Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zxcasd

ktoś pije browara?

Polecane posty

Przepraszam kafetełe, że pomarańcza siedzi mi w gaciach, miłego smyrania mnie w tzipę, zboczuszku :classic_cool:🖐️ Piwosz, do później, bo w trakcie hibernacji forume pewnie usnę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja mikojan
pożyczam cichaczem majtki od taty wkładam w nie dwa kurze jaja i szklarniowego ogórka i chodzę dumna po domu udając romana polańskiego w kwiecie wieku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja mikojan
wróżę z upławów cygankom :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba być pomarańczą, żeby mieć radochę z podszywania się pod czarnucha... na pomarańczowo :classic_cool:🖐️ Słodkich snów z rycerzem, piwosz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja mikojan
od tych podszywów zwilgotniałam i nie jest to przypadek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańcza, przykładowy podszyw, przy którym wilgotnieję: "stukam w kaloryfer, żeby sąsiedzi myśleli, że jest u mnie młody i przystojny hydraulik", masz już schemat, więc możesz się wykazać, z samego rana przeczytam i może zrobię sobie dobrze przy Twojej twórczości :classic_cool: Piwosz, będzie na jutro, tylko uważaj, żebyś nie obudziła się z jedną nogą :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzy lepsze, wtedy musisz co najmniej trzy browce dziennie obalać, żeby równowaga na świecie została zachowana i żeby nie zdychały jednorożce, jazda z przytoopem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więź kafeteryjnej motzy mózgowej robi swoje, więc rozumiemy się bez słów :classic_cool: Uważaj na mysz, one zazwyczaj źle wróżą :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam kubek z radiowozem i polucjantem, a to chyba oznacza, że mój najbliższy stosunek odbędzie się we współpracy z twardą pauką i kajdankami :classic_cool: Zdrówko bejbe, ja puszczam oczka do mojego broffca, ale piertolony nie ulega :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak go odpowiednio posmyram w okolicach broffcowego punktu G to nie tylko się otworzy, ale przy okazji eksploduje rozkoszną cieczą po wszystkich ścianach :classic_cool: Lepiej nie smyram, piwa nie będę marnować :o:classic_cool: Ptaki napiertalają ćwierkiem za oknem, a ja wyczuwam nadchodzącą nową stronę, która po raz kolejny w tym tygodniu zyebie moją wewnętrzną strefę Zen doprowadzając mnie do padaki, której nie powstydziłby się Parkinson :classic_cool: Giń kafetełe z tą swoją yebaną hibernacją o 4 rano :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje obliczenia z użyciem mózgu humanisty okazały się błędne, nowa strona jeszcze nie teraz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie my te ptaki jeszcze budzimy blaskiem kompa, światłem w pokoju i napiertalaniem w klawiaturę :classic_cool: Szalone, nakoorwiać ćwierkiem o czwartej nad ranem... i to abstynenci :o:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie, w sumie lepsze białkowe robale niż stejki, bo wtedy miałybyśmy tutaj kręgle niczym Angry Birds :classic_cool: Lepiej żeby śpiewały, może Wojewódzki dojrzy w nich faktor x i je wszystkie zgarnie do swojej chałupy, więc będzie święty spokój :classic_cool: Swędzą mnie okolice bikini oraz wszystkie inne okolice tzipy łącznie z tzipą, trzeba było się nie golić skoro nawet nie nadziałam się na żadną dzidę :o:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ochotę na trzeci kubek (gorący kubek:classic_cool:), ale mówię sobie nie i chyba spróbuję polecieć w kimę, gdyż po wizycie w kiblu i ujrzeniu swojego fejsa :classic_cool: w lustrze stwierdzam, wiem, rozumiem, że potrzeba mu, tudzież jej, natychmiastowej dawki snu :classic_cool: tak więc do jutra (czytaj do później :D), na pewno się odezwę w ciągu dnia, no a gdyby nie, bo pewna jest tylko śmierć i podatki :classic_cool: to dam znaka życia i picia wieczorem :classic_cool: śpij dobrze, śnij o mundurowych tramwajowych i obym ponownie była Twoją pierwszą myślą po przebudzeniu :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie znowu noga swędziała cały dzień :o ta sama, na której miałam ten bąbel :o aż zaczęłam się zastanawiać czy nie mam przypadkiem uczulenia na alkohol 😭 na wszystko mogę mieć, qrfa nawet na powietrze, ale nie na % :o bez przesady... kij z tym, zgonię na maszynkę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie miałam to pisać, bo objawiła mi się Twoja fatzjata, która była cała czarna, gdyż ponieważ nie wiem jak wyglądasz. Chociaż może po prostu jesteś Mudżynem :classic_cool: Do jutra piwosz, Tobie niech się rycerze machający mieczami śnią :classic_cool: A obudzenie się przy Tobie mam gwarantowane, w końcu jesteś jak moja partnerka życiowa i spędzam z Tobą więcej czasu niż ze sobą :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc ja się drapię wprost proporcjonalnie do spożytego alkoholu, więc może coś w tym jest :classic_cool: Ale piertolić, mamy alergię na maszynkę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nieeeeeeee, za czas spędzany ze mną i wspólne uczulenie na maszynkę serwuję sobie trzeci kubek :classic_cool: niepełny :P jak nie idziesz jeszcze spać to piszemy :) a jak idziesz.. to tylko ja mogę siać spam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×