Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Dieta 500-600 kcal do wakacji.

Polecane posty

Gość
:):) Boginka 25 : ja też wlasnie ciesze sie że mogłam Was zobaczyć, juz wczesniej chcialam wasze zdiecia :) ale nie bylo odpowiedzi..no al e fajnie ze wiemy ze nie piszemy tylko do internetu, a do konkretnej osoby :) szczerze..to niby na wyglad sie nie patrzy..ale ja juz widze mnej wiecej jakie macie charaktery i ciesze sie ze na forum nie trafilam na cwaniary, tylko zwykle wrazliwe kobietki :):) z ktorymi da sie porozmawiac :):):) Udanego zwiedzania, odpoczynku i zabawy Boginka 25 na wycieczce :):):) na długo jedziesz ? :> Hm.. ja wam powiem ze ze mnie wrazliwiec straszny..jestem delikatna i krucha.. ale tez silna poprzez przezycia zyciowe.. :) a co do tajemnicy i mrocznosci masz racje.. hmm ja uwielbiam taka mocnijsza muzyke..zadn hip-hop czy jazz czy trance czy house..kocham metalowe zespoły...rockowe...punkowe... :):) od bylego sie xzaczęło... 2 godzinki o dlugo..ja nie za bardzo mam sile na cwiczenia..i wsumie zero chęci do nich... ja za niedlugo jade do swojego :) trzeba wziasc swoje jedzonko, cherbatki, tabletki i ruszac..wogole kasy nie mam :( mam dola przez to..wszystko mi sie skonczylo..wujek zawsze 1wszego mi wysyla, al tym razem w tym miesiacu nie wyslal bo pojechal na urlop..kurccze.. nie wiem co to bedzie..nawet na fajki nie mam..gdyby nie moj to juz bym jadła jak swinka, bo jak papierosow nie mam to jem ..ale na szczescie on tez pali..a mama kupuje mi produkty.. :):) takze jest okejka ;d tylko kosmetykow brak..i wlosy mi jasnieją :D bo nie mam kasy na farbe nawet :D:D a z natury jestem blondynką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hmmmm :):)wogole to kazda z nas jest wyjątkowa na swoj sposob :):) ja błonnik jem przed posiłkiem bo jak zjesz przed posilkiem to bedzie ci sie wydawalo ze wiecej zjadlas, bo on brzuch zapycha.. :) i czasem jeszcze jem jak jestem glodna..a wiem ze juz nie moge zjesc i glod ustepuje..jeszcze jak wypije zielona herbate albo kawe to wogoole nie jesem glodna :):):) SredniaJa :) ja ci polecam wafle ryzowe 19 kcal zamiast chleba razowego 100 kcal 1 kromka..ogórki, pomidory, szpinak ... mozesz sobie zrobic omlet z jednego jajka i dac do tego duzo szpinaku i wkroic dwa plasterki szynki co da ci jajko 70 kcal --> szpinak całe opakowanie ma 60 kcal a jest go duzo cyli na 4 to bd 15 kcal, 2 plasterki szynki 40 kcal = 125 kcal a tak syci ze hoohoooo :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ogolnie jogurty naturalne, serki białe ziarniste, pomarancze, jabłka zamiast np pomaranczy to mozesz 3 mandarynki :):):) pieczywo WASA, hm te chrupki sa marchewkowe, jablkowe i truskawkowe, one sa z blonnikiem i na odchudzanie..bez tluszczu i naturalny cukier maja w sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
laski polece wam dwa fajne seriale :D:D strasznie je lubie :D 1. pamiętniki wampirów 2. tajemny krąg mozna ogladac na necie..sa odcinki dodawane co tydzien : w pierwszym filmie to zakochalam sie w takim aktorze damonie :):):) ahhh :* cudowny jest ;p ogolnie seriale nie z tego swiata..pierwszy o wampirach, drugi o czarownicach ;d ale ja takie lubie ;ppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo...widzę diomendi, że mamy podobne gusty, bo ja bym się na Damona rzuciła chyba, jakby szedł po ulicy :) pamiętniki wampirów są super...zwłaszcza serial...ja sobie na podróż wzięłam Władcę Pierścienia i Hobbita. jadę na 16 dni... przed chwilą byłam w spowiedzi a potem n 18 do kościoła, bo w tym roku chcę święta trochę bardziej po bożemu spędzić, gdyż człowiek zawsze skupia się na zakupach, a zapomina, że bardziej liczy się to co w serduchu ma człowiek...a Wielkanoc to najważniejsze wydarzenie dla chrześcijan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tak masz racje..ja u spowiedzi nie yłam z 2 lata, od bierzmowania..w kosciele tez dawno..tylko ost na rekolekcjach ale to nie byla msza..teraz sie chyba wybiore tez do kosciola.. bo jestem wierząca i wogole.. czuje obecnosc Boga ale na codzien o tym zapominam..w pospiechu zyciowym..chociaz to mnie nie usprawiedliwia :) hehe No Damon jest cudowny..straszniemnie kreci ;p nawet roznica wieku by mi nie przeszkadzała hehehe :D no ale ale ja juz mam swojego Damona/Damiana hehehe :) http://www.tekstowo.pl/piosenka,the_beatles,yesterday.html lubie tą nutke ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny msza trwała :( . Jutro planuje stosować się do postu ścisłego, czyli jeden syty posiłek...oczywiście u mnie będzie to zdrowy posiłek :) mam dziś pokój do siebie więc znowu noc na laptopie planuje robić...co do ćwiczeń jutro to jak planuje ten jeden posiłek to zobaczę czy będę w stanie ćwiczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już obudzona jestem inie mam zamiaru spać...dziś w planach post ścisły i porządki...no a o 17 spotkanie z koleżanką na kawie na mieście :) tak sobie myślę, czy jeszcze przed wyjazdem koloru włosów nie odświeżyć, ale chyba się wstrzymam...zresztą z moim potrzepaniem nigdy nic nie wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diomendi ja wafli ryzowych nie lubie i w tym jest problem ;D do szkoły biorę albo jogurty albo chleb razowy taki z biedry taki ciemniutki fajniutki ;D jedna kromka ma z 70 kcal ;p hmm myślalam zeby waze kupić ale ja sie nia nie najadam ale w sumie jakbym brała ten błonnik ;D tylko ja też jem chleb bo rzadko do totalety chodze a i tak mam problemy z jelitami i wgl nie chce sobie bardziej nic popsuć;/ aa Ty chodzisz codziiennie do ubikacji? podobno błonnik pomaga w trawieniu i zaparciach.:) a do szkoły co bierzesz do jedzenia? ja pomarancze uwielbiam :) ja pol roku jadłam w szkole jabłka bo nie chciałam przytyc zamiast kanapek:D aa dodam wam ze ja szkołe mam na 2 zmiane i np o 9 jem sniadanie a na 11 mam do szkoly to o 12 jem jogurt o 15 np kanapke lub jogurt i o 18 jem w domu to juz musze zjeść coś pożadnego bo normalnie w głowie mi się kreci;/ i nie moge sie uczyc wiec np o 18 jem płatki z mlekiem lub owsianke. bo jak zjem mało to nie moge sie uczyc ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diomendi no ja jestem wrazliwa ;) fajnie ze Ty tez jestes;) chociaz po zdj bym sie tego nie spodziewała Twoich wydajesz sie taka spontaniczna ostra szalona ;D ZASTanawiam sie czy nie przejść na diete SB.;P Ale tam nie mozna jesc jogurtow a ja je uwielbiam ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja bym odświeżyła Boginka 25 kolor wlosow :) Tymasz chyba czarne..ja farbowalam szamponem 24 mycia..na ciemny brąz..wyszly czarne..juz pół roku..zrobily mi sie odrosty, kolor nie chce zejsc... ;/ a chce miec swoje chwilowo.a potem albo rozjasnie albo przyciemnie..:):):) SredniaJA : ja wlasnie kocham wfle ryzowe..jak stopniowo zaczynasz mniej jesc..to juz nie potrzebujesz tak duzo..przyzwyczajasz sie do tej wasy..i jestes nia najedzona..jak polozysz sobie serek bialy na jedna kromke i 1 plasterek szynki to bedziesz najedzona..zapcha cie to :):):) ja ci powiem ze na poczatku diety codziennie chodzilam..moze przez blonnik wlanie..teraz juz z tydzien nie biore blonnika bo mi sie skonczyl i nie chodze wogole... bylam moze raz w tym tygodniu co byl..no moze dwa ;p ale widocznie za malo jem :) chociaz dla mnie to jest strasznie strasznie duzo... ja ci przykladowy dzien podam : Rano : np dwa wafle ryzowe z szynka na wierzchu, w szkole : owoc np pomarancza lub jabłko i jeden wafel ryzowy z szynka i woda potem w domu zostaje mi jeszcze 80 kcal to tez wsumie te wafle ryzowe ale zamieniam sobie czasem zamiast wafli pol jogurtu naturalnego i pół jajka albo zamiats serka bialego szpinak :):):) strasznie smakuje na cieplo na waflu ryzowym z szynka a ma tak malutko kalorii :):):) tez jak zjem malo to nie moge sie uczyc..ale postawilam sobie cel..to juz koniec roku..oceny takie sobie mam wiec przejsc napewno przejde :):):) dlatego od15.00 nie jem..za to poswiecam 30 min dluej na nauke :):):):) Tak ?:> nie wiedzialam :):) powiem ci ze wrazliwosc jest w sercu :):) a to jak sie zachowujesz to mozesz byc jednoczesnie szalona i wrazliwa :):):) osoba wrazliwa moim zdaniem to nie jest osoba bardzo wstydliwa tylko poprostu wrazliwa na rozne wydarzenia w zyciu... :):) cwaniara nigy nie bylam i nie bede jesli o to chodzi :D:D nie jestem typu jakas dresiara co sie spina :D tylko wlasnie lubie byc taka no nie wiem jak wytlumaczyc :):):) moim zdaniem nie ob zadnych diet z neta..zrob sobie jedną swoja diete... pod siebie..chcesz moge ci wyslac diete od dietetyczki..ona ma 800 do 1200 kcal. ja na niej schudlam 6 kg w miesiac juz nie pamietam :D ale potem mi kg wroicly bo nie wyszlam z tej diety dobrze..i na kibelek chodzilam..i bylam najedozna i yta..ta dieta byla pod moja kuzynke robiona ale i ja i jej siostra tez schudlysmy na niej :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja dzisiaj zjadłam : rano wafel ryżowy z szynka i mandarynka = 60 kcal. potem niedawno 2 wafle ryżowe na to serek biały + 2 plastekri syznki = 70 kcal. i jedna wasa < bo chcialam sobie zmienic nie ciagle te wafle > i na to plasterek szynki 60 kcal = razem 190 kcal, albo 200 na okolo :D jeszcze mi zostalo 100 al za duzo zjadlam tak czuj i chyba nic dzisiaj niezjem wiecej.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja dziś się trzymam ścisłego postu więc jestem na 1 posiłku :) Rano miałam małe starcie z ojcem,że nic nie jem, ale mu przeszło. Za moment zabieram się za ćwiczenia, a potem na kawę z koleżanką :). Tak więc dzisiaj mam udany dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diomendi noo tak masz racje . ale chodzilo mi o to ze nie wydajesz sie byc wrazliwa;) wiesz co Ci powiem szczerze Ty bardzo mało jesz już masz coś chyba z psychiką zjedz jeszcze coś prosze bo jeszcze źle sie to skonczy az sie martwie o Ciebie...:* naprawde mało jesz......;O aa jak tam wynik na wadze? ważyłaś sie? aa czujesz że masz spodnie luźniejsze?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
średniaJa masz racje, bo 300 kalorii to już dawka niemal głodowa...pomału się diomendii w anoreksje wpieprzysz, słowo daję...i nie obraź się, ale ja wiem co to za paskudztwo a po niektórych twoich wypowiedziach powoli wnioskuję, że zaczynasz mieć z tym problem... u mnie dziś batalia z rodzicami, którzy się ze mną o jedzenie kłócą...a najgorsze jest to, że jem zawsze przy nich i jem przecież nie najgorzej bo i mięso z kurczaka i razowiec i inne rzeczy...dla nich to chyba jednak za mało :/...jeszcze moment i ich na prawdę zbluzgam...w każdym bądź razie dziś mam zły dzień :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boginka bo rodzice sie nie znaja i nie wiedza o co chodzi z tymi dietami oni mysla ze zaglodzisz sie :( :). jestem strasznie ciekawa jak wyglada Twoja figura Boginka ;)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Boginka 25 :) wiesz co mi się wydaje, ze nie powinnas dzisiaj jesc tylko jednego posiłku..bo kalorie mialas zwiękrzac..a nie zmniejszac.. jak dzisiaj bedzie 1 posilek a jutro 500/600 kcal, to mozesz potem tyc.. tak mi sie wydaje..a no ojciec napewno dobrze ze troche upomina..bo jak sama mowilas mialas anoreksje..oni sie poprostu martwią.. u mnie mama sie martwi ze mało jem..Tylko ze ona nierozumie ze ja naprawde duzo jem..bo to sie tylko nazywa 300 kcal ale to 300 kcal to naprawde duzo mozna zjesc w tym.. przeciez widzicie ile jem..tych wafli ryzowych jest z 4 zazwyczaj, jeden owoc i 4 plasterki szynki np i 3 łyzeczki serka bialego..no nie mowcie mi ze to mało..przeciez z teog mogly by wyjsc 3 kromki razowego chleba..taka sama kalorycznosc..ale jednak tych wafli jest wiecej niz 3 kromki razowego i do tego ta szynka itepe..nie wiem czy ja na kalorie mam patrzec czy na ilosc..chyba wlasnie na ta ilosc.i zmniejsze te posilki.. no ja po sobie nie widze kompletnie NIC. po spodniach nie wiem sama,nie zwracalam na nie uwgagi, ale chyba takie same są, chociaz chlopak mowi ze luzniejsze..no ale wiem ze nie widac ze shcudlam, bo zauwazyla bym to..a mama mi grozi ze przestanie mi produkty kupywac jak bede sie glodzic. :( SredniaJa : szczerze.. to tez mi sie wdaje ze mam juz cos z psychioką,,ale moze poprostu dlatego ze zawsze te kilogramy mi przeszkadzaly :(:( kompleksy mialam zawsze..spojrz na facebooka Patka :* moje siostry zawsze ladne i chude..a ja ...:( no ale musze jeszcze schudnac 8 kg... moze wtedy bedzie cokolwiek widac... A co do wagi będe się ważyc za jakies pół godziny..bo moj bierze wage co piatek od kuzyna, zebym sie zwazyla :):) wiec podam wynik ale cos marnie to widzę. Boginka 25 : no dawka niemal glodowa, ale ja jak jestem glodna to i tak wiem ze nie moge jesc od 15 i nie jem..tak mam zakodowane w glowie juz chyba..sama sie sobie dziwie kiedysnie wytrzymywalam na dietach. Nie, nie napewno nie bede miala anoreksji, wiedziala bym o tym, chyba gdyby tak mialo byc, jakbym miala miec to bym cwiczyla jak glupia anarazie tego nie robie, moze dlatego ze nie mam gdzie.. Boginka ja tez mniewam zle dni :* oni sie poprostu martwią..i oni jedzą duzo..dlatego im sie wydaje ze my malo jemy..a my sami wiemy ile potrzebujemy przeciez.. :) SredniaJa :* dziękuje, kochana jestes :):) i tez bym chciala zobaczyc jak wygląda Boginka :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja naprawdę bardzo chce schudną..mam chwile załamania..ale wiem ze uczucie głodu jest tysiac razy lepsze niz uczucie przejedzenia..potem sa wyrzuty sumienia..płacz..nie chcetakiego zycia jak kiedys.. moze nie bede chudla, i moze nie chudne, tak mysle..ale przynajmniej mam satysfakcje ze sie nie obzeram... ze jednak robie cos z sobą.. chce pokazac wszytskim wokól mnie ze jednak jestem silna ze dam rade..kolezanki ' przyjaciolki' niektore sa zlosliwe.. przy mnie specjalnie jedzą... chipsy... szarlotki w szkole..i mowia jakie to dobre i wogole..kiedys tak nie robily.. ale ja sie nie łamie.. nie mam juz z tym problemu.. przyzwyczailam sie do tego i nawet niemam juz smaka na to jedzenie :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Strasznie chce kupi sobie rolki.. widzialam takie sliczne.nowe na kauczukowych kółkach..rozowo biale za 80 zł :) dziewczyny podam wam taka strone..i porownanie ile babki schudly i jak wygladaja :) http://szafiarenka.pl/47/3547312/schudlas-pokaz,86.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dzisiaj zjadlam 240 albo 230 kcal, liczmy na około ze 250 :) ide cwiczyc, bo patrzylam przed chwila w lustro i mam ogromne ręce i nogi...o brzuchu nie wspomne... pocwicze chwilke chociaz. :) dziekuje zejestescie :*: pomagacie mi strasznie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie...w Chinach zdjęcia porobię to się pokażę, bo ja raczej bez okazji zdjęć sobie nie robię, gdyż zwyczajnie na fotkach wyglądam głupio, bo fotogeniczna nie jestem :) z rodzicami już mam w porządku bo im grzecznie wytłumaczyłam, że się nie głodzę, a ten dzień postu to tylko wyjątek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
acha :) no to dobrze ze pogadaliscie :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diomendi nmzc :) :):):)ale mówisz tak jakbyś miała psuchike anorektyczki naprawde. przeczytałam z 3 ksiazki na temat anoreksji:) Ja tez kiedyś tak miałam ze uwazzałam ze duzo jem a tez jadłam malo niestety efekt jojo. Mam nadzieje ze jak dojdziesz do swojego efektu to zaczniesz wiecej jessc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki diomendii że troszkę ci trujemy, ale jesteś za fajna, żeby sobie życie zniszczyć :) twoja silna wola jest naprawdę imponująca i na pewno szybko osiągniesz swoją wymarzoną wagę, a potem spokojnie sobie zaczniesz z diety wychodzić :) ŚredniaJa teraz już wiesz, że po diecie musisz stopniowo zwiększać kaloryczność posiłków, więc drugi raz się jojo nie dasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No dokladnie dziewczyny, jak dojde do tej wagi co chce to zaczne zwiękrzac kalorie ale mysle zeby potem jesc jakies 1500 kcal. ale narazie to są plany niewiadomo jak to się potoczy :) kurcze dzisiaj sie zważe to powiem ile schudłam, tylko dziewczyny wam sie wydaje.. ja widze ze nic nie chudne..i ja naprawde to wiem, wieccos ze mna ie tak..z organizmem..bo powinnam juz jak schudlam wygladac na chudszą a tu nic. :) dzisiaj 290 kcal zjadlam jeszcze pół jablka bo mi mój kazał ;/ ale nie jestem glodna od 14.00 nic nie jem juz dzisiaj :):) jutro mysle zeby tak troche mniej zjesc, i wiecej warzyw jesc zamiast tych wafli ryzowyh..moze to po nich nie widac po mnie ze chudne bo moze w mase mi ida hehe w tluszcz, nie wiem sama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
SredniaJA : nie zalamuj sie Patu ;* pociesz sie tym ze wstaniesz jutro rano, będzie nowy dzien i tak jakby nowy maly rozdzial i zjeszmniej :) i wyjdzie na rowno :):):) hehe , i dziekuje dziewczyny, że sie o mnie martwicie chociaz z reala sie nie znamy :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no ważyłam się przed chwilą i waże 65.5 , czyli schudłam teraz w tydzien 1.5 kg... czyli mniej niz wczesniej.. dzisiaj 25 dzień diety, czyli 3.5 tygodnia..jeszcze miesiąc..albo i dluzej..DAM RADE. hm.. ale ważylam się teraz , czyli wiczorem i jestem przeciez nie po kibelku..wiec mozliwe ze waze 65 :) zważe sie rano to juz uaktywnie stopke ;p czyli schudłam 7.5 albo 8 kg :) jeszcze 8 przede mną.. pare miesiecy temu tez wazylam 65 :) bo schudlam wtedy :) moze dlatego niewidze ze schudlam, bo pamietam jaka bylam jak wazylam kiedys 65 :):) czyli taka sama jak teraz ;p zobaczymy co bedzie dalej..jak bedą spadac kolejne kg..cos czuje ze coraz wolniej chudne...:(:(:((:(:(::(:(:( eh..czy teraz juz będe chudla coraz mniej ?? moj wlasnie poszedl sobie robic kromki..zapiekanki, z jajkiem, szynką, serkiem zoltym i ketchupkiem.. a ja od 14.00 zero pozywienia.. ale tak jest lepiej..tak czuje sie silniejsza.. przynajmniej bede chuda a nie gruba..wtedy bede czula sie atrakcyjna..wkoncu chudosc jest zajebista :):)::):)) Boginka 25 : a Ty z czasem chudłaś wolniej ? moze powinnam zmniejszyc pozywienie..albo zwiekrzyc ? raczej zmniejszyc..musze jakos przyspieszyc chudniecie..moze nie chudne tyle co wczesniej bo wogoledo kibelka teraz nie chodze ?sama nie wiem :(:((::((:( moze ja poprostu za duzo jem ??? smutno jakos, ze w ciagu tego tygodnia tylko 1.5 kg..a wczesniej po 2... :(:( jakos tak dziwnie.. troche mnie to dobiło :( mialam nadzieje ze pokaze okrągłe 5.. ale zwaze się jeszcze rano..cala moja nadzieja w jutrzejszym poranku...:( ahh, Wesołych Swiąt Wam babeczki :):) Zeby kilogramów nie przybywało, duzo zdrowia, bo to sie liczy..duzo duzo miłosci Bo jest w zyciu najwazniejsza..i tego abyscie nie zapominałyy marzy:) bo to daje nam nadzieje na lepsze jutro.. No i laseczki tego abyscie sie nigdy nie zmieniały z charakteru, bo takie was wszyscy kochaja i zebyscie z dnia na dzien stawaly sie coraz lepsze..:):)):) tego wam zycze ! :) no i smacznego jajka na sniadanku w niedziele i pysznych sałatek :) ja niesteyty obejde sie smakiem :):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraZ troche podjadłam , ja jak nie jestem na diecie to zawsze musze cos zjesc;/ ;D ale staram sie nie przejmowac. Diomendi musze Ci powieedziec ze jesli np piszesz ze jestes silniejsza przez to ze nie jadlas od 14 to mnie to strasznie motywuje. ze nawet chce zeby skonczyly sie te swieta bo chce szybko na diete przejsc nie moge sie doczekac.;D ja od wtorku chyba przechodze na prawdziwa diete:) tak będzie najlepiej jutro robie moje ulubione ciacho ;D moj chlopak chce ze mna biegać i wgl chce mi pomoc chociaz mowi ze mi to nie potrezbne ;p Ale czasami boli mnie to bo wydaje mi sie ze on chce zebym schudła .... nie moge rozgryść własnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diomendi oczywiście zycze Ci tego samego i Bogince tez:*:* wynik na pewno zobaczysz jak bedziesz wazyla 60 zycze Ci tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×