Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martyna NO

Problem z Kurdem mam :-)

Polecane posty

Gość ishra
Teraz widzicie wiazac sie z muzulmaninem niestety trzeba byc twardym bo mozna spotkac sie,z takimi obelgami, ale milion razy vole mojego Kurda niz takiego obludnego Polaka niestety w kazdym kraju sa tacy niezaleznie od wyznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ishra
Ide spac do poniedzialku jutro jade z nim do domu do rodzicow niedzielę tez mam zaplanowana wiec milego weekendu pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ishra
Ide spac do poniedzialku jutro jade z nim do domu do rodzicow niedzielę tez mam zaplanowana wiec milego weekendu pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buhahahahahaha co ruszylo cie dzido sam jestes pazdzierzem i cwaniaczkiem z palcem w d/u/ pie zgrywasz odwazniaka a jak cos to ogonek podkulisz i wskoczysz mamusi na kokana buha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty gosc hehe rozumiem skad ta agresja to ciebie zostawila dziewczyna dla Turka a teraz zakladasz durne tematy o muslimach i wklejasz wszedzie te nudne zdjecia hehe ale nie mozesz sie z tym pogodzic hehe cienki byles w tych sprawach ze szkaradna twoja polczyny olala cie i wybrala Turka hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty gosciu wszędzie wklejasz te linki z nudnymi zdjeciami po calej kafeteri pod kazdym tematem ogarnij sie to ze cie zostawila dziewczyna i wybrala turka to twoj problem jesli sobie z tym nie radzisz zglos sie do psychologa lub psychiatry bo faktycznie z toba zle, bardzo zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu 23.09. Wypitalaj z tymi zdjeciami wywolaj je i powies sobie nad lozkie i uwazaj aby kozy nie zjadly ci slomy z butow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cos mi z ta ishra i jej przyjacielem Kurdem nie pasuje, skoro on jest tak inteligentny i uzdolniony to dlaczego studiuje w Polsce ,a nie w Turcji,czyzby mial slaba punktacje w kraju i sie nie Dostal,ale tak zdolny,naprawde dziwne,bo dla rodziny to duzo wieksze koszty. Bedac stomatologiem w Turcji nie potrzebuje wyjezdzac do Europy,bo finansowo bedzie mu sie wiodlo lepiej jak w Polsce czy innym europejskim kraju,przy takim wyksztalceniu dostanie super Zone(moze tez wyksztalcona). A moze to sentyment do Polski,ale watpie,bo wtedy juz by sie przestawil na nasze tradycje i byl bardziej zintegrowny,a on jeszcze jast na etapie chlosty itd. Bardzo dziwni ci studenci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu 24,20 a co ci nie pasuje to proste wiekszos jego rodziny w polsce albo norwegi starzy jego to juz dziadki wiec nie pracuja a o ile mi wiadomo muslimy nie maja emerytur wiec sami na utrzymaniu starszych synow i tego kuzyna z norwegi a ze chlopak zdolny wiec rodzinka pomyslala o jego przyszlosci i wyslala do polski a jednoczesnie braciszki maja go pod opieka a jak juz ukonczy uczelnie i zacznie prace to wiadomo lepsze zycie w europie a ze kolesiowi spodobala sie laska to normalne moze faktycznie nie kiepska mloda a jak jeszcze zobaczyl ze jej starzy maja dom a babka mieszkanie bo z tego co ta ishra pisala nie ma rodzenstwa to jakby wygral los i jeszcze dziewica w dodatku jak ukonczy te uczelnie oboje beda wyksztalceni wiec po kiego mu kurdyjka czy jakas turczynka za ktora musi zaplacic mahr a ta ishre omani bo juz nim oczarowana i czekac gora 2 lata jak wezma slub a pozniej to juz przepadnie watpie ze ukonczy te stomatologie kurdek forme zaleje dzieciaka zrobi i po jej karierze przeciez jemu o to chodzi siostry nie ma kuzynki jakies zacofane najwidoczniej tak jest wychowany w takiej tradycji bo inaczej nawet muslim który mieszka w polsce czy innym europejskim kraju wie ze zadko kto czeka z czystoscia do slubu i sam by nie naciskal tej ishry na slub tylko posuwal inne laski tym bardziej ze ma zezwolenie na pobyt wiec slubu nie musi brac no coz inteligentny ale zasady wpojone w czarny leb od malego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu z 01.01 A teraz jak mi juz napisales to juz calkiem mi nie pasuje,bo on napewno nie jest z jakies zapadlej wiochy skoro go na studia wyslali i juz rodzina jest w Europie,w Turcji sytuacja w ciagu ostatnich 10-ciu lat tez ulegla zmianie,bo nawet wdowy po pastuchach emeryture Maja i ubezpieczenie i jak taka para emerytow ma te 300-400 Euro to zyja jak lordy,woda na lewo,prad na lewo,zima koza w salonie do ogrzania i co wiecej trzeba,owce wychoduja,a na warzywa wystarczy. W Polsce nawet jako stomatolog nie dorobi sie tak szybko jak w Turcji w tym zawodzie i oni o tym bardzo dobrze wiedza,dlatego mysle,ze on ma inny plan ,Taki jaki wielu innych w tej chwili,a wiec: wyrwac dobrze wyk´sztalcona Europejke(a cnotliwa to juz Luxus) i wywiezdz do Turcji,jezeli ona bedzie pracowala razem z nim to dorobia sie bardzo szybko,taka Kurdyjke trudno znalezdz,a za wyksztalcona Turczynke chca duzo szmalu,Polka w tym momencie najtansza i do tego bedzie produkowala pieniazki. To juz sa znane plany Kurdow. W latach od konca 60-tych do poczatku 80-tych robili tak Algierczycy,ktorych duzo studiowalo w Polsce i zenilo sie z Polkami,bo to byl Zloty interes dla nich. W tej chwili w Turcji dzieje sie bardzo dobrze,szybko mozna sie dorobic,a ze zdwojona sila jeszcze szybciej. Mam nadzieje,ze tej mlodej dziewczynie,nawet ´gdyby wyjechala to sie powiedzie i bardzo jej tego zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby dziewczyna zdradzila tajemnice z jakiej okolicy pochodzi jej chlopak to moglabym cos wiecej powiedziec(oni dzialaja grupowo) okolice Maja podobne plany,bo jeden drugiego nasladuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ninka
Do gosc 02:02 przeciez ishra pisala ze chlopak pochodzi z Turcji z Ankary ale naprawde nie wiem po co te domysly sugestie przeciez ona ma jeszcze kilka lat nauki a nawet jak jej sie uda ukonczyc pomyslnie i nawet jakby wyszla za niego w przyciagu 2 czy 3 lat to taka glupia nie bedzie ze z nim do Turcji wyjedzie tutaj ma dobra przyszłośc tak jak juz wspomniala ma na start mieszkanie a to bardzo wazne rodzice tez pewnie wspomoga zacznie pracowac a nawet moze lub wspolnie z tym Kurdem otworzyc wlasny gabinet stomatologiczny wiec po co maja tam wyjezdzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ninka
Do ishra nie przejmuj sie durnymi wpisami domyslami czy obelgami faktycznie bedac w zwiazku z muzulmaninem mozna natkca sie na niemile docinki ty mieszkasz w Warszawie w duzym miescie to tam ludzi mniej dziwia takie zwiazki ale w mniejszych miejscowosciach to roznie napewno slyszalas jak bary demolowali a jednej rodzinie polka z pakistanczykiem to na drzwiach wypisywali glupoty i podpalili czesto robia to nieroby aby zastraszyc i haracze wyludzac a ja nadal tobie kibicuje trzymam kciuki bo z tego co pisalas dzis jedziecie z Kurdem do twoich rodzicow oby w koncu sie do niego przekonali ja tez mialam niekatwo z moimi rodzicami zanim przekonali sie do mojego Kurda tym bardziej ze bylam w zwiazku z chlopakiem polakiem i zerwalam z nim dla Kurda ale uwierz nie zaluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ja mam powiedziec jak mieszkam przy wiertniczej na wilanowie blisko meczetu i slysze Allahu Akbar Alkahu Akbar 4x to znaczy Bóg jest wielki albo Ashadu an lallaha i lla allah ze nie ma Boga procz Allaha itd; dziewczyno! Nie bierz slubu z tym Kurdem chcesz tego codziennie sluchac po 5 razy dziennie i sama to belkotac Hajja allassalah,.szybko podazajcie na modlitwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak się ktoś modli zależy już od każdego człowieka indywidualnie. Mój Kurd modli się 5 razy dziennie, ale zupełnie niezauważalnie dla mnie. Po prostu zamyka się w łazience, ma tam naczynie na wodę i modli się na stojąco z otwartymi dłońmi. Nie wypowiada przy tym żadnych słów. Raz nie domknął drzwi i zauważyłam jak wygląda jego modlitwa. Nie wymaga ode mnie zmiany religii i modlenia się z nim. Dziękuje za uwagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gosc 13.1 7 na stojaco to takbir, kijam (sura al, fatiha),ale ruku to sklon, oraz sudzud to jest poklon, a dzulus pozycja siedziaca, oprocz tego musi miec dywanik, dobrze by bylo kompas bo twarz podczas modlitwy musi byc skierowana w kierunku mekki, a przed kazda modlitwa trzeba sie oczyscic (wudu lub ghusl) a to co maz niema lepszego miejsca na modlitwe tylko lazienka? Modlitwy fadzr ( miedzy switem a wschodem slonca) czesto glosno modlitwa dhuhr tylko cicho modlitwa asr(po zakonczeniu dhuhru , kiedy slonce zaczyna zachodzic) Modlitwa maghbir glosno( tuz po zachodzie slonca) Modlitwa isza glosno ( po zniknieciu poswiaty) Sa tez modlitwy sunna _nadobowiazkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktory muzulmanin modli sie w lazience???powiedz mi jeszcze,ze z klozetem ta lazienka:)dla nich to brudne miejsce Ja nie pisalam,ze glupota bylby wyjazd do Turcji tej studentki(naturalnie ze po studiach).Tam napewno bedzie miala lepiej,szybciej sie dorobia i nikt nie bedzie na nia krzywo patrzyl w duzym miescie,Europejczycy sa tam doceniani jako lekarze. Wszystko zalezy od jego rodziny w tym momencie,czy ja w 100% zaakceptuje,czy beda sie im wtracali itd. Moim domyslem bylo,ze moze on ma Taki plan i wcale nie glupi. W tej chwili juz duzo Polakow tam mieszka i pracuje i nie wszystkie zwiazki sa mieszane,z tego co slysze to bardzo sobie chwala. Ja tylko nie radze takich zwiazkow,bo to zycie w ciaglym strachu,a szczegolnie wtedy gdy w gre wchodza dzieci. Juz wszystko przeciez wiemy,wiele sie o tym pisze,pokazuje w mediach.Niestety nie wszystkie takie zwiazki koncza sie dobrze,a wrecz przeciwnie wiele ma tragiczne zakonczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy wasze Kurdy robia cos w domach? Pomagaja? Bo siostra ma Kurda a absolutnie tylko czasem zrobi zakupy, czy ugotuje potrawe ze swojego kraju a tak albo w pracy a po pracy ciagle dzwoni lub koledzy a maja 3 dzieci on mysli ze da kase i to wystarczy nie chcialabym miec takiego zycia ?♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wiem dlaczego on sie modli w lazience. Nie jest moim mezem, spotykamy sie od 3 miesiecy. Pracujemy razem i czasem bywam w jego domu. Tak ta lazienka jest z ubikacja. ja dopiero poznaje jego kulture i religie. To mowicie ze to dziwne jak on sie modli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dziwne ze modli sie w tej lazience tym bardziej ze w niej znajduje sie wc, ale moze po prostu nie chce robic tego przy tobie zeby cie nie wystraszyc, jak chcesz czegos wiecej dowiedziec sie o islamie, ogolnie muzulmanach i ich tradycjach popros go niech przyniesie ci ksiazke z meczetu"spojrzenie w islam" , i co jak podoba sie kurd jako chlopak czy widzisz z nim przyszlosc? Bo pamietaj uroda egzotyka to nie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy obciagasz temu muslimowi kurdkowi bo slyszalem ze ich religia zabrania hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to akurat nie twoj interes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako chlopak jest super. Czuly, troskliwy, zaradny. Czy planuje z nim przyszlosc? Nie wiem, troche wczesnie na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super zycze powodzenia! Nie wszyscy sa zli sprawa indywidualna nie mozna mierzyc wszystkich jedna miara , jak wszedzie niezaleznie od wyznania kultury czy koloru skory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuj***ardzo :) wiem że nie kazdy jest jednakowy. Daleka jestem od generalizowania i uwazam że wsrod kazdego narodu i kazdego wyznania znajda się dobrzy i źli ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam cenzure kafeterii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu wypitalaj z tymi zdjeciami trolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu wypitalaj z tymi zdjeciami trolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×