Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martyna NO

Problem z Kurdem mam :-)

Polecane posty

Gość Eylül Prawdziwa
Gosc Ninka Kiedy syn się urodził,był podobny do mnie,teraz robi się podobny do męża.Obydwoje mamy ciemnobrązowe oczy i czarne włosy z tym,że ja mam kręcone,syn także.Tamtego dnia,kiedy poznaliśmy się mąż był pewien że nie jestem polką... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eylül Prawdziwa
Gosc Ninka Dziękuje,rzeczywiście w tych loczkach i z dużymi ciemnymi oczami wygląda jak aniołek :) tak na marginesie to domaga się rodzeństwa,najlepiej siostrzyczki,żeby mial kogo bronic-jak sam mówi.Życzę Ci w takim razie zdrowej,pięknej,niebieskookiej córeczki,bo pomarzyć sobie można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ishra
Do gosc 11:35) pochodzi Turcja -Ankara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ishra
Do gosc( 11:56) bardzo chętnie bym sie z toba spotkala , tak mieszkam w warszawie i tu studiuje, ale sama nie wiem jak mam to zrobic bo adresu e -mail nie chce podawac na kafe, sama rozumiesz tyle podszywaczy itp , adresu do domu tez nie, pomysle jak to napisze a w tym tygodniu to i tak bym nie dala rady jutro uczelnia, pozniej nauka, w sobote rano nauka a pozniej jade z nim do moich rodziców , wiesz tesknie i czasem chce pomieszkac we wlasnym pokoju, nie tak daleko bo za warszawe do Raszyna a w niedziele jestesmy umowieni z moimi znajomymi z liceum, problem z czasem , a i tak mi glupio bo babcia wszystko za mnie robi, pierze mi, robi sniadanie kanapki na uczelnie, zakupy, a to ja powinnam jej pomagac bo ma 64l,pomysle jakim sposobem i kiedy to napisze , pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ishra
I porozmawialam szczerze , ok zrozumial powiedzial ze nie zrezygnuje bedzie czekal, ze bardzo kocha nie moze mnie stracic, a na slub nalegal bo bal sie ze z kim innym sie zwiaze a jakby mial juz slub to bym byla tylko jego a i seks by mogl uprawiac , rodzina tez go namawia a szczegolnie zona brata polka, bo ona wziela slub po 3 mies, znajomisci miala 21 lat tylko nie wziela pod uwage ze skonczyla tylko zawodowke i pracowala w tesco ja jej nie krytykuje kazdy ma inne priorytety , mysle ze chodzilo jej o to ze jak juz bym byla jego zona to ona miala by mniej obowiazkow bo tak on mieszka u nich co prawda maja duze mieszkanie dwu poziomowe ale to ona mu pierze , gotuje , sprzata itd, ja powiedzialam stanowczo ze póki nie ukoncze nauki i nie zaczne pracowac nic z tego, a jemu otworzylam oczy ze tez ma jeszcze nauke i zaczac zarabiac, bo narazie jest na utrzymaniu wujka i braci, a nakrzyczalam na niego bo dzis kupil mi perfumy lacoste touch pink, sobie lacoste zielone przyniosl tez dla mnie i dziadkow chleb nan i dolma ,,, troche podobne do polskich golabkow,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ishra
Ps, mam pytanie bo dzis mi powiedzial ze u nich niektóre rodziny ze strony meza zadaja od przyszlej zony swiadectwa ze jest dziewica , mowil tez ze kiedys jak jego kuzynka brala slub to rodzina meza czekala pod drzwiami w noc po slubna i chcieli zobaczyc krew na przescieradle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ishra
Mowil kochana dobrze ale moze jednak zgodzisz sie za 3 lata , mowil on juz ukonczy i zacznie pracowac a ja mu na to pomysle ale jednak wole ukonczyc to tylko 5 lat, zobacz jak czas leci ok czas pokarze, a jeszcze mi sie zalil ze co wyprawiaja jego koledzy z uczelni, pala, piwko, zmieniaja panienki itd, i sie przechwalaja który ile zaliczyl a jeden sie z niego podsmiewa ze jest prawiczkiem, ,, mowilam mu zeby sie nie przejmowal nauka najwazniejsza, fajnie miec takiego kolege zgodzil sie poduczyc mni j.lacinskiego on juz super mowi a ja dopiero podstawowe slowka bardzo trudny,, i ze we wrzesniu planuje poleciec do siebie rodzicow i brata odwiedzic, mowil ze chcialby ze mna , a ja ze nie raz moi rodzice nigdy nie wyraza zgody,, bilet drogi,, boie sie,, popisalam ide spac,, dobrej nocy,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ishra
A jeszcze mowil ze znamy sie dlugo i powinnysmy zamieszkac razem, wziac slub muzulmanski bo u nich sa malzenstwa aranzowane i jego bracia widzieli swoje przyszle zony tylko na zdjeciu poznali je w dzien slubu, ojciec wybral im zony, to i tak dobrze bo zaden nie zwiazal sie z kuzynka, mowil ze dlatego nalegal na slub i aby mog wspolzyc bo seks pozamalzenski to grzech i grozi za to kobietom nawet ukamienowanie albo chlosty np 80 lub 100 batow zarowno kobietom jak i mezczyzna pod warunkiem ze to zostanie udowodnione czyli musi byc 4 wiarygodnych swiadkow, a jesli swiadek klamie to sam dostaje te baty, ale dobrze ze wyjasnilismy sobie obiecal ze nie bedzie nalegal , oby dotrzymal slowa bo podoba mi sie i niechce sie z nim rozstawac , ok ide bo zaraz zajecia sie zaczna , milego dnia ! Zajrze na kaffe wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No super, wziac slub zeby on sobie mogl pobzykac, gratulacje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieje ze twoi rodzice pogonia go ja psa, ktory lata za sukami w rui.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytaj go czy pozwolilby swojej siostrze wyjsc za maz za faceta ktory slub chce tylko po to zeby sobie zamoczyc. Zobaczysz jak sie wscieknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahahahahahaha Pamieta kto ile batow dostanie, o kamieniowaniu, o 4 swiadkach, tylko jakos zapomnial ze za slub trzeba dac pannie zloto, albo mieszkanie, albo dom. To wlasnie sa muzulmanie, pamietaja tylko to, co im pasuje. Zapytaj go o mahr, czyli o to zloto, dom mieszkanie, ktore musi ci jako mahr(slubny prezent) dac zeby malzenstwo w meczecie moglo byc zawarte. Powiedz ze to jest zgodne z islamem, tak jak te baty, kamienie - juz widze jego wybaluszone oczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahahahahahaha Pamieta kto ile batow dostanie, o kamieniowaniu, o 4 swiadkach, tylko jakos zapomnial ze za slub trzeba dac pannie zloto, albo mieszkanie, albo dom. To wlasnie sa muzulmanie, pamietaja tylko to, co im pasuje. Zapytaj go o mahr, czyli o to zloto, dom mieszkanie, ktore musi ci jako mahr(slubny prezent) dac zeby malzenstwo w meczecie moglo byc zawarte. Powiedz ze to jest zgodne z islamem, tak jak te baty, kamienie - juz widze jego wybaluszone oczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahahahahahaha Pamieta kto ile batow dostanie, o kamieniowaniu, o 4 swiadkach, tylko jakos zapomnial ze za slub trzeba dac pannie zloto, albo mieszkanie, albo dom. To wlasnie sa muzulmanie, pamietaja tylko to, co im pasuje. Zapytaj go o mahr, czyli o to zloto, dom mieszkanie, ktore musi ci jako mahr(slubny prezent) dac zeby malzenstwo w meczecie moglo byc zawarte. Powiedz ze to jest zgodne z islamem, tak jak te baty, kamienie - juz widze jego wybaluszone oczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahahahahahaha Pamieta kto ile batow dostanie, o kamieniowaniu, o 4 swiadkach, tylko jakos zapomnial ze za slub trzeba dac pannie zloto, albo mieszkanie, albo dom. To wlasnie sa muzulmanie, pamietaja tylko to, co im pasuje. Zapytaj go o mahr, czyli o to zloto, dom mieszkanie, ktore musi ci jako mahr(slubny prezent) dac zeby malzenstwo w meczecie moglo byc zawarte. Powiedz ze to jest zgodne z islamem, tak jak te baty, kamienie - juz widze jego wybaluszone oczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ninka
Do gosc 10:19) z skad wiesz ze podczas slubu by nie dal jej zlota , o ile wiadomo ishra nie zgodzila sie na slub i w najblizszym czasie nie planuje on jej mowil co grozi muzulmaninom za seks pozamalzenski a ja im kibicuje oby dotrzymal slowa i nie nalegal na slub..a dlaczego jej rodzice maja go pogonic uwazam ze to dobra partia dla niej oboje o ile ukoncza studia beda miec wyzsze wyksztalcenie i dobry zawod,..trzymam za nich kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ninka
Do gosc 9:20) a gdzie jest napisane ze chce tylko slub zeby sobie umoczyc przecież mowil jej ze ja kocha nie chce stracic ze jego zdaniem znaja sie dosc dlugo aby razem zamieszkac a zarazem jak by byli malzenstwem to by mogl znia wspolzyc bo seks pozamalzenski u muzulmanow niedozwolony i mowil jej co za to grozi.. a zdrugiej strony niema co sie dziwic przeciez to juz chlopak dorosly z moich obliczen ma 24 lata to wiadomo ze mysli o tych sprawach..a ja uwazam ze mu zalezy bo drugi zawinal by sie bo tego kwiata to pol swiata ale on dobrze wie ze ta ishra to dobra partia dla nich bardzo wazne jak dziewczyna czysta ..mogly sobie wziac swoja nawet 18 ale pewnie w tej zakochany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to mam przerabane bo mieszkam przy wiertniczej w wilanowie blisko meczetu i slysze Allahu Akbar i tlum muslimow wszystko ok tylko nie moge pojac ze europa na wszystko sie godzi a jakby ktos z europy chcial wybudowac kosciol w kraju muslimow to dopiero by bylo ★☆★

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to mam przerabane bo mieszkam przy wiertniczej w wilanowie blisko meczetu i slysze Allahu Akbar i tlum muslimow wszystko ok tylko nie moge pojac ze europa na wszystko sie godzi a jakby ktos z europy chcial wybudowac kosciol w kraju muslimow to dopiero by bylo ★☆★

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to mam przerabane bo mieszkam przy wiertniczej w wilanowie blisko meczetu i slysze Allahu Akbar i tlum muslimow wszystko ok tylko nie moge pojac ze europa na wszystko sie godzi a jakby ktos z europy chcial wybudowac kosciol w kraju muslimow to dopiero by bylo ★☆★

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariap
Do Ishra Widzę, ze Twój kochany to jest niezły bajkopisarz....jakie baty i chłosty w Turcji? takie rzeczy zdarzają się w Afganistanie, Pakistanie czy Iranie. W Turcji zdarzają się, ale zabójstwa honorowe, które wykonuje rodzina dziewczyny na niej aby zmyć hańbę, jaka przyniosła rodzinie czy klanowi. Z Tym, ze bratowa mu pierze, gotuje i etc. to wierzę, bo ma według ich zwyczajów taki obowiązek. Chociaż dziwi mnie, że on mieszkając w Polsce o tylu lat wymaga od niej tego. Skoro jest taki konserwatywny to czy od ciebie też będzie wymagał, żebyś mu usługiwała. O tym , że dziewczyna powinna być dziewicą wszyscy wiedzą, ale o zaświadczeniach, że jest nie słyszałam. Prawdopodobnie pochodzi z ultrawierzącej rodziny a tego bym się bardzo obawiała. Z tym jego czekaniem, że po ślubie to też jest już rzadkość, zwłaszcza, że przebywa w Europie. Czy sądzisz, że Ty też będziesz chciała czekać do 26 czy 27 roku życia, żeby rozpocząć życie seksualne? Teraz jeszcze jesteś młoda, ale za 2 -3 lata zmieni Ci sie poziom hormonów i też będziesz chciała....czy nie lepiej jest mieć normalnego chłopaka, który owszem rozumie, że jesteś jeszcze młoda i nie gotowa i czeka na Ciebie, aż tego zapragniesz a nie umawiać, że nastąpi to za 6-7 lat. Czy chcecie w ten sposób zamęczyć się wzajemnie czy zatruć swój związek. Ja też spotkałam swojego męża na 1 roku, wyszłam za mąż po studiach. Był starszy już na 5 roku i delikatnie czekał, próbował lecz nie naciskał...ale nie musiał aż tak długo, bo też tego sama zapragnęłam.....niestety nie ma go już na tym świecie....po za tym proponując Ci ślub powinien pamiętać o tym, że według ich zwyczajów i prawa musi sam utrzymać rodzinę, zabezpieczyć Ci dom (wprawdzie może to b6ć mieszkanie u jego rodziny) i on i jego rodzina muszą za Ciebie zapłacić, zwykle to są ozdoby złote, głównie bransolety. To jest często powód dla którego Kurdowie chcą poślubiać dziewczyny z Europy, bo one o tym nie wiedzą albo nie chcą. Często w swoim kraju nie maja szans na ożenek, jeśli rodzina im w tym nie pomoże. Po za tym skoro jest z tak bogobojnej rodziny, to powinien wiedzieć, ze oświadcza twoim rodzicom oświadcza się jego ojciec, ale oczywiście wcześniej ustalacie to Wy między sobą. Jeśli jego rodzice nie poproszą o twoja rękę, to nie będą traktować Cię poważnie...proponuje Ci nie składać żadnych przyrzeczeń, spotykajcie się i poznajcie a czas pokaże, nie zakładajcie, że coś zrobicie po ślubie ..... bo to ma naturalnie z was wypływać...przecież jesteś europejką a nie dziewczyną z kurdystan... czy wiesz, ze kurdyjki w większości przypadków są analfabetkami, bo nie p[oyła się ich do szkół, czy ty ze swoim światopoglądem przystaniesz na warunki z VII w?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno masz szczescie ze ten kurd i tak wmiare inteligentny ja poznalam tez kurda z wygladu rewelacja jak mlody bóg tylko durny i w glowie pustki zeby na pierwszej randce mi mowic ~WANTS TO KISS AND LICK OF BREAST, ALBO YOUR BUM IS SO SEXY THOUGT NO~ ◇DALAM MU W PIEKNA BUZIE I POSZLAM, POZNIEJ WYDZWANIAL PRZEPRASZAL ITD , NIGDY NIGDY ZADNYCH KURDKOW CZY TURKOW BRRRR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ishra i inne jestescie naiwne,jak nie Ona to pelno innych,akurat teraz ta sie jemu podoba i do tego powiedziala NIE,to jego jeszcze bardziej podnieca,Kurdowie lubia zdobywac i zaden ojciec Kurd nigdy za pierwszym razem nie powie tak oddaje tobie corke,trzeba przetargowac,no i moze on w tej chwili tak sie czuje jak w Turcji. Nie dam wiary w to,ze on jest prawiczkiem,a niestety powinien jezeli chce ozenic sie z dziewica. Kurdowie lubia odwiedzac burdele,a takich przybytkow wszedzie pelno,a jak Polka nie dala,to sa jeszcze inne narodowosci,a juz najgorsze w Europie to Turczynki,tylko one za takie zwiazki to odpowiednio kasuja Kurdow. Nawet nie mysl o tym,ze on bez sexu bedzie na Ciebie czekal,dlatego u nich sluby odbywaja sie szybko,zadko czeka sie pare lat. Daj sobie spokoj,bo jeszcze na koniec jak odejdzie do takiej,ktora bedzie z nim sypiala to Tobie powie,ze ty bylas winna. A jezeli sie zgodzisz to tylko za "odpowiednim wynagrodzeniem" drogie prezenty,urlopy itd.,a to dlatego ze mysla ze my Polki jestesmy tanimi kobietami,oni sa przyzwyczajeni do placenia za kobiete,ich kobiety to najdrozsze prostytutki na swiecie, faceci musza Cale zycie placic,wiec dlaczego my mamy tak nie robic wedlug ich tradycji.powodzenia badz cwana i sprytniejsza jak on.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to prawda wiekszosc z nich to tylko mysla o sobie , który nie ma szans aby sam zdobyc dokumenty to szybko szuka naiwniaczki na slub kiedys kolezanka spotykala sie tez kurdem i czasem z nia jezdzilam do niego on wynajmowal z kolega, myslala ze mnie ze swata z tym jego kolega ale mnie to nie interesowalo , jezdzilam bo dobrze gotowal a jak obaj rozmawiali w swoim jezyku to nagrywalam a pozniej dawalam ciotce ktora jest tlumaczem i raz przetlumaczyla przeczytajcie&& and which succeeded you take with you , because you know the wedding in three month visa you come to an end , to otworzylo jej oczy jak powiedziala ze za wczesnie zeby zaczekac aby sie poznac to tak sie wkurzyl i powiedzia falling pig and what did you think of these whores love you full house with you ihave chosten at home is 17 years old, i co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariap
ludzie nie namawiajcie młodej dziewczyny, żeby brała za zgodę prezenty...lepiej niech sobie poszuka normalnego, naszego chłopaka, zakocha się i zrobi to z miłości...dziewczyno rozejrzyj się ładna w filmie i książce a nie we własnym życiu dookoła...lubisz brunetów u nas tez jest ich dostatek...egzotyka jest ....ja jestem już dojrzałą kobietą i widziałam już trochę a jednak egzotyka tzn. religia, zwyczaje i to co się wysysa z mlekiem matki Kurdyjki przestraszyło mnie i dobrze, bo właśnie poznałam fajnego Polaka, na razie się sobie przyglądamy i widzę różnicę...nie musze sie domyślać co myśli i dlaczego, rozumuje podobnie jak ja i ludzie mieszkający w Europie...ma podobne wzorce z domu, spojrzenie na świat i życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariap
ludzie nie namawiajcie młodej dziewczyny, żeby brała za zgodę prezenty...lepiej niech sobie poszuka normalnego, naszego chłopaka, zakocha się i zrobi to z miłości...dziewczyno rozejrzyj się egzotyka jest ładna w filmie i książce a nie we własnym życiu dookoła...lubisz brunetów u nas tez jest ich dostatek.....ja jestem już dojrzałą kobietą i widziałam już trochę a jednak egzotyka tzn. religia, zwyczaje i to co się wysysa z mlekiem matki Kurdyjki przestraszyło mnie i dobrze, bo właśnie poznałam fajnego Polaka, na razie się sobie przyglądamy i widzę różnicę...nie musze sie domyślać co myśli i dlaczego, rozumuje podobnie jak ja i ludzie mieszkający w Europie...ma podobne wzorce z domu, spojrzenie na świat i życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ninka
Do mariap; moze i jestes inteligentna dojrzala kobieta , ale z drugiej strony trzeba zrozumiec te ishre jest mloda ale w dzisiejszych czasach naprawde trudno znalezc mlodego Polaka na poziomie ktory ma cos w glowie a nie tylko zaliczenie panienki, piwo, papieros, i przechwalanie sie kolegom jak zlowil kolejna panienke, przeciez nie wezmie sobie byle kogo tylko na poziomie a ten Kurd jednak ma cos w glowie skoro studiuje , maja wspolne tematy , jakby im sie udalo mogli by byc udanym malzenstwem , pracujac jako stomatolodzy moga dorobic sie wspólnego majatku nie ogladajac sie na zloto jego rodziny czy inne prezenty bo biorac slub muzulmanski tak zapisane w koranie, a ze ty wystraszylas sie Kurda nie znaczy ze wszyscy sa zli i chca tylko wykorzystac, ja jestem zona Kurda juz 2 lata a znamy sie 5 i jestem szczesliwa nie zamienila bym na zadnego innego , a tobie zycze szczescia aby udalo sie z nowo poznanym Polakiem, ale masz racje ze najwiekszym problemem w takich zwiazkach jest religia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariap
też życzę jej szczęścia...myślę, że na studiach medycznych na pewno są chłopcy, którzy maja dobrze poukładane w głowie, tylko, ze na pewno będąc w jej wieku nie myślą o zakładaniu rodziny....na razie to świeża znajomość i wszystko ją fascynuje...ja nie przestraszyłam się jego tylko przestraszyła mnie jego rodzina i to jak silny miała na niego wpływ, to nie znaczy, ze oni nie chcieli mnie na żonę, wręcz przeciwnie, szczególnie teść mnie lubił, bo pomagałam mu prawnie w wielu sprawach...tylko z jednej strony chcieli żebym przynosiła do domu pieniądze, dzieliła się nimi z całą rodziną a równocześnie nie była tak długo w pracy i nie kontaktowała się za dużo z innymi męższczyznami, nie uśmiechała się do nich (ciężko o to w pracy, gdzie trzeba być miłym) i choć trochę była jak kurdyjka...nie rozumieli, że nie można jednocześnie mieć i zjeść jabłka....a mój Kurd był między młotem i kowadłem, zrobił się bardzo nerwowy i wciąż bolał go brzuch, tr****ał na sama myśl, że jego szwagierki znowu coś zauważą i wymyślą a potem nabuntują mamę, którą bardzo kocha .. naprawdę one mnie nie rozumiały, dwie z nich nie umiały nawet pisać i czytać, więc jaki mogły mieć pogląd na swiat, a ja po studiach prawniczych i po wojskowości on treraz też cierpi i tęskni, ale zapomni i ułoży swoje życie w zgodzie z rodziną a wiem, ze bez niej byłby nieszczęśliwy a tego nie chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eylül Prawdziwa
Ishra Opisujesz wszystko w chaosie,co oznacza że podchodzisz do tego związku zbyt emocjonalnie,a to źle.Mariap ma rację-coś ci bajki opowiada...po pierwsze-czasy,kiedy to rodzice panny młodej i pana młodego stali pod drzwiami w ich noc poślubną,w oczekiwaniu na "dowód dziewictwa"minęły,a jeśli się tak zdarza,to bardzo rzadko,po drugie-(i tego nie rozumiem)on chce się z tobą ożenić,czy przestraszyć opowieściami/mitami o karze za cudzołóstwo czy współżycie przed ślubem?Wspomina o ślubie muzułmański?Dlaczego?Zapytałas go o to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eylül Prawdziwa
Ishra Opisujesz wszystko w chaosie,co oznacza że podchodzisz do tego związku zbyt emocjonalnie,a to źle.Mariap ma rację-coś ci bajki opowiada...po pierwsze-czasy,kiedy to rodzice panny młodej i pana młodego stali pod drzwiami w ich noc poślubną,w oczekiwaniu na "dowód dziewictwa"minęły,a jeśli się tak zdarza,to bardzo rzadko,po drugie-(i tego nie rozumiem)on chce się z tobą ożenić,czy przestraszyć opowieściami/mitami o karze za cudzołóstwo czy współżycie przed ślubem?Wspomina o ślubie muzułmański?Dlaczego?Zapytałas go o to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×