Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zxcasd

ktoś pije browara?

Polecane posty

w sumie dobry test robię przy koko koko, jeśli zdarzy mi się najazd jakiegoś opałkowanego snajpera to przynajmniej wiem, że za rozbrajanie jego bomby nie można brać się na łóżku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koorwa, wykrakałam i myję twarz własnymi łzami, tyle że tymi ze śmiechu, bo mnie tak rozjebujesz, że robię szpagaty i piruety w celu zahamowania decybeli wylatujących z mojej mordy, coby rodziców nie obudzić :D:classic_cool: Zacznę się o Ciebie martwić jak wrzucisz to na dzwonek telefonu. Wystarczy, że ja sobie wrzuciłam do budzika nutę o zajebiście żoolerskim tekście: "przepite oczy masz, zajebana twarz, chyba dużo chlejesz, chyba dużo chlejesz" :classic_cool: Przestraszyłaś mnie tymi drzwiami uciekającymi z futryn, pewnie Chuck mi jeszcze zabawki pokradnie i będę musiała bawić się dezodorantem z Rexony, który ma tak opływowy kształt dziubka pryskającego, że idealnie nadaję się na imitację męskiej pauki :classic_cool: Nie nakręcaj skrzypieniem współlokatora, bo jeszcze mu się zachce :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piwosz, z taką fazą to Ty nieśmiertelna będziesz, bo w końcu śmiech to zdrowie :D:classic_cool: Tym razem to znowu ja + ban x2 Dzięki didżeju, jak będziesz miał jeszcze jakieś propozycje głośnikowe to podrzuć :classic_cool: A co do KSM to zawsze mnie jarał ten pocieszny, śpiewający misiaczek stojący po lewej, bo wygląda jak mój kolega :classic_cool: Chyba już dłużej nie wytrzymam i jebnę śmiechem na cały regulator :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten w niebieskiej koszulce, bo teraz się skapnęłam że różowa, męska lala też śpiewa :o:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tramwajowy mi podesłał, więc czasem się na coś ten chłop przydaje, zakładając że akurat sam nie pije albo nie wyrywa doop na ognisku machając parówką :classic_cool: Tym razem to znowu ja + ban x2 O koorwa, sto lat do tego nie baunsowałam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chleje sobie sam przed kompem i odkurzam stare hity... zara będzie bekstrit bojs :classic_cool:\\\ na razie leci tatu jaszaslasuma :D kiedys milem smaka na obie dziweoje z tatu a jak sie okazalo (nie wazne czy faktyvcznie) ze one wola siebie nawzajema a nie slusnzych fanow jak ja to.....jeszcze większą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WŁAŚNIE ŚCIĄGNĘŁAM też KOKO KOKO :classic_cool: o dzwonku oczywiście że pomyślałam :D ale teraz mam dylemat, jednak chyba wybiorę przepitą mordę :classic_cool: w końcu to mi bliższe niż sranie jajkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, ze paukowładacz pasuje do nas idealnie, bo nie dość że pijus to jeszcze ma objawy niewyżycia seksualnego i jego koń ostro wierzga, więc trafił swój na swego :classic_cool: Piwosz, ja przez tę zajebaną twarz z budzika to już w ogóle będę Cię miała przed oczami dzień w dzień, bo w końcu z nikim innym ta nuta mi się kojarzyć nie będzie, bo z nikim innym regularnie nie pijam, Ty moja kumpelko do kieliszka :classic_cool: Kafetełe hyc o podłogę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym jeszcze dodać, że jeśli forume piertolnie niczym IED w Afganistanie to położę się do wyra fantazjując o piwoszu z winiaczem pod pachą :classic_cool: Ta pobudka o 6 to barbarzyństwo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z winiaczem POD PACHĄ? zapomniałam się pochwalić, że skusiłam się też na wino :classic_cool: a chooy, raz się żyje :classic_cool: poza tym złapałam tu już tak dobrą fazę, że chętnie się wspomogę i ją przedłużę ;) tym bardziej że dziś nie miałam kaca i nie odczułam wczorajszego zapomnienia, kac nie nadszedł, o koorwa, życzenia pomarańczy były nieszczere, nawet ruchanna nie zmiażdżyła mi mózgu na dziś dzień 😭 właśnie kończę pierwszy kubek (tak, ten sam :D), zastanawiam się nad drugim. chętnie, ale jak kafe yebnie to z kim ja mam pić, do kogo? koorwa do żaluzji? :o:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 03:09 [zgłoś do usunięcia] pozdrawiam piwoszów :) ban http://www.youtube.com/watch?v=w-Xz8aLuD7Y pofkurfiam Cię trochę i jeszcze bardziej rozbudzę Twoją wyobraźnię i spotęguję chuć " no dobra udalo ci sie bom pijany fajne laseczki i w ogole :classic_cool: ale totalnie nie w mim typie...w moim typie jest ta kobitka i to w tych scenach bez tapety i makijarzu... obczaj :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piwosz, a jeszcze niedawno marudziłaś, że na sucho to nie wchodzi, te kokoszki z Jarzębiny mają motz z kosmosu, więc do tej mojej dzisiejszej, wieczornej wódy piertolnę sobie je na full, może moherowy Chuck zmartwychwstanie :classic_cool: Ban się z Tobą napije, ja już widzę że kafetełe się piertolnęło to idę spać, bo przecież zanim wróci do świata żywych to już 5 rano będzie :classic_cool: Do później pijusy, uzbrójcie się w dobre i konkretne procenty, bo muszę mieć konkurencję, zamelduję się w południe i pod wieczór :classic_cool: Oraz obowiązkowo: piwosz, słodkich snów z rycerzem, niech Cię nadzieje dzisiaj na swój miecz :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×