Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Dieta 500-600 kcal do wakacji.

Polecane posty

Diomendi fakt moze i lepiej sie teraz nie odchduzac ale ja juz jestem w sumie przwyczajona ze mniej jem zby miec uzucie glodu i wgl zaraz przytyje a nie chce tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
SredniaJa :) nie doszlo :( no tak masz rację... wsumie, przywyczaisz sie do mniejszych porcji ;p hmmm ale jak schudniesz duzo i tak bedziesz musiala wkoncu kiedys zakonczyc diete..bo cale zycie przeciez czlowiek nie moze sie odchudzac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no masz racje ale ja juz od 2 lat jem mniej .. staram sie czasami przynajmniej.... i to mnie boli troche bo ja zaraz tyje ...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
SredniaJa : no i dalej go nie mam hehehe :) a tb moje doszly ?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co jest najgorsze ze mi trudno zyc bez slodkiego ja po prostu potrzebuje tego co 3 dni musze zjesc czekolade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
SredniaJa : są teraz takie chrupki ardzo slodkie truskawkowe i jablkowe i maja tyko 40 kcal, i sa pyszne ! maja blonnik, sa bez tluszczu takie na odchudzanie..polecam zamiast czekolady... ale wiesz z nalogu papierosowego mozna wyjsc, to i z czekolady się da :) dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO tak ale jest trudno;( szczegolnie w szkole stresy itd...a do jakiej szkoly chodzisz? ja technikum ekonomiczne :) kupie sobie pewnie na sprobowanie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
aa teraz mi doszlo ae nie da sie odtworzyc hehehe ;p chyba jakies fatum :D :D :D dzisiaj zjadlam 3 wafle ryżowe = 60 kcal na to 3 plasterki szynki = 60 kcal. + na to 3 łyzeczki serka białego ziarnistego = 40 kcal. + jabłko srednie = 100 kcal. zostało mi jeszcze 40 kcal do 300 :):):):) hm pewnie zjem sobie 4 kębki szpinaku = 15/20 kcal :):) + wkroje plasterek synki do tego = 20 kcal i wyjdzie 40 kcal :D:D zjem tylko po to zeby nie chcialo mi sie wymiotowac..bo jak juz duzo razy pytalam prawie codziennie mi sie chce :): rano mi sie chcialo..to zjadlam i przeszlo... :) wstalam o 7.00 potem o 10.00 poszlam spac bo bylam padnieta... jeszcze sprzatanie pokoju mnie czeka..i o 16.00 mam autobus do swojego :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wogole strasznie chodza za mnie ogórki w occie ! chyba jutro zakupie..wogole troche dolek u mnie..bo u mojego beda sałatki dzisiaj..najbardziej uwielbiam ta warzywna a przede wszystkim tą z makaronem, kukurydzą, kurczakiem :) mmm ale bede musiala obejsc sie smakiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dzisiaj u swojego będę:) o 15 ide po wyniki do lekarza czy mam robaki.;/;d mamy jeść lody ;D HEHEH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
SredniaJa :) kup sobie blonnik do ssania, bo nim glod przechodzi i linee detox :) ona 35 zl kosztuje a blonnik 15 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja chodze do energetyka :) do 2 klasy :) Ale do liceum tam na profil socjalny..chociaz i tak ide na prawo albo na angielski na studia :):) 3 razy szkol e zmienialam..ze wzgledu na otoczenie, nauczycieli..ale teraz wtej mi jest mega dobrze :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej to wspolczuje ;) podziwiam Cie ze nie ulegasz pokosom;p ja na Twoim miejscu bym troszke zjadła hehhee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo to fajnie ;) ja pewnie cos z moim kierunkiem ;p ekonomia czy coś:):) hmm serio przechodzi głod po błonniku?;> to pewnie go zakupie niestety moje oszczednosci sie zmniejszyly i nie wiem czy na linee detox wystraczy mi kasy. a blonnik coś da;>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Lody są pyszniutkie :):) wsumie o ja juz bardzo dawno nie jadlam.. ;p;p ej wiecie co jest u mnie smieszne.. ze jak zawsze sie odchudzalam mialam smaki na zwykla buleczke z szyneczka i z majonezem :D i nigdy nie moglam tego zjesc..przeciez majone i bulk to tyle kalorii ze sozk..a jak sie nie odchudzalam to i tak tego majonezu nie jadlam, bo wiedzialam ze mi wolno hehehe :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wiesz co mała : linee detox mozna kupywac na listki jeden 5 zł a jest w nim 10 tabletek czyli na 5 dni :):) a błonnik, to ja jadłam 4 tabletki na dzien..tzn ssałam, one słodkie są kalorii nie mają.. : i glod przechodzi..bo pęcznieją w brzuszku ;p jak taki balonik :D mi sie nie chce po nim jesc :):):) tylko koniecznie musi byc do ssania i z ananasem najlepiej ;p w aptece znajdziesz :) mi sie teraz skonczyl ale czekam dopiero na pieniadze, bo wujek mi co miesiac wysyla na jakies drobne wydatki..wie teraz zastoj z kasa..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a co do kiedys, to ja strasznie te salatki jadlam..ulegalam pokusom :):):):) no ale teraz wlasnie sama nie wiem co mi sie stalo..jeszcze miesiac temu bym ulegla..a teraz 24 dzien dietki..dzisiaj i jutro bede sie wazyc... jem 300 kcal do 350 :) i co najdziwniejsze od 15.00 nie jem.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
woogle to doszly mi zdieica :D ale masz piekne brązowe oczy.. : mmm :) ja mam niebieskie..niestety..;p ogolnie fajnie sobie wyglądasz hehe :) i powiem Ci ze jestes szczupła :):) na twoim miejscu schudla bym tylko 4/5 kg. i ani grama wiecej, wtedy bedziesz idealna wrecz : bo brzuszek widze masz płaski :) i rece tez masz szczuple :) ogolnie masz bardzo faja na figure ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje bardzo:) no ja mam figure gruszki chyba ;p nogi mam troche duze, wlasnie chce tak z 5 kg zrzucic i tyle:) hm a co bardziej polecasz błonnik czy tą linee ;D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wiesz co błonnik chyba :D bo w razie glodu ssam tabletke i glod przechodzi..dzisiaj zobacze na wadze czy linea faktycznie dziala ;p zbo z nia sie chudnie o 1 kg wiecej niz bys miala schudnac..czyli jak schudlam 2 kg na tydzien to teraz powinnam schudnac 3 :D :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny...wy naprawdę piękne jesteście...ŚredniaJa diomendii ma racje, z twoją figurką za dużo bym nie chudła, bo już szczupła jesteś... diomendii przy diecie już czasami tak jest że mamy dziwne smaczki i czasami na takie zwyczaje rzeczy :) mnie na święta najbardziej serniczek kusi :) aż się nie mogę już tej wycieczki do Chin doczekać, w końcu dwa lata na nią oszczędzałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boginka zycze Ci udanej wycieczki:) kiedy jedziesz? wiem ja zawsze miałam coś na tle odchudzania ;D boginka Ty tez fantastycznie wygladasz. taka czarna tajemnicza ;D wszystkie ciemne jestesmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diomendi a Ty po posilku ten blonnim zazywasz czy tylko wtedy kiedy jestes głodna a nie chcesz jesc?;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wyjeżdżam w niedzielę w nocy, więc życzenia wam jeszcze złożę :)...jadę z biurem ecco travel na wycieczkę cesarskie chiny... muszę przyznać, że mamy wszystkie piękne buzie i oczy...no i rzeczywiście coś tajemniczego i mrocznego w nas jest :) cieszę się, że miałam okazję was zobaczyć, bo teraz mam jakieś wyobrażenie o was i nie rozmawiam z anonimami :) teraz idę sobie do biblioteki :) ćwiczyłam dziś prawie 2 godzinki, więc limit mam wyrobiony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×