Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martyna NO

Problem z Kurdem mam :-)

Polecane posty

Gość ishra
Tak nic nie bylo, mi to bardzo odpowiada bo jestem jeszcze dziewica, i studiuję dopiero na 1 roku, wiec o zadnym slubie nie ma mowy a i rodzice niezbyt zadowoleni, co prawda teraz mieszkam z dziadkami bo nam blizej na uczelnie i dzieki temu moge sie znim czesciej spotykac ale po dzisiejszym spotkaniu sama nie wiem czy warto dalej ciagnac, a moze sobie odpuscic, trudna decyzja bo tak jak pisalam bardzo mi sie podoba, ale uroda to nie wszystko, jutro sie z nim spotkam i porozmawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ninka
Oj skad sie biora tacy ludzie jak gosc 7:55, 12:27, 17:01, 18:37 Rece opadaja mniej niz 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do ishra jestes jeszcze taka mloda przed toba kilka lat nauki zobaczysz czas pokarze co z tego zwiazku wyniknie ale skoro tak ci sie podoba to moze daj szanse a zreszta czy on bedzie chcial tyle lat czekac tylko mu nie ulegnij skoro sam powiedzial ze bez slubu nie moze jak bedzie mu naprawde zalezalo to poczeka a ten kurd co robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ishra
Jutro mamy sie spotkac i porozmawiamy, po tej rozmowie zdecyduje co dalej i czy ma to sens , faktycznie czy on bedzie chcial tyle lat czekac ...spokojnie nie ulegne przed nim spotykalam sie z dwoma chlopakami jeden polak a drugi to pol pakistanczyk czyli matka polka ojciec z pakistanu ale obaj chcieli seksu jak im powiedzialam ze nie jestem na to gotowa to polak mnie wysmial, a ten drugi niby byl zachwycony a pozniej okazalo sie ze mnie zdradzil, wracajac do kurda tez studiuje tylko na 4 roku, ma 2 starszych braci w Pl obaj pracuja, i jeszcze brata w Norwegi i wujka z rodzina ktorzy tez mieszkaja w Norwegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eylül Prawdziwa
Rozumiem,że w technikum nie uczą poprawnej polszczyzny...szkoda!Masz pracę,świetnie ale charakter kompletnie do wymiany moim zdaniem...zamiast obrazac kogos może pochwalisz się wiedzą na temat religii i kultury kurdow?Zaiste na ten temat nie wiesz NIC a jedyne co potrafisz w tym wypadaku,to bluzgać na prawo i lewo-to dopiero kultura osobista u cywilizowanego mężczyzny z europy!Masz dziewczynę?Świetnie,gratuluje,a czy ona wie z jakim człowiekiem ma do czynienia?Nie sądzę wybacz-czas jej pokaze.Jeśli jesteś chrześcijaninem to zachowuj się jak przystało a nie jak ograniczony snob!Myślę,że nie wniesiesz już nic interesującego do tej "rozmowy"więc daruj sobie.Poszukaj forum dla mężczyzn po technikum mechanicznym a nie na forum dla kobiet plujesz jadem!Chyba,że dzięki temu czujesz się bardziej dowartosciowanym a to już inna bajka :) swoimi złotymi myślami podziel się z kimś innym,bo jak dla mnie stały się już one nudne!Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eylül Prawdziwa
... "z ciapata bym nigdy sie nie zwiazal nie narazal na posmiewisko"... myślę że byłoby odwrotnie!Oprócz tego,że nie umiesz pisać to widzę że z czytaniem ze zrozumieniem masz również problemy...Pozdzdroscić intelektu,nie ma co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eylül Prawdziwa
Ishra Co wiesz o nim?Z jakiego odłamu jest,jak się zachowuje względem Ciebie lub innych kobiet?!Porozmawiaj o Jego religii,staraj się poznać Go blizej a czas pokaze co z tego wyniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eylül Prawdziwa
Mariap ma trafne spostrzeżenia co do ogółu,ale w każdym kraju niezależnie od narodowosci czy koloru skóry trafi się normalny,dobry człowiek jak i ten zły,który chce wykorzystać dziewczynę do własnych celów.Dowiedz się o Nim czegoś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ishra
O religi to faktycznie nie rozmawiamy , najczestszym tematem to studia bo oboje jestesmy na stomatologi, a ze on juz na 4 roku a ja dopiero zaczelam to go podpytuje, jeszcze o filmach, ksiazkach, o jego rodzinie , o mojej rodzinie , itd, z tego co wspomnial to jest sunnita, ciagle prawi mi komplementy , mile slowka , buziak na przywitanie, pozegnanie, upominki, czekoladki smieje sie ze chce mnie podtuczyc bo jego zdaniem jestem za szczupla,, a ja mowie ze jak bede jadla slodycze to zeby sie zepsuja i jak bede wygladac jako stomatolog, no jest mily, sympatyczny, ale dzis mnie rozczarowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ishra
Ps, mowi ze zakochal sie we mnie jak mnie tylko zobaczl , najbardziej oczarowaly go moj***ardzo dlugie wlosy i oczy, co do wlosow to moze i faktycznie ale oczy mam brazowe watpie zeby byl oczarowany przeciez u nich to norma, jakbym miala blekitne, zielone to tak, i jeszcze skoro jest muzulmaninem i jak idziemy po ulicy to mnie obejmuje czy trzyma za reke czy to tak mozna ? Ja niewiele wiem o tej religi troche czytalam jak spotykalam sie z Adnanem tym pol pakistanczykiem, teraz bede musiala bardziej sie zainteresowac , chyba ze zakoncze z kurdem zwiazek i calkowicie zerwe z muzulnanami, mowil ze jestem jego pierwsza dziewczyna , nie wiem czy mu wierzyc, i nie ma siostry tylko 4 braci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak reaguje na innych mężczyzn, przykładowo na kolegów z roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi mi oczywiście o Twoich kolegów i znajomości z innymi facetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ishra
Kurcze przez niego nie moge spac, a jutro na uczelnie zamiast pouczyc sie czy poczytac to siedze na kaffe , jeszcze pozniej dzwonil i namawial na slub, a ja jak to sobie wyobraza , slub, nauka a za co zyc, gdzie mieszkac, a on ze to tylko slub muzulmanski albo w meczecie lub naKa w domu wystarczy 2 swiadkow, zebym powiedziala co chce a on to spelni, ze nie potrafi zyc bezemnie, ze zamieszkamy z jego bratem bo to jego mieszkanie, ze o pieniadze niemam sie co martwic rodzina pomoze , mowi bracia pracuja wujek pomoze, ja sie smialam ze chyba nie chce aby moi rodzice zawalu dostali i ze u nas to przewaznie pary chodza po kilka lat , musza sie poznac, zdobyc zawod, zarobic , a pozniej myslec o slubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kolegow zazdrosny ,wypytuje o nich a jak zobaczy ze jakis przystojny a z nim rozmawialam to dopytuje o czym i czy tego tematu nie da sie omowic z kolezanka, a ja ze to tylko kolega, ale spokojnie bez awantur,a najbardziej jest zazdrosny o sasiadka mojego dziadka , to taki mlodszy odemnie ale czasem przychodzi ze bym mu pomogla w matematyce czy fizyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Malina
Kurcze bardzo mu sie spieszy z tym slubem. Jakos nie chce mi sie wierzyć że facet w jego wieku nigdy nie mial dziewczyny. A jak wyglada sprawa z jego rodziną? Może jego rodzina już wybrała dla niego żonę? Sama byłam w zwiazku z Kurdem, ale mój miał już żonę i dzieci od wielu lat. Rozstałam się z nim gdyż dowiedziałam się o tym całkiem przypadkiem a on nie raczył mi powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Malina
No i mój starał się maksymalnie ograniczyc kontakty z innymi facetami. nawet z kuzynostwem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ishra
Gosc przede mna to podszywacz, owszem jest troche zazdrosny , ale wie ze jak jestesmy z tego samego roku , do tej samej grupy to nie da sie uniknac kontaktu , tak jak on z kolezankami, jak ide w grupie mieszanej , tj chlopaki dziewczyny to ok, ale jak tylko z kolega/gami a to widzi to dopytuje , mam kolegow z osiedla , z bloku , nawet jeden mnie odwiedza przy nim , to przeciez go niewyprosze przyjdzie, po siedzi, kawe czy herbate wypije i pojdzie , raczej sie juz do tego przezwyczail ale jak cos to powtarza ze jestem tylko jego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ishra
Tak jak pisalam siostry nie ma tylko 4 braci, rodzice sa juz starsi , ojciec 70, matka po 60, 2 braci w Pl juz kilkanaście lat, jeden ma zone polke a drugi kurdystanke, a ten co w Norwegii ma tez z Kurdystanu tylko ona jest u siebie a on mieszka u wujka i wysyla jej kase, jeszcze 1 brat w domu rodzinnym tez zona z Kurdystanu ma 2 synow i opiekuje sie rodzicami, ten co ma zone Polke ma corke 14 lat, a ten drugi brat 3 dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ishra
Nie on wie ze w Pl nie lacza sie w pary kuzyni, wiec nie jest przeciwny abym z nimi utrzymywala kontakt tym bardziej ze nie mam rodzenstwa , ale czasem pyta o jakiegos mojego kolege np, z kad go znam? Jak dlugo, czy on ma dziewczyne itp, ale raz mnie zdenerwowal jak wyszlam na chwile z pokoju a on wzial moj telefon i przegladal , jak go przylapalam to sie zmieszal i przeprosil, a o tym czy ma wybrana juz zone u siebie nic nie wiem, ale dobrze ze podpowiedzialas to zapytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ishra
Ja przed nim nie ukrywalam ze mialam przed nim 2 chlopakow, ze doniczego nie doszlo, oraz z jakiego powodu sie rozstalismy, ze niema powodu do obaw jak sie spotkam z jakims kolega, ze to tylko kolega i od tego mnie nie ubedzie, zeby mi ufal, to samo jemu mowie ze nie jest dla mnie problemem aby spotykal sie z kolezankami , ok troche sobie popisalam, pozalilam, a teraz spróbuję zasnac, bo jak ja jutro bede wyglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ishra,ladna bajke piszesz,jestem juz ciekawa jak sie skonczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie kupopodobne te wasze kochasie o wzroscie siedzacej kozy :D Hahahahahah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ishra Jesteś jeszcze mlodziutka, prosze nie ulegaj mu zbyt szybko. Oczy dookola glowy kochana. Cos mi tu smierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ninka
Do gosc 2:55, i znow sie czepiasz czemu mam dziewczynie nie wierzyc jeszcze mloda niedoswiadczona to raczej dobrze ze opusuje sytuacje i chce sie wiecej dowiedziec na temat muzulmanskiej religi a jak ma sie skonczyc albo wyjasni albo to zakonczy bo jak opisywala slubu nie wezmie bo mloda nauka i jak zrozumialam rodzice przeciwni nie czepiaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ninka
Do gosc 9:37 jestem ciekawa jakiego ty jestes wzrostu i twoj kochas i do czego/kogo podobny moj np jest sredniego 1,82cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ninka
Do ishra: dziewczyno kibicuje ci nie przejmuj sie zlosliwymi docinkami wiazac sie z muzulmaninem nie da sie tego uniknac zawsze i wszedzie mozna spotkac jakiegos zlosliwego malo tolerancyjnego lub zazdrosnika glowa do góry kieruj sie swoim rozumem ale tak jak ktos wczesniej napisal nie ulegaj mu bo sam wczesniej tobie powiedzial ze nie chce zblizen bez slubu wiec niech czeka jak tak kocha bo pozniem moze byc za pozno wykorzysta i zostawi wezmie inna polke albo ze swojego kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Malina
No własnie ten gosc wchodzi na foeum leczyc swoje kompleksy i opisuje sam siebie :D Zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ishra Z jakiego panstwa pochodzi twoj przyjaciel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ninka
Do gosc Malina: ja kiedys czytalam ze jego byla spotyka sie z Turkiem Podejrzewam ze to ten sam ciagla zle pisze o muzulmaninach zaklada durne tematy i wypisuje glupoty wkleja linki ze zdjeciami i podpisuje szkaradne polczyny z obcokrajofcami zal mi takich ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Malina
Aaaa no to juz wszystko jasne :P I nie dziwię sie ze go dziewczyna zostawila. Wstyd mi za tak ograniczonych umysłowo ludków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×