Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martyna NO

Problem z Kurdem mam :-)

Polecane posty

Gość gość
Zalosne to jest prowadzac sie ze smoluchem z 3 swiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ishra Z jakiego panstwa pochodzi twoj przyjaciel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ninka
Do gosc 11:18 zalosne to sa tacy jak ty pluc jadem i czepiac sie kto z kim sie prowadza a smoluchy to osoby ktore o siebie nie dbaja obejrzyj siebie czy jestes zadbana czysta osoba a wiekszos Kurdystanu mieszka w Turcji a kraj Turcja nie jest 3 swiatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariap
Do Ishra Dziewczyno jesteś na 1 roku studiów, przypomnij sobie ile trudu kosztowało Cię dostanie się na stomatologię, ile zainwestowałaś w to czau i energii, ile to kosztowało Twoich rodziców. na pewno są z Ciebie dumni. Chcesz wyjść za maż za Kurda w wielu 20 lat???? Teraz Twój czas to nauka, bo studia są trudne, poznawanie nowych ludzi i nawiązywanie nowych przyjaźni i zabawa w wolnym czasie, poznawanie świata...a nie zamążpójście za chłopaka, którego znasz od 6 miesięcy bo on chce seksu a bez ślubu nie może. Spójrz na to inaczej, spośród chłopaków z którymi się do tej pory spotykałaś, najbardziej uczciwy był polak...chciał seksu a Ty nie to cie wyśmiał i poszedł sobie a nie szantażował cię swoja religią, pół pakistańczyk niby zrozumiał a zdradzał a Kurd wymusza zgodę.....czy myślisz, ze mieszkając z nim skończysz studia? czy on o tym myśli, żebyś zdobyła zawód i rozwijała się, czy myślałaś o tym że współżyjąc regularnie z mężem możesz zajść w ciążę, czy nie chcesz jak każda dziewczyna iść do ślubu w białej sukni z welonem i mieć w tym dniu przy sobie swoich najbliższych.....20 lat to nie czas na wychodzenie za mąż zwłaszcza, że masz perspektywy na ciekawe życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ishra jesli studiujesz w warszawie a chcialabys pogadac , to mozemy sie spotkac , daj jakies namiary czy podaj adres uczelni, ja mieszkam w warszawie , mam meza kurdka prowadzi bary, moge ci udzielic kilku rad jestesmy juz ze soba sporo czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy wasze muslimy maja male przyrodzenie i moga tylko tzw "po bozemu"przeciez jak posuwaja kozy to od tylca a czy uprawjacie sex oralny? BO U NICH ZAKAZ CZY KTORAS Z WAS JEST DRUGA ZONA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj ma spore przyrodzenie i lubi seks analny :) A kozy to nawet ty bys nie zadowolil pffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo jak mniemam chodzilo ci o seks analny? Ale raczej nie masz na ten ten wiedzy wiec moze ci sie myslic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ishra umow sie ze mna ja cie zadowole szkoda mi ciebie abys oddala sie jakiemus muslimowi bez doswiadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eylül Prawdziwa
Ishra Mariap ma sporo racji.Jesteś jeszcze młoda,studiujesz,poznajesz nowych ludzi,a małżeństwo to owszem zmiany,nowy rozdział w życiu,ale czy warto godzić się od razu na ślub z człowiekiem,którego zna się tak krotko?Porozmawiaj z Nim szczerze,zapytaj dlaczego tak Mu się spieszy,bo do współżycia nie może Cię zmusić nawet szantażem,chyba że chodzi o coś zupełnie innego...Pisalas że Jego brat ma żonę polke-porozmawiaj i z Nią,może powie Ci coś,czego nie wiesz.Jest sunnita,ok-Oni potrafią uszanować kobiete,jeśli naprawdę im na niej zależy,jeśli za szybko ulegniesz nie będzie Cię szanował,bo w istocie rzeczy zwracają na to uwagę,ale uważam że za bardzo naciska na ślub-jeśli nie jesteś gotowa do małżeństwa i powiedzialas Mu o tym,a On nie chce tego uszanować,to sprawa ma drugie dno niestety!Szczera rozmowa powinna pomoc.Jeżeli chce ślubu tylko dla współżycia z Tobą jest nie szczery,jeśli chce zostać tutaj i szuka na to sposobu też jest wiele innych wyjsc,nie koniecznie ślub!Mam jeszcze jedno pytanie-czy rozmawialiście o przyszłości?Co On zamierza robić po studiach,ile zostało Mu jeszcze nauki tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eylül Prawdziwa
Gosc 13:07 Wszystkim tak chętnie opowiadasz o swoich intymnych sprawach?Może nie zrozumiałas,ale Gosc wyżej ironizuje a ty mu walisz o przyrodzeniu swojego faceta...pierwszy raz spotykam się z czymś takim,wybacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariap
Do Ishra Słuchaj Eylül, bo ma rację. Pamiętaj, ze jak weźmiesz ślub nawet muzułmański to gdybyś kiedyś chciała już będzie się z tego związku bardzo trudno uwolnić Pamietaj, że to nie są nasi chłopcy, że po prostu zrywasz i odchodzisz a on Ci daje spokój. Myślę, że jeżeli mu zależy to poczeka aż dojrzejesz do decyzji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ishra
Czes to ja Ishra nie moglam wczesniej odpisac nauka ale z góry bardzo dziekuje z dobre rady jeszcze z nim nie rozmawialam mamy spotkanie o 17 ale tak on ma jeszcze ten rok oraz nastepny studia trwaja 5 lat jest duzo nauki przedmioty:chemia, anatomia, biologia, jezyk lacinski, protetyka, psychologia lekarska, materialoznastwo stomatologiczne, fizjologia narzadu zucia, fizjologia ciazy, stomatologia zachowawcza, farmakologia, chirurgia, patologia jamy ustnej, ortodoncja, choroby zakazne, choroby przyzebia, pedodoncja , zdrowie publiczne, medycyna sadowa, radiologia oprocz tego praktyki przewaznie w wakacje w gabinecie stomatologicznym oraz w szpitalu -zakres pielegniarstwa pomocy stom, stomatologia zachowawcza, protetyka chirurgi, teraz sami widzicie ile nauki on jako obcokrajowiec musi przedstaeic dokument uprawniajacy do przebywa nia na terenie Pl, po zakonczeniu jak bedzie chcial odbyc dodatkowe szkolenie podyplomowe musi przedstaewic zezwolenie ministra zdrowia aby mogl odbyc specjalizacje oraz zasw. O formie finansowania tego szkolenia, wspominal ze mu zalezy i chce pracowac w tym zawodzie, ,,,,, spokojnie napewno mu nie ulegne, i slubu nie wezme , chce ukonczyc studia , podjac prace, jak sie porozumiemy i zaczeka na mnie to ok a jak nie to trudno, dzis powaznie porozmawiam z nim, sorry musze konczyc troche sie pouczyc a pisalam bardzo szybko to za bledy przepraszam, jeszcze sie odezwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariap
ucz się ucz bo nauka to potęgi klucz..mówię serio Pozdrawiam Maria P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak u Was było z decyzją o ślubie. Tzn. ile czasu znałyście Waszych mężczyzn w momencie decyzji o ślubie? Pytam ponieważ mój ex jest Kurdem i on już od pierwszego tygodnia mówił, że chce się ze mną ożenić i najdalej w następnym roku chciał mieć dziecko. I bynajmniej, nie chodziło mu o papiery, gdyż od wielu lat mieszka w Europie legalnie, ma swój biznes, więc nie byłam do tego potrzebna. Dlaczego mu się tak spieszyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eylül Prawdziwa
Ishra Koniecznie z Nim porozmawiaj,wypytaj o wszystko.Pytania zadawaj wprost nie owijając w bawełnę,żeby mial świadomość,że nie jesteś w rozterce z Jego powodu i nie okazuj słabości-jeżeli jest nie szczery a okazesz Mu swoją słabość On może to wykorzystać.Badz spokojna i twarda zarazem,pokaż,że wcale nie jesteś taka glupiutka jak Jemu się może wydawac.Dowiedz się jak najwięcej,słuchaj co ma do powiedzenia i zwróc uwagę przy tym,jak się zachowuje,w jaki sposób udziela odp na Twoje pytania itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eylül Prawdziwa
Gosc 15:09 Nie mam pojęcia niestety,trzeba było zapytać o to Jego :) Mój mąż mieszkał tutaj przez prawie 14 lat,poznałam Go przez przypadek,ale był już tutaj legalnie z papierami 6 lat.Po niespełna 2 latach byłam pewna,że jest tym jedynym i wzięliśmy ślub a wkrótce potem zostaliśmy rodzicami,mamy syna lat 6,w sumie razem od 8 lat,po ślubie 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariap
do gość To, że spieszył się ze ślubem i z posiadaniem dziecka jest bardzo częste u Kurdów. U nich w tradycji tak jest, że okres narzeczeństwa jest bardzo krótki a dziecko przychodzi na świat też szybko....czeka na niego cała rodzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu! Ja jestem druga zona Kurda,masz jeszcze jakies glupie pytania ,to tobie odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego Kurt chce sie juz po tygodniu ozenic,glupio pytasz bo odpowiedzi juz tutaj znajdziesz. 1.moze pobyt potrzebuje, 2.wedlug religi nie moze z toba wspolzyc bez slubu (oni nawet biora sluby z prostytutkami na 1-2 dni,jezeli jest taka potrzeba) 3.Po slubie z toba czuje sie pewniejszy ´,ze jestes jego jedyna tak jak to z ich kobietami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ninka
Do Ishra; Kurcze podziwiam cie tak trzymaj badz twarda pewnie jak naprawde kocha to zaczeka niech ukonczy studia zarobi a pozniej mysli o slubie to ze w islamie nie ma narzeczenstwa czy chodzenia chlopak -dziewczyna to raczej z tego powodu on nie powinien naciskac na slub powinien zrozumiec przeciez juz mieszka kilka lat w Pl i poznal tutejsze obyczaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eylül Prawdziwa
Gosc 16:06 ..."i bynajmniej, nie chodziło mu o papiery, gdyż od wielu lat mieszka w Europie legalnie, ma swój biznes, więc nie byłam do tego potrzebna..."to chyba dowód na to,że twoje założenia nie są do końca słuszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ninka
Mojego Kurda poznalam przypadkiem to on mnie wypatrzyl w tramwaju jak wysiadlam a on za mna pomimo ze mial jechac dalej sledzil mnie i zobaczyl gdzie mieszkam, pozniej przyjezdzal pod dom az wkoncu zaczepil i tak sie zaczelo a ja mialam chlopaka ale z nim zerwalam i zaczelam spotykac sie z nim ..spotykalismy sie 3 lata slub wzelismy prawie 2 lata temu dziecka narazie nie mam bo sie zabezpieczam on chce dziecko ja mowie mam czas ale w tym roku zaczniemy sie starac , najpierw musze odstawic tabletki i robic to w prezerwatywie a pozniej starac sie o malenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ninka
Ps; najbardziej wkurza mnie tesciowa ona twierdzi ze juz powinnam byc w 2 ciazy ..a ja nawet 1 nie urodzilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestesmy razem ponad 9 lat, po slubie 8 lat, dziecko syn ponad 6 lat, maz chce kolejne dziecko ja niebardzo ,niechce mi sie wracac do pieluch , tez poznalismy sie przypadkiem bo w markecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ninka
Do gosc (17:14) a mozesz mi napisac jak wyglada synek..po kim wiecej odziedziczyl geny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ninka
Eylul Prawdziwa a twoj syn do kogo bardziej podobny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eylül Prawdziwa
Gosc Ninka Kiedy syn się urodził,był podobny do mnie,teraz robi się podobny do męża.Obydwoje mamy ciemnobrązowe oczy i czarne włosy z tym,że ja mam kręcone,syn także.Tamtego dnia,kiedy poznaliśmy się mąż był pewien że nie jestem polką... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ninka
Eylul Prawdziwa. Dzieki pewnie sliczny chopiec ja bym chciala miec corke i zeby byla pomieszana wlosy brazowe, oczy piwne lub brazowe ostatecznie po mnie niebieskie oliwkowa cera lol usta pelne po mezu ..ale sie rozmazylam a tak naprawde byle cale i zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj synek jest pomieszany , choc rysy twarzy do ojca , ma wlosy ciemnobrazowe, oczy brazowe , ogolnie ciemna oprawa oczu dlugie czarne rzesy, brwi, nos , usta, usmiech identyczny jak maz, tylko ksztalt oczu do mnie , cera jasniejsza od meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×