Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Dieta 500-600 kcal do wakacji.

Polecane posty

Pewnie, że nie będziemy złe zdarza się;) Dzisiejszy jadłospis: Śniadanie: 3łyżeczki siemia lnianego (30kcal) 2lyżeczki otrąb (25kcal) 4plastry chudej wędliny 40kcal troche pomidora 10kcal =105kcal obiad: ogórki (50kcal) surówka z kapusty pekińskiej (40kcal) troche selera i pietruszka (50kcal) mięso drobiowe 20g (30kcal) =170kcal 170+105=275kcal Udany dzień (jak na razie) Jeszcze odrobić 2h ćwiczeń i dzień w pełni zaliczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie, przestan :) kurcze ciezko powiedziec o tym czy bd na tym chudła.. ja osobiscie na 1000 kcal nie chudne nic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracam do diety od teraz. Na maxa ograniczam jedzenie, znowu mam kilka dni wpadki za sobą więc to cud, że schudłam 1 kg chyba dzięki ćwiczeniom to osiągnęłam. Nie wiem jak to możliwe, ale czuję że mi gęba tyje :O Czuję, że mam ją grubszą niż wtedy kiedy ważyłam 81 kg, chyba zaczyna mi odbijać, ale naprawdę tak czuję. Zjadłam dziś dużo, ale już nic więcej nie tknę. Od jutra będę jadła 2-3 kęsy na każdy posiłek, nie więcej. Bardzo niezdrowe? Może i tak, ale będzie skuteczne. Mam dosyć swojego cielska, chcę chociaż jeszcze dobić do 60 kg przed końcem czerwca czyli schudnąć 12 kg, będzie to możliwe wg planu ktory sobie ustaliłam. Do tego ćwiczenia. Ogólnie zaczęłam się odchudzać po Wielkanocy czyli dziś mija ok. 40 dni a mam uczucie jakbym była na "diecie" nie 40 dni tylko 40 tygodni. Przez ten czas trochę schudłam (a 60% tych dni to było objadanie się) i pomimo tego schudłam, więc jeśli będę trzymać się planu w 100% to chudnięcie 2-3 kg na tydzień przy jedzeniu ok. 15 kęsów dziennie nie powinno sprawić mi problemu. Już się nie mogę doczekać wakacji, ale póki co najchętniej nie wychodziłabym z domu.... :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wole mniej ale mozna cos wybrac z tego i aby bylo w mniejszej ilosci. myslicie ze na 500 schudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no do cwiczen to jestem ostatnio len przeszlo mi . jem teraz troszke kalafiora plus kawalek udka pieczonego bez tluszczu ( bez skory) ale ile to kalori , to nie wiem , bo nie mam wagi i nie wiem ile to wazy zeby obliczyc musze kupic wage chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak 3 moze 5 kg a czas to wiadomo , chciałabym szybko :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hakakka
a ja tez chce schudnac na kaloriach ale niem dam rady jesc o okreslonych porach , bo mam roznie z praca, mozna jesc kiedy sie chce ? byle bylo no 600?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kulturalnaKultura : hehehe tez tak mam ;) ze wydaje mi sie ze jestem jeszcze grubsza niz przed dieta haha :D 15 kęsów ale czegoo ?? joanak.5950 : przy 1000 kcal ja tez nie chudlam wlasnie ;p takie diety sa beznadziejne przynajmniej dla mnie. ;p lilka208 : na 500 powinnas chudnac napewno :) na 500 kcal w ciagu 3 tygodni bd miala jakies 5 kg mniej ;p albo 6 ;p joanak : doszly ci fotki ? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki diomendi a wy jak liczycie? wazzycie ? czy tak na kalkulatoprze wagi mniej wiecej , czy jecie takie produkty gdzie jest jasno okreslona ilosc kalori w danym produkcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diomendi Bo sobie wymyśliłam, że jako nienawidzę licyć kcal będę liczyć kęsy :D A skoro chcę szybko schudnąć będę co posiłek jeść 2-3 kęsy co da mi dziennie 15 kęsów bo będę jeść 5 posiłków. Dlaczego tylko tyle? Nie wiem, chcę po prostu szybko schudnąć. A jak już sobie to wymyśliłam to znaczy, że się uda dlatego błagam was nie odciągajcie mnie od tego pomysłu :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki;) Ostatnio trochę anwaliłam, ale od jutra biorę się za siebie;d Mam jeszcze szansę na 2 kg w tym tygodniu:|? mam nadzieję, że tak;) Więc w piątek mega wpadka, wczoraj cały dzień na jogurcie i serku pełnoziarnistym z szczypiorkiem (diomendi - cudo, jest przepyszny;d) -248 kcal A wieczorem poszłam na grilla i tam już wpadka... Ale na szczęście dzisiaj przemiana materii działa bardzo i myślę, że to co zjadłam wtedy już poszło mam taką nadzieję;) Dzisiaj też troszkę za dużo, ale od jutro do 500 kcal;) dziś: kefir - 240 kcal miesko drobiowe - 250 kcal słodycze: lód i 4 takie rurki - 320 kcal Razem 810 kcal - nie jest źle jutro bd lepiej obiecuję;) jeszcze dzisiaj pobiegam trochę, a może też poćwiczę, ale teraz muszę wziąc się za lekcje, bo nie pamiętam kiedy coś ostatnio związanego ze szkoła robiłam, a wypadałoby:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kulturalna nie poddawaj się;) Schudniesz na pewno,bd dobrze.! Trzymam kciuki Kochana;* Dziewczyny ciekawy pomysł z tym białkiem i warzywami;d Ja też teraz te jogurty i ten serek bd jeść więc białka więcej;p A swoje chlebki już ich nie kupuje, ale mam jeszcze trochę więc będę musiała je zjeść;p A później przestanę, bo wolę jogurciki i tego typu rzeczy;p Mam jeszcze kefiry 4, ale ich już też nie będę kupować, bo mają w 100 g 3,4 g białka a 12 g węgli, i aż 240 kcal 400 g;p Więc ja też niedługo ulepszam dietkę;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5kg na 300-500kcal powinno zlecieć bardzo szybko-2-3tygodnie. Zależy teżod diety prowadzonej przed odchudzaniem. A i ważne ćwiczenia mega przyspieszają chudnięcie:) Ja ważę jedzenie i obliczam kalorie według tabel kalorycznych. Na produktach są też informacje ile kcal zawiera sie w środku. Polecam stronke www.ilewazy.pl :) Fotki doszły;) Kęs kęsowi nie równy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnei ja sie motam miedzy amaerykanska a ta :( i pogubiłam sie od jutra musze zaczac cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny moge się do was przyłączyć?stosowałam w swoim życiu różne dietki od jutra chciała bym wasza.Mam nadzieje,że mnie przyjmiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jeszcze 2 h pracy fizyczynej, więc trochę spaliłam;) Od jutra biorę się za siebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a ja wlasnie wracam z melanzu, najebalam sie jak dzika swinia..hehe, piwem i wodka i nie mam wyrzutow sumienia..od 14.00 z kolegami do teraz..zajebiscie jest.. :) wyluzka straszna..w takim razie dzisiaj wpadka, ale jedzenie mi zbrzydlo, a wpadke ni eprzez jedzenie ale przez alkohol, ale moze nie przytyje, mam nadzieje, od jutra amo bialko..musze sie jkos oczyscic.. hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty dzisiaj, ja wczoraj:P ale myślę, że alkohol i jedzenie to później szybsza przemiana materii;p Ja bynajmniej czesto tak mam dzisiaj też;) Więc myślę, że te 2 wpadki już są za mną;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio dość szybko skończyłam swoją imprezę, takie są uroki diety i picia :P Adelajda, oczywiście, odchudzaj się z nami :) Ja wczoraj trochę przesadziłam, ale to do 17. Jakoś siedziałam sama i tylko myślałam, co by tu jeszcze przekąsić. Dziś sałatka i kawa do tej pory :) Jeszcze będzie grapefruit :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dieta narazie idze dobrze. dzsiaj sniadanie takie jak zwykle jogurtek w szkole 3łyki i teraz troche truskawek i kalafiorek. Jeszcze kcal zostało.... Dzisiaj waga pokazała 58kg ;) cudowwwwwwwnieeeeeeeee!!!!!!!!!! 52-50kg coraz bardziej realne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymianek555
No przestańcie. Będziecie się katować i będziecie non stop zmierzłe. Przeszłam przez to. Najlepiej jest nie schudnąć na wakacje tylko na wakacjach. Wybierzcie wycieczkę objazdową ( np. z oferty Almatura) a nie wczasy i już :D Oto moja recepta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co ? i g,,,, znowu nie zaczełam diety i sie obzeram jutro się melduje na stowe i i zaczynam 500-600 kcal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny możecie polecić mi jakieś krwisto czerwone pomadki/błyszczyki i inne kolorowe kosmetyki do ust??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorkaaa
jak rozkladacie posilki , ile na sn na obiad czy jecie jak leci byle bylo np 600 kalorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej;) Ja dzisiaj póki co jeden kefirek-240 kcal Chyba wypiję jeszcze 2, bo muszę je wreszcie skończyć;p I od środy bd miała lepsze rzeczy;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jednak zamiast kefirku, pije gorący kubek - 110 kcal;) Więc dzisiaj dzień bd 240+ 110 = 350 kcal, ale zjadłam też parę ogórków i ciut ziemniaczków więc ok. 400 kcal, liczę już z ogromna nadwyżka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja d zisiaj 300 kcal ;p rowne ;p nie mam smaku na jedzenie, nie mysle o nim, wczoraj za bardzo pomelanzowalam hehehe ;p dzisiaj tez sie na melanz wybieram ale juz bezalkohlowo ;d chociaz wczoraj wypilam tylko 2 piwa i kielonek wodki + nestea ale tylko z 1/3 opakowania. :) wiec nie byla to duza wpadka ;p no ale ciul z nia, raz n jakis czas mi wolno, i tak wczoraj zjadlam tak jak w diecie ;p dzisiaj u mnie 65 dzien diekti :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diomendi to fajnie;) ja też niedługo bd jadła mniej, ale musze zjeść te swoje zapasy...;p Poza tym Ty to i tak już chudziutka;) Oj, żeby mi się tak udało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×