Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Dieta 500-600 kcal do wakacji.

Polecane posty

A ja teraz idę troszkę pobiegać, później siatkówka;d A w międzyczasie chyba rowerek, bo muszę się troszkę pouczyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kurcze babki wracam po dwoch dniach wielkiego melanzu ! alkohol plus palenie..masara..wczoraj dieta ladnie, malo kalorii, dzisiaj 300 kcal + teraz troche zjadlam wasy tzn pol i 2 lyzeckzi serka bialego, reszte wyrzucilam, bo kurwa zygac mi sie chce , nie dam rady jesc..dzisiaj mi sie w glowie zakrecilo..dzisiaj wypilam pare lykow wina, wiec wpadka jakby troche, a wczoraj 23 piwa i 2 kielonki wodki albo trzy..ale wyjebka..wiem ze nie przytyje..hehe :) bo malo zjadlam..i poprostu alkohol chyba az tak zaszkodzic nie moze..bo to plyn..zobacymy w piatek na wdze zresza..fajnie by blyo jakby bylo 2 kg mniej... :):) KulturalnaKultura : bedzi e dobrze :):): zobaczysz :) ablondi " w chuj fajny pomysl z tym bialkiem i warzywami ) dziekujemy anika :) pewnie ze mas zjeszcze szans e:):) uwierz w to..trzeba myslec pozytywnie..olej presje.. dzialaj kochana :):) ja uwielbiam bialko..ale nioe bd jadla chyba przez caly tydzien..nie wiem jak ja do szkoly wstane..musze schudnac, musze, i schuidne..do wakacxji napewno..mam nadzieje ze zleci 2 kg w tym tygodniu..musi..wkoncu musi.. :) nie jestem chudziutka, przestan, grupbasek ze mnie, taki paczus hehe ;d joanak : zleci napewno przez 2.5 tygodnia :):):) no cwiczenia sa swietne..aerobik, skakanka, bieznia,. biegi, step... :):) to malutko juz wazysz debilku..ile masz wzrostu ? wazysz 2 kg mniej niz ja, zazdroszcze :) moim zdnaiem w rossmanie sa fajne :) ja polecam zwykle nawilzajace z nivea np truskawkowe, barwia usta i slicznie pachna..sa takie swieze :) lilka208 : badz na takiej diecie, na ktorej otbie dobrze bedzie, uluz ja sobie sama pod siebie :) adelajda84 : poewnie, witamy malutka ;0 w dazeniu do fajnego cialka :):) tymianek555 : ja sie nie katuje..jest zajebiscie.. najlepiej chudnac od zaraz..od teraz..a nie przekladac..na wakcje..tak na te nie, wiec nastepne..i tak wkolko..trzeba wziasc dupke do gory i sie ruszac a nie gadac :):) lorkaaa : ja na pocztaku jadlam rano, w skzole i po szkole..a teraz rano i po szkole.. a czasem to raz dziennie.. ;pnajlepiej jesc 4/5 razy dziennie, ale przy tkaiej malej ilosci kalorii to ciezko.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, co tu tak cicho? Ja dzisiaj ok.400 kcal I 1,5 h gry w siatkówkę i trochę biegania;) Piszcie, jak Wam idzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
aBlondi u mnie dzisiaj az 750 kcal ale glownie bialko, wiec wyluzka jest hehe ;d potem ide na aerobik na godzine :):) wcozraj malo zjadlam przedwczoraj tez ale za to popilam troche ;d ale to sie wytnie :) heheh mam nadzieje ze bd chociaz 1 kg mniej wazyc w piatek :): dopiero poczatek tygodnia hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jednak u mnie jakies 1300 kcal, ale to nic.. jutro mniej zjem i bd git.. ;p musze wprowadzic diete znow w 100 % bo znowu pare dni bylo dobrze i znow dzisiaj klapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro zakazane_
to podkrecisz metabolizm, znowu waga zacznie spadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj diomendi, właśnie podkręcisz metabolizm;d Kurcze, co z resztą się dzieje, że już wgl tu nie wchodzą;) Ja dzisiaj śniadanko - 88 kcal jogurt II sniadanie 4 grahamy z 2 plasterkami szynki(teraz mam te male) i 4 plasterkami ogorka - 120 Obiad - goracy kubek 110 kcal Razem - 318 kcal;) Późnij trochę pobiegam, pogram w siatkę albo rowerek;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś się dzieje z naszym forum;/ Ja zawsze wchodziłam wieczorem, to zanim przeczytałam to mineło ile czasu, a teraz nic:( No wracajcie;) Ja dzisiaj kcal już pisałam i biegu troszkę i ok.30 minut rowerka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dawno mnie tu nie było, a nie chcę żebyście pomyślały, że się poddałam. O nie! Były wpadki po drodze, chyba mi się przytyło, ale zrzucę to. I teraz wam powiem, że nie kończę diety(nie, dopóki nie osiągnę celu), ale muszę unikać forum, ponieważ jeżeli ktoś pisze, że miał wpadkę mój mózg automatycznie sobie planuje ja także. Więc chcę wam powiedzieć Do Zobaczenia :) Dietę będę trzymać do końca :) No i oczywiście chcę wam bardzo podziękować, bo wiele mi pomogłyście. Kiedy nie dawałam rady potrafiłyście mnie zmotywować, a już w szczególności Diomendi :* Dziękuję i powodzenia :) Na pewno się tu jeszcze odezwę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, no Kinga to trzymam za Ciebie kciuki;) Szkoda, ale skoro tak Ci lepiej;) Odzywaj się, jak bd miała ochote;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na głodówce jestem. Rano zjadłam pomarańczę bo miałam zaplanowane co innego niż głodówka, ale później stwierdziłam, że nic nie zjem no i stało się. Chcę głodować minimum 10 dni, aż zejdę do wagi 60 kg więc trochę to może potrwać, z 12-13 dni. Obecnie ważę 72, ale na głodówce zleci szybko, tylko potem to powolne wychodzenie... :P Ale co tam, efekt już będzie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kulturalna;) Wierzę, że dasz radę, ale coś możesz sb zawsze z rana zjeść, żeby Ci np w szkole nie było słabo;) Uda Ci się;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie, głodówka :D ja chyba sobie zrobię taki piątek na głodówce, albo przynajmniej samych owocach :) Teraz mogę sobie na to pozwolić, bo już mam wakacje! Kinga, trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kulturalnaKultura : ciagle cos zminioasz.. nie mozna tak, musisz twardo trzymac sie jednych reguł ktore sobie ustalisz..o glodowce tez trzeba stopniowo wychodzic..trzeba pic najpierw soki..potem dokladac nabial..potem warzywa..na koncu jakies pieczywo itepe..takze rpzewalone sa glodowki, ja nie polecam.. sabalka007 : ja nie chce glodówek, bo i tak z tego wyjdzie klapa, i jeszcze wiecej wtop tak mi sie wydaje..ale zalezy od charakteru..skoro na liczeniu kalorii mamy wpakdi to przy nie jedzeniua beda one jeszcze wiekrze..ja tez musze sie wziasc za siebie..i dzisiaj sie biore..bo znow dwa dni bylo malo kalorii..ale byl alkohol a wczoraj mega duza wtopa, i nie poszlam a aerobik..jeszcze chyba zerwalismy ze swoim.. masakra wogole co to sie teraz wszystko sypie..widze ze zmarnowalam pare tygodni przez wpadki ze waga juz nie leci..musze znowu jakos prowadzic ta diete bezalkoholowo i w 100 % zeby znow byly efekty coraz wiekrze ):) trzxymam za was kciuki.. :) u mnie narazie dzisiaj 200 kcal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja sie nie poddaje dalej ! i trwam w diecie mimo wtop.. dzisiaj tak : 4 mace = 180 kcal. pół serka białego = 80 kcal bardzo małe jabłko = 40 kcal. Razem : jakies 300 kcal około ;p dzien na plus, dzisiaj na aerobik sie wybieram :) musze sobie dac spokoj z melanzai..jeszcze nie teraz..jeszcze nie czas.. jeszcze 5 tygodni i bd melanzowac do woli, a teraz musi byc jeszcze dietka i cwiczenia w 100 % ..musze poswiecic cos za cos..i tyle.. mam rowne 5 tygodni..rowniutenkie.. i musze osiagnac wqage 50 kg..innej opcji nie ma !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
aBlondi : albo brak czasu, albo poprostu odpafdaja i koncza diete.. :) ja ostatnio troszke malo czasu mialam ale nadrabiam ;p ide sobie zielona herbatke zrobic wlasnie ;p dziewczynki co myslicie o piciu cytryny ? niby wspomaga odchudzanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio nie mam czasu pisać w maju/czarwcu nauczycialą sie przypomniało że nie mamy ocen. Trzeba sie uczyc. Ale i ćwiczyć. Nie jest źle schudłam do 57,5kg :) pewnie w piątek będzie 57....wolno idzie ale jem 400-500 kcal. Musze miec siłe na naukę :(. Ale dzisiaj 350kcal i ani grama więcej:) a w soboty i niedziele bede robiła dni rozpędowe po 100/200kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zdecydowała. Jestem 2 dzień na głodówce i idzie mi 100 razy lepiej niż na 300-500 kcal. Wiem, że z głodówki wychodzi się stopniowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasahha
czyli tylko woda? ile dni???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, tylko woda. Tylko wczoraj od rana zjadłam pomarańczę bo nie miałam zaplanowanej głodówki, natomiast później już nic poza wodą. Mam zamiar głodować 10-20 dni zależy jak się będę czuła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasahha
no ja mam prace fizyczna wiec pewnie bym nie dala rade ale bede miec 3 dni wolnego to moze zrobie da to cos? mam 5 kg niecale nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kulturalna, powiem Ci, że podziwiam :) Mi też przydałby się taki reset :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kultralnaKultura
Trzeba sobie zakodować w głowie, że się nie je i koniec :D Trzeba też być stanowczym i mieć ustawicznie cel przed oczami. Jak zapewne pamiętasz to ja byłam najsłabsza w trwaniu w diecie a teraz głodówka nie sprawia mi problemu. Pierwszy raz w życiu tyle w tym trwam. Zazwyczaj wytrzymywałam max jeden dzień :) :) :) Przede mną jeszcze 18 ale szybko zleci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj mała wpadka 480 kcal - 2 kefiry lód - 160 kcal i trochę piwa nie dużo nie więcej niż 700 kcal przez cały dzień;) Mam nadzieję, że będzie dobrze, kurcze ciekawe czy spadnie mi 2 kg w tym tygodniu;/ Kurcze musi spaść;) Kulturalna podziwiam;) No diomendi, jeszcze nam brakuje trochę do tych ideałów, ale będzie dobrze;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaij 2 kefirki - 480 kcal;) I na tym poprzestanę ;) Jutro ważenie, trochę się obawiam;/ Ale mam nadzieję, że zejdą te 2 kg;) Wczorajsza wpadka przyniosła świetny efekt, bo dzisiaj kibelek porządnie;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hehe no ja 3 dni dziewczynki na 300 kcal ale alkohol pilam , wiec to byly wpadki..i 3 dni tez mialam wpadki z jedzeniem. Ale od jutra na nowo dieta w 100 % , wkoncu do celu, mimo upadkow.. :) az na sam szczyt :):) jutro wazenie..ciekawe czy przytylam przez ten tydzien..ciekawi mnie to.oby nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ale zaczynam od soboty, bo jutro sobie jeszcze odpuszcze..i bedzie pewnie wpadka :D ale od soboty zaczynam wlasciwie nie jesc..no msle tak 200 kcal na dzien.. albo 250..i samo bialko wcinac od soboty i cwiczyc :):) i pic sok z cytryny bo slyszalam ze odchudza..no i mam dokladnie 4 tygodnie i jakies 5 dni czyli niecale 5 tygodnie na zrucenie jeszcze 10 kg i wiem ze mi se to uda, bo wsumie ten tydzien sobie troche zaplanowalam bez diety..bo byly imprezy..chcialam troche odpoczac od diety..ale wydaje mi sie ze nie przytylam :) zreszta zobaczymy..ale jestem dobrej mysli.. poza tym jeeszcze 5 tygodni jeszcze 10 kg na bank schudne do wakacji, tlyko musze zaczac smao bialko jesc, zeby jakos szybciej wasga leciala..moze nie bd leciec 2 a 3 kg teraz tygodniowo na samym bialku ? przeciez ja wiecej weglowodanow jadlam niz bialka, od poczatku mojego dietowania ; p a i tak duzo chudlam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ale przez ten tydzien co 3 dn piłam, ale tez tak nie duzo i wtedy przez te 3 dni jadlam 300 kcal, a potem nie pilam ale za to jadlam tak 1500 kcal wiecje napewno nie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj na 480 kcal;) Skończylam te kefiry;d Teraz czekam an zakupy i zacznę dietować na grahamkach, które musze zjeść i pysznym białku;d Kurcze, jutro ważenie, oby było dużo mniej.!;) Diomendi, pewnie, że tak damy rade.! Tylko, gdzie ejst reszta dziewczyn:(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×