Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zxcasd

ktoś pije browara?

Polecane posty

Piję...Należy mi się...Miałam stresujący dzień... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma jak motzne wejście z tzipą na wierzchu, siema piwosz i smacznych procentów :classic_cool:🖐️ Ja niedawno pierwsze piwo otworzyłam, przyjaciółka mnie wkoorwiła i już nie jest moją przyjaciółką, więc muszę opić zmniejszenie liczby moich znajomych o 1. W związku z tym liczba moich aktualnych ziomków wynosi dwa :classic_cool: liszaj. Zdrówko, dziewczyno :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurva Twoja w te i nazad Wielka choojnia, nie pokazuj się tu :o:classic_cool: Żartowałam, piona :classic_cool:🖐️ Piwosz, nie namawiam do złego, ale zawsze pije się parzyście, nowa zasada kafetełe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest! Jeden browiec jest dla jednonogich :classic_cool: Ogólnie rzecz biorąc to samietz jeszcze nie ma dosyć :classic_cool: Właśnie mi pisze na gg wypracowania zawierające w sobie więcej niż tysiąc słów na temat aktualnej pogody w tym kraju połączonej z jego kiepskim samopoczuciem i szeroko pojętym osłabieniem. Szkoda, że nie napisał o osłabieniu fioota, bo z tym ma chyba największy problem :o:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogu mnie skaże za te chamskie odzywki i któregoś dnia wyschnie cały alkohol jaki przelewa się na ziemi 😭:classic_cool: Dobrze wiedzieć, że największego pijusa kafetełe mam po swojej stronie, od razu czuję w sobie moc z kosmosu, która przyjemnie mizia mnie w dołku :classic_cool: Chociaż może to tylko wiatraczek :o:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piertolony internet staje mi na drodze do szczęścia, musiałam go piertolnąć między kable, żeby pokazać kto tu rządzi :classic_cool: Słaba konkurencja w tych pijusach, więc o przecenianiu nie ma tutaj mowy, piwosz :classic_cool: Zgarniasz pierwsze miejsce w kategorii: żoolerski żool kafetełe, nagrodą jest tani winiacz, żebyś za miesiąc mogła wejść na wyższy poziom życia żoola i skończyć jako żoolasty żoolerski żool :classic_cool: A oczy to już masz zdrowo napiertolone jak szpadle, bo literki są w normie albo to ja jestem za trzeźwa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie tak tęsknię za tramwajowym, że od 4h katuję nutę, w której wyczuwam 80% zgodności pomiędzy głosem typa rapującego z głosem tramwajowego :classic_cool: To już chyba zaawansowane popiertolenie, muszę na ostry dyżur, przy okazji mnie zaszyją i więcej nie będę się żoolić po nocach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spać kurwiszcza i pedliszcza
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skubańce, wiedzą komu się ujawnić :classic_cool: Ja chyba trzeciego piwa nie wcisnę, bo słyszę jak mój tłuszcz się rozrasta, będzie na jutrzejszy, bardzo skromny wieczór. Za to w piątek piertolnę z grubej rury i wyniosę do chaty cały monopol :classic_cool: spać kurwiszcza i pedliszcza Nie gadaj do siebie :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na trzy cztery mikojan
rucha swojego pitola łapom :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swojego pitola nie posiadam, mogę iść do sąsiada jeśli chcesz :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, matury startują, trzeba zapiertalać na Jasną Górę i się pomodlić za maturzystów z kafetełe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteście rzenujący
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I za pomarańczę też, bo ma syndrom odstawienia psychotropów :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepraszamy mikojan
że jest nadal dziewicą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i że potajemnie kręci se suty
pod kołdrą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×