Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zxcasd

ktoś pije browara?

Polecane posty

Jestem pijana, mam chcicę, tramwajowego nie ma, jest choojnia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, z pijanym tramwajowym na linii, który mi płacze, że musi być tak daleko ode mnie :classic_cool: Opowiadaj piwosz co tam się u Ciebie działo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieści z domu jeszcze gorsze niż ostatnio :( nie mam ochoty na nic... ale nie chcę o tym myśleć, bo to i tak nic nie da. ja piertolę, życie jest tragiczne :( nie mam humoru w ogóle, oby piwo mi go trochę przywróciło... ja piertolę :o no ale nic, nie ma sensu tu smęcić, bo nie po to tu jestem. moment, zdam Ci relację wiesz z czego :classic_cool: wolałabym na priv, ale z drugiej strony chooy mnie to obchodzi, to nasz topik, prywatny osobisty, jak się nie podoba to nie czytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem o co konkretnie chodzi, ale mam nadzieję, że wszystko wróci do normy i tego Ci życzę. I oby piwo dało jakieś rezultaty. Gdyby coś to ja zawsze służę gg czy innymi szalonymi wynalazkami także w razie czego jestem do usług :classic_cool: I popieram kwestię nieczytania jeśli ktoś ma z tym jakiś problem, może wykoorwiać w podskokach na stronę główną kafetełe i szukać szczęścia w topełe na temat wyboru proszku do prania używanego w pralce Boscha :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszliśmy do jakiejś małej knajpko-dyskoteki, spoko muza, w ogóle wiecznie spotykał kogoś znajomego, jaki światowy hahaha, mówi że przychodzi tu co tydzień :P no ale nic. po piwie ❤️:D poszliśmy się przejść, gadaliśmy w sumie o wszystkim, było spoko, zero krępacji, no git majonez :D ale nie będę szła przez madryt do krakowa, napiszę wprost - propozycja orala rozyebała mnie na łopaty, ło kooooorwa :o ja piertole... powiedziałam że chyba oszalał :classic_cool: no i dalej spacerki po jakimś ciemnym parku :P nie powiem, było ok, ale jednak chyba zbyt dobrze o nim myślałam :o i się zawiodłam 😭:classic_cool: co nie zmienia faktu, że umówiliśmy się na jutro :o ja piertolę... nie wiem co o tym myśleć, NAPRAWDĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o Nie wytrzymam :D:classic_cool: Gość się po prostu nie piertoli i wali z grubej rury, pewnie we wszystkim jest taki bezpośredni :classic_cool: Daj mu szansę, może z nerwów tak palnął :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze kafe ładuje mi się jakby chciało a nie mogło koorwa, leję na to! podoba mi się i chyba to się skończy użyciem miecza, bo w sumie czemu nie? pomijam fakt, że chce, żebyśmy byli parą... nie wiem czy tylko tak piertoli, obojętnie - powiedziałam mu, że niekoniecznie może na to liczyć... ale w sumie jakiś niezobowiązujący numer... widzisz, to jest mój problem, wszystko przemyślam milion razy, doszukując się minusów i ograniczając swoje życie (młodość, która spiertala mi między palcami na własne życzenie 😭), ale kiedy mam z niego korzystać, jeśli nie teraz? mam opory... ale i tak do tego dojdzie, 3 miechy bez seksu, tym bardziej że on mnie kręci... mam to w doopie, pójdę kiedyś na całość. jeśli będę żałować (a myślę, że nie do końca będę :classic_cool:), to trudno. jak nie spróbuję to też będę żałować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wyznaję zasadę, że lepiej spróbować i żałować niż potem pluć sobie w brodę, że przespało się szansę, którą można było wykorzystać :classic_cool: Ale sama wiesz najlepiej czego chcesz od życia i jakie sytuacje nie będą wbrew Tobie, więc nie będę doradzać i wyrażać własnej opinii :classic_cool: Mi dzisiaj koleżanka napisała, że jestem doopodajką i szmatą jeśli zamierzam przespać się z tramwajowym, no cóż, mogę nią być, najważniejsze że sama sobie niczego nie zarzucę, jeśli coś z jego przyjazdu wyniknie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O koorwa, pewnie przez lornetkę podglądałaś ukryta między szafkami kiedy przebierał się po robocie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety, niektórzy są tacy święci, że w swojej świętości przewyższają Świętą Faustynę :classic_cool: Idąc tropem żałowania albo nieżałowania to uważam, że powinnaś dać się porwać chwili i odrzucić wszelkie zahamowania, które stoją na przeszkodzie czemuś, co na pewno będzie zajebystą przyjemnością i fajnym wspomnieniem na lata :classic_cool: Zwłaszcza że młoda jesteś, pościć będziesz po ślubie kiedy mąż stanie się brzydką ropuchą i fiootek będzie mu niesfornie wisiał i opadał wtedy kiedy nie powinien albo dopadnie go przedwczesny wytrysk i nici z udanej zabawy :classic_cool: Ogólnie nie popieram jednorazowych przygód na imprezach czy innych miejscach z potencjalnym HIVem, ale jeśli faceta minimalnie znasz, powoduje pojawienie się tęczy z kisielu w gaciach i jesteś go pewna przynajmniej w 70% to nie widzę przeszkód :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha :D nie to, taki.. taki spoczko jest :classic_cool: jego usta...... o koooooorwa!!!! i tyłeczek :classic_cool: o czym już pisałam ;) nie wiem kiedy to się stanie (ale STANIE :classic_cool: się :classic_cool:), nie będę nic planować, lub tym bardziej się zarzekać :D ale właśnie, trzeba brać co los daje :P nie no spać z kimś poznanym przed 2 godzinami to już w ogóle nie wchodzi w grę u mnie, aż tak otwarta to nie jestem . lub śmiała jeśli już LOL. piwo zeszło mi dziś wyjątkowo szybko, tak mi się wydaje :classic_cool: dlatego nalałam sobie wina, którego zostało mi nie więcej niż 2 kubki ze zwierzakami 😭 w międzyczasie popijam herbatkę pokrzywową :classic_cool: na wypadające włosy :o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.youtube.com/watch?v=OBwS66EBUcY&feature=related to dla niego :classic_cool: HAHAHAHAHAHAHA :D:D:D:D NOWEGO nauczyłam dziś pewnego zwrotu po polsku, w sumie wyszło przypadkiem, sam coś zaczął, wyjąkał coś po polsku, prawie zakrztusiłam się własną śliną :classic_cool: więc naprowadziłam go na właściwy trop i język :classic_cool: mojego kolegi jest bogatszy o polecenie: LIŻ MI CIPĘ :classic_cool: jak dobrze że moja mama tego nie czyta............. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tyłeczkach i ustach coś wiem, bo tramwajowy ma to samo. A jeszcze jak mi pomruczy do ucha to jego atrakcyjność wzrasta o 100%, więc chyba odkrył niezłą metodę na mnie, bo nic mnie tak nie rozkoorwia jak tygrysie pomruki :classic_cool: Planowanie jest choojowe, spontan to podstawa :classic_cool: Ja śmiała to może i jestem, ale w lustro bym po czymś takim nie spojrzała, więc zostanę przy tym, że to jest koorewstwo, a to o czym piszemy nim nie jest :classic_cool: Ja mam jeszcze ćwierć wódki, ale wolę nie pić, bo po pijaku muszę się powstrzymywać przed cyberseksem, a za dużo już tego było, tramwajowy się rozłączy to sobie łyknę z gwinta :classic_cool: I łączę się w bólu w sprawie włosów, ja już wyglądam jak łysoń 😭:classic_cool: Piwosz, Ty demoralizatorze! Ogólnie przez Ciebie napisałam ciposz, a nie piwosz :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spadłam, obiłam se półdoopki i teraz ktoś je musi wymasować :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chooj w doopę kafetełe 😭:classic_cool: Szukam masażysty, jesteś chętna? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chętnie :D jaki nowy yebnął mi dziś masaż :classic_cool: wiesz, bez podtekstów, nie że mnie tam obmacują, bo święcnotki z kafe wysunęłyby zapewne taką tezę :classic_cool: po prostu doszedł i zaczął masować mi plecy, bo prawie ryczałam :o i było super, jaki relaks, weeeeeeeee! o o o! może jego do Ciebie podeślę? :classic_cool: ale nie, na Twoje plecy przeznaczenie szykuje innego jegomościa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak doszedł to ja nie mam pytań :D:classic_cool: Koorwa, takie zajebiste towarzystwo tam masz, a ja się marnuję na uczelni wokół aseksualnych idiotów 😭:classic_cool: Chyba pójdę do pracy, może też mnie pomiziają w różnych miejscach :classic_cool: Przydałby mi się taki dochodząco-podchodzący masażysta, może tramwajowy to potrafi, chociaż obecnie ma inne zajęcie czyli mruczenie mi do słuchawek niczym mały tygrys pragnący drapania za uchem, a ja mam ciary na całym ciele i włosy na rękach stają mi dęba niczym fioot w erekcji :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mnie to wino szybko bierze :o:classic_cool: oby mojemu rycerzowi (z niego taki rycerz jak ze mnie baletnica :D) zeszło nieco dłużej z braniem mnie :classic_cool: poczekajmy do końca okresu a codzienne picie piwa z Tobą wychodzi na dobre, wczoraj obaliliśmy.. nie wiem, może w 20 minut, gdyby nie kafeteryjna praktyka - kto wie, czy nie byłabym wczoraj lekko (?) wcięta i czyny (ręce?:classic_cool:) nie posunęłyby się za daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdziwy rycerz ma miecz umazany krwią :classic_cool: Ale to chyba ten rycerz z innej bajki i z innym mieczem :classic_cool: Ja też już mam łeb jak sklep i nawet czysty spirytus by mnie nie obalił, więc mogę walić w tango do Ruskich i robić im za konkurencję :classic_cool: Ale dobrze, że nie machałaś tymi rękami, weź chłopa na przetrzymanie, niech koń zacznie wierzgać i od razu jazda będzie bardziej emocjonująca :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×