Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Dieta 500-600 kcal do wakacji.

Polecane posty

Gość jem plastik
jedzac plastik schudlam juz 18 kilo :classic_cool: plastik sprzedawany w postaci dietetycznych odzywek, oczywiscie :) najbardziej lubie z nich ultra slim fast, ale serki topione 0% tluszczu tez sa fajne. oraz margaryna, wedlina z drobiu, nie wspominajac o coli zero :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jem plastik
to to raczej ty, milosniczka plastiku, powinnas napisac ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jem plastik
ps. mam nadzieje, ze nie uszla twemu wzrokowi ironia :D a jesli tak, to malo mnie to zdziwi, w koncu na takich dietach praca mozgu siada, a raczej lezy i kwiczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe lacham z twojeje tepoty milk shake to nie plastic plastic masz zamiast mozgu hehe dlatego lacham dzieci karmione mlekiem nastepnym modyfikowanym pija to samo co ja tylko w innych proporcjach :P ty rozumiem jesz tylko kurczaczki z farmy? szyneczki od soltysa z zabitych swiniaczkow :P a mleczko od krowki muuuuu daremna jestes tylko sie nie ekscytuj bo z glodu zemdlejesz :P a teraz niespodzianka widze twoje ip i wiem kim jestes hehe o ironio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co zdziwiona? czekaj posabotazuje twoje wypowiedzi pozniej bo mam na to czas i kto tu kwiczy ja mam idealne bmi porozmawiajmy o twoim hehe o ironio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schudlam 18 kilo jedzac plastik-chcialabys tak napisac wieprzu co? ja w zyciu nie musialam tyle chudnac :P i jestem pewna ze nie bede musiala czytam twoje iine wypowiedzi i wlasnym oczom nie wierze ze taka jebieta jestes no ale coz.... jedne chudna a reszta zazdrosci :P wiesz o czym mowie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do diomendi twoje forki kraza po necie uwazaj na swoje kolezanki pisze powaznie i jeszcze te komentarze ze spuscilas spodnie do zdj jak schudlas i wygladasz jak ladacznica zastanow sie kto ci naprawde dobrze zyczy tak jak mowilam jestes widzialam je jestes ladna dziewczyna ale zakrywaj twarz do zdjec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jem plastik nie kompromituj sie juz :P albo zacznij wysylac posty z kafejki jak chcesz dziewczyny na forum obrazac rob tak dalej to zaloze topik i wrzuce wszystkie podkreslam wszystkie twoje wypowiedzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do diomendi nie wiem jakie zdje wysyslalas do dziewczyn ale ja widzialam zdj w legginsach i kamizelce na motorze w siwych getrach wbialo -zielonej bluzie w paski z kwiatkiem na czarno ubraa pod drzewem na schodach w rozowych butach w bielizie i 2 w bieliznie w zielonym pokoju zastanow sie zanim zaufasz komus kto udaje ze cie lubi bo kolezanki z tego forum sa strasznie agresywne i zaklamane--nie wszystkie ale one dobrze wiedza o kim pisze obserwuje ten temat i bede obserwowac zobaczymyktora z was pierwsza wpadnie dostanie jojo -a po tej glodowce dostaniecie wszystkie waga wam niestety wroci robcie co chcecie ale raczej nic dobrego z tego nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jem plastik
:D :D po necie nie krazy ani jedna moja fotka :D a wiesz dlaczego? bo ja swoich fotek nigdy na necie nie zamieszczalam. takze juz zluzuj, bo ja naprawde nie chcialam cie az tak zdenerwowac ;) ps. twoje pogrozki sa rozbrajajace 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisalam do ciebie o zdjeciach? serio jestes jebnieta haha to nie pogrozki tylko nie chce zebys sie zdziwila i dostala kompulsow :P wiesz o czym mowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jem plastik
ani tez nie zamieszczalam zadnych informacji o swojej wadze ani urodzie. wiec albo mnie z kims pomylilas, ale plastikowy milk shake zrobil ci shake z szarych komorek ;) mozesz tu zamiescic wszystkie moje wypowiedzi z wszystkich topikow jak masz ochote, mi to bynajmniej nie przeszkadza, tylko nie wiem, czy potrafisz i czy by ci sie chcialo tyle trudu sobie zadawac. lepiej wypij nastepny milk shake ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jem plastik
no to ciesze sie, ze cie nie zdenerwowalam, bo po ostatnich twoich wypowiedziach na to wygladalo. faktycznie, teraz widze, ze o zdjeciach pisalas do autorki tego tematu. ot, co robi pospiech w czytaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jem plastik
chyba mnie z kims pomylilas, bo ja nie mieszkam na wsi, zebys juz nie musiala darmo zgadywac, to napisze ci ze waze ok. 65 kilo przy prawie 180cm wzrostu, wiec chyba az takiej wstydliwej nadwagi nie mam, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jem plastik
nie nasmiewalas sie ze mnie, tylko grozilas mi przytaczaniem moich wypowiedzi z innych topikow, ktore to rzekomo rozpoznalas po ip :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do jem plastik
Plastikowe dildo wsadzasz co nic do cipska idz se teraz wloz to ci moze przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do jem plastik
Rozwalasz nam topik szpare se rozwal plastikowym chujem jak cie nie ma kto zadowolic i wypad locho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jem plastik
ja nie jem plastiku! moj tato posuwa swinie w chlewie a pozniej robimy smalczyk tym smalczykiem smaruje dildo i wkladam w tluste dupsko wy jedzcie te swoje szejki i serki odtluszczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jem plastik
nie wklejaj moich wypowiedzi prosze bo umieszczalam zdjecia na portalu dla mlodych rolnikow i nie chce zeby ktos wiedzial ze ''tlusta loszka to ja'' wybrala ten pseudonim bo tatus tak do mnie mowil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jem plastik
bardzo wam zazdroszcze i z tej zgryzoty ide zjesc troszke smalczyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jem plastik
tez bym chciala troche schudnac ale tatus mowi ze nie bedzie juz mnie posuwal jak nie bede mala swinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jem plastik
wy sie nie smiejcie jak mam kompulsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jem plastik
ja nigdy nie mialam kolezanek bo jestem za gruba !!! nigdy nie schudne ale wy tez nie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×