Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mamuncia

Jakie macie duże mieszkania ile osób mieszka?

Polecane posty

Gość mamuncia

Jak w temacie napiszcie jak duże macie mieszkania na ilość mieszkających w nim osób, ile pokoi...czy dzieci mają swoje pokoje w jakim wieku są? Czy macie jakieś zwierzęta? U nas wygląda to tak: Małe mieszkano w bloku, 2 pokoje- 37 metrów + duży bakon. Jest nas 3 (ja, mąż i synek 4 letni). Ciasno nam ostatnio się zrobiło, synuś rośnie. Nie dawno oddaliśmy mu sypialnie i zamieniliśmy na pokój dziecięcy. My przenieśliśmy się do dużego pokoju i śpimy na rozkładanej kanapie. Troche męczy mnie taka sytuacja bo trzeba to łóżko ciągle rozkładać i składać. Chcielibyśmy wziąć kredyt i zamienić na większe min. 3 pokoje ale znowu mąż uważa, że to moja fanaberia, i że wiele rodzin tak mieszka. Nie wiem czy boi się kredytu...wydaje mi się, że tak. Już teraz nie mamy za kolorowo a z kredytem będzie nam ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek naplotek
Wiele rodzin tak wlasnie zyje,ale faktycznie mieszkanko macie malutkie jesli planujecie powiekszenie rodziny to radzilabym jednak sie rozejrzec za czyms wiekszym,ale jesli nie to mysle ze wystarczy to ktore macie,pamietaj ze dziecko tez z wami caly czas mieszkac nie bedzie,a czas szybko leci kredyt pod hipoteke splaca sie przez wiele wiele lat.Ja mam domek nieduzy 3 sypialnie i spory salona jest nas 5 w domu 3 dzieci i my.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obecnie gdzie mieszkam jest mieszkanie 30 metrow i mieszkaja tu 4 osoby. za niedlugo jade do polski gdzie mam 67 metrow i tez beda 4 osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika rottati
mY mieszkanie dwa pokoje. 40 m. Ja maz i dziecko - trzy latka.Mi tez jest ciasno.nIE stac nas na wieksze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem przeczekaj to i odkladajcie pieniadze. Jesli teraz wam ciezko to co zrobilibyscie gdyby maz stracil prace? Zastanawialas sie nad tym? Teraz sa ciezkie czasy. Ciesz sie tym co macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuncia
Rodziny raczej nie zamierzamy powiększać, bo kurcze właśnie nie stać nas. Mąż ma niepewną pracę a ja pracuje w budżetówce i za dużo też nie zarabiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Revii
my mieszkamy w 4 na 48 m2, 3 pokoje jedna córa jeden, druga córa zajmuje drugi a my w największym który jednocześnie służy za pokój wizytowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elza888
80m, 3 pokoje, kuchnia bardzo duża, łazienka też, balkon i duży taras...na 3 osoby, ja, mąż i dziecko, ale mieszkamy w domku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Revii
a moja siostra ma takie samo mieszkanie jak my (metraż i l. pokoi), z tym że na trójkę dzieci. chłopcy mieszkają razem w jednym pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
52m2 sypialnia plus salon z kuchnią połączony, wc i łazienka osobno, do tego mini pomieszczenie na pralkę, junkers mieszkamy we 2 - ja i mąż mamy dwa koty jak dla młodego małżeństwa ok, ale jeśli będzie miało pojawić się dziecko, to czas będzie zmienić na minimum 2pokoje plus kuchnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielonna Żabka
33 metry, dwa pokoje, ja i narzeczony :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehihi
Co to za dom który ma 80m2???? Chyba że letniskowy hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuncia
Revii a w jakim wieku masz córcie?? Jak rozwiązujecie sprawę spania? Śpicie jak my na kanapie? Co jak jedno chce posiedzieć a drugie jest już śpiące? U nas tu jest problem.. mąż późno wraca z pracy bo po 21 i wiadomo jeszcze chce posiedzieć a ja na rano do pracy więc ok 22 już bym się z chęcią położyła i zaczynają się zgrzyty. Nie mam też prania gdzie suszyć jak ciepło to na balkon ale jak zimno i pada deszcz to mi stoi taka zawalidroga i pół pokoju suszara zajmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elza888
mały domek, nam starcza :P Ale przy 2 dzieci za mało pokoi, ale jak sami piszecie w mniejszych dają radę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowka
64m2, ja mąz i synek 3 letni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość informatyk____
69m2, 3 pokoje, 3 osoby. mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opiekunka 1986
miesazkanie 48m, dwa pokoje, w tym jeden dziecinny, kuchnia, lazienka, wc. dom letni - i niebawem caloroczny, po remoncie - 360m, 2 pietra, 6 pokoi, lazienka na dole i gorze, kuchnia, taras maz, ja i dziecko.mamy psa, kota i myszoskoczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehihi
3poojowy dom....? Dla mnie to śmiech na sali. 3pokojowe mieszkanie które ma 80m2 to jak najbardziej. Chyba że to jakaś przybudówka, albo stary dom. Na pewno tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehihi
Opiekunka - i to jest dom :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuncia
opiekunka 1986 wow 360 m2 tylko weź to ogrzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elza888
Jasneee, buhahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annia.....................
Mieszkam z mężem w domku jednorodzinnym. Mamy 5 pokoi i kuchnię i łazienkę.jak dla nas jet stanowczo za duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze rok temu bylo mieszkanie 68mkw na 4 osoby i bylo okej. Teraz dom 230mkw i jest idealnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elza888
hehehihi...pochwal sie gdzie Ty mieszkasz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuncia
Domek 80 metrów myśle, że by mi wystarczył spokojnie, mając do dyspozycji jeszcze podwórko, większy dom to większe koszta ogrzewania a i większa powierzchnia do sprzątania. Zresztą każdy lubi co innego. Dla niektórych 200 metrów może być mało. Mam koleżankę, która chciała koniecznie domek parterowy z poddaszem min 200m2 ale ostatecznie wyszło tak, że mają 100 m2 i płaczą, że na gaz nie wyrabiają na grzanie a i okien dużo do mycia i jest prze szczęśliwa, że na tamten się nie zdecydowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na pewno nie godzinę!!
Nie wiem ile metrów ale mamy 6 pokoi 4 duże dwa takie po około 16 m.@ łazienki(góra i dół),duży korytarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszy taki domek
okolo 80 do 90m2 powierchni mieszkalnej bo w zimie ogrzac jest w miare dobrze. A takie wielkie ponad 200m2 to ile to wymaga sprzatania,mycia okien, odkurzania i robienia w ogrodzie???? Tyle roboty a kogo stac zeby zatrudnic kogos do pomocy do tej roboty?? Na stare lata kto to wszystko bedzie robil i czym ogrzewac takie wielkie budynki?? Wegiel strasznie drogi,nie mowiac o gazie!!! Ludzie trzeba myslec przed kupnem czy budowa takiego domiska tym bardziej biorac na kredyt!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehihi
Droga Elzo, chwalić się nie ma czym, mam zwykłe mieszkanie w budynku z 2006 roku. Mieszkanie mam 3 pokojowe, ma 73 metry. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elza888
mamunciaa...i właśnie się z tym zgadzam, nasz domek jest mały 80m, ale to część mieszkalna, nie liczę garażu, tarasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×