Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martyna NO

Problem z Kurdem mam :-)

Polecane posty

Gość gość
Gosciu z 20.48 a ktora Laska to twoja na tych zdjeciach? pewno sobie sam obciagasz patrzec na te zdjecia,podniecaja ciebie!!! A wiesz u nich religia zabrania w sexie tyle samo co chrzscianska,a z drugiej strony mowi o tym,ze kobieta powinna zadowalac mezczyzne,a on kobiete,wiec nie musisz sie martwic,o*******y i to z wielka przyjemnoscia,bo czysciutki i wygolony i obrzezany,mowie Ci niebo w gebie :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu wypitalaj z tymi zdjeciami trolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu z 20.48 A ktora z tych lasek to twoja,widze ze sie bardzo na nich podniecasz. Islam zabrania w sexie tyle co chrzescianstwo,ale jednoczesnie nakazuje zonie zadowalac meza,a jemu Zone. Wiec prosty wniosek,o*******y i to chetnie,bo penisy u nich czysciutkie,ogolone i obrzezane.Niebo w gebie.:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mojemu kurdowi o******* codziennie a on mi robi minetke na wzajem sie zadowolamy ,,,,.... a ty trolu od wkleja nia tych zdjec zazdroscisz ,,,........bo musisz jechac na recznym ,,,......buahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mojemu kurdowi o******* codziennie a on mi robi minetke na wzajem sie zadowolamy ,,,,.... a ty trolu od wkleja nia tych zdjec zazdroscisz ,,,........bo musisz jechac na recznym ,,,......buahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znaczy jak, w s r a c z u się modli? To sobie miejsce znalazł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"niebo w gębie" lol stulecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale masz Problem czlowieku,tak bardzo ja kochales i teraz co poszla z Kurdem,a ty juz zadnych szans? Zachod niema problemu z Kurdami,jezeli wyzywasz Kurdow to jednoczesnie wszystkich germanow,pochodzenie Maja indo-germanskie,a germanie Maja sie laczyc w jedna calos powiedziane zostalo w 1914 roku i aktualne jest do dzisiaj. Ha!Ha!niestety fajni faceci,zazdroszcze Kurdyjka,a one sie z nas nabijaja,ze takim dresowca jak ty uslugujemyn i jeszcze do pracy chodzimy,nawet gdybym miala jemu tylko pobyt w Europie zapewnic to i tak sie oplaca za te pare lat fajnego sexu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty się lepiej zastanów gdzie twój kurdyjski Bóg moczył swojego patyka jak jeszcze mieszkał w swoim Ciapatowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niewazne gdzie sobie wczesniej moczyl ,,,....wazne ze teraz jest moj ,,,...wyglada jak piekny mlody bóg, ,,.... i jak mi jest z nim cudownie ,,,...nikt mnie tak nie zadowolil jak on,,,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jak z koza to trenowal,to i tak lepiej jak ty,bo ciebie baba zostawila i pewno zal jej tego czasu z toba spedzonego,bo teraz dopiero wie co to znaczy sex (z Kurdem). Wyliz sobie twoje brudne,zarosniete jaja jak pies to moze zaleczysz swoje rany. Szkoda,ze trzeba sie znizyc do twojego poziomu zebys cokolwiek zrozumial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ninka
Normalnie tragedia ten gosc co ciągle wkleje te zdjecia ma powazny problem ze soba powinien sie skontaktowac z psychiatra a nie na forach ciagle wkleja te zdjecia wypusuje glupoty zaklada durne tematy chory czlowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ninka masz 100% rację ten gosciu /wa ma jakis duzy problem albo jak ktos wczesniej pisal zostawila go dziewczyna dla Turka a jak to dziewczyna to jakis muzulmanin ja skrzywdzil dlatego szuka zemsty taki uraz na psychice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kareem
Fotograf am a agustos ayindra bir konuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kareem
Sed in august a photos of hopes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kareem
Te est a guy picture sed in august

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kareem
Du er dum fyr er pause

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kareem
Alle sa ille refererer til muslimer Allah straffe dem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kareem
Muslims are good

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"iskra_boża 2012.03.31 Żeby żyć z islamistą, to trzeba być nieźle dupniętym. Muzułmanin to nie islamista. Ja też nie mam poddańczego charakteru, nigdy nie miałam, a mój mąż Kurd, nie zwraca się do mnie wulgarnie. I jesteśmy małżeństwem kilkakrotnie dłużej niż 2-3 miesiące. Tak samo można powiedzieć, że wiadomo, jakie życie się będzie miało z Anglikiem. Na kocią łapę do końca- albo związku, albo życia, tak?" Co do zasady się z Tobą zgadzam. Możliwe też, że albo trafiłaś na bardziej normalnego Kurda albo po prostu jeszcze nie małaś okazji mieszkać z nim w Jego rodzinnych stronach. I piszę to całkiem serio i bez uprzedzeń, a opierając się tylko na dobrej znajomości ich kultury i na podstawie tego, że wszystko to potwierdziło się w przypadku wszystkich kilku Kurdów, których miałam okazję dobrze znać. Ale nie spotykałam się z żadnym. Kurdowie często są radykalni w poglądach, strzelaniny i to bynajmniej nie w powietrze to u nich część tradycji, a nakazywanie siedzenia kobiecie w domu i wychodzenia z domu tylko z męskim krewnym czy brak szacunku do niej, zdradzanie jej a jednoczesna ogromna zazdrość to też norma. Za to obcą kobietę będą gonili i się jej narzucali aż do takich granic, że ta zacznie się bać. Zabójstwa honorowe są wśród nich najczęstsze. Wystarczy zobaczyć, jak wygląda rzeczywistość wśród tej społeczności w Niemczech, bo to głównie Kurdowie. W rzezi Ormian też mieli nieprzypadkowy swój udział, pomagali w tym, żeby móc przejąć po nich domy. Związanie się z Kurdem to z obiektywnego punktu widzenia bardzo poważne ryzyko dla kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kareem
Til 10÷39. Du er dum , Muslimer er veldi goods, F/u/c/k//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kareem
Til "iskra Du er dum, du har smo hude, jente er syk du er gris

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kareem
Til "iskra Du er dum, du har smo hude, jente er syk du er gris

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ten pastuch jak tu trafił? Dziewczynom już pewnie majtki spadły z wrażenia ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kareem
Til"iskra jente du er dum og har smo hude ogso er gris

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ten pastuch jak tu trafił? Dziewczynom już pewnie majtki spadły z wrażenia ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kareem
Til 12÷11, Jeg heter Kareem ikke (pastuch)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kareem
Til 12÷22, Du f/u/c/k/ jeg er Muslimer very goods

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×