Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martyna NO

Problem z Kurdem mam :-)

Polecane posty

Gość Eylül Prawdziwa
Ishra Opisujesz wszystko w chaosie,co oznacza że podchodzisz do tego związku zbyt emocjonalnie,a to źle.Mariap ma rację-coś ci bajki opowiada...po pierwsze-czasy,kiedy to rodzice panny młodej i pana młodego stali pod drzwiami w ich noc poślubną,w oczekiwaniu na "dowód dziewictwa"minęły,a jeśli się tak zdarza,to bardzo rzadko,po drugie-(i tego nie rozumiem)on chce się z tobą ożenić,czy przestraszyć opowieściami/mitami o karze za cudzołóstwo czy współżycie przed ślubem?Wspomina o ślubie muzułmańskim?Dlaczego?Zapytałas go o to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eylül Prawdziwa
Ishra Opisujesz wszystko w chaosie,co oznacza że podchodzisz do tego związku zbyt emocjonalnie,a to źle.Mariap ma rację-coś ci bajki opowiada...po pierwsze-czasy,kiedy to rodzice panny młodej i pana młodego stali pod drzwiami w ich noc poślubną,w oczekiwaniu na "dowód dziewictwa"minęły,a jeśli się tak zdarza,to bardzo rzadko,po drugie-(i tego nie rozumiem)on chce się z tobą ożenić,czy przestraszyć opowieściami/mitami o karze za cudzołóstwo czy współżycie przed ślubem?Wspomina o ślubie muzułmańskim?Dlaczego?Zapytałas go o to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chaotycznie a ty wklejasz po 10x to samo. z e n u a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eylül Prawdziwa
Mariap Gratuluje!Zyczę powodzenia i wytrwałości,pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eylül Prawdziwa
Zdarza się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ninka
Do mariap to faktycznie dobrze zrobilas ze znim zerwalas, przeciez to nie zgodnie z ich religia i zasadami aby kobieta utrzymywala dom, to obowiazek mezczyzny kobieta moze pracowac ale zarobione pieniadze nie powinny byc przeznaczane na utrzymanie tylko do dyspozycji kobiety , moga byc wyjatki ale to tylko pomoc mezowi a nie utrzymywac czy dokladac jego rodzinie, phi nie dosc ze pracowalas, pomagalas to jeszcze wymagania mieli , dziwna rodzina , popieram dobrze zrobilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ishra
Do gosc (9 :20) on nie chce tylko slubu aby mogl wspolzyc, po prostu uwaza ze juz wystarczajaco sie znamy aby wziac slub bo faktycznie jak u nich biora zony nie znajac ich wczesniej a malzenstwa sa aranzowane ,, to dla niego znajac mnie pol roku to duzo,, przeciez malzenstwo to nie tylko lozko i seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ishra
(Do gosc 9 :26) a ja mam nadzieje ze moi rodzice go wkoncu zaakcepyuja, , dadza szanse narazie widzieli go tylko 3 razy , przeciez jest inteligentny zna duzo jezkow :arabski, turecki, angielski, polski, niemiecki, lacinski, francuski, komunikatywny norweski hiszpanski, ma dobre oceny jest oczytany a ja nie zamierzam z nim zrywac to naprawde lepiej jak go polubia, dobrze ze moi dziadkowie go akceptuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dziekuje za rady a szczegolnie chce podziekowac gosc Nince, zawsze mnie wspierasz dajesz dobre rady i kibicujesz naprawde dziekuje ,,, jak narazie nie zamierzam z nim zrywac , bardzo mi sie podoba ale tak jak pisalam nie zamierzam za niego wychodzic, ani przynajmniej oddawac , choc tak jak pisala mariap tez bym nie chciala trzymac dziewictwa w nieskonczonosc czy prawie do 30, dlatego przemyslalam i jesli on bedzie w porzadku i dotrzyma slowa to jak ukonczy studia i podejmie prace zaczne z nim wspolzyc,, owszem moglabym znalezc chlopaka z Polski ale faktycznie mariap ma racje tacy poukladani nie mysla w tym wieku o przyszlosci , a jak mi sie jakis wmiare podoba to juz zajety albo nic soba nie reprezentuje a taki ktory by ze mna chcial byc to mi sie nie podoba, poprzedni chlopcy z wygladu ok ale co z tego jak im tylko seks w glowie,, mi faktycznie podobaja sie tylko bruneci, , ten Kurd z wygladu idealny , inteligentny i bylo by naprawde super aby dal spokoj ze slubem , moze teraz odpusci po wczorajszej rozmowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariap
Isha, życzę Ci szczęścia, ale nawet nie wiesz jak ważne jest łózko w małżeństwie...bardzo ważne zwłaszcza dla męższczyzny....jego jakość przenosi się na wszystkie sfery życia....ale życzę Wam, żeby kiedyś było naprawdę udane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli planujesz wyjść za mąż po 2 lub 3 roku? skoro zdecydujesz się współżycie, bo problem dotyczył chyba tego, że on bez ślubu nie może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ishra
Mariap bardzo ci dziekuje tak bym chciala aby nam sie udalo, zeby mnie zrozumial i nie naciskal na slub i przynajmniej narazie na seks , jak bedzie wyrozumialy a bedziemy razem to mu to kiedys wynagrodze, ja naprawde niewiele wiem o islamie ale mi nie zalezy aby obdarowywal mnie prezentami czy jak bym wziela w przyszlosci slub muzulmanski aby dawal mi zloto itp, mi wystarczy to co dadza mi moi rodzice, i mieszkanie od dziadkow a na reszte sama mam zamiar zapracowac aby tylko zdrowie pozwolil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ishra
Do gosc 20:41) tak sobie przemyslalam ze jesli on okarze sie w porzadku , dotrzyma slowa, a juz podejmie prace to tak mogla bym za niego wyjsc tylko nadal kontynuowac nauke, ale narazie nic mu nie bede mowic , no przeciez faktycznie nie bede trzymac dziewictwa do 25 czy 26 lat , a na dzisiejszy dzien tylko widze siebie u jego boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ishra
Jesli w przyszlosci mialabym z nim brac slub to tylko muzulmanski bo wrazie jakby cos sie nie ukladalo to wystarczy ze on wypiwie 3 x ^talak^ czyli ze mnie niechce i juz po rozwodzie , a jak bym dodatkowo wziela jeszcze w USC to bez sadu sie nie obedzie, ale mam nadzieje ze nadal bedzie mily, kochany, itd i po slubie nie zmieni sie o 180*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ishra
Mam takie pytanie?.. bo wczoraj wspomnial o nadchodzacych walentynkach i pytal sie co chce na prezent i co planujemy na ten dzien ,, a ja ze moze kino restauracja ale to nie problem tylko ze on chce kupic mi zegarek i powiedzialam o tym kolezance a ona ze zegarek nie bo przyniesie pecha i wkrotce sie rozstaniemy a ja bym tego nie chciala czy faktycznie jak chlopak kupi dziewczynie zegarek na prezent to bedzie koniec zwiazku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Eylul Prawdziwa faktycznie moze opisuje to chaotycznie i podchodze emocjonalnie ale to mnie troche przeroslo z jednej strony super chlopak a z drugiej strony ta religia i ich zasady a to ze on mi opowiada jakie kary za wspolzycie poza malzenskim to dobrze bo chce sie dowiedziec jak najwiecej o muzulmaninach ale mnie tym nie wystraszyl bo czego mam sie bac, gorzej by bylo jakbym miala brac z nim ten slub a niebyla bym czysta to faktycznie wolala bym zrezygnowac niz byc ponizona przez jego rodzine nie wspomne o batach czy ukamieniowamiu czy mieli by mnie zabic ze ich zhanbilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ishra
Do gosc 13:56 ) to faktycznie trafilas na bezczelnego Kurda zeby na pierwszej radce mowic ci ze chce calowac twoje usta lizac biust ze masz seksi pupe i zebys z nim poszla od takich to trzeba trzymac sie z daleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej sprzedajne szmaty, wypeerdalajcie juz kafeterii, bo nie jestescie tu mile widziane. Piszcie te swoje wypociny na forach swoich brudasow. Co nie potraficie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gorzej by bylo jakbym miala brac z nim ten slub a niebyla bym czysta to faktycznie wolala bym zrezygnowac niz byc ponizona przez jego rodzine nie wspomne o batach czy ukamieniowamiu czy mieli by mnie zabic ze ich zhanbilam" :D To prowo! Wszyscy wiemy, ze z kozo/j/e/b/c/a/m/i wiaza sie najgorsze kretynki ale....az taaakich kretynek nie ma :D Prowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ishra
Do gosc 14:44) dobrze ze podsluchalas ich i nagralas te rozmowe dzieki temu uratowalas kolezanke bo ten Kurd okazal sie strasznym chamem egoista , on spotykal sie z nia tylko ze za 3 mies, konczyla sie mu wiza , a jak odmowila slubu to wyzwal ja od swin i ze takich to ful i ze ma juz wybrana u siebie ktora ma 17 lat , skad sie biora tacy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ishra
Do gosc 21:45)zadne prowo nie jestem kretynka, a moj chlopak Kurd nie jest zadnym k/o/z/o/j/e/bcem jest mega przystojniaczkiem i bardzo inteligetny w przeciwienstwie do ciebie , moze kiedys zmadrzejesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W doopie mam ciebie i twego kozoeebca. Speeerdalaj stad na fora swoich ziomali, moze tam cie ktos pocieszy. Jestes absolutnym zerem, zeszmacilas cala swoja rodzine i swoich przodkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ishra
Do gosc21:45) skad sie biora tacy jak ty., po co przeklinasz, wyzywasz, troche kultury by sie tobie przydalo, jak sie nie podoba to po co wchodzisz na fora gdzie tematem jest Kurd czyli muzulmanin, teraz wiesz po co i dlaczego wole kurda od polaka ! Takich jak ty to sie boie i trzymam z daleka brrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ishra
Pisz sobie co chcesz i mysl co chcesz mnie twoje obelgi nie wzruszyly bo sie nie zeszmacilam , nie sypiam z nim, jestem czysta, a rodziny nie zhanbilam, ale w przyszlosci planuje z nim wspolzyc czy tobie i innym sie to podoba czy nie , a mojemu Kurdowi do piet nie dorastasz zal takich jak ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do takich szmat to trzeba ostro, one tak lubia. Po za tym na szacunek to nie macie juz szans niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gosc 22: 00 ty cwaniaczku z palcem w d/u/p/I/e/ co sie czepiasz dziewczyny co masz do niej sam spier.. jak masz jakis problem to fora z dwora bo na policje zadzwonie i namierza twoj IP ps a ty Isha sie nie boj nie przejmuj takimi zerami jak ten gosc cwaniaczek tacy co glosno szczekaja to najczesciej sami ogon podkulaja jak dojdzie co do czego anonimowo to zgrywa bohatera buhahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ishra
Do gosc 22:07) przykro mi ze tak wygladasz jak sie opisales i nik ciebie nie szanuje najwidoczniej na to zasluzyles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ishra
Do gosc 22:14) bardzo dziekuje za obrone spokojnie nie przejmuje sie niestety wiazac sie nawet z najlepszym, najinteligentniejszym muzulmaninem musze obawiac sie przed takimi jak ten agresywny gosc zawsze idac z nim ulica moga spotkac nas nieprzyjemnosci, coz zycie niestety i tacy sie rodza ale nie trzeba sie przejmowac tylko glowa do gory i do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak masz jakis problem to fora z dwora bo na policje zadzwonie i namierza twoj IP  Ahaha co za tepa dzida. W szpare sobie wsadz ten nr IP. Dzwon na policje albo do strazy pozarnej. Qrwa co za pazdzierz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
X jak masz jakis problem to fora z dwora bo na policje zadzwonie i namierza twoj IP X Ahaha co za tepa dzida. W szpare sobie wsadz ten nr IP. Dzwon na policje albo do strazy pozarnej. Qrwa co za pazdzierz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×