarczasz w ogóle organizmowi tłuszczu, moze czasem wprowadzaj jakieś zdrowe tłuszcze tylu kapka oliwy, albo plaster awokado czy jajko, ważne witaminy się rozpuszczają w tłuszczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ayanami rei : a ja dzisiaj się troche poruszałam, bo ze swoim auto jego myłam , odkurzałam itepe :) a cieplutko było wiec troche kalorii napewno spaliłam :) za chwilke będe tańczyć --> bo umiem :D wiec tez napewno treoche spale i pocwicze aero :) kawka dodala mi sił :) to chyba nastawienie psychiczne :):) a Ty jak robilas te glodowki to ile one trwaly ?? czemu zepsułas przy wychodzeniu ? a wogole wychodzilas kiedys z diety tak niskokalorycznej jak teraz ?? jak tak to w jaki sposob i czy utylas potem ?? ja sie teraz juz bardzo dobrze trzymam od ostatniego tygodnia, i juz znow jest tak jak kiedys, tyle ze bardzo sie boje o efekt-joj dlatego juz mam mysli zeby zwiekrzac te kalorie, i bojje sie tez o zdrowie.. Tobie to wino tyle kalorii nabija, ja kocham wino z calego serca ale zrwezygnowalam calkowicie.. ja wlasnie musze jutro kupic bialko..polubilam strasznie, jestem uzalezniona od serkow wiejskicjh, szynki drobiowej i od jogurtów ! poprostu kocham je..jak skoncze diete to i tak glownie bede wcinac jogurty i serki :):) jestem bardzo dumna Z samej siebie i przede wszystkim z WAS ! dobrze ze sie po wpadkach nie łamalysmy tylko ciągnelysmy dalej ! :) ja wogole nie lubie wegli, owoców to juz bardzo dawno nie jadlam, i moze dlatego teraz szybciej chudne..ostatnio tez wiecej bialka jadlam, dzisiaj tylko tyle wasy bo nic w lodowce nie mam..mama produkty mi zawsze kupuje a teraz na wyciezczce jest..ja polubilam diete i nie chce jej konczyc :) Pewnie ze bede pisala przy wychodzeniu !! i jak skoncze wychodzenie i zaczne jesc normalnie wsumi nigdy nie zaczne jesc normalnie organizm sie przestawia na zdrowe rzeczy...to i tak bede pisala zeby wam zdac relacje jak wyjsc zeby jo-jo nie miec itepe :) bo zżyłam sie z wmai dziewczynki :) naprawde :) hmmm tylko wlasnie nie wiem co z tym wychodzeniem.... nie wiem sama.... bo boje sie wychodzic z diety. a jak juz calkiem wyjde i nie przytyje to i tak nie wroce nigdy w zyciu do takiego trybu zycia jak kiedys, bo bede sie bala ze omeczylam sie tyle czasu i ze bede mogla to wszystko zaprzepascic.. powiem tak zdecydowalam sie na diete wiec wiem ze zawsze bd mi towarzyszyc choc w polowie...:):):) napisz mi prosze jak z tym wychodzeniem z tych glodowek czy dieti ile przytylas itepe ? to dla mnie bardzo wazne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ayanami rei : świetna nutka, taka uspokojająca.. :) ja też podeśle fajną :):) a nawet dwie ktore moge sluchac i mi sie nie znudzą..a w tej pierwszej kocham teledysk, ogladnij cały prosze ! :) http://www.youtube.com/watch?v=Bag1gUxuU0g i druga niedawno znalazlam : http://www.youtube.com/watch?v=7kjHwGeEHzg tłumaczenia tez maja cudowne :) jezu jak ja sie ciesze ze juz skonczyly mi sie te wpakdi, ze jestem w tej diecie, ze trwam w niej.. jestem taka szczesliwa z tego powodu.. wkoncu nie bede grubą swinka.. wkoncu mam szanse byc piękna... to daje takiego powera !!! kurcze chce zebyscie schudly tyle samo co ja ! wiecie bedziecie szczesliwe..ale wydaje sie ze jak ktos ma podobny wzrost do mnie to utrate wagi widac tak dopiero jak sie schodzi ponizej 60 :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja bym strasznie chciała miec chudosc taka jak Anja Rubik strasznie mi sie to podoba.. szczególnie nogi... niechodzi o to, że chce wygladac jak anorektyczka, bo chce miec troche tyłka, i piersi, poprostu lubie jak dziewczyna jest taka drobna... jak kruszynka..moze dojde do tego z czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o głodówki to jedną miałam 10 dni, drugą 14 w odstępie około roku a wychodziłam, hm, sama już nie pamiętam dokładnie, ale wiem że przez pierwsze 4-5 dni piłam tylko sok z grejpfruta rozcieńczony, potem już nie rozcieńczony, następnie dodawałam owoce suszone i zupę, pamiętam że tą zupę robiłam z warzyw suszonych ze sklepu ekologicznego i kaszy amarantusa, w takim dużym garnku mało było tej kaszy a mi się wydawało jakby to była ogromna ilośc, Potem powoli dodawałam inne owoce i warzywa, ser chudy po około tygodniu. Nawet wychodzenia nie zepsułam tak bardzo jak raczej tego, że po około 2 tygodniowym wychodzeniu zaczęłam trochę mniej zdrowo jeść, I tak powoli przytyłam. A może nawet szybko, nie pamiętam już. Ale ja nie robiłam tego dla odchudzania tylko, miałam problemy ze skórą i różne takie. I głdówka na takie rzeczy pomogła mi. Ale powiem Ci że samopoczucie w trakcie to też jest coś niezwykłego. Po około 3 dniach nie czuje się już głodu w ogóle. Wiem że jeszcze powtórzę to kiedyś bo dobrze działa na moją psychikę, tak wycisza, kolory są piękniejsze, świat jakby czystszy. Ale wychodzenie już jest nieprzyjemne, uczucie głodu wraca i trudno się wtedy kontrolować. Z niskokalorycznej diety nie wychodziłam nigdy, zawsze odchudzałam się dietą montignaca, która polega na niełączeniu tłuszczy i węgli oraz spożywaniu węgli tylko o niskim IG. I nie mam nic do zarzucenia tej diecie, tylko efekty są powolne. Ale ja po zakończeniu tej diety przechodzę na metodę Montignaca. Wpisz sobie w google portal diety zuzla i tam jest fajnie opisane na czym polega. Może też jakoś wykorzystasz jej elementy przy wychodzeniu, ja też jestem dumna z siebie, że znalazłam tyle siły aby walczyć o sylwetkę, mam nadzieję że tym razem uda mi się dojść do wagi która będzie dla mnie satysfakcjonująca, a potem nauczyć się normalnie jeść, zdrowo, bez napadów. Po głodówce najmniej ważyłam 53 kg, 2 lata temu. Wciąż mam spodnie, które kupiłam wtedy i teraz marzę zeby się w nie zmieścić. Najwięcej ważyłam 77 kg jakieś 3 lata temu, zawsze byłam raczej gruba, od dziecka, takie skłonności pewnie. Ale tylko do pewnego wieku można zwalać na skłonności czy zaniedbania czyjeś, potem to już tylko moja wina. Wiem że to wino mi tak nabija kcal, ale czasem wolę po prostu tak, jakoś lepiej się czuję po tym winku niż po jedzeniu. Więc postanowiłam że w weekend mogę się napić zamiast jeść więcej. Pomaga się odstresować od sesji :) też mi się podobają bardzo szczupłe dziewczyny i chciałabym tak wyglądać. I właśnie, jeśli chodzi o choroby typu anoreksja, czasem też czułam że jestem blisko jakiejś granicy, ale to było kiedyś. Teraz nawet o tym nie myślę w ten sposób bo jest czymś odległym dla mnie, i sposób myślenia i wygląd. Szczególnie wygląd. Ale wierzę też mocno, że Ty jesteś silna, nie tylko w tym sensie, że potrafisz osiągnąć swoją wymarzoną figurę, ale też na tyle silną by nie wpaść w poważne zaburzenia odżywiania. To jest prawdziwe zwycięstwo i powód do dumy. Mam nadzieję że mi się też to uda i dziewczynom które odchudzają się tu :) Piosenkę pierwszą znam i również lubię, ale teledysk pierwszy raz widziałam :) Mnie dzisiaj jakoś na klasykę rocka wzięło... I mój ulubiony zespół the Cure . Też zawsze lubiłam teksty sprawdzać, teraz chyba na tyle ogarniam ang że rozumiem w większości teksty. W ogóle w szkole się nie mogłam się nigdy języka dobrze nauczyć, łatwiej mi przez internet, czytając teksty czy oglądając filmy. Oglądałam ostatnio fajne romansidło produkcji japońskiej "norwegian wood" . Książkę bardziej polecam niż film, ale obydwa wzruszające. I smutne raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Diomendi. Proszę odezwij się na mój nowy numer gadu, bo mialam problemy z komputerem i strasznie dawno z Tobą sie kontaktowałam, a jest mi to potrzebne :) 13209049 Jak tam u Was Dziewczyny? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diomendi nie wysyłałaś mi żadnych fotek;p Kurcze ja też się strasznie zżyłam;) super, że diomendi będziesz tu dalej;) A ja myślę, że zdrowie też Ci wróci ja trzymam kciuki;) Dziewczynki damy radę;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ayanami rei : dziekuje za wskazowki :) trzymam kciuki tez za Ciebie !! dziewczyny jedzcie wiecej niz ja, obiecjcie mi to..bo u mnie teraz coraz gorzej..mam doła bo wlosy mi zaczely wypadac troche, dopiero dzisiaj to zauwazylam, musze kupic witaminy na wlosy..przezedzily mi sie strasznie..teraz to dopiero zauwazylam..przed chwila pare razy w glowie mi sie zakrecilo i wzielo mnie na wymioty..musze jeszcze raz test zrobic..jeden wyszedl negatywnie..ale wole sie upewnic..nie chce miec potem wyrzutów sumienia...:(:(:( mam doła strasznego.. chce schudnac jeszcze, a nie chce jesc duzo bo wydaje mi sie ze nie bd chudla na np 500 kcal..i nie wiem co robic..bo boje sie o wlosy..o siebie i wogole... straszny nastrój..jutro odpisze na wszystko bo mam dosc i ide spac...buziaki..(:(::(( http://wingmen.wrzuta.pl/audio/0tfPnYhqLXh/happy_sad_-_a_mialo_byc_tak_pieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diomendi kurcze musisz się trzymac Kochana;* Bo kurcze długo bardzo jadłaś to 300 kcal i ogromny spadek wagi, ale myślę, że witaminki na włosy pomogą;) A straszny nastroj i mdlosci;/ Kurcze nie wiem od czego to może być Dasz rade.!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diomendi- co do wypadania włosów.. niestety tak to jest, że zazwyczaj zaczynają wypadać po czasie... Ja w zeszłym roku zaczęłam dietę od 1 czerwca ( nie żadną restrykcyjną, trochę w tylu South Beach) i najpierw było ok, a w październiku włosy mi wypadały garściami! autentycznie, myślałam, że wyłysieje.. Brałam jakieś pigułki i kupiłam specjalny szampon i po jakiś 2 miesiącach było dobrze. Teraz zapobiegawczo, od pierwszego dnia diety zaczęłam brać skrzyp z pokrzywą. Co do okresu- mam ten sam problem. Spóźnia mi się już ze 3 tygodnie. Ale już kiedyś na diecie mi się to zdarzało, więc myślę, że w tym miesiącu już będzie ok. To, że się wczoraj źle czułaś- zawroty głowy itp. to właśnie może być nadchodzący okres! Myślę, że powinnaś zacząć powoli wychodzenie z diety. Dokładaj co tydzień 100kcal, najlepiej w białku i od rana.. W ten sposób nadal będziesz chudła, podkręcisz metabolizm, a dostarczysz ciut więcej składników odżywczych.. Serio, przemyśl to, bo się wykończysz na tych 300kcal! Trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania*-*
hej ;) Ja od dziś też jestem na tej diecie , szczerze mówiąc w swoim życiu już prawie wszystkiego próbowałam byłam na głodówkach tygodniowych i dwutygodniowych , teraz skończyłam diet 1000 kcl : schudłam w 4tyg 4 kg ... dla mnie to mało efektowne. Byłam na dietach 300 kcl wiec taka to nie problem .;) + biegam codziennie 60 min i 100 brzuszków ! Jeżeli ma ktoś ochotę razem ze mną rozpocząć to zapraszam ;) Codziennie będę opisywała jaką wagę mam rano ( tak dla waszej motywacji ) i jeżeli ktoś chcę mogę podawać przykładowe posiłki : mój cel :55 kg 9.06 - 65.3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
aBlondi : dziekuje kochana :* juz jest lepiej.. juz samopoczucie ok, teraz na 350 kcal bede..zawsze to o 50 kcal wiecej. Tak mi sie wydaje. :)podaj mi meila swojego to wysle bo mi sie zapodzial gdzies :) wlasnie dostalam okres...dziwne..... bardzo..... bo w tamtym miesiacu nie miesiączkowałam a teraz w tym jest, spoznil mi sie oo cały miesiac.dziwne strasznie, ale dobrze ze wystąpił, ze nie zatrzymał sie tylko sie spoznil przez taki dlugi okres. Wlasnie zakupie teraz skrzypowite .. ona jest dobra. tez nie wiem od czego te mdlosci i zawroty glowy ale skoro w ciazy nie jestem to pewnie z tego ze organizm ma za malo jedzenia..wkoncu to jest mało jakby nie patrzeć. venuz : tak ale moze przewrazliwiona jestem bo sie tutaj oczytalam za duzo jak mowilyo tych wlosach itepe, wkoncu wlosy kazdemu wypadaja, moze teraz zwracam na to uwage a kiedys nie zwracalam... nie wiem sama.. Wiem, będe co tydzień dokladac 100 kcal, ale jeszcze nie teraz..potrzymam jeszcze te 3 tygodnie niecałe..bo ja chce jeszcze schudnąć..nie chce zaczynac jesc, boje sie utycia..i tego ze np na 400 kcal nie bede chudła..od dzisiaj przez ten tydzien 350 kcal. ale 400 jeszcze nie chce jesc bo sie boje. Mania *-* Cześć :) najlepiej waz sie co tydzień :):):) tak jest najlepiej, ja na 300 kcal 3 miesiace jestem i schudlam 15 kg..zaraz x sie zwaze bo ostatnio cos szybciej chudnę i może bedzie wiekrzy spadek niz 15 kg..chociaz teraz dostalam okres wiec pewnie jestem spuchnięta i pewnie po okresie bede mniej wazyc.. bo woda sie zatrzymuje i wogole, wiec sie wstrzymam poki co...:) ayanami rei : dziekuje za tak obszerna wypowiedz :) sprawdze tą diete jak skoncze swoja, moze cos sie przyda :):) fajnie ze miedzy nami rodzi sie taka przyjazn jakby, pomoc i zero zazdrosci miedzy nami i zero klotni :):) tylko wsparcie :):) czasem tu jest zastój ale jak trzeba to pomozesz/pomozecie :) dzikekuje za to :* to jest piękne..dawniej paru dni bym nie wytrzymała, a teraz zaczęłam dbać o siebie , walczyć o swój wygląd.. z całych sił.Też mam nadzieje, że potem będe jadła zdrowo i nie utyje - bo jesc zdrowo napewno bede i napewno nie wiecej niz 1500 kcal. Ja kiedys najmniej wazylam 55 kg i byłam w sam raz ani chuda ani gruba. ale brzuch mialam płaski, a najwiecej wazylam 73 jak wlasnie zaczynalam ta diete..ja ciagle jadlam chipsy, czeekolady przy filmie pilam piwo z hlopakiem..masakra..zawsze bylam przejedzona..ale powiedzialam sobie stop..byc moze zadzialaly na mnie media..ale jestemim wdzieczna za to.. a szczegolnie zadzialalo na mnie to ze uwielbiam szpilki..dawniej czulam sie w nich taka gruba..ciezka..a teraz sie czuje cora wiekrza laska hehehehe :D hmm ja czuje ze teraz jestem na granicy albo juz ja przekroczylam, bo wczoraj chlopak zadal mi pytanie ' wolisz wiecej jesc i byc zdrowa, czy nie jest i byc chudą i niezdrowa ' ja powiedzialam po namysle ze wole byc chuda i niezdrowa.. smutne...ale prawdziwe..zby dlugo sie staralam zeby zrzucic te kg..teraz jak sie ich pozbylam choc jeszcze nie wszystkich, to poprostu boje sie ze utyje jak zaczne jesc...mowie ze wyjde z diety ale nie wiem czy kiedykolwiek z niej wyjde..narazie dalam sobie jeszcze 3 tygodnie.. potemzobaczymy... chce ważyc 50 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Mogę się przyłączyć, chociaż jestem na diecie 600-700 kalorii?? Mam 159 cm i 58 kilo wagi...Pracuję w McDonalds i niestety wyglądam jak wieloryb przy mojej wadze. Widzę, że tu piszą osoby wytrwałe ( szacun dla autorki), a takich kompanek szukam...Tak więc jeśli mogę to się przyczepiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gianna25 : pewnie, że tak ! oj to bedzie ci ciezko ajak w mc pracujesz... grrr ale przynajmniej bedziesz mogla sprawdzic sama siebie i to ile masz w sobie siły :):) hehe dziekuje :) ja miałam jesc dzisiaj wiecej kalorii, bo mnie nastraszyli tutaj ale NIE. dalej bede jadla swoje 300 do 350. jeszcze zostalo mi do zrzucenia jakies 8 kg. :):) Damy rade wszystki ! :) fajnie ze jest nas tutaj coraz więcej. Ja drugi od 3 miesiecy raz pilam dzisiaj kawe z mlekiem i cukrem ale juz nie bd piła, tylko tak przy chorobie na wzmocnienie. To dzisiaj tak u mnie póki co : kawa z 3 łyżkami mleka ok 30 kcal + 1.5 łyżeczki płaskiej cukru = 30 kcal 2 wasy z ogórkiem kiszonym i z dwoma plasterkami pomidora = 60 kcal. Razem : 120 kcal. Potem chłopak mi kupi jogurt i sereki białe bo ja juz produktów nie mam :). Nowe dziewczynki uzupełnijcie stopke :):) !! ile macie wzrostu/ wagi i jaki chcecie osiagnac cel :) w moje konto sa ustawienia stopek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwanie
hej dziewczynki:) przepraszam że nie odpisałam pytałyście mnie jak schudłam. po prostu uważałam ale te ostatnie kg mnie denerwują i chcę się do was przyłączyc.Mam bardzo mało czasu zeby tu zaglądać ale jak mogę to śledzę wasze poczynania. Od jutra na pewno już z wami będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
iwanie : witaj :) widze ze grono sie powiękrza :):) fajnie :) hmm nie pamietam cie tutaj :) a ile schudlas i w jakim czasie ? ja sie przedwczoraj wazylam to bylo 58, ale dzisiaj dostalam okres wiec pewnie mniej waze...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem znowu :) witajcie i stare i nowe forumki:) dzis sniadanie zjadlam truskawki ( 120 kcal ) kcal i kawa ze slodzikiem tak z 600 zamierzam jesc :) pozdrawiam was , wpadne pozniej to poczytam co piszecie ,bo teraz sie bardzo spiesze milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha mma na wadze pol kiloska wiecej - juz zmienilam stopke , musze sie wziasc za siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diomendii serio wyniki masz wspaniałe. Musisz sama słuchać organizmu i jeżeli w miarę dobrze się czujesz to kontynuuj dietkę :). McDonalds nigdy mnie nie pociągał, bo ja nigdy fastów nie jadam, ale mam tendencję do tycia i dlatego ważę ile ważę... Dzisiaj zjadłam: dwie cienkie wafle z polędwicą- 100 kal jogobella light i 2 korniszonki- 110 kal na obiad mam kalafiora kawałek i jajko- 150 kalorii zaś na kolację znowu dwie wafle ryżowe z polędwicą- 100 kalorii Do tego jedna kawa z mlekiem 2% bez cukru- 40 kalorii dzisiaj więc zjem równe 500 kalorii i tego się trzymam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dzisiaj u mnie tak : kawa z 3 łyżkami mleka ok 30 kcal + 1.5 łyżeczki płaskiej cukru = 30 kcal 3 wasy z ogórkiem kiszonym i z dwoma plasterkami pomidora = 80 kcal. Chrupki z płatków owsianych paprykowe z błonnikiem = ok.250 kcal. 2 plasterki szynki = 40 kcal. Razem : 430 kcal. Dzisiaj więcej niż zawsze, ale zamierzone, bo cos slabo sie dzisiaj czuje bo dostałam ten okres i w glowie mi sie krecilo.. wiec chcialam zjesc wiecej dziisiaj. lilka208 : kurcze ja juz nie ogarniam na jakiej Ty diecie jestes, bo raz uciekasz raz mowisz ze jestes potem zmieniasz diete :) nie mozesz tak bo nie schudniesz :) Gianna25 : dziekuje :):) tez mi sie wydaje ze musze sama scluchac organizmu swojego, wkoncu najlepiej wiem jak sie czuje jak funkcjonuje.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diomendii- święta racja! bo jak laski piszą pseudo rady to mnie skręca...jesteś mądrą, dorosłą osóbką i wiesz CO możesz...ja mam zamiar w 2 miesiące 10 kilo pozbyć, ale się zobaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
myśle, że na 500 kcla jelsi bedziesz trzymac diete w 100 % i jesli bedziesz miala wpadke 1 na miesiac czyli 2 w ciagu calego odchudzania to schudniesz tak 12-14 kg. :) chociaz nie wiem jakie masz tempo chudnięcia, ja na poczatku 2 kg tygodniowo chudłam a tterz cos przyspieszyło, chociaz powinno byc na odwrót :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no ja chce dojść do 50 kg. To jest mój ce :):) może wtedy będe szczupła, ja dziewcyznom wysylalam zdiecia przed odchudzaniem i po :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja sie jutro postaram zjeść tylko jogurt i serek biały czyli samo białko, i pojutrze to samo :):) co jakis czas fajnie jest zrobic sobie dwa dni białkowe waga szybciej leci :):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja od wczoraj ciągle na kibelek latam ;p nie wiem czemu :D wczoraj z 4 razy byłam, dzisiaj juz 3 razy :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×