Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Dieta 500-600 kcal do wakacji.

Polecane posty

Gość
ja nie wiem co sie ze mna dzieje...:( nie chce jesc a jem.. robilam sobie ostatnio test ciążowy, bo te wpadki sa dziwne..potrafie zjesc przez dwa dni tylko jogurt zygac mi sie chce..a potem potrafie miec wpadke... ;/ i to taka mega. nie wiem dlaczego..kiedys tak dobrze mi szlo.. dietuje 3 miesiace juz... wiec zmarnowalam kupe czasu przez wpadki..ale to koniec..dzisiaj chcialam jeszcze wiecej zjesc, bo sobie mysle no zjadlas ten kawalek pizzy to teraz mozesz jesx, bo to wpadka..ale nie..nie bede jadla..bo to tylko pogorszy wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie objadłam i zaczynam znowu od jutra do tego pije drenafast diete do 600 kcl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 kg od pizzy a to dobre
Nikomu od 2 kawałków pizzy nie przybędzie 2 kg. Nawet jak zje się cała pizze to nie mozliwe jest by odbudować 2 kg po tym. To są właśnie efkety tej waszej głupiej diety. Zwalony macie metabolizm na tyle, ze wystarczy kawalek pizzy i tyjecie. Po co bylo sobie tak matabolizm skopywac? ja rowniez jestem na diecie. Madrej. Ale od wpadki w postaci pizzy, ktora i mnie sie zdarzyla, bo nikt nie jest idealny nie przytylam nic. Po prostu na kilka dn iwaga sie zatrzymala i to byla cala kara za moje obzarstwo. Ale dwa kg na plusie po pizzy to fenomen. Po co tak glupie diety stosowac i potem tyc od jakiegos wybryku tylko masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dieta 500-600 kcal to bardzo mało, powinno się taką dietę konsultować z lekarzem bo tak na pewno będzie bezpieczniej. Ja byłam na Cambridge i tam jest właśnie 1 stopień o takiej ilości kalorii ale stosowany on jest tylko w nagłych przypadkach, gdy szybko trzeba trzeba schudnąć np. przed operacją czy pilną rehabilitacją ale zawsze pod okiem lekarza. Tutaj można przeczytać o stopniu 400-600 kcal i o innych stopniach o większej zawartości energii http://dieta-cambridge.pl/program/stopien-1.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd wasze wpadki???
haha dobre jeszcze pytacie skąd wasze wpadki? nie wiecie skąd? a własnie stąd ze jak jesteście dwa dni na 500 albo mniej kcal jecie bardzo mało to potem rzucacie sie na jedzenie! ja nie wiem jak mozecie byc tak glupie stosujac tą diete ;/ tylko ze teraz juz macie tak rozwalony metabolizm ze na 1000 kcal bedziecie tyc;/ eh szkoda gadac. tak to jest jak dzieci biorą sie do odchudzania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 kg od pizzy a to dobre : nie od pizzy. mowilam ze dzisiaj zjadlam dwa kawalki pizzy wiec czytaj uwaznie, to raz..a dwa to te dwa kg mi przybyly po wczoraj, po objadaniu się. wiec czytaj dokladniej.. nie od pizzy przytylam.. i nie tyje odrazu.. ja ostatnio 3 dni pilam , 3 di jadlam i przytylam 3 kg..ale potem w dwa dni je zrzucilam, wiec jest ok. zle przeczytalas i niepotrzebnie sie tak opisalas..poza tym ja jestem na 300 kcal i dieta jest zajebista skoro juz tyle schudlam..i przez pierwsze 2 miesiace prowadzilam bezblednie..tylko teraz mam wpadki ktore sie biora od jarania trawki i polotu do alkoholu mojego..ale od jutra znow zaczynam jesc 300 kcal i samo bialko teraz bo zostalo mi jeszcze 4 tygodnie n zrzucenie 10 kg. i zrzuce, wlasnie w te 4 tygodnie. bo znam juz swoje tepo chudniecia. ankaK18: poczytam :) skad wasze wpadki??? : ja wytrzymalam dwa misiace na 300 kcla i nie chcialo mi sie jesc. teraz jak mam wpadke to juz przy 600-700 kcal chce mi sie wymiotowac z przejedzenia i wiem ze moje wpakdi sa na podlozu psychicznym a nie dlatego ze jestem glodna. bo do diety sie idzie przyzwyczaic po paru tygodniach. poza tym niech kazdy robi to co chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kahhsgvdxv
ja oststnio jem ok 2000 tys kalori na dzien , nie tyje ale chce schudnac ze 3 kg wiec teraz jak bede na 500 to wiem ze kilka dni i mi zleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd wasz wasze wpadki???
diomendi - a ty wg mnie nie grzeszysz w ogole rozumem :/ na 300 kcal? czy ty jestes normalna? nie dostarczasz organizmowi najwazniejszych witamin, gwarantuje Ci ze za nie dlugo zaczną wypadać Ci wlosy. Widac ze jestescie zdesperowanymi nastolatkami ;/ to ze na początku nie miałaś wpadek to tylko dlatego ze bylas podjarana utratą wagi, a teraz jak juz schudłas to zjadlo by sie i to i tamto :O poza tym jak ty sobie wyobrazasz wychodzenie z diety? przy jedzeniu 300 kcal dziennie nawet jak bedziesz powoli dodawac kalorie to i tak przytyjesz połowe tego co zrzuciłas :O zresztą widac jaka masz chwiejna wagę, raz tak potem 3 kg wiecej :/ powodzenia w wyniszczeniu organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
skąd wasz wasze wpadki??? : no trudno..na pocztaku jak zaczelam sie odchudzac z dnia na dzien zlapalam straszn obsesj..no i schudlam ale malo po sobie widze..chce schudnac jeszcze to cholerne 10 kg i mi sie uda..dopiero niedawno zaczely sie te moje wpakdi..nie wiem dlaczego sama..wkoncu dobrze mi szlo... i ja nie lubie juz jesc a jak mam jakis dziwny dzien to jem, chociaz mi juz niedobrze... nie jestem zdesperowana nastolatka..mam chlopaka ktory mmnie kocha, mam wsparcie od rodziny..od mamy, od sióstr..zaczelam sie odchudzac bo poprostu zle sie czuje w swoim ciele..nie ma w tym nic zlego..z wlasnego doswiadczenia wiem ze mam tkai organizm ze jedzac powyzej 700 kcal nie chudne... nie nieprawda, nie bylam podjarana utrata wagui, mimo ze strasznie cieszylo mnie ze na wadze co tydzien bylo 2 kg mniej.. ale teraz wcale nie schudlam tyle ile chce..mimo tych 13 kg mniej, wsumie 11, bo teraz dwa kg przytylam to wcale nie czuje sie chudo i dalej mam gruby brzuch i nogi..to ze schudlam nie znaczy ze jestem juz chuda..schudlam, jestem troche mniejsza ale nadal jestem gruba. wychodzenie z diety..normalnie..skoro 3 dni pilam i 3 dni mialam naprawde wielkiego objadania sie i w ciagu tygodnia przyszlo mi tylko 3 kg..to logiczne ze w stopniowym dodawaniu kalorii 100-150 na tydzien nie utyje..co najwyzej dwa kilo..poza tym ja i tak nie bede normalnie jadla bo odzwyczailam sie od wielu rzeczy..chipsy mi juz nie smakuja..chleb bialy gr..masakra..masla zero, tluszczu zero..tylko bede jadla jakies 1300-1500 kcal o ile dam rade bo to dla mnie bardzo duzo, i same produkty z diety, bo juz sie do nich przyzwyczailam..a wpakdi..u mnie sie zaczynaja od psychiki..zjem o 10 kcal za duzo i sobie mysle '' no to ladnie, to teraz moge sie objesc bo to juz wpadka ' i zaczynam jesc z mysla ze jutro juz nie bd mogla i tylko to jest na moja niekorzysc..ale wlasnie po dzisiaj to zrozumialam..no i co zjadlam dzisiaj te dwa kawalki pizzy, ale juz nic nie zjem..dzisiaj. nie moge popadac ze skrajnosci w skrajnosc.. i juz, wkoncu to zrozumialam i nie dam sie i dalej bede sie odchudzac. dalam sobie wstepnie 4 tygodnie, bo znam swoj organizm i w ciagu tych 4 tygodnie uda mi sie 10 kg schudnac jsli nie bd juz wpadek. A jelsi dalej nie bd wygladac tak jak chce..przelduze diete. Poza tym co do 300 kcal, narzucilam sobie tkai rygor od pierwszego dnia i nie chce w diecie jesc powyzej bo 300 mi wystarcza..jesli zjadla bym 400 to juz zle samopoczucie ze utyje i wogole..no i po co mam jesc wiecej skoro dobrze sie czuje.. i ostatnio npp przytylam 3 kg po tym tygodniu wpadek i schudlam to 3 kg w dwa dni..bo pojechalam do roboty od 7 rano do 19.00 i zjadlam tylko jogurt..i spalilam duzo kalorii bo bylam w ruchu..jak sie chce..to sie da rade..ja przez diete tak naprawde nauczylam sie siebie , i bede dazyc do swoich celow.. dietuje juz 3 miesiace i poki co nie widze zeby wlosy wypadaly. moze bedzie to widac dopiero po czasie, ale póki co jets ok, takze nie mysle o tym co bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
lilka208 : co to jest drenafast ?? ;p ja sobie kupilam ziola mnicha na odchudzanie ichodze po tym do kibelka a tanie jest.. i sikam duzo hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ,nie mnicha nie dzialaly :( drenafast oto link http://www.aptekadomowa.com/drenafastplyn500ml-p-5038.html 3 lata temu go stosowalam ( 2 buyelki pod rzad i brzuch sie robi bardziej płaski a przy diecie jest efekt widoczny bierze sie 1 butelke i potem po skonzceniu 21 dni pzrerwy i jeszcze jedna i potem 3 miesiecy pzrerwy i niektorzy powtarzaja jak trzeba ale mnie wystarczyly te dwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz kupiłam 2 butelki i jedna pije pare dni juz :) mam mniejszy apetyt tez wiec łatwiej bedzie wytrzymac na diecie ( 2 dni nie pilam bo zapomnialam ) ale juz pije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj 7 grahamow - 154 kcal 5 plasterkow drobioweji(ani nie są to małe kólka ani duże;p tylko prostokąty, więc licze każde 15 kcal) - 75 kcal sałata i ogórek - 5 kcal serek wiejski ze szczypiorkiem - 156 kcal To na tyle dziś;) Razem: 390 kcal Planuję pobiegać i pograć w siatkę dziś;) Diomendi niektóre osoby tutaj po prostu trzeba olać - mamy swój rozum.! Ale "ŻYCZLIWYCH" nie brakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hehe :) ciekawy produkt aBlondi , pewnie zkaupie za dwa dni bo bede miala 1wszego pieniążki :):) a czyli dzialal na ciebie kiedys ? :) a ile on wogole kosztuje ? :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mnie dziala dlatego teraz znowu go wezme ja zaplacilam w aptece ok 53 zl rozne ceny w roznych aptekach ja kupilam w----- vena vita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
lilka208 :) dziekuje :* pewnie tez zakupie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ,ja od jutra trzymam sie scisle diety i pije drenafast codziennie , potem robie przerwe 3 tygodnie i druga butelka, zmierze sie jutro wpasie , bo wtedy zlecialo mi duzo wpasie wlasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie udało mi się wreszcie zacząć coś ćwiczyć ^^ w ogóle, przepraszam za nieobecność, od dzis będę co dzień pisać choćby tylko co zjadłam jeśli nie będę miała czsu i siły bo ostatnio siedzę od 8 rano do 23 nad projektami, masakra x.x aktualnie ważę niestety dalej 65 z czymś, ale wczoraj byłam na basenie i dzisiaj także, oraz jeszcze na siłowni pół h mam zamiar co dzień chodzić na basen przez miesiąc :) dzisiaj tak około 800 kcal ale odjąć jakieś 550 z ćwiczeń, więc nienajgorzej od jutra mam zamiar nie przekraczać 600 w żadnym razie też jak patrzę to jakiś miesiąc zmarnowałam, smutno ale widzę że mi się skurczył żołądek, jak zjem np 2 małe kromki to potem pół dnia jestem najedzona po basenie tylko mi się chce jeść strasznie ale muszę się jakoś powstrzymać i już nic po nim nie jeść od jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera, zapomniłam ze jutro powinnam dostac @ wiec nie wiem czy sie mierzyc i wazyc czy dopiero po @ . jak myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sory dziewczyny ze sie nie odzywałam. Nie mogłam;( Obrjadam sie juz 5?! dzień. POWEIEDZIAŁAM ST{OP!!! Nic dzisiaj nie zjem. Waga 60kg ale ze 2kg to zarcie. Mam ochote sie pozygać. Dopadły mnie kompulsy. Jutro jem tylko sniadanie 50kcal i juz nic. Musze dojśćza wszelką cenę do 55kg chociaż!! I to zrobie. Ale jest jeden plus jadłam dużo ale tylkoto co dozwolone;). Chociaż to....Ale z wymiarów nawet minimalnie poleciało...Może to przez lekkiego doła...nie akceptują mnie w klasie ale mam na szczeście przyjaciółki które są takie jak ja;) jeb.ać ludzi bez swojego zdania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej;) Ja właśnie się wypociłam;d Bieganie 11 minutek bez przerwy;p Pomyśleć, że niedawno ledwo co 3 minuty tak umiałam;d Ale wcześniej nażarłam się czereśni i truskawek..;/ Właśnie patrzę ile to mogło mieć kcal... myślę, że góra 250 kcal Czyli dzisiaj dzień trochę zepsułam... Ale zaraz siadam na rowerek, a później myślę, że jeszcze z godzinka siatkówki;) Więc jest nadzieja, że spalę to;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj mam taki plan 2 kromki razowca z białym serem o% i pomidorem grejpfrut ok 12 a potem basen i już nic po nim w ogóle będę się teraz tak odchudzać, że na śniadanie około 250 kcal w tym może być chleb/ jakieś płatki/ jajka. Po prostu wiem że całkiem na samy m białku bym nie wytrzymała, tym bardziej teraz kiedy jestem przed okresem i mam ochote na słodkie w ramach obiadu będę jadła grejpfruta albo samo białko do 150 kcal tak więc trochę wprowadziłam do menu elementy diety norweskiej o której jedna z dziewczyn pisała :) no i basen od pon do pt ^^ myślę że jak mi się uda uniknąć wpadek to o końca tego tyg będę ważyła już 63 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszę się, że mam jakiś plan bo to bardzo dodaje motywacji a tak jak tylko liczyłam kcal to zawsze mówiłam sobie "a i tak dodałam trochę kcal w tamtej rzeczy to nic się nie stanie jeśli zjem jeszcze 1 wasę" i tak leciało od 1 wasy. Bo potem miałam wyrzuty że zjadłam za dużo już i dalej jadłam z tego rozczarowania muszę się trzymać mojego planu, każdego z punktów. I wtedy na pewno będzie dobrze A jeszcze w nagrodę w weekend mam zamiar pozwalać sobie na winko, mi na szczęście czerwone wytrawne nie szkodzi, a wręcz pomaga w małych ilościach ^^ I tak myślę że mało przytyłam przez ostatnie wpadki, bo może pół kg, a ciągle je mam. Tylko już nie takie że zjadam dużą ilość czegoś, bo po prostu fizycznie nie jestem w stanie.Ale takie że zjem jakiś kawałek ciasta albo batonik, najczęściej wieczorem. Albo chleba za dużo. Mało rzeczy ale za to b. kaloryczne i późno. Ale teraz już koniec z tym, definitywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA musze diete zaczac po @ , bo mam mega apetyt i nie bede sie katowac :) ani sie nie mierze ,ani nie ważę. zrobie to po @ wiec od poniedzialku startuje ale drenafast pije dalej , coc mi ten posmak brzoskwiniowy zaczyna dzialac na nerwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
lilka208 : w kazdej aptece to sprzedaja ? ja tez zakupie to, jutro najprawdopodobniej..tzn w piatek, bo wtedy bede miala pieniążki..chociaz nie wiesz czy jest sens bo chudne tak czy tak na diecie..no ale raczej sie skusze..wole wydac te pieniadze na ten specyfik niz na trawke albo alkohol./.. trzymam kciuki zeby teraz w pasie tez polecialo... zmierz i zwaz sie PO. ebys sie nie dolowala :) ayanami rei : ciesze sie ze cwiczysz..to najlespsze w diecie..a potem tkai fajny spokoj w glowie, ze sie pocwiczyo ze jednak cos sie z soba robi.. : ja wczoraj na aerobiku bylam, wypocilam sie strasznie.. ja tez eraz mam duzo nauki strasznie, bo to juz koncowka..a ostatnio poniosl mnie melanz niestety.. nie wstydzisz sie chodzic na basen skoro wiesz ze jestes z tych grubszych ? ja bym chciala chodzic ale wstydze sie swojego ciala strasznie..a s obote jade nad wode..nie wiem co to bedzie, czy sie wogole rozbiore do bikini, bo mam blokade w glowie, mimo ze jestem szczuplejsza niz kiedys dalej zle sie czuje. Tez mi smutno ze zmarnowalam miesiac bo mialam wpakdi z dieta przeplatane, ale dobrze ze jo-jo nie mialam. znow sie wzielam w garsc i samopoczucie tysiac razy lepsze.. jedzenie mnie juz nie cieszy, tylko smuci a to nie tak powinno byc.. nawet moge powiedziec ze mi nie smakuje..juz naewno nie tak jak kiedys...hm... ja wlansie jakos wytrzymuje teraz na samym bialku bo wpadki daly mi sile..no ale to dopiero pierwszy dzien... wsumie. xd dokladnie to samo..pare kalorii wiecej i wyrzuty to juz sobie clzowiek pozwala na wszystko bo wie ze i tak wpadka ajutro sie nie zje..ale ja to wkoncu zrozumialam ze to tylko popadanie ze skrajnosci w skrajnosc..otrzasnelam sie i wpadke juz nie bedzie napewno..nie piszmy o nich, tak bedzie latwiej.. bo jak sie bd o nich myslalo za czesto i slyszalo to beda wystepowac.. dzisiaj dziewczynki jak obiecalam tak robie..startuje od nowa..chociaz diete ciagle trzymam mimo drobnych duzych wtop ;d tak jak powiedzialam na bialku traz jade. Dzisiaj zjadlam tak : jogurt owocowy 0 % tluszcuz = 160 kcal. plasterek szynki drobiowej = 20 kcal. Razem = 180 kcal. i pije wlasnie herbatke na odchudzanie a wieczorem ide na aerobik :) joanak.5950 : wiem , tez mialam dolki po wtopach.. ja tez mialam wlasnie kompulsy ale mialy podloze w glowie..bo glodna nie bylam majac wpadki..juz po 600 kcal chcialo mi sie zygac... i zygalam wsumie xd. Uda nam sie kochana.. zobaczysz :):):) dlaczego nie akceptuja cie w klasie ? co ty mowisz kochana... poza tym przyjazni nie ma.. czas przejzec na ocyz..kazdy predzej czy pozniej zawiedzie..tak jak my zzawodzimy..tak i inni zawodza.. bezcelowe kolo... DZIEWCZYNY MUSIMY BYC TWARDE ZAWODNICZKI !!!!!!!! DAMY RADE DZIELNIE, EJ. ! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diomendi ,. tak w kazdej aptece , ale jak nie ma to zamowia ci z hurtowni, ja bylam w 3 i nie bylo , ale zamowili mi na 2 dzien i poszlam do apteki odebrac ceny sie wahaja od 50 do 60 zl niecale dam ci tu loinka z dokladnym opisem wiem ze chudniesz ale poczytaj tu tez oczyszczasz organizm z roznych dziadostw :) http://gdzieapteka.pl/Drenafast-plyn-500ml-p106163.html a jak ty masz tak malo kalori to wiesz efekt bedziesz miec sweet :) ja po 20 dniach robie 21 dni przerwy i jeszcze 1 opakowanie biore - juz mam 2 tez kupione za drugie opakowanie zaplacilam 5 zeta wiecej niz w 1 aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
lilka208 : acha, acha :) cieszy mnie to, czytalam wczoraj o tym oto rozne sa opinie na niektorych dziala a na innych nie, ale atrzylam na sklad wiec powinno dzialac..a z obwodu polecial ci tluszczyk ? ze brzuszek byl plastszy ? czy poprostu wzdec nie bylo ? ;p hehehehe :* kurcze kusisz mnie mała, kusisz :) xzakupie na 100 % w piatek :) to juz pewne :D i musze jakis stroj kąpielowy zakupić :D Ty tez przeciez malutko jesz ;p na 500 kcal jestes ? mnie troszke ssie w brzuskzu bo tlko jogurt dzisiaj i plasterek szynki co wyszlo 180 kcal ale nie mam nic bialkowego w domu poki co, tylko platki z blonnikiem i wase i jablko, no a musi byc samo białko wiec hm ;p chyba sie powstrzymam :P zapije glod herbatka i bd dobrze :) a Ty jak samopoczucie lepiej ? juz jestes zdeterminowana i gotowa do powrotu do diety ? juz chyba nastawienie masz mega pozytywne prawda ? ze znow bd kg leciec i ogolnie taki spokoj wewnetrzny.u mnie wlasnie tak jest :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a myslalas cos o herbatkach przeczyszczajacych./oczysczajacych,. ? :)bo ja mysle ale nie wiem co jest dobre.kiedys tez czytalam o meridii.. ale boje sie troche kupywac po niektorych wypowiedziach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×