Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martyna NO

Problem z Kurdem mam :-)

Polecane posty

Gość gość
Żal ci d**e sciska? Bo na ciebie żadna nie spojrzy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kareem where are you from?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Til 14÷01 du f/u/c/k/ Jeg ikke skrive denne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kareem
Du er gris til klokka 14÷01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sluchajcie ! To ja od wklejania linku ze zdjeciami, bardzo za to przepraszam bo ja jestem zazdrosny, jestem ateista i gej, ale dzis wylizalem ciapatemu d/up/e wow rewelacja nie wiem dokladnie z jakiego byl kraju chyba rumun rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzisz i pewno smakowalo,moze bedziesz sie z nim czesciej spotykal i juz nie bedziesz zazdrosny,przebaczymy tobie te wszystkie bzdury jakie tutaj wypisywales. Czlowiek,czlowieka powinien zrozumiec i my teraz ciebie rozumiemy. Zycze powodzenia w podbojach. Moze trafisz na jakiegos poludniowca,wsrod nich tez sporo gejow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje tak podobalo mi sie ale podoba mi sie pewien z Kurdystanu tylko jak go poderwac i czy jak sie dowie ze jestem ateista i gej zechce mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sluchajcie dziewczyny ale jak juz uda mi sie poderwac tego z Kurdystanu ale bedzie sie dzialo bedzie radosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko pamiętaj, pod drzewem albo parasolem bo Allah patrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym tobie radzila wycieczke do Istanbulu,na Taksimie jest pelno klubow ,knajp gejowskich,sa tez inne miejsca gdzie sie geje spotykaja,ale musze zapytac znajomego,ktory jest razem z Turkiem. Jak chcez gdzies blizej to najlepiej do Berlina.W klubach z tecza spotykaja sie geje z calego swiata,tutaj jest najwiekszy wybor,wlasnie dlatego duzo polskich gejow wyjezdza do Berlina,bo Berlin to takie bardzo tolerancyjne miasto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do gość z Może mieszkać to za wiele powiedziane. Spędziłam w domu teściów 3 miesiące. Byłam dwa razy po półtora miesiąca. Nic się niepokojącego nie działo. Kobiety wychodzą z domu same, albo parami. Bez mężczyzn. Nikt ich nie ogranicza. Chcą, to idą. Mnie nikt niczego nie narzucał. Dla nich ja jestem jakby autorytetem. Mało kto kończy tam szkoły. Gabinety lekarskie prowadzą pomoce pielęgniarskie, każą się nazywać lekarzami. Do mnie też się tam zwracano per doktor. Jak się ludzie dowiedzieli, że jestem wykształcona- mimo, że tylko studia pielęgniarskie skończyłam, to pół wsi przyszło do mnie, żeby im zastrzyki robić. Ja uważam, że zależy jak się trafi i na ile sobie ktos pozwoli. Ja sobie nie pozwolę sobą rządzić, ani wejść na głowę. Póki co w worku stamtąd nie wróciłam ;) Wjeżdżając do Kurdystanu dostaje się wizę na 10 dni, w tym czasie trzeba się zgłosić do ichniejszego konsulatu, tam wydają wizę na 2-3 miesiace. Często poprzedzoną badaniami krwi w kierunku HIV, HepB i HepC. Musi być też ktoś z paszportem, żeby potwierdzić,że sie nami zajmuje i u niego mieszkamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iskra To w jakim Kurdystanie ty bylas i dlaczego tam tylko 10 dni wiza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W irackim. Zawsze na wjeździe dostaje się pieczątkę w paszporcie- wizę na xx dni. W tym czasie, jesli się chce przedłużyć wizę, należy się zgłosić do odpowiedniego Directorate Of Residence. Na stronach internetowych podane jest 15 dni, w paszporcie mam wbite, że w ciągu 10 dni. Kolejne wizy miałam na 2 miesiące. Ostatnia twarda, jak nasz dowód osobisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kareem
Til iskra klokka 22÷55 Min mor er vakker og veldig bra, og du er en gris og ikke skrive til min mor fordi det haram , vi er muslimer, og du gjor ikke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iskra_boża
mashallah mashallah måtte Allah tilgi deg. du ikke er muslim du er kufr. muslim Dont ringe en annen muslim gris subhanaallah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iskra Wydaje mi sie,ze to ty pisalas,ze jestes sympatyzantka PKK i bierzesz udzial w ich demonstracjach,a twoj maz jest z Iraku? Z tego co ja wiem to Kurdowie z Iraku nie bardzo sa za PKK,dlaczego wiec akurat twoj maz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za głupie pytanie. A każdy Polak popiera PIS? Każdy ma prawo do własnych poglądów. Kiedy nauczycie się traktować ludzi jako indywidualności, a nie jedną masę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iskra To pytanie nie bylo glupie ani zlosliwe (PIS tez nie ubiega sie o glosy z obcych krajow),czytam poprostu i analizuje,pytam,bo nie mam na wszystko odpowiedzi.Ty piszesz,ze bierzesz udzial w demonstracjach,ktore organizuje PKK,ja natomiast wiem,ze w Europie PKK jest w dalszym ciagu organizacja uznana za terrorystyczna i nie Maja prawa oficjalnie sie organizowac i tutaj tez mi sie wydaje takie dziwne to. Bylam raz swiadkiem klotni miedzy Kurdami z Iraku i Turcji,wyzywali sie wzajemnie,chodzilo takze w tej wymianie zdan o PKK.Na koniec slyszalam jak jeden powiedzial,ze nigdy nie oddalby swojej corki Kurdowi z Turcji,bo sa zacofani. I ogolnie wiem,ze oni sie nie lubia i nie zenia miedzy soba,zyja w swoich klanach. Temat ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj kurde, kurde te Kurdy no fakt niektorzy przystojni ale jednak to Kurd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eylül Prawdziwa
Sami bojownicy z PKK demonstracji nie organizują,ich zwolennicy tak i to w różnych miastach europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eylül Prawdziwa
Ten komentarz Iskry to była metafora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ishra
Przezylam wizyte u rodziców myslalam ze bedzie gorzej nie ukrywam ze troche obawialam sie rodzicow jak zareaguja na Kurda co prawda uprzedzilam ich ze przyjezdzamy ale ze zostanie na noc to nie ...no fakt na poczatku bylo troche dretwo ale on naprawde staral sie aby jak najlepiem wypasc przed moimi rodzicami jego bratowa kurdyjka naszykowala walowke ciastka kulicha z orzechami i masa z daktyli, dolme, i salatke fatusz on mamie kupil kwiat w doniczce a ojcu perfumy lakoste smialam sie z niego ze ma sentyment do perfum lakoste a pozatym mowilam mu zeby nie robil zadnych prezentow poki sam nie zacznie pracowac, pozatym mnie zaskoczyl bo wczesniej nic mi nie wspominal a jak rozmawial z ojcem to powiedzial ze jego kolega polak ukonczyl w zeszlym roku stomatologie zrobil specjalizacje podyplomowa odbyl staz i planuje otworzyc wlasny gabinet tylko trzeba sporo kasy sam sprzet ok 100 tys wynajac lokal i urzadzic trzeba miec 150tys dowiadywal sie w urzedzie pracy ma szanse na dofinansowanie 50tys a reszte brak co prawda pracuje obecnie w prywatnym gabinecie zarabia ok 4 tys , wiec zgadal sie z kurdem zeby wszedl z nim w spolke i on sie zgodzil moze i dobrze bo bedzie mial kase co prawda najpierw trzeba sporo wylozy ale mial by gdzie odbywac staz no i jak by mnie przyjeli na praktyki bo w wakacje musze zaliczyc 2 tyg +2 tyg w szpitalu , a pozniej mial by prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napewno bojownicy PKK nie sa od organizowania demonstracji,od tego sa inni dzalacze,zreszta sa w Europie wysmienicie zorganizowani,dzialaja podobnie jak mafie,Kurdowie ktorzy Maja swoje interesy placa haracz,organizacja ma tez swoje interesy,w meczetach,na weselach,uroczystosciach obrzezania tez sa zbierane pieniadze,z czegos musza utrzymac tyle tysiecy bojownikow. Czekam i jestem ciekawa jak to sie teraz rozwinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Modle sie juz do Allaha Ishra. Niech on przyszlemu Kurdyjskiemu tesciowi o swoich interesach opowiada i ile potrzebuje pieniedzy,to go zaraz pogoni. Dla mnie to juz cwaniak i zna dobrze nasza polska mentalnosc,albo juz jego koledzy mu wszystko opowiedzieli. Ja w takie bajki nie wierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, jak się dobrze zakręci to rodzinka będzie długo utrzymywała "chwilowo bezrobotnego" Ahmeda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ishra
Spytalam tez o mahr, wiec powiedzial ze kazda ktora bierze slub muzulmanski dostaje mahr tj prezent slubny i zeby nie mylic z zaplata za zone, dostaja przewaznie zloto nie moze byc mniej niz 2,5 gram tak zapisane w koranie powiedzial ze dostaja tez pieniadze , domy, dzialki, ze to zapisuje sie w kontrakcie malzenskim jest obowiazkowo dac mahr bo w przeciwnym razie imam nie udzieli slubu, powiedzial ze w europie jak narzeczony kupuje pierscionek zareczynowy to nie powinien byc tanszy niz 3 jego wyplaty ja sie smialam bo nie slyszalam o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dla ścisłości, to mąż nie jest jakimś fanem PKK, on popiera PDK, ale uważa, że PKK to nie są terroryści. Stąd nasz udział w demonstracjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ishra
Chce zebym poleciala z nim do jego brata i rodziny wujka do norwegi , ze teraz bilety tanie mozna kupic juz za 100zl mowil moim rodzicom ale oni nie sa zachwyceni a ja bym chetnie poleciala to tylko weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×