Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Dieta 500-600 kcal do wakacji.

Polecane posty

Gość baju,baju, baj
???????????????????// co????????????????? dziewczyno jak ty dajesz rade podziwiam twoja wytrwalosc, tez bym tak chciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki diomendi, miło słyszeć :) heh.. fakt, dobrze nie było ;) ale mam nadzieję, że ten etap za mną i że będzie już tylko lepiej. Mam nadzieje, że do końca czerwca dam rade jeszcze ze 4-5 kg zrzucić.. a potem dalej ;) Damy radę, na pewno! wracam do nauki i życzę wam dziewczyny miłej niedzieli! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
baju,baju, baj : hmmm nie wiem zawzięłam się w sobie.. i walcze o szczupła sylwetke... porpostu trzeba zrezygnowac z wielu rzeczy aby osiągnąc sukces i tyle.. :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
venuz : 4-5 kg to napewno zrzucisz do konca miesiaca ! spokojna o to badz jelsi diete trzymasz :):):):) ja jeszcze 8 chce zrzucic :) no moze 6... ale jakby bylo8 mniej to bym byla szczesliwa :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baju,baju, baj
Diomendi- gratulacje sie należą moze tez od jutra sprobuje moze sie uda mam 5 kg a ile polecasz kcal ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
baju,baju, baj : wiesz co... ja jestem na 300 , ale sama tego nie polecam, bo okresu w tamtym miesiacu nie miałam, mam dużo siniaków itepe. Ale ja nie potrafie jeść więcej bo nie chce, taka już moja psychika... na tkaim etapie diety jestem ze boje sie utycia jak zjem więcej.. wydaje mi się ze 500 kcal :):):) będziesz chudła na nich razem z cwiczeniami z 2 kg tygodniowo, tka mi sie wydaje :) ale wiesz, musisz sama wiedziec na ilu kcal chcesz byc, ale przewaznie jedz duzo białka, jogurtow, serkow ziarnistych i warzyw..ja owocow teraz wogole nie jem.. i czasem jem wase.. :):) bo ma od 20 do 30 kcal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baju,baju, baj
spoko- sprobuje tak 500- 600 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baju,baju, baj
venuz a ty ile jesz kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dam radę :) dietę teraz ładnie trzymam, więc nie powinno być problemów. I chyba wprowadzę jeden dzień w tygodniu zupełnie białkowy, tak żeby dać większego kopa. baju, baju, baj- ja obecnie robię tak, że w tygodniu jem 500-600kcal, z przewagą białka i warzyw, a weekendy robię sobie bardziej na luzie- tzn. do 100kcal. I jem często, a mało- 5 posiłków dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baju,baju, baj
musze z was wziasc przykład i tak mniej jesc :) zaczne od poniedzialku jak to roboi wiekszosc, a po zatym jutro i tak poniedzialek wiec nie ma co odwlekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kogo to???
z ta wodą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj dzień na 100%. Zjadłam ok. 300kcal i ćwiczyłam 1.2h biegania +50 minut gimnastyki :) jestem taka dumna! I poszło tak łatwo...na zakończenie roku pójde bez kompleksów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
baju,baju, baj : nie ma co odwlekac , trzeba ruszyć dupke ! :* joanak.5950 : ciesze sie razem z Tobą ! tak trzymac ! ja też dziisaj 300 kcal, moze nieco mniej :):):):) i samo białko ;p venuz : no wprowadz jeden dzien czysto białkowy, to pomocne jets ! i waga szybciej leci :) ja dzisiaj jogurt zjadłam i serek biały, co wyszlo niecałe 300 kcal, bo serka troche mi siostra zjadla hehehe . a dzisiaj cala noc rpzede mną ;/ bo ucze.... grrrrrrr... ja jem 2 razy dziennie, bo jak jem dwie rzeczy na dzien czasami to ciezko jest rozlozyc na 5 posilkow. :) ale im czesciej tym lepiej ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj zjadłam kilka nadprogramowych wafli ryzowych ale nie przekroczyłam tych 600 kcal więc jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ayanami rei : dokladnie jest DOBRZE ! :* przede mna stoi kawa, z jedna łyzeczka cukru i 3 lyzkami mleka..czyli stoi przede mna 50 kcal. zjadlam dzisiaj 300.. kusi mnie ta kawa, ale nie będe jej piła, nie chce potem płakać..a musze całą noc sie uczyć..z wosu..chemii i matmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może zrób sobie kawę bez cukru i mleka ja taką polubiłam nawet odkąd się odchudzam trochę mnie te wafle martwią ale już ich więcej nie kupię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no ja tez lubie bez cukru i mleka, ale teraz chcialam wypic taka zeby sie wzmocnic do nauki, ale nie wypilam, dobrze jest :):) na wos sie juz nauczylam..ale jest problem z matma.. chyba babka mnie nie pusci..a jutro kartkowka.. a ja nic nie kapuje z ksiazki.. :( bedzie ciezko.. nie przejmuj sie waflami.. ^ ^ ja kiedys na poczatku diety jadlam i chudlam..teraz coraz mniej jem wasy tylko wiecej bialka i naprawde duzo szybciej chudne.. :)):):) dieta jest cudowna... a kazdy mi gada ze mi za bardzo obojczyki widac ;/ no ale mi sie to podoba..ja tak mam ze gora mi szybciej chudnie..w sensie ręce schną.. obojczyk widać..pucki z twarzy schodza mi szybko, i talia sie robi..a nogi wolniej :):):) ale jest coraz lepiej..tak sie ciesze ze juz niedaleka droga.. mama mi karze jesc i sie o mnie martwi..ale po co mam jesc jak nie chce, jak mi dobrze idzie..jak naprawde sie przyzwyczailam do 300 kcal. hahaha moze za rok mnie zobaczycie w TOP model hahaha :D obiecalam sobie ze jak bd bardzo szczupla to pojde, tak dla smiechu hehehehehe ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja przed paroma minutami z pracy wróciłam...co do jedzonka, to wczoraj było 500 kalorii, a dziś mam zamiar ten wynik utrzymać...kurcze, muszę przyznać, że brzuch mam troszkę bardziej płaski :). Oby tak dalej :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gianna a ile teraz i ważysz i do jakiej wagi chcesz dojść? ^^ ja dziaiaj tak jogurt naturalny z 4 łyżkami płatków 150 kcal zupa z makaronem sojowym ok 120 potem zrobię sobie jeszcze biały ser z pomidorem ja mam wolne dzisiaj ale się uczę na jutrzejszy egzamin i rysunki kończę bo w czwartek przegląd, nie mam pojęcia jak zdążyć ze wszystkim... dzisiaj już 63 równo było, jakoś przyspieszył mi spadek po okresie, myślę że już teraz nie będę miała wpadek przez te 3 tygodnie. Bo żeby ok 8 kg schudnąć to musiałabym co najmniej 2,5 kg na tydzien chudnąć, Tak więc od jutra chodzę na znów na basen i na taką maszynę się zapisałam, dream healther się zwie, zobaczymy czy da coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 159 cm i ważę 57 kilo :) Chcę ważyć jakieś 48...Dzisiaj zjadłam: kawa z mlekiem- 40 jogobella light i 200 gramów kiszonej kapusty :P- 140 rosół z ryżem na skrzydełkach z kurczaka( mamusia kazała)- 280 ?? potem w planach: twaróg chudy 200 gramów i kilka truskawek- 230 Niby będzie 690 kalorii ale w samych zdrowych rzeczach więc myślę, że nie grzeszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam, że intensywne ćwiczenia potrafią zdziałać cuda. Najgorszy jest kryzys w trakcie ich wykonywania, ale nagle przed oczami pokazuje mi się to, co zjadłam danego dnia, a obecnie jest tego dużo i to mi daje motywację. Jak cała upocona kończę tę farsę, to mam mega satysfakcję. Z dnia na dzień obserwuję poprawę, chociaż jem normalne porcje posiłków, w tym pieczywo i czekoladę. Obecnie waga pokazuje 58,1, byłam bardzo zaskoczona, że mimo wszystko chudnę. Już ważyłam przecież 56, 5 kg, ale wtedy dietowałam porządnie, później wyjechałam na wczasy, dieta poszła w zapomnienie i znów przytyłam, miałam boczki. Obecnie jest naprawdę super :) W przyszłym tygodniu będę porządnie dietować-bo muszę, to ciekawe ile schudnę po tych kilku dniach ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gianna25. : Dojdzieszspokonie do tej wagi, nawet szybciej niż myślisz :) nie że cukruję, poprstu wiem z własnego doswiadczenia :) bardzo fajny bilans :) i też mysle ,że nie grzeszysz :):):) ayanami rei : druga z fajnym bilansem :):) a ja tez znowu mam mega duzo nauki na jutro, ale doppiero ze szkoły wrociłam od 7 rano siedziałam i zmęczona strasznie jestem.. no ja teraz chudne wiecej niz 2 kg, n tydzien, nie wiem ile dokladnie, bo waze sie ostatnio nie co tydzien a co dwa dni :D jheje bo u swojego jestem :):) mój dzisiejszy bilans dziewczynki to : gorący kubek = 55 kcal. 2 łyki wody czystej truskawkowej = 15 kcal. Serek biały ziarnisty = 140 kcal. Razem = 210 kcal. zjadla bym cos jeszcze ale nic dietetyczndego w lodowce nie mam wiec nawet nie zagladam. brak kasy teraz..:( z jednej strony to lepiej, bo im mniej tym lepiej z drugiej zle bo zuo nauki mam i mój tok myslenia bedzie słabszy..ogolnie slaby dzien chyba przez ten deszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj ok 370 kcal, mniej niż zwykle bo nie ćwiczyłam ale jutro idę na basen cieszę się bo chyba mi się znowu udało przyzwyczaić do dietowania wierzę że mi się uda do tych 55 kg dojść :) też nie mam siły na nic, dobrze że już niedługo będę miała koniec sesji i sobie odpocznę ja najwolniej chudnę z bioder i ud, wydaje mi się że są takie same jak na początku diety a tylko brzuch trochę mniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny ciagle Was czytam ale sie nie odzywam...jestescie bardzo dzielne ..diomendi czy ja\ moge prosic o zdjecie Twojej sylwetki skoro tak sie wszystkie zachwycaja i to taka motywacja to tez moze mnie pomoze i zmotywuje ja ciagle sie odchudzam i niestety zawsze natrafialam na efekt jo jo:(nie chce juz tak mój mail: talar-21@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ayanami rei : ja jednak dzisiaj jakieś 400 kcal. bo zjadlam serek biały, ten goracy kubek i chrupków pare takich z otrąb i z blonnikiem paprykowych/ ale chyba z 5 razy na iibelku bylam. okres dalej mam, ale bede sie wlasnie ważyc, bo mnie ciekawi jak zta waga..i ciekawe ile poleci kg po okresie :):):) mi ez z ud najwolniej i z brzucha :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też się nie mogę powstrzymac i co dzień się ważę ja mam takie płatki z otrąb i rodzina się ze mnie śmieje że je z pomidorem np jem. A one w ogóle słodkie nie są, tylko bez smaku. A jak na słodko je jem to dodaję 2 łyżeczki takiego musli z owocami suszonymi ja max bywam 2 razy, może za dużo jakichś ziółek wypiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki;) Super się trzymamy;d;d Ach.!;) Ja dzisiaj wróciłam do dietowania do 23 bez żadnej wpadki przejdę i na jak największej ilości białka - serkach wiejskich i jogurtach, które maja białko do węgli mają w stosunku 2:3 więc fajnie i do tego tylko 88 kcal;d Dzisiaj mi mamusia je kupiła;d Ale 2 mam jeszcze po 167 kcal i muszę je zjeść Dzisiaj tak jogurt - 167 kcal i gorący kubek - 110 kcal Razem : 277 kcal Super;) Czuję się świetnie, jak fajnie, że wreszcie dietuje no naprawdę się ciesze;) Do tego godzinka rowerka i 18 min biegania, tak się fajnie upociłam przy tym bieganiu, że aż miło;d Dajemy radę i to się liczy.!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też się cieszę, że w końcu się trzymamy wszystkie tu :) ja jeszcze takie białkowe danie wymyśliłam że kroję jedno półmiękkie jajko, pomidory 2 i ogórka i robię z tego sałatkę, mało ma kcal, i na pół dnia się można najeść trzymajcie za mnie kciuki jutro bo kolokwium zaliczeniowe mam, ale już się nie mam siły uczyć, rano wcześniej wstanę i sobie powtórzę :) branoc wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ayanami rei : tez mam takie moze nawet takie same jak Ty ;p one z blonnikiem sa i wg smaku nie maja , takie suche :D kurcze wazylam sie teraz, mam okres dalj i waga 59 pokazuje..no tak miedzy 58 a 59. ;/ dziwnie ze nic nie schudlam.w.czoraj przeciez tylko jogurt i serek biały , dzisiaj 400 kcal i waga nie drgneła, dziwne..bo ostatnio potrafilam schudnac 2 kilo w dwa dni.. hm ;/ moze przez ten okres jakos wiecej waze. brzuch mam jak balon, czuje ze kosci znikaja ;/ nogi jakies spuchniete..twarz tez..dziwne..strasznie. wogole ziolek nie pije teraz ani zadnych herbatek bo nie mam :(. trzymam kciuki mała ! trzymam :) ja dzisiaj matme zdawalam..tak o mi poszlo, ale mysle ze zaliczyłam :) ja sie troche zalamalam ze waga miedzy 58 a 59..myslalam ze cos spadlo..a czuje sie jak gruba swinia, mimo ze diete mam a wpadke juz nie ma wsumie. aBlondi : fajniutko ze dzisiaj malo kalori, cieszy mnie to :) ja dzisiaj za duzo zjadlam, no ale nie jest zle. chociaz troche zalamka ze az 400 kcal, tak wsumie do 450 bo nie wiem dokladnie ile te chrupki mialy dietetyczne bo z chlopakiem n apol zjadlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×