Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Dieta 500-600 kcal do wakacji.

Polecane posty

Gość akitaaaaaaaa
to nie jest tak,ze 300- 400 kcal, wychodzi wiecej... np wczoraj 2 jogurty 200 kcal obiad piers gotowana 150 kolacja ser bialy chudy 200 plus ze 3 kawy z mlekiem razem jakes 700. golnie zasada jest taka,zeby jesc duzo bialka, robie 3 dni bialkowe i 2 bialko i waryzwa oczywiscie z tym bialkiem mozna pokombinowac: serki chude biale, jogurty, jajka, wedlina drobiowa, drob gotowany, pieczle ryony, ryby gotowane, pieczone, wedzone, mozna w interecie w diecie dukana poszukac, sa super przepisy wczesniej jadlam wafle ryzowe, ale takim jednym, co ma 30 kcal, nie najadalam sie, wiec musialam zjesc ich z 5, co daje 150 kcal, a jak zjem chudy bialy twarog jestem pelna,a kalorie te same plus duuuzo coli light, herbatki i kawa, ktora trzyma mnie przy zyciu w pracy. z warzyw nie polecam: kalafiora, brokulow - strasznie rozdymaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
pauuulaaa : kurcze nie wiem co to za dieta ta amerykanska..ja mam wzdecia czesto niestety..mama moja tez tak ma.. cholerstwo straszne..zjem jablko i brzuszek juz mi wzdyma..;/ a co do plaskosci brzucha.. mi mowia ze bardzo schudlam w talii i w brzuchu, moze troche i tak..hmm moge zdiecia podeslac przed i po odchudzaniu.. mowia ze juz nie musze dietowac, ale ja chce byc ' za chuda' zeby mi mowili '' przytyj cos ' a nie tak jak kiedys 'moglabys schudnac z 4 kg ' ... na brzuch jest dobry aerobik..naprawde..chodze dwwarazy w tygodniu..cwiczenia duzo daja..teraz ojciec chlopaka zrobil mi step do cwiczen..to tez na nogi bede rpacowac..:):):) mi zostalo 5-6 tygodni diety..bo chce dojsc do 50 kg.. moze 48.. wtedy bede miala niedowage..i nie bd miala wyrzutów sumienia ze jem..no i po tych cwiczeniach naprawde widac roznice na brzuchu...:):) akitaaaaaaa : ja kalorie licze dokladnie..co do jednej..chociaz wiadomo ze tka dokladnie nic sie nie wyliczy..ale wole miec pewnosc ze nie jem nadprogramowo :) tak wiem, wiem tez staram sie jesc bialko..ale jestem uzalezniona od wasy..musze ja rzucic w cholere :):) ale wyprobuje to comowisz..3 dni na samym bialku , 2 bialko + warzywa, moze czasem jakis owoc, zobazymy..moze bede nawet wiecej chudla niz 2 kg tygodniowo..:)) bo wsumie bialko jest dobrze przyswajalne i wg..a wasa to weglowodany same.. hmm z warzyw to szpinak jest z jajkiem smaczny i zdrowy i bardzo malo kalorii ma..ja kupuje tkai mrozony..i z warzyw to obiadki dla dzieci gerber..tez barddzo malo kalorii a syca :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
joanak : wyslane zdiecia :) przed dietą, po diecie, i hmm twarzy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akitaaaaaaaa
wiecej na tydzien, nie radzilabym ci chudnac, optymalnie jest 1 kg tygodniowo, doprowadzisz sie do zaburzen, brak miesiaczki itp, a pozniej hormonami bedziesz musiala sie leczyc i przytyjesz po nich nawet nic nie jedzac... lepiej stopniowo 1kg, 1,5 tygodniowo, wtedy jest pewnosc,ze to sie utrzyma, ja po dojsciu do 49 no moze 47 zamierzam pozostawic ten sposob odzywiania tylko jesc wiecej, dolozyc ciemne pieczywo ... pdnosnie wpadek, ktore mialas, ja tez mialam kilka,ale to nie zawazylo na diecie... wasa tez mnie zaleznila,a nic wartosciowego nie miala odkad jej nie jem, chudme szybciej. mialam kilka zastojow wagi, ale nie ma co sie przejmowac, jak mialam 58, waga ta sama byla przez 2 tygodnie i ani drgnela, za 2 tygodnie spadla do 56 od razu, poziej zatrzymala mi sie na 54, a za 2 tygodnie znowu spadala do 52... jak zdarza mi sie zastoj robie jeden dzien wiecej bialka, chodz ja tak z ty podzialem na bialko i warzywa gdzies od 3 tygodni i to jest najlepsze wyjscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł :P Nie, nie przerwałam odchudzania :D Schudłam pomimo notorycznych wpadek i objadanie się lodami. Ważę 72 kg i wlazłam w spódniczkę kupioną w tamty roku, Weszłam w nią pierwszy raz w życiu :D Mama i babcia do mnie tak "dziecko, jak Ty to zrobiłaś, aleś ty schudła" :D Hehe zabawne :D Od jutra zaczynam kapuścianą, zobaczymy jak to będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
akitaaaaaaaa : mojej siostrze sie zatrzymala miesiaczka na 2 miesiace ale dalej ma teraz jak zaczela jesc :) ja jem 300 kcla i chudne 2 kg na tydzien..w pierwszym tygodniu schudlam 3 kg..ale wiem ze to pewnie woda sama. ;p a ile masz wzrostu ? ja 167-168 :) ja mialam raz wpadke jakies 2 000 kcal i waga na 2 tygodnie sie zatrzymala.. ostatnio mialam 2 pwadki pod rzad jak jakies 1200 kcal zjadlam i przytylam 2 kg.. teraz w tym tygodniu mialam wpadki przeplatane z dieta i odziwo schudlam 2 kg..czyli tak jakbym clay tydzien jadla 300 kcal a nie jadlam..wczoraj tysiac kalorii zjadlam..a waga pokazala 2 kg mniej, dziwne, ze raz tylam po wpadkach raz chudlam, jak rpzeciez jadlam prodyukty z diety tylko wiecje. ;p to ja tez przestane ja jesc.. skoro chudlas szybciej jak ja odstawilas :) hehehe no wyprobuje twoja metode z tym bialkiem i z tymi warzywkami, dziekuje za rade :* ja teznie zamierzam calkiem normalnie jesc jak juz bede wychdozic z diety bd dokladac tygodniowo po 100 kcal..i zatrzymam sie tak na 1300-1500 ;p bo juz nie potrzebuje tak duzo..zjem troche mniej niz tysiac i brzuch boli i peka z przejedzenia..:) kulturalnaKultura : a ile schudlas ?? :) bdb ze nie rpzerwalas, ja tez nie przerwalam i w tym tygodniu byly wpakdi z dieta przeplatane a i tak schudlam 2 kg..moze dlatego ze wiecej cwicze ostatnio ;p nie rob kapuscianej..prosze cie o to..bylam na kapuscianej, owszem chudlo sie..ale nie znowu jakos szybko..i po skonczeniu nawet jak jadlam 500 kcal utylam strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
akitaaaa : ja bede dalej jadla 300 kcal, tylko ze tak jak ty mowisz bialko przez 3 dni i przez dwa dni bialko+warzywa. :) jeszcze przez jakies 3 dni bd jadla normalnie, bo mam produkty, czyli wase, platki owsiane i jablko. :) i szynke, a potem zaczne twoj sposob :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akitaaaaaaaa
ja mam 162 wzrostu, wiec teraz wygladam jzu dobrze, chociaz jak wazylam te 64 jakos tragicznie tez nie wygladalam, wiesz po ciazy troche gorzej, chociaz corka ma jzu 5 lat skora na brzuchu nie jest juz taka jedrna, kiedys jak wazylam 50 kg kosci mi wystawaly, a teraz jeszzce nie do konca, kiedys przy tej wadze wygladalam, jak szkiletor,a teraz figura mi sie zmienila. mnie krazki ryzowe uzaleznily, az sie trzeslam w pracy, jak pomyslalam,ze jak wroce do domu,ze je zjem, teraz zapycham sie bialym chudym twarogiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
akitaaaaaaaa : podziwiam ze tak wytrzymujesz na bialku :):) mam nadzieje ze ja tez wytrzymam..ja juz mam wypatrzony wyidealizowany ideal figury..teraz mi sie podoba figura osob, co inni mowia ze to juz szkieletory..ale co ja poradze ze od paru lat mialam wpajane ze jestem z agruba..teraz to tak we mnie utkwilo..ze nawet jak schudlam to 13 kg to ja teog wogole nie widze..dalej czuje sie strasznie gruba i wiem ze jestem mimo ze inni mowia ze schudlam.. moze tak poprostu mowia bo wiedza ze dietuje, albo poprostu ja juz mam cos z głową.. wiesz cieszy mnie to ze masz meza i dzieciątko i rodzinke a jednak dietujesz i dbasz o siebie, mam nadzieje ze majac tyle lat co Ty tez bede dbac o siebie i trzymac figure :):) poza tym maz pewnie i tak nie narzekał jak sie przytyo po ciazy :):) pewnie wspiera bardzo :) a nie nachdopzi Cie na jedzonko ja dziekcu robisz cos ? albo mezowi ? :) ja staram sie unikac jedzenia..ale nawet mi nie przeszkadza jak ktos przy mnie je, tak sie juz do tego przyzwyczailam, i lubie czasem robic pprzy jedzeniu..nawąham sie tego a mam satysfakcje ze nie jem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
akitaaaaaaaa: a masz moze jakies swoje zdiecia figury ? podeslala bys mi na emaila :) chce zobaczyc czy bardzo u cb widac to 14 kg, bo jak juz mowilam ja po sobie nie widze ani 1 kg..dalej chyba taka sama jestem..nie wiem.. chociaz w niektorych ubraniach niby mam luz, ale moze to tylko zludzenie, moze sie rozciagnely, zreszta napewno tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
moge ci wyslac diete od dietetyczki ona jest w przedziale 800-1200 kcal. moja kuzynka dostala ja od dieteyczki, schudla 5 kg w 4 tygodnie, ja 6 w 3 tygodnie..albo w 3.5 jest zdrowa je sie 5 razy dziennie co 3 godiziny..jej siostra tez na niej schudla, mimo ze dieta byla robiona pod kuzynke ;pp ja ja przerwalam bo wydawalo misie ze za duzo jem, bo wiesz ja obsesje juz mam :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E, nie dzięki, mam już pomysł. Każdy mój posiłek będzie się składał z jednej rzeczy tzn. na śniadanie zjem np. 1 pomarańczę, na 2 śniadanie 2 rzodkiewki, na obiad pierś z kurczaka, na podwieczorek jogurt a na kolację serek wiejski. Tym sposobem będzie mi łatwiej, nie lubię liczyć kcal itd. a tak raczej nie przekroczę tych 1000 kcal. Do tego będę dużo pić i ćwiczyć. Zobaczymy co z tego będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schudlam10kg
Rzeczywiście ten portal, który wcześniej ktoś podał http://sukcesosobisty.pl/ Jest SUPER! Dzisiaj byłam na wykładzie prowadzonym przez dietetyczkę i po prostu bomba!! Super cenne informacje można zadawać pytania w dodatku na portalu masa przepisów i innych cennych informacji na temat ZDROWIA A jak ktoś poda swój adres email oraz imię to dostaje extra prezent! Polecam I trzymam kciuki za Was i za siebie w odchudzaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się odchudzam w sumie nie wiem jak długo, u mnie jest tak, że raz się objadam, raz odchudzam, więc odchudzam się cyklicznie :P Teraz mam jakąś wyjątkowo dobrą passę. Przed chwilą się zważyłam (1:30 w nocy) i ważę 56,8 kg. Niestety piłam dziś piwo, więc pewnie będę miała mały zastój, ogólnie zjadłam też trochę więcej niż normalnie :) W końcu nam zaczyna wszystko ładnie wychodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam na dukanie i nie mialam zaparc wogoel, codziennie bylam w ac nieraz nawet 2 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak dużo jadłaś?? To też ma znaczenie. Ograniczając kcal i równocześnie prowadząc dukana je sie bardzo mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
codziennie jadłam owsianke na mleku , i jadąłm duzo, nie glodzilam sie , schudlam 8 kg w 2 miesaice, bardzo szybko ,bo po 2 miechach bylam juz na ostatniej fazie 4 chciałam tylko 6 kg ale chudlam tez na 3 kalori nie liczylam wogole bo na duaknie to bezsensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale moze ja tak mam bo bedac na obojetnie jakiej diecie zawsze do wc chodze, i nie mam problemu ,mimo ze juz 40- cha mi minela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kulturalna|Kultura : wsumie to najlepiej jak sama soie bd ukladac jadlospis, godiny i wszystko, zawsze tak jest najlepij:):) mi jest dobrze tak jak teraz sie odchudzam..ale teraz podlapalam sposob od akityyy czyli jesc 3 dni samo bialko i 2 dni warzywa+ białko :): i tak bede robic ;p za chwilke bede cwiczyc aerobik na stepie :) bo wlasnie moj mnie do domku odwiół, pogoda jest sliczna..:): dlatego nie chce mi sie jes i najedona jestem ;pp sabalka007 : nioo mi juz zaczelo sie ukladac w diecie spowrotem..motywacji mam mnóstwo..im jest cieplej tym mam wiekrza checv na walke z kilogramami ! :):) cudowne o jest..pogoda wplywa na diete..bo jak pada deszcz i jest zimno to jestem glodna a jak jest cieplo, nie mysle o jedzonku.;p lilka208 : ja rzadko chodze do kibelka..wsumie to chyba zalezy od tego co zjem..czasem potrafie 4 razy na dzien..a czasem zastój i 3 dni nie odwiedzam kibelka ;d tlyko zeby siku zrobic :D:D ja dzisiaj dziewczynki tak : 3 wasy + 3 plasterki szynki + 2 plasterki pomidora + pół jabłka małego = 155 kcal. 2 łyki soku pomidorowego = 10 kcal. pół jogurtu owocowego 0% tluszczu + 2 łyżeczki platków owsianych = 130 kcal. Razem : 295 kcal. Dzien na plus :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dzisiaj 64 dzien mojej diety. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diomendi 0 ryle dni na tak malo kaloeriach? jak ty to robisz? no ja jestem codziennie w wc chyba mam taka przemiane materi ,ale codziennie jem owsianke na mleku ( prawie bo czsem daje do jogurtu otreby jak nie chce mi sie gotowac ::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis sie zle czuje nie mogłam zasnac wypilam flaszke wina wytrawnego ( a nie lubue alko ,) chyba rok nie pilam nic bo chcialam zasnac , no i zasnelam ale jednak z trudem rano czułam sie dobrze , potem wypiłam kawe za godzine zjadlam galarete i tosta z dzemem i sie zle poczulam zwymiotowałam to wszystko , jest mi niedobrze nic nie jem do tej pory myslicie ze to po tym winie? nie wiem czy cos dzis zjem i wogole zdała by i sie dieta moze taka do 800 kcal? mam jakies 3 kg za duzo ( na brzuchu) poradzcie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
lilka208 : wiesz co mała, nie wiem ale z 59 dni bylo zalicozne w 100% a 5 dni to wpadki, ale nie pod rzad, tylko tak z odstepem czasu :) owsianka ma strasznie duzo kalorii..dzisiaj dalam 2 lyzeczki do jogurtu to policzylam 50 kcal ;p moze po winie..:) tak mi sie wydaje.. ;p albo sie czyms zatrulas...albo winkiem albo jakims jedzonkiem.. hm 3 kg zrzucisz w 10 dni przy 400-500 kcal, tak mysle, tylko tez cwicz aerobik na brzuch pomaga strasznie, ja cwicze aerobik i cos tam widze roznice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaalzłam teraz opis diety 1000 kcal ( najwyzej cos obetne) ktos podal na 1 topiku ( i dzieki ) :) Dieta 1000 I śniadanie - 250 kcal, II śniadanie - 100 kcal, Obiad - 350 kcal, Podwieczorek - 100 kcal, Kolacja - 200 kcal Przykład: I śniadanie - 250 kcal: Do wyboru: 1. Bułeczkę pełnoziarnistą posmarować łyżeczką masła lub margaryny, obłożyć 2 cienkimi plasterkami gotowanej szynki oraz kilkoma plasterkami ogórka. 2. 3 dag płatków czekoladowych zalać połową opakowania jogurtu waniliowego, wkroić mandarynkę. 3. 10 dag twarożku wymieszać z łyżeczką śmietany, skropić sokiem z cytryny i posłodzić słodzikiem. Dodać pokrojone pół pomarańczy i pół jabłka oraz 10 dag malin. 4. Kromkę ciemnego tostu posmarować łyżeczką margaryny, obłożyć liściem sałaty, plasterkiem sera żółtego lub łyżeczką serka topionego. Zjeść z kiwi i marchewką lub pomidorem, papryką. 5. Kromkę chleba z pełnego przemiału posmarować łyżeczką masła i 5 dag twarożku, położyć pomidora na kanapkę. 6. Jajko roztrzepać z łyżką wody, dodać pół pęczka posiekanego koperku lub szczypiorku, doprawić solą i pieprzem. Usmażyć na łyżeczce masła. Zjeść z kromką chleba z pełnego przemiału. 7. Małą bułeczkę przekroić i posmarować łyżeczką masła oraz 2 łyżeczkami dżemu. II śniadanie i Podwieczorek - 100 kcal: Do wyboru: 1. Kromka chleba z masłem i pomidorem. 2. Kromka chrupkiego chleba z 2 łyżeczkami twarożku i pomidorem. 3. Kromka pumpernikla z masłem i pół ogórka. 4. Filiżanka zupy pomidorowej z ryżem. 5. 100ml wywaru warzywnego z roztrzepanym jajkiem. 6. Marchewka z jabłkiem i sokiem cytrynowym. 7. 2 pomidory, 2 cebulki ze szczypiorkiem. 8. 6 cieniutkich plasterków polędwicy wieprzowej. 9. 4 cienkie plasterki mortadeli. 10. Plasterek szynki gotowanej. 11. 6 plasterków polędwicy drobiowej. 12. 10 dag serka homogenizowanego z 10 dag truskawek. 13. 10 dag sera chudego ze szczypiorkiem. 14. Szklanka maślanki z kromką chrupkiego pieczywa. 15. Mały banan. 16. Grejpfrut. 17. 2 brzoskwinie. 18. 2 jabłka. 19. 2 delicje. 20. 5 kostek czekolady. 21. 3 kulki lodów owocowych. Obiad - 350 kcal: Do wyboru: 1. Pokroić w zapałkę 10 dag piersi z kurczaka, małą zieloną lub żółtą cukinię, marchewkę i por. Mięso obsmażyć na łyżce oleju, dodać warzywa i jeszcze 5 min. dusić. Doprawić solą, pieprzem i przyprawą chińską. Posypać tymiankiem, zjeść z kromką chleba pełnoziarnistego lub dwoma małymi ziemniakami. 2. 10-15 dag piersi z kurczaka obsypać przyprawami (Prymat Kucharek, papryka, pieprz, itp.), usmażyć na łyżeczce oliwy. Ugotować 15-20 dag warzyw (kalafiora, brokuła, fasolki szparagowej, marchewki). Zjeść z 1 ziemniakiem. 3. 15 dag piersi indyka oraz 20 dag pieczarek opłukać i pokroić. Obsmażyć na łyżce oleju. Dodać 5 dag groszku oraz łyżkę chudej śmietany. Doprawić ziołami, solą i pieprzem. 4. 10 dag mielonego mięsa wyrobić z łyżką twarożku, solą i pieprzem. Uformować małe frykadelki. Oczyścić 2 strąki papryki, obrać cebulę. Warzywa drobno pokroić. Na patelni rozgrzać łyżkę oleju. Frykadelki smażyć z warzywami. 5. Szklankę ugotowanego makaronu zmieszać z sałatką z pomidora, papryki, ogórka i 2 łyżkami twarożku. 6. Szklankę kaszy gryczanej zjeść z jajkiem sadzonym na łyżeczce oleju. Wypić do tego szklankę maślanki lub kefiru. 7. Jednego sporego ziemniaka ugotować w mundurku i pokroić. Mały kawałek czerwonej papryki pokroić w kostkę. Wymieszać 1 łyżkę octu winnego, 1 łyżeczkę oliwy, sól i pieprz. Marynatą polać warzywa. 100g fileta z morszczuka, dorsza, flądry, pstrąga lub soli usmażyć na maśle lub margarynie. Kolacja - 200 kcal: Do wyboru: 1. Sałatka z 100g chudej wędliny, 1 cykorii, 1 ogórka kiszonego, 1 kwaśnego jabłka, 100ml jogurtu naturalnego. 2. Pierogi leniwe z chudego twarogu (150g). 3. 2 kromki pieczywa chrupkiego żytniego z masłem lub margaryną i białym serem oraz surówka z cykorii, rzodkiewek i pomidora. 4. Kromka ciemnego pieczywa z 50g chudej wędliny i sałatką z papryki, cebuli i pomidora. 5. Kromka pieczywa i sałatka z pora, ogórka kiszonego, 3 łyżek groszku konserwowego. 6. Sałatka owocowa z kiwi, grejpfruta, plastra ananasa 7. Sałatka z tuńczykiem (120g tuńczyka w sosie własnym, 2 łyżki kukurydzy, 2 łyżki ugotowanego ryżu, 2 liście kapusty pekińskiej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos podal na topiku taki plan diety 1000 kcal schudne na tym? Dieta 1000 I śniadanie - 250 kcal, II śniadanie - 100 kcal, Obiad - 350 kcal, Podwieczorek - 100 kcal, Kolacja - 200 kcal Przykład: I śniadanie - 250 kcal: Do wyboru: 1. Bułeczkę pełnoziarnistą posmarować łyżeczką masła lub margaryny, obłożyć 2 cienkimi plasterkami gotowanej szynki oraz kilkoma plasterkami ogórka. 2. 3 dag płatków czekoladowych zalać połową opakowania jogurtu waniliowego, wkroić mandarynkę. 3. 10 dag twarożku wymieszać z łyżeczką śmietany, skropić sokiem z cytryny i posłodzić słodzikiem. Dodać pokrojone pół pomarańczy i pół jabłka oraz 10 dag malin. 4. Kromkę ciemnego tostu posmarować łyżeczką margaryny, obłożyć liściem sałaty, plasterkiem sera żółtego lub łyżeczką serka topionego. Zjeść z kiwi i marchewką lub pomidorem, papryką. 5. Kromkę chleba z pełnego przemiału posmarować łyżeczką masła i 5 dag twarożku, położyć pomidora na kanapkę. 6. Jajko roztrzepać z łyżką wody, dodać pół pęczka posiekanego koperku lub szczypiorku, doprawić solą i pieprzem. Usmażyć na łyżeczce masła. Zjeść z kromką chleba z pełnego przemiału. 7. Małą bułeczkę przekroić i posmarować łyżeczką masła oraz 2 łyżeczkami dżemu. II śniadanie i Podwieczorek - 100 kcal: Do wyboru: 1. Kromka chleba z masłem i pomidorem. 2. Kromka chrupkiego chleba z 2 łyżeczkami twarożku i pomidorem. 3. Kromka pumpernikla z masłem i pół ogórka. 4. Filiżanka zupy pomidorowej z ryżem. 5. 100ml wywaru warzywnego z roztrzepanym jajkiem. 6. Marchewka z jabłkiem i sokiem cytrynowym. 7. 2 pomidory, 2 cebulki ze szczypiorkiem. 8. 6 cieniutkich plasterków polędwicy wieprzowej. 9. 4 cienkie plasterki mortadeli. 10. Plasterek szynki gotowanej. 11. 6 plasterków polędwicy drobiowej. 12. 10 dag serka homogenizowanego z 10 dag truskawek. 13. 10 dag sera chudego ze szczypiorkiem. 14. Szklanka maślanki z kromką chrupkiego pieczywa. 15. Mały banan. 16. Grejpfrut. 17. 2 brzoskwinie. 18. 2 jabłka. 19. 2 delicje. 20. 5 kostek czekolady. 21. 3 kulki lodów owocowych. Obiad - 350 kcal: Do wyboru: 1. Pokroić w zapałkę 10 dag piersi z kurczaka, małą zieloną lub żółtą cukinię, marchewkę i por. Mięso obsmażyć na łyżce oleju, dodać warzywa i jeszcze 5 min. dusić. Doprawić solą, pieprzem i przyprawą chińską. Posypać tymiankiem, zjeść z kromką chleba pełnoziarnistego lub dwoma małymi ziemniakami. 2. 10-15 dag piersi z kurczaka obsypać przyprawami (Prymat Kucharek, papryka, pieprz, itp.), usmażyć na łyżeczce oliwy. Ugotować 15-20 dag warzyw (kalafiora, brokuła, fasolki szparagowej, marchewki). Zjeść z 1 ziemniakiem. 3. 15 dag piersi indyka oraz 20 dag pieczarek opłukać i pokroić. Obsmażyć na łyżce oleju. Dodać 5 dag groszku oraz łyżkę chudej śmietany. Doprawić ziołami, solą i pieprzem. 4. 10 dag mielonego mięsa wyrobić z łyżką twarożku, solą i pieprzem. Uformować małe frykadelki. Oczyścić 2 strąki papryki, obrać cebulę. Warzywa drobno pokroić. Na patelni rozgrzać łyżkę oleju. Frykadelki smażyć z warzywami. 5. Szklankę ugotowanego makaronu zmieszać z sałatką z pomidora, papryki, ogórka i 2 łyżkami twarożku. 6. Szklankę kaszy gryczanej zjeść z jajkiem sadzonym na łyżeczce oleju. Wypić do tego szklankę maślanki lub kefiru. 7. Jednego sporego ziemniaka ugotować w mundurku i pokroić. Mały kawałek czerwonej papryki pokroić w kostkę. Wymieszać 1 łyżkę octu winnego, 1 łyżeczkę oliwy, sól i pieprz. Marynatą polać warzywa. 100g fileta z morszczuka, dorsza, flądry, pstrąga lub soli usmażyć na maśle lub margarynie. Kolacja - 200 kcal: Do wyboru: 1. Sałatka z 100g chudej wędliny, 1 cykorii, 1 ogórka kiszonego, 1 kwaśnego jabłka, 100ml jogurtu naturalnego. 2. Pierogi leniwe z chudego twarogu (150g). 3. 2 kromki pieczywa chrupkiego żytniego z masłem lub margaryną i białym serem oraz surówka z cykorii, rzodkiewek i pomidora. 4. Kromka ciemnego pieczywa z 50g chudej wędliny i sałatką z papryki, cebuli i pomidora. 5. Kromka pieczywa i sałatka z pora, ogórka kiszonego, 3 łyżek groszku konserwowego. 6. Sałatka owocowa z kiwi, grejpfruta, plastra ananasa 7. Sałatka z tuńczykiem (120g tuńczyka w sosie własnym, 2 łyżki kukurydzy, 2 łyżki ugotowanego ryżu, 2 liście kapusty pekińskiej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku 2 razy to samo - przepraszam , chyba nie bedziecie za to złe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×