Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zxcasd

ktoś pije browara?

Polecane posty

Gość pozdrawiam piwoszów :)
no laski - za 36 minut nasz temat będzie miał równy tydzień! :D :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egoistycznaegoistka
pozdrawiam piwoszów - no to chyba trzeba bedzie za to wypic :) :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiam piwoszów :)
TYDZIEŃ ! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych, dziewczynki. I oby pogodne były, zarówno w duchu jak i za oknem, bo choojnia straszna jest :classic_cool: I żeby tak was ktoś alkoholem oblał w Lany Poniedziałek. Albo nie, bo chyba czas najwyższy postawić chociaż jedną nogę na drodze prowadzącej ku całkowitej abstynencji :classic_cool: Żartowałam, pod koniec kwietnia moje urodziny to trzeba opić, majówkę trzeba opić, koncert Slayera na Ursynaliach trzeba opić, koncert Nightwish trzeba opić, sesję trzeba opić i koniec sesji też, wakacje również trzeba opić, więc zapowiada się pijany rok :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do perwersji
jkldsadijsdszxjcskzxjdsizkj. ja szcze browarem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szisza :p
hej dziewuszki:* dawno mnie tutaj nie bylo:p dzisiaj jest taki piekny dzien, ze az sie prosi zeby sie napic:p caly tydzien bez alkoholu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szisza Cześć, dziewczyno :classic_cool:🖐️ Pogoda się poprawiła, więc wypadałoby ją opić, ale ja niestety siedzę u rodziców, a oni pijaństwa nie tolerują, więc muszę obejść się smakiem przez cały tydzień. Dlatego nalałam sobie pepsi do szklanki do whisky, wrzuciłam lód, popijam z miną burżuja i wmawiam sobie, że to Chivas zmieszany z tym gazowanym odrdzewiaczem, w końcu trzeba sobie jakoś radzić :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiam piwoszów :)
a ja nadal mam to wino (moje ulubione) i piwo... i tak stoi, nie nachodzi mnie ochota.... o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemaaaaaaaaaaaa :D a ja dzisiaj nie piję i muszę iść spać bo 5 rano pobudka i do roboty.. zatem upojnej nocki Wam życzę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiam piwoszów :)
po herbatce z pokrzywy zajadam się białą czekoladą, nie pierwszy dzień zresztą, a potem będzie ujędrnianie ciała na gwałt, bo lato idzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam piwoszów Jaki postęp, jestem z Ciebie dumna :classic_cool: Ja zrezygnowałam ze słodyczy całkowicie, bo typowy kafeteryjny tucznik się ze mnie robi, więc jem jedynie śniadanie i kolację zapychając się wodą w międzyczasie, jak dobrze pójdzie to za dwa miesiące będę zajebistym lachonem, szkoda że mój samiec nawet tego nie zobaczy :classic_cool: zxcasd Cześć, miło Cię widzieć :classic_cool: Szczerze współczuję z powodu tej pobudki, bo ja o tej godzinie będę kładła się spać :D:classic_cool: Podglądacz_ Zazdroszczę, mi się zapowiada miesiąc o suchym pysku :o:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miesiąc o suchym? :o współczuję piję mało, nigdy się nie upijam ale piję regularnie, nawet zbyt regularnie... :o :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż znając mnie to znajdę chwilę na wypicie czegokolwiek, dzień bez łyka dniem zmarnowanym, jedyne co może mnie powstrzymać to wizja narastającego mięśnia piwnego, bo chyba mam szczególne uwarunkowania genetyczne, które sprzyjają jego rozrostowi :classic_cool: Ja wyznaję ideologię, że lepiej pić mało a regularnie niż nieregularnie i chodzić napiertolonym jak szpadel, więc Twoje upodobanie do picia ma moje poparcie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tessio
Ja z moją dziewczyną pije sobie codziennie 5 piwek a ona, a potem uprawiamy seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tessio
Ja z moją dziewczyną pije sobie codziennie 5 piwek a ona 3, a potem uprawiamy seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiam piwoszów :)
Mokojan czyli jednak się nie zejdziecie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam piwoszów Teoretycznie nadal jesteśmy razem, praktycznie ten związek to pic na wodę fotomontaż, ale może to tylko moje głupie wrażenie, bo on się stara jak może, żeby było dobrze, a ja wydziwiam, bo mam okres :classic_cool: Mi to już się marzy jakaś stabilizacja, posiadanie człowieka, którego kocham obok siebie, wspólne dzielenie z nim życia, które nie musiałoby odbywać się przez telefon i bliskość opierająca się na działaniu, a nie rozbudzaniu wyobraźni przez skype, ale skoro wybrałam sobie jego i to jego kocham bardziej niż siebie, co wydawało mi się niemożliwe, bo jestem typem narcyza, to widocznie tak nam jest pisane, żeby mieć pod górę. W każdym razie, jesteśmy razem, jeśli przetrwamy te trzy lata rozłąki, w których on będzie za granicą, a ja w Polsce i damy radę wytrzymać widywanie się od czasu do czasu to będę miała dowód, że ten człowiek jest mi pisany, bo zawsze tak to czuję, a nie wiem czy mnie czasem nie pojebało z tymi daleko idącymi wnioskami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiam piwoszów :)
3 lata brzmi strasznie, ale życzę Ci powodzenia, jeśli czujesz, że bardzo go kochasz i to jest TEN jedyny to oby i on myślał tak o Tobie :) zdrówko panny! piję piwo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiam piwoszów :)
i mam tak odjechany humor, że aż sama sobie zazdroszczę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam piwoszów Dziękuję, oby tak myślał, bo ja pustych słów nie lubię, więc jeśli to co mi mówi nie ma żadnego pokrycia to może liczyć się z tym, że będzie miał spory problem, bo go znajdę w każdym miejscu na świecie i wykoorwię w kosmos z marszu :classic_cool: Też Ci zazdroszczę, zarówno piwa jak i humoru, bo ja z racji okresu jestem podkoorwiona i nie mam nawet dostępu do jakiegoś konkretnego alkoholu, żeby się uspokoić, ale myślę że dam radę, bo wpiertalam piąte kiwi i endorfiny mi lekko drgnęły, więc po dziesiątym będę bliska miziania przez skowronki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwłaszcza samotna
przepijam do was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiam piwoszów :)
no a u mnie nie wiem właśnie co z okresem :o zgodnie z grafikiem jego obecności po 2 tygodniach przerwy (o czym już pisałam :classic_cool:) spóźnia się 2 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwłaszcza samotna Cześć i czołem :classic_cool:🖐️ pozdrawiam piwoszów W chooja Cię robi, pewnie dalej żyje Prima Aprillisem i nie zauważył, że już dawno połowa kwietnia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiam piwoszów :)
hahaha :D no niepokojące, bo ani nie miałam jeszcze pms, ani tzytzki nie bolały... czyżby chciał się zawiesić 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiam piwoszów :)
no laski, piwo w toku, muza na full, spać mi się nie chce, a jutro znów na 12 godzin :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On przyjdzie w najmniej odpowiednim momencie, więc bądź czujna i się zabezpieczaj :classic_cool: Dobra faza i współczuję, ja w planach mam słodkie opiertalanie się w łóżku przez cały dzień :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiam piwoszów :)
tak tak, w torebce zawsze coś na gdyby jednak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×