Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Dieta 500-600 kcal do wakacji.

Polecane posty

Gość jem plastik
boze dildo utknelo mi w doopie pomozcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i sie dziewuszki ....
.... tak wkurwily na "jem plastik", ze az musialy napisac podszywy, a co gorsze to podszywy nie sa nawet smieszne :o jem plastik juz wam nie bedzie zasmiecac topiku, bo darme jego trudu. na glupote i sprane mozgi nic nie pomoze. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jem plastik
odwal sie locho chcesz polizac moje dildo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jem plastik
pijecie te szejki i jecie jak wroble a dupy macie jak krowa stasia co ja moj tatus posuwa tatku teraz moja kolej !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jem plastik
nigdy nie schudniecie na tym plastiku ale wy mnie nie sluchacie i jeszcze mi grozicie a moze mnie pobijecie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jem plastik
dzisiaj chcialam zaczac diete i ugotowalam ryz z maselkiem i jadlam jadlam i pacze a ja kilo ryzu zezarlam i 2 kostki masla tez chce mniej jesc ale nie potrafie sie opanowac i mam kompulsy wieksze niz wasze dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jem plastik
moj plan na jutro pol wytloczki jajek na sniadanie i 2 bochenki chleba kilo jablek na 2 sniadanie na obiad smalec aco zjesc a kolacje no co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jem plastik
mysliciez ze ile waze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobacz dziecko ....
.... taraz sobie sama zasmiecasz topik :o sobie, czy tam kolezance. czyzbys wpadla w kompuls zasmiecania? :D czkawka cie dopadla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jem plastik
ty sobie zasmiecasz brzuch plastikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fszyskim sie jusz fszysko
pomylilo :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jem plastik
co taka cisza kolezanki struly sie plastikiem i spia czy zemdlaly ide doic krowy ale wroce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cwiczylas przez poltorej strony i wreszcie ci sie udalo: ten ostani podszyw pod plastika jest nawet smieszny :D :D brawo, wprawa czyni mistrza :classic_cool: ale ze ci sie chce az na innych topikach?? no niz, kazdemu co jego ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jem plastik
a ogladalyscie rozmowy w toku o anorektykach ja ogladalam nagralam sobie na video i puszczam jak babki na pierwszej randce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jem plastik
uu wez sie nie wtracaj jak sie nie znasz a widze ze sie nie znasz no to wyjazd stad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, coraz lepiej ci idzie, dawaj dalej :D ale chyba mialo byc baki, nie babki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jem plastik
dzisiaj mam randke z synem soltysa i bedziemy tanczyc do fajnej muzy 'czy normalna koza z brodka moze zostac prostytutka alez tak czemu nie kozie tez nalezy sie'' ja nie wiem co on tak tego slucha i slucha hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jem plastik
nie samym plastikiem czlowiek zyje wiec porozmawiajmy o ciuchach na ta randke to ja zaloze nie wiem co ale nie zaloze majtek bo jeszcze wisza a plocie i schna wisialy nawet 2 pary ale pies potargal taki wstyd jak on z osranymi gatkami latal po polach taki wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jem plastik
buty to ja nie wiem jakie zaloze czarne japonki albo czerwone japonki bo tylko takie kolory dodawali jako dodatek do pani domu a ja pani ze wsi jestem ale japonki mam a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jem plastik
jednak zmienilam zdanie i bede glodowac jak wy plastik to plastik ale jak go mniej to czlowiek chudnie szybciej ja bym sie cieszyla tak z 8 kilo na tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jem plastik
cholera z glodowki nici znow za duzo zjadlam odwazylam na wadze jablko i zjadlam 2 kalorie na plusie i dupa i od nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jem plastik
Plastik Największym utrapieniem środowiska naturalnego jest plastik, który rozkłada się 100-1000 lat. Jednorazowe plastikowe reklamówki produkuje się sekundę, natomiast używa średnio przez 25 minut, a rozkładają się do 450 lat (podobnie długo jak papierki od cukierków). W Polsce problem tzw. "jednorazówek" jest bardzo poważny - rocznie jest to ponad 60 tysięcy ton odpadów., choć wydaje się, że są to niedoszacowane dane, gdyż dziennie w Polsce wydawanych jest ponad 10 milionów reklamówek, do produkcji których zużyto prawie 3 tys. ton ropy naftowej emitując do atmosfery 3 miliony ton CO2. Butelki plastikowe rozkładają się dwukrotnie dłużej, czyli około 800 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja pierdacze! masakra, jakby sie tak zastanowic :o (z tym plastikiem). w sumie to gorsze niz glodowki i picie szejkow, nad tym powinnismy ubolewac a nie nad jakimis maloletnimi dietowiczkami. :( w koncu one kiedys dorosna i zmadrzeja, a matka ziemia zatruta plastikiem bedzie juz na wieki 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ci powiem :
dziewczyny ona ma swoj topik i 3 niki! obraza wszystkich i sie wymadrza diomendi ona ci zazdrosci!! a pisze jak cie niby podziwia! wiecej czujnosci dziewczyny nie mozemy otwierac sie przed wszystkimi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza238
dokladnie ona sie chyba upila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiałyGarden
Diomedni nie przejmują się tą su.ką. Zazdrości Ci wyglądu, osiągnięć bo sama z pewnością jest grubym paszczurem i nie potrafi nic z tym zrobić. Nawet się tych idiotycznych wpisów a'la "plastik" czytać nie chce. Żałosne. Wypad z naszego topiku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
violet12345 : ja nie miałam takich wpadek, że sie rzucałam na coś.. pierwsza wpadke odnotowałam po 2 miesiącach diety i wtedy zjadłam troche czekolady i bułke i to była moja wpadka, nie przytyłam wtdy ale waga mi sie na jakiś czas zatrzymała..a ostatnio jak mialam wpadki, to np takie kolo 1000 kcal, ze wypilam piwo, albo za duzo pieczywa razowego zjadlam, i to byly moje wpadki, po 2 dniach jedzenia czyli wpadek np kilo wiecej, czasem po 1 dniu waga taka sama, a teraz po nieclaym tygodniu 2 kg przybylam mniej wiecej, a teraz znow schudłam. I waże 58 dalej i znów ladnie chudnę :) napewno Ci sie uda, 300 kcal nie polecam bo to abrdzo mało i nie kazdy na tylu wytrzyma i moze sie rzucic na jedzonko po paru dniach, mysle ze stopniowo odejmowac kalorie, wtedy sie czlowiek przyzwyczaja, bo nic nie mozna tak hop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kati30 : dziekuje :* no jak jest cieplo to sie nie chce tak jesc :)):) ale trzeba zaczac np od 700 kcal a potem schodzic w dół :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×