Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zxcasd

ktoś pije browara?

Polecane posty

Gość pomarańczaa
Dwie brunteki chleją na umór. W końcu jedna zaczyna rzygać, robi się sina, przyjeżdża pogotowie, jada do szpitala, lekarz mówi: o niestety, potrzebna będzie operacja. Jak pani mogła byc taka głupia i tyle pić? Na co brunetka: proszę się tak do mnie nie zwracać, chyba pan widzi że jestem brunetką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was wszystkich :) ja juz niestety na nogach,chociaz ledwo co wstalam,tak sie wczoraj zmeczylam ze nia mialam sily isc po browara :) ale dzis tego nie zaniedbam :) co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 4 kilometrowy spacer za soba i 1 drinka heheh. Zaraz ida na crostrainer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koorwa, ten internet mnie wykończy 😭:classic_cool: Na szczęście jutro wracam na jeszcze większą wieś, czyli Warszawę, więc w końcu będę mogła robić rozkoorw na kafetełe bez awarii internetu po piątej nad ranem, fuck yeah! :classic_cool: Piwosz, mam nadzieję, że Morfeusz zrobił Ci dobrze tak jak mi, bo podejrzewam, że uczestniczył w zajebystym kursie dawania przyjemności pijanym kobietom organizowanym przez mnichów tybetańskich i joginów wprawionych w seksie tantrycznym :classic_cool: Idę na obiad, bo moja mama postanowiła mnie rozpieścić przed wyjazdem i piertolnęła taki smakowity rosół, że mi mózg staje w poprzek. Chyba wiedziała, że z samego rana mogę lekko niedomagać z powodu popijaffki z piwoszem :classic_cool: Do później, dziewczynki :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam alkoholu na wieczór, ale mam za to rozjebany mózg, bo konkretnie wsłuchałam się w tekst naszego hymnu na Euro :classic_cool: Muszę zdobyć jakiś procent, więc chyba skoczę do sąsiada, pokażę mu swojego skromnego tzytza i zagwarantuję sobie nieograniczony dostęp do jego alkoholowego barku, który powala na kolana niczym promocja browca w Lidlu :classic_cool: Idę się sprzedać za alko, lvl up w życiu żoola! :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jeeeeestem! neta nie miałam od rana :o zaniepokoiłam się trochę, bo nie mogłam dać znać 😭 ale bardziej martwiłam się o to, czy będzie wieczorem! na szczęście jest :P właśnie zjadłam obfitą kolację, która zaraz rozyebie mi mój biedny pusty żołądek, oczywiście rano zjadłam TROCHĘ :o naprawdę odrobinę, później kawa, jakoś zleciało, w pracy kilka ciastek zbożowych i teraz normalna strawa :classic_cool: mikojan więcej życz mi snów z rycerzem, bo dziś się spełniło :classic_cool: i było całkiem romantycznie, yeah :D naprawdę :) szkoda że to tylko sen :( :P dodatkowo śniła mi się rihanna :o i dicaprio... ja piertolę! szłyśmy przez jakieś miasto, koorwa niby była moją kumpelą :o gadamy o EURO 2012, że odwołali w Polsce i ma być w Hiszpanii, ja narzekam że co oni odpiertolili, a ona że ja jeszcze nie mam się co martwić, ona to ma problem bo już kupiła bilety i tylko straciła pieniądze :o :D a potem podjeżdża leonardo i pyta nas, czy go popchniemy :classic_cool: bo mu samochód nawala, a ja podjarana pytam ich, czy cykniemy sobie razem fotę (którą perfidnie miałam zamiar opublikować na fejsie :classic_cool:), oni że spoko, ja piertolę, boję się moich snów po winie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No siemano, bejbe :classic_cool:🖐️ Mój net to od rana ma jakieś bóle egzystencjalne, więc próbuje popełnić samobójstwo poprzez powieszenie się. Do tego zrywam doopsko z łóżka o 6 rano, więc maksymalnie o 4 muszę iść spać, no koorwa matź :o:classic_cool: Motzno się starałam przy tych życzeniach i z pełnym skupieniem modliłam się o rycerza nawiedzającego Cię po nocach, więc oby wpadał częściej :classic_cool: Chooj z Rihanną, Euro i Hiszpanią, spotkanie w nocy z Leosiem urwało mi doopę, do mnie skubany nie przychodzi, a mimo że uważam go za lalusiowatego pedauka to chętnie bym go popchnęła/dała się popchnąć :classic_cool: Nie mam alkoholu, nie mam jedzenia, nie mam tramwajowego, na zegarze 1, więc jeszcze tylko 3 godziny w stanie czuwania, co za choojowy dzień 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważaj na wampiry :classic_cool: Niedługo podzielę Twój los, bo odczuwam symptomy na nadchodzący najazd czerwonych krwinek :o:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koorwa, jeden dzień bez browca i piertolę bez sensu :classic_cool: (...) odczuwam symptomy wskazujące na nadchodzący najazd czerwonych krwinek* :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama nie mam ochoty pić, otworzyłam piwo.. i jakoś tak wolno schodzi. widzisz, wyczułam telepatycznie, że u Ciebie susza i mi nie wchodzi, bo wiadomo, że na sucho nie wejdzie :classic_cool: a o co chodzi z tym jedzeniem?? głodna jesteś? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas to już można zauważyć syndrom symbiozy postępującej :classic_cool: Na szczęście jutro sucha gęba mi nie grozi, bo uzbierałam złocisze i w podskokach powędruję do monopolowego, który w stolicy mam zaraz pod oknem, wiedziałam gdzie wynajmować mieszkanie :classic_cool: Przygrucham se wódę, którą zamierzam obalić w całości zmieszaną z sokiem pomarańczowym z Gardenu, więc jutro proszę się ewakuować z kafetełe, bo istnieje spore prawdopodobieństwo, że rozkoorwię całe forume i jeszcze kosmos jako gratis :classic_cool: Moja mamuśka zarządziła dietę, najpierw skusiła mnie najsmaczniejszą rzeczą jaką kiedykolwiek potraktowałam z połykiem, czyli rosołem, a następnie pochowała całe jedzenie, które było w mieszkaniu zostawiając mi jedynie jedną kanapkę ze szczypiorem i gumy do żucia. Szkoda, że nie pomyślała o innych gumach, bo byłoby na zapas, ale wszystkiego mieć nie można :classic_cool: W każdym razie snuję się jak zjawa licząc, że Bogu podrzuci mi przynajmniej wiadro sałaty, ale póki co jest twardzielem i nie reaguje na obraz psich oczu wysyłanych prosto w niebo :o:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym razem to znowu ja + ban x2 Kocham Cię za tego linka, piona :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o koooooooooooooorwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wszyscy właśnie napiertalają o tym hymnie, tu czytam, tam czytam, dopiero teraz słucham tego pierwszy raz......... jaka jazda :D:D:D:D włączyłam i po 10 sekundach stwierdziłam, że yebę to :classic_cool: dalej nie wytrzymam. ale myślę sobie nie, nie mogę tego nie znać ;) i przy którymś z kolei odsłuchu stwierdzam, że to jednak dobre jest :D wiocha trochę na pierwszy rzut uchem :P ale pozytywne w sumie :D koko koko euro spoko............. hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten hymn zalatuje Shakirą i jej waka waka eee :classic_cool: Przesłucham to chyba 5x i pierooństwo wpada w ucho, bo nucę nawet teraz, więc jutro po tej wódzie to chyba na fulla puszczę :o:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak w ogóle to miałam dzisiaj zajebisty, ale to zajebisty dzień :) jak usiadłam przed kompem to jakoś tak mi się dziwnie zrobiło :o nie wiem, smutno kurfa? nawet nie miałam siły pisać. ale koko koko euro spoko rozyebało mnie na łopaty i już mi dopsz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie piertol piwosz, ja godzinę temu jak wbiłam na kompa to miałam depresję i planowałam wymyć sobie fatzjatę własnymi łzami :o:classic_cool: Ale In Flames z liniacza zbanowanego zmusili mnie do pomachania łbem i poziom endorfin mi podskoczył :classic_cool: Jaja z doopy, o koorwa :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napiszę tak - jak już wspominałam - pierwsze wrażenie "o korwa, ale wiocha :o" ale tekst jest naprawdę pozytywny (irytuje mnie to słowo :o:D), śmieszny, w ogóle koko koko bardzo spoko, jak stare babki śpiewają spoko na przykład :D dobrze jest! :classic_cool: z humorem i z tradycją (:o) nie ma się czego wstydzić. jak ktoś przyjedzie do bawarii albo austrii i zobaczy, że ludzie na co dzień chodzą w ludowych strojach, jakieś wiejskie kiecki i skórzane górskie stroje :o:D które dla mnie wyglądają obciachowo, na jakieś wesele może ok, ale nie na ulicę hahaha, to zrozumie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wykrakałam najazd tych czerwonych krwinek, szkoda tylko że poszły nosem :o:classic_cool: Mnie jedyne co w tej nucie odrzuca to te babuszki, bo nienawidzę starych bab, a jeszcze kiedy są tak skoczne jak te z Jarzębiny to wyczuwam w nich zagrożenie i reaguję agresją :classic_cool: Na szczęście nie muszę ich oglądać, bo wystarczy puścić przyśpiewkę w tle bez patrzenia na ich dzikie pląsy i baunsować przy użyciu choreografii polki czy innego mazurka :classic_cool: A w sumie lepiej pokazywać tradycję i regionalizm niż się ich wstydzić :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koorwa, jak ja potrzebuję męskiego głosu w uszach 😭 Z tramwajowym rozmawiałam tylko pięć minut, a to jak liźnięcie bitej śmietany na nagim, męskim ciele i nie przejście do kolejnej bazy 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty piszesz, że jutro puścisz na fulla po wódce, haha ja słucham przez słuchawki i prawie skaczę na łóżku, takiego mam bodźca hahaha :D i lewdmo powstrzymuję się przed głośnym śpiewem, niczym zatykając poduszką usta przy orgazmie :classic_cool: którego z moim eks nie doświadczyłam ani razu, tak dla przypomnienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piwosz, Ty wariacie, jesteś chyba pierwszą kobietą, którą tak porwała ludowa przyśpiewka kółka różańcowego gospodyń wiejskich z Kocudzy :classic_cool: A jeśli już jesteśmy przy orgazmie to mogę podać rękę, bo jak kiedyś mówiłam, samietz miał we fioocie tylko 1, symbolicznego konia mechanicznego, gdzie prawdziwy facet ma ich od 500 w górę :classic_cool: Moherówna chyba poszła w stronę światła, bo dawno jej nie widziałam :o:classic_cool: Nawet wyciskam z głośników 200% mocy w nadziei, że siła jej moherowego półobrotu rozpiertoli mi drzwi, ale póki co stoją w stanie nienaruszonym :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogu mnie chyba wysłuchał i podesłał mi wiadro sałaty, bo tak mi coś piertolnęło o podłogę, że piórkiem to raczej nie było :classic_cool: Chyba że to jakiś boa dusiciel, prosto od tramwajowego, bo posiada kilka egzemplarzy. Jeśli mam rację to chyba czas spiertalać z mieszkania :o:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahaha trzymajcie mnie!!!!!!!!!!!!!! po pierwsze żebyś wiedziała że ta pieśń porwała mnie jak nic innego dotychczas przez 21 lat mojej skromnej egzystencji :classic_cool: po drugie moherowy półobrót tak mnie rospiertolił, że po raz kolejny tej nocy musiałam trzymać sobie ręką usta, by nikt nie usłyszał mojego podniecenia :classic_cool: taki moherowy chuck norris pojawił się w mojej głowie, jesteś NIEPOWTARZALNA! :classic_cool: haha a Ty się tak nie strosz, jak ta kurka od koko koko :D bo jesteś u rodziców, kto wie, czy zastaniesz jutro po powrocie swoje drzwi w swoich futrynach :classic_cool: a po ostatnie odkąd to włączyłam tak słucham na okrągło, raz za razem :D i trzęsę tym łóżkiem, które skrzypi niesamowicie, biedny współlokator, jeśli mnie słyszy, to... albo mnie przeklina, albo mi zazdrości, gdyż on od dwóch dni już bez panny :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×