Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaaaabbbbbb

seks z eks- układzik

Polecane posty

a ile masz lat- ja w domu mam męża który, wiem że nie zdradzi( choc 100 % nigdy nie ma, bo sama kiedys zdrada sie brzydziłam ) więc niby stabilizacja w związku jest oparta na zaufaniu- w jego mniemaniu bo nie zna prawy, a jednak czegoś zabrakło... powiedziałam sobie dość juz nie pierwszy raz, bo ON wracał zawsze i uległa byłam :( sama nie wiem czy ten układ mi ciążył na tyle by dac spokój, czy lepiej byłoby brnąć dalej... mały mętlik mam... ale chyba potrzebuję więcej szacunku co do swojej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montgomery ale on
bryyy podzielam opinie uwielbiam flirt;-) a ile masz... skoro masz wszystko w domu to czego szukalas na zewnatrz? jakbym mial w domu taka panne jak ta z tego tematu to bym niczego chyba szukac nie musial:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile masz...
bryyyy- jesteś bardzo "praktyczna", potrafisz oceniać na zimno co jest dobre dla ciebie a co nie- w takim przypadku to dobre, dla ciebie bo nie cierpisz- ja tak nie potrafię, dlatego nie mam zamiaru w nic się pakować bo wiem jaki będzie koniec ;(. Masochistką na szczęście nie jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy potrafię ?? nie wiem, stram sobie pewne rzeczy wmówić, bo mi tak lżej po prostu... monti jakiej kobiety Ci potrzeba ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montgomery ale on
bo widocznie wybieracie takich facetow w ktorych mozecie sie zakochac, ja wybieram takie do ktorych na pewno nic nie poczuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co jest najgoersze, że niedługo szykuje sie impreza na której ON bedzie... juz raz sie u znajomych spotkalismy... po % rozbierał mnie niemal wzrokiem a żona obok była, ja na szczęście sama bo jakby mąz to zobaczył to.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monti, ja nie planowałam zdrady-seksu, po prostu po latach spotkałam swoją wielką miłość i samo wyszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile masz...
Monti- napisałam, że miał to być żart, kokieteria, może chciałam zobaczyć czy działam na innych facetów???- CHYBA TAK! I się zaplątałam 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monti jak to takie do których na pewno niec nie poczujesz ?? jak to ?? jakie one sa w takim razie a jaka powinna byc Twoja kobieta, bys nie szukał na boku ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile masz...
Tamten nie był wcale w moim typie -NIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montgomery ale on
potrzeba mi szalonej kobiety ktora uwielbia seks i eksperymenty, nie boi sie nowosci, ktora chce prawie zawsze i dla ktorej granice przebiegaja tam gdzie moje;-) ktora lubi byc zdominowana chociaz czasem moglaby mnie zdominowac ale tylko czasem:-) i ktora czerpie przyjemnosc z dawania mi jej gdyz ja z tego czerpie duuuzo przyjemnosci:-) to tak w skrocie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile masz...
bryyyyyyyy- no to się trzymaj- powodzenia Monti- miłego weekendu ;) mimo wszystko, choć drań z ciebie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montgomery ale on
wylapuje charaktery z ktorymi sie dogadam ale na pewno nie zaurocze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monti, to ja nie łapie juz, przecież kobieta może założyć maskę i nie poznasz jej od razu, nie masz pewności, że po kilku spotkaniach nie okaże się interesującą osoba ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile masz...
no to na koniec :D Monti- to już wiem, dlaczego z mężem się kochamy. Jesteśmy TACY , jak ty opisałaś swoją idealną kobietę! :) My się znaleźlimy jak Gaj i Gaja! Po co więc mam szukać? jak nikt więcej takiej właśnie mnie nie doceni. No to pa- mam świetny nastrój ! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montgomery ale on
no to macie dobrze;-) na impreze chetnie wpadne brrry moze wybawie Cie od NIEGO tylko nie wiem gdzie;-) maske moze zalozyc ale co bedzie oszukiwac ze jest kims gorszym niz w rzeczywistosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiesz gdzie ?? hmmm, no daleka droga.... wczoraj nie czytałes uwaznie chyba ;) daj spokój na impreze musze iść, bo pretesktu logicznego nie znajdę, poza tym nie chce by ktos sie zorientował że cos między nami było.... mam nadzieje, że On sie bedzie kontrolował po %% a ma z tym problem, tzn z tą kontrola po %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montgomery ale on
ja po % tez gubie kontrole:-( czesto mi zona wypomina ze wszystkie zagaduje itp musze sie pilnowac bo moze sie to dla mnie zle skonczyc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montgomery ale on
pisalem ze one chyba nie chca pokazac sie z gorszej strony, skad biore? ostatnia np poznalem banalne w parku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montgomery ale on
kolezankach swoich??? mam tylkk jedna chyba ze chodzi Tobie o przeglad calosciowy?;-) To sa normalne kobiety majace jak my Swoja druga polowke dwie szukaly przygod, jedna sama nie wiedziala czego chce a z obecna moge powiedziec ze mam kolezenski uklad:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, chodziło o przegląd wszystkich ;) jestem ciekawa czym sie kierujesz przy wyborze... hmmm poznałeś w parku i co ?? pytam bo nie wyobrażam sobie poznania noiwej osoby i wejścia w układ - koleżeński seks...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montgomery ale on
zagadalem, potem w tym parku spotkalismy sie kilka razy w koncu wymienilismy sie nr tel i umowilismy na randke a potem dalej samo sie potoczylo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montgomery ale on
staram sie, to podstawa przy zawieraniu nowych znajomosci:-) ale przed zona udaje :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×